*
včera
Richard Vaďura | Kondiční testy v Olomouci
24.06.2026
Hodnocení trenéra | 1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava
22.06.2026
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Názory a dojmy hráčů nemá to cenu se ani trošku kvůli takovým BLBŮM NERVOVAT. nejlepší bude, když na tyto BLBOUNY nebude rosma 31.07.2011, neděle, 17:24
Názory a dojmy hráčů to Artigas: zajima mne slovacko ty tupce! eLucky 31.07.2011, neděle, 15:01
Názory a dojmy hráčů Výkon dobrý, šancí mraky, tohle se musí dávat... Snad jsme si tu střeleckou impotenci vybrali. Šovkovskij 31.07.2011, neděle, 14:27
Názory a dojmy hráčů to eLucky: jakou špinu? Si už konečně zdělej ty slepecké brýle a začni vnímat realitu-jenže to bys m Artigas 31.07.2011, neděle, 14:17
Názory a dojmy hráčů to Artigas: tedka asi pises o sobe... precti si cos napsal a co pises porad dokola ty hnupe! Jediny eLucky 31.07.2011, neděle, 13:52
Názory a dojmy hráčů jestli chceš vidět, jak vypadá, podívej se do zrcadla. Takoví ocasi jak ty neumí nic jenom urážet, c Artigas 31.07.2011, neděle, 12:36
Názory a dojmy hráčů to Artigas: teda ty si fakt kokot! eLucky 31.07.2011, neděle, 12:35
Názory a dojmy hráčů Byla to trága; proti lamám, kterým loni FCS dalo tři fíky, aniž jeden dostalo, je to nebetyčná ostu Artigas 31.07.2011, neděle, 12:32
Sezona startuje - za Jestli nemyslel zda nejsou někde nějaké fotky ze kterých by se dalo čerpat ... Greif 31.07.2011, neděle, 11:46
Názory a dojmy hráčů Trága? Podle mě super, koncovka se dostaví ;) kecipep 30.07.2011, sobota, 19:54
Názory a dojmy hráčů vůbec se nedivim Soukupovi, že nadavá. Kdo by taky ne! :-/ ty zahozené šance je katastrofa. Mohlo to oninek 30.07.2011, sobota, 19:50
Názory a dojmy hráčů tak po první půlce trága... sudí děs, no a co hráči nedali, to je bez komentáře... Artigas 30.07.2011, sobota, 19:46
Náš kádr je kvalitně Já bych nediskutoval o tom jestli je ztráta že odešli někteří hráči či přišli posily a myslím že vše pablol 30.07.2011, sobota, 17:13
Sezona startuje - za jasne myslel sem tim ruzne fotky z zapasu kde je fanklub a tak.jo a co teda ted s tim songem kdyz ho Filda 30.07.2011, sobota, 11:18
Sezona startuje - za to Filda: nevim co su obrazky z fanclubu, ale udelaj co chces:D eLucky 30.07.2011, sobota, 10:40
Sezona startuje - za jo a mam udelat video?byli by ta spis takove obrazky z fanklubu Filda 30.07.2011, sobota, 07:27
Sezona startuje - za tak song je uz hotový!takze to je megamix kde je 6 novejsich fanaticos pisnicek.oni megamix nezab Filda 30.07.2011, sobota, 07:23
Sezona startuje - za ok ja dam vedet az to teda bude Filda 30.07.2011, sobota, 06:39
Sezona startuje - za da sa to na web eLucky 29.07.2011, pátek, 21:22
Sezona startuje - za dik :) co ale pak s tim az to bude hotove? Filda 29.07.2011, pátek, 20:43
Sezona startuje - za to Filda: myslim ze moze... eLucky 29.07.2011, pátek, 19:57
Sezona startuje - za chtel bych jenom navrhnout,ze bych rad udelal novy fcs song.byl by to ale spis takovy Megamix fanouš Filda 29.07.2011, pátek, 18:01
... BOJUJEME DÁL! Př to Tominho: to je pekna idea... kez to tak nekdy bude:) Kazdopadne by to pomohlo, i kdyz bohuzel pri eLucky 29.07.2011, pátek, 14:37
Názory a dojmy hráčů hlavně ať dneska nechlastají ikdyž je ta filmovka.. ;) FOREVER 29.07.2011, pátek, 14:35
... BOJUJEME DÁL! Př Ale jinak je rekordně prodaných lístků v předprodeji 150-200 což je tak 10x víc ? Greif 29.07.2011, pátek, 14:31
Nalezeno 118448 záznamů ... 4256 - 4257 - 4258 - 4259 - 4260 ... 4737  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace