*
25.06.2026
Richard Vaďura | Kondiční testy v Olomouci
24.06.2026
Hodnocení trenéra | 1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava
22.06.2026
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Šéf Slovácka otevřen Juninho: máme tady trenéra který na svůj věk vypadá velice schopně, působí sympaticky a dal by se i Lemmy 14.04.2025, pondělí, 17:05
Šéf Slovácka otevřen to tvojemama: No ale... né že bych tím chtěl snižovat Svědíka, on doporučoval Westa aj Smetanu - pok eLucky 14.04.2025, pondělí, 15:46
Šéf Slovácka otevřen bambulak- to jo ale třeba Daníček rozumný je. vajdík- samozřejmě musíme fungovat bez něj ale pořád j tvojemama 14.04.2025, pondělí, 15:33
Šéf Slovácka otevřen Po tom, co kabina v teto sezone vyhodila dva trenery, bych se na jeji nazor mozna tak vysral a porad bambulak 14.04.2025, pondělí, 14:40
Šéf Slovácka otevřen Urcite Palinek dostane sanci do konce sezony a uvidi se. Kdyz by to nebylo ono, at uz po takticke st Juninho 14.04.2025, pondělí, 14:37
Šéf Slovácka otevřen Já už bych tu slovo SVÉDÍK opravdu dal do pozice BAN, a to stejné platí i pro klub.... UZ JE DOBA PO vajdik 14.04.2025, pondělí, 14:27
Šéf Slovácka otevřen Borek se snad chytil. Neudělal Trávník za tu dobu co je u nás zpátky víc penalt? ( jen mě to zajímá) tvojemama 14.04.2025, pondělí, 13:35
Šéf Slovácka otevřen Já bych ho nechal v bráně klidně celou nadstavbu. Petrov 14.04.2025, pondělí, 13:10
Šéf Slovácka otevřen Borek byl dobrý, za góly samozřejmě nemohl.Mnohokrát pomohl vyběhnutím pro centr.Připadal mě jistý.U drzý vandrák 14.04.2025, pondělí, 12:13
Šéf Slovácka otevřen Borek se mi taky líbil. Podal velmi přesvědčivý výkon. Blahút to je fretka, ten maká pokaždé, nediví Petrov 14.04.2025, pondělí, 11:28
Šéf Slovácka otevřen Včera se na to dalo poprvé na jaře dívat. Obrana naráz fungovala i přes tu velkou hrubku Vaška, ale Hory 14.04.2025, pondělí, 11:14
Šéf Slovácka otevřen Travnik bojuje, libil se mi. Bohuzel vyrobil penaltu - stane se... skoda, ze dostal 8.ZK a bude stat fandajakhrom 14.04.2025, pondělí, 11:12
Šéf Slovácka otevřen Jinak se omlouvám za ty invektivy, ale v podstatě mám pravdu:-D Šovkovskij 14.04.2025, pondělí, 09:29
Šéf Slovácka otevřen Adolfíčku, neměl jsi v Germánii příbuzného? Ono to totiž vypadá, že to není jen shoda jmen:-D Šovkovskij 14.04.2025, pondělí, 09:27
Šéf Slovácka otevřen Šovíčku, jde to přece i bez sprostých slov, pak zas budeš brečet ať ti zruší účet :) adolf 14.04.2025, pondělí, 08:40
Šéf Slovácka otevřen 😁 drzý vandrák 14.04.2025, pondělí, 06:09
Šéf Slovácka otevřen A možná by nějaký pablb mohl zmínit, kdo přihrál Klímovi na gól, ale to se nenosí, co, blbečci :-D B Šovkovskij 14.04.2025, pondělí, 04:19
Šéf Slovácka otevřen Trávník vynikající, někteří se podívejte do zrcadla, dejte si pár facek a běžte do postele. Fakt jst Šovkovskij 14.04.2025, pondělí, 04:10
Šéf Slovácka otevřen V neděli berou lidi děti svý Na chaty kde to už znaj Nechápou že taky vostatní Jiný koníčky maj.. volič 13.04.2025, neděle, 20:38
Šéf Slovácka otevřen Je to možné.Já jsem psal, že díky kartám uvidím zápas bez něho a to mi nevadí.To je celé. drzý vandrák 13.04.2025, neděle, 20:33
Šéf Slovácka otevřen Pánové, dneska hejtit Trávu je fakt mimo. Dnes asi náš nejlepší hráč.Tu penaltu má na triku KIM, kte Moby-Dick 13.04.2025, neděle, 20:27
Šéf Slovácka otevřen Taky bych ho zkusil má dobré názory po zápase a vy co chce a jde si za tím určitě bych ho nechal Hynda 13.04.2025, neděle, 20:25
Šéf Slovácka otevřen a Sběrné suroviny UH mají myslím v Žižkově i majetkový podíl, proto tam šel Milánek Lemmy 13.04.2025, neděle, 20:21
Šéf Slovácka otevřen Dneska to bylo fajn, určitě bych vyzkoušel Palinka jako hlavního trenéra pro příští sezonu :) Lemmy 13.04.2025, neděle, 20:20
Šéf Slovácka otevřen Tomáš je výborný trenér, buďme za něj rádi, podepsat jako hlavního. Marwik 13.04.2025, neděle, 20:05
Nalezeno 118485 záznamů ... 354 - 355 - 356 - 357 - 358 ... 4739  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace