*
25.06.2026
Richard Vaďura | Kondiční testy v Olomouci
24.06.2026
Hodnocení trenéra | 1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava
22.06.2026
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Fandil v kotli, Za týden budeme mít stejně bodů jako Dukla. Neuvěřitelná zoufalost a tragédie. karagavrylydys 11.05.2025, neděle, 14:56
Fandil v kotli, My se modleme, aby to Dukla dnes neurvala. Protože my s tím ochotnickým ansámblem budeme v posledníc spiky 11.05.2025, neděle, 14:52
Fandil v kotli, Umím jenze co platí u O2 neplatí u Oneplay . Abys rozuměl u O2 mam rodinné sledování takže nás to sl a jé 11.05.2025, neděle, 14:52
Fandil v kotli, Je neuvěřitelné že i tak zkušený hráči jako je Trávník a Havlík hrají tak mizerně .... Michal fcs 11.05.2025, neděle, 14:50
Fandil v kotli, Aje: Umíš číst Vždyť píšu že i když nejsi převeden tak si můžeš paralelně nainstalovat One play v pl Michal fcs 11.05.2025, neděle, 14:44
Fandil v kotli, celntic: nejsme pomalu schopni vystřelit, natož vystřelit na bránu a ty chceš gol :D Vosolys 11.05.2025, neděle, 14:42
Fandil v kotli, Jenze tohle vysila oneplay 3 a pokud nemáš One play zaplacené jelikoz me třeba ještě neprevedli mas a jé 11.05.2025, neděle, 14:42
Fandil v kotli, Asi jsi si zaktualizoval Voyo které se ti přepsalo na One Play ale je tam je nutno se přihlásit pod Michal fcs 11.05.2025, neděle, 14:41
Fandil v kotli, Asi bych chtel moc..kdyby sme dali gol...to by sa stal velky zazrak..nezbyva nez doufat ze dukla nep celtic 11.05.2025, neděle, 14:39
Fandil v kotli, Taky nechápu, ze tam dava toho bohemaka taky dost chyb a jé 11.05.2025, neděle, 14:39
Fandil v kotli, Petros: pokud jsi měl dříve Voyo Tak se zkus přepnout na přihlášení O2 aspoň já jsem to tak měl taky Michal fcs 11.05.2025, neděle, 14:39
Fandil v kotli, Omyl druha liga je zase o něco bliz a jé 11.05.2025, neděle, 14:38
Fandil v kotli, To je hrůza, zase jsme jednoznačně horší tým, no nic baráž je zase o krok blíže… Bayern Munchen 11.05.2025, neděle, 14:34
Fandil v kotli, Petros mam stejný problém se sledováním a jé 11.05.2025, neděle, 14:33
Fandil v kotli, Stejně už je to v p....du se podívat na baby Petros 11.05.2025, neděle, 14:32
Fandil v kotli, Ať už tahle zpropadená sezóna skončí. spiky 11.05.2025, neděle, 14:32
Fandil v kotli, No já mám OnePlay Sport, ale jen 1 a 2 Petros 11.05.2025, neděle, 14:31
Fandil v kotli, Petros: i když máš zatím jenom O2 TV tak by ti paralelně měla běžet i One Play aspoň já jsem to tam Michal fcs 11.05.2025, neděle, 14:30
Fandil v kotli, Michal, problém je ten, že mnozí z nás mají pořád původní O2 TV a tam máme jen 1 a 2 a čekáme na spe Petros 11.05.2025, neděle, 14:30
Fandil v kotli, Hamza dela největší chyby a jé 11.05.2025, neděle, 14:29
Fandil v kotli, Ten Hamza je traged Michal fcs 11.05.2025, neděle, 14:28
Fandil v kotli, No ale to v prdeli a jé 11.05.2025, neděle, 14:28
Fandil v kotli, Pajos: a kde je problém? Na jednicce nebo na trojce je snad jedno,pokud mas balicek sport Michal fcs 11.05.2025, neděle, 14:15
Fandil v kotli, To je hrozné to Oneplay, v životě nic nebylo na 3 a hle, dáme tam Slovácko, kdo by si přece stěžoval Pajos 11.05.2025, neděle, 14:11
Fandil v kotli, Dneska se na to dá docela i dívat. Snad nějaké body dovezeme.. Mouses 11.05.2025, neděle, 13:49
Nalezeno 118485 záznamů ... 334 - 335 - 336 - 337 - 338 ... 4739  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace