*
19.05.2024
ZA OPONOU | Loučení
19.05.2024
Poslední rozhovor Michala Kadlece
18.05.2024
Poslední rozhovor Michala Kadlece
18.05.2024
TISKOVKA | Patrik Blahút po Slavii
18.05.2024
TISKOVKA | Jan Baránek po Slavii
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 980 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
včera
Loučení s legendami klubu
včera
Fanoušci v zápase proti Slavii
07.05.2024
Fanoušci v zápase proti Spartě podruhé
23.04.2024
Fanoušci v zápase proti Plzni
10.04.2024
Fanoušci v zápas proti Slavii

Soutěž pro fanoušky „manager“ zcela v novém

Stručné představení soutěže

Hra je velice jednoduchá. Musíte si vybrat a managerovat tým jedenácti hráčů zeSynot  ligy. Tato Vámi vybraná a v průběhu sezóny za daných pravidel měnitelná jedenáctka bude získávat body po dobu celé sezóny. Manager s nejvyšším počtem bodů na konci sezóny vyhrává první cenu.

Váš vybraný tým musí obsahovat jednoho brankáře, tři až pět obránců, tři až pět záložníků a jednoho až tři útočníky, vždy dle zvolené formace pro dané kolo. Zároveň musí Vaše soupiska obsahovat povinně tři hráče klubu 1. FC Slovácko a ještě ke všemu nesmíte překročit částku 900 000. za součet cen vybraných hráčů.

Tyto podmínky jsme zavedli na ošetření případů k nimž během sezóny může dojít (pravděpodobnost, že nějaký hráč se během sezóny dlouhodobě zraní, vykartuje se na více zápasů či odejde do zahraničí) a vy ho mohli ve hře nahradit a zároveň, aby jsme vnesli do hry trochu toho Modrobílého srdce (povinní minimálně tři hráči našeho klubu) a trochu více té taktiky a donutili Vás mít ve hře už od prvního kola nějaké ty základní kameny sestavy . Pozměnit Vaší sestavu Vám bude umožněno každý týden. Jednoduše se přihlásíte, kliknete na tlačítko moje sestava, provedete změnu a vše uložíte. Přepis(změnu) bude možné provést do začátku výkopu prvního zápasu daného kola.

Pravidla

Krok 1: Registrace
Hru budou moci hrát pouze fanoušci zaregistrovaní na našem webu. Po každé při vstupu do hry po Vás bude vyžádána Vaše fanouškovská zkratka společně s heslem (pokud již nebudete na stránkách přihlášeni).

Krok 2: Založení Vašeho týmu
Po přihlášení se Vám nahoře zobrazí menu. Nejdříve zvolíte odkaz „Vytvořit tým“, ve formuláři, který se Vám zobrazí zvolte jméno Vašeho týmu, které kdykoli budete moci změnit, vymazat a začít znovu od začátku s jiným týmem.

Krok 3: Zadání sestavy
Pod odkazem „Moje sestava“ se Vám zobrazí rozpis zápasů s aktuální pozicí a počtem bodů za jednotlivá kola. Jednoduchým kliknutím na vybrané kolo se dostanete na obrazovku (pokud již nebude možnost uzamčena), kde si nejdříve určíte formaci a poté v jednotlivých jedenácti výběrových políčkách, rozdělených dle pozic s jmény hráčů a jejich cenami, které se automaticky sečítají a vy nesmíte překročit stanovenou částku 900 000 Kč. Až budete spokojeni se svou sestavou, tak vše nezapomeňte uložit. Vždy budete upozorněni na jakékoli nesrovnalosti v sestavě (dvakrát ten samí hráč atd.) či na překročení pravidel hry (minimálně tři hráči 1. FC Slovácko apod.) Pokud nebudete respektovat upozornění Vaše výsledky budou pro dané kolo anulovány a bude Vám odečteno 25 bodů. Tímto úkonem je Váš tým připraven ke hře.

Pravidlo bodů
Hráč odehrál min. 60.min 5
Hráč odehrál  méně než 60 min 2
Hráč nenastoupil -3
Hráč vítězného družstva 5
Hráč remizového družstva 2
Hráč poraženého družstva -2
Hráč obdržel ŽK -2
Hráč obdržel ČK -5
Hráč vstřelil hattrick 8
Hráč vstřelil vlastní gol -5 x počet vl. gólů
Obdržené goly za tým - brankář -3 x počet gólů
Obdržené goly za tým - obrance -2 x počet gólů
Obdržené goly za tým - záložník -1 x počet gólů
Vstřelí gol - brankář 10 x počet gólů
Vstřelí gol - obránce 8 x počet gólů
Vstřelí gol - záložník 6 x počet gólů
Vstřelí gol - útočník 4 x počet gólů
Čisté konto za tým - brankář 3
Čisté konto za tým - obránce 2
Čisté konto za tým - záložník 1

Krok 4: Přepočtení a bodovací systém
Vše se bude vyhodnocovat dle níže uvedené tabulky. Přepočtení bude probíhat po odehrátí celého kola. Zdrojem dat k přepočtení bude oficiální web Synotligy.
Tabulky k vyhodnocení

V každém kole lze označit kapitána, který získá dvojnásobek bodů !

Krok 5: Celkové pořadí a statistiky
Na obrazovku celkového pořadí managerů se dostanete kliknutím na tlačítko "Celkové pořadí" v horním menu, které je seřazeno sestupně dle získaných bodů za přepočtená kola.

Krok 6: Předběžné zodpovězení Vašich možných dotazů

Jak si mohu změnit heslo do managera?
Jelikož fanouškovské jméno a heslo platí pro celý portál fcslovacko.com, změnu hesla provedete zde.

Co mám dělat, když jsem zapomněl heslo?
Pokud si pamatujete své fanouškovské jméno, použijte tento odkaz a na Váš email Vám během okamžiku přijde zapomenuté heslo. Pokud si fanouškovské jméno nepamatujete kontaktujte nás na našem emailu.

Když budu mít dotaz na obodování mého týmu. Koho bych měl kontaktovat?
Po každém odehraném kole jsou programově přičteny či odečteny body a jsme přesvědčeny, že správně. Protože tento program je stejný pro všechny fanoušky a je tedy málo pravděpodobné, aby jen Vás přepočítal body chybně. Pokud máte i nadále pochybnosti o chybném přepočtení Vašich bodů kontaktujte nás pomocí diskusního fóra.

Kdy dochází k přepočtení bodů?
Body jsou aktualizovány max. jeden den po posledním odehraném zápase daného kola. Takže pokud se hraje poslední zápas daného kola v pondělí, max. v úterý večer v nejhorším případě ve středu ráno by mělo být vše přepočteno.

Během sezóny byl na soupisku klubu dopsán nový hráč. Mohu si ho vybrat do svého týmu?
Samozřejmě se budeme snažit udržovat soupisku mužstev 1. ligy udržovat aktuální, ale pokud se takovýto případ objeví budeme rádi, když nás o tom budete informovat a poté není žádný problém, abychom hráče do výběru přidali.

Pokoušel jsem se změnit soupisku svého týmu, ale neúspěšně. Pročpak?
Jediný důvod proč Vám nešlo Vaší soupisku měnit bylo, že soupiska byla uzamčena z důvodu právě odehrávajících se zápasů (tedy pravděpodobně někdy během víkendu). Např. pokud první zápas se odehrává již v sobotu a poslední v pondělí, jediné dny, kdy lze Vaší sestavu aktualizovat jsou úterý až pátek. Časem se budeme snažit toto datumové omezení přeprogramovat na pouze časové omezení (tedy výkopem prvního sobotního utkání a konečným hvizdem pondělního utkání)

Co se stane s mojí sestavou, když hráč změní během sezóny klub?
Nestane se prakticky nic. Hráči se budou dále aktualizovat body, jediné co se změní je název klubu na aktuální. Jestliže hráč opustí Gambrinus ligu, jeho konto se zmrazí (nebude možné jeho vybrání do sestavy), ale již napočtené body z předchozích kol Vám zůstanou.

Mohu mít více sestav, více týmů?
Ne, není v managerovi umožněno vést více týmů, podobně jako je tomu ve skutečnosti.

V případě jakýchkoliv závažných chyb v programu webového managera si organizátor vyhrazuje právo udělat příslušné zásahy do soutěže.

Přihlášením (registrací na našich stránkách) do této soutěže tipující souhlasí s pravidly soutěže

© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace