*
25.06.2026
Richard Vaďura | Kondiční testy v Olomouci
24.06.2026
Hodnocení trenéra | 1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava
22.06.2026
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Fandil v kotli, Jasně chodím si do kotle 20 let na jedno místo jenom zabékat a vypit si svých osum piv 😆 riedlss 12.05.2025, pondělí, 10:42
Fandil v kotli, buckyn: jj, už 20 let :-). Ale je fajn, že moralizuje někdo, kdo je určitě správný fanoušek, tedy "k lagic 12.05.2025, pondělí, 10:38
Fandil v kotli, buckyn: tak to pročítáš špatně, spíš samý fanoušek neúspěchu... poslední úspěchy tady byly za pana S Bayern Munchen 12.05.2025, pondělí, 10:34
Fandil v kotli, Přijďte radši fandit v sobotu dejte do fandění všechno a pak můžete něco psát o kritice když většina petrFCS 12.05.2025, pondělí, 10:34
Fandil v kotli, Jak to tady pročítám samý fanoušek úspěchů. buckyn 12.05.2025, pondělí, 10:30
Fandil v kotli, BM: Borek - Koscelník, Stojčevski, Hamza - Beran, Křišťan, Novotný, Miškovič, Sinyavskiy - Kozák, Az karagavrylydys 12.05.2025, pondělí, 10:20
Fandil v kotli, V sobotu bych dal do základu Novotného. Ten se umí alespoň k něčemu přimotat a věřím, že je schopen Hory 12.05.2025, pondělí, 10:18
Fandil v kotli, lagic: mám to podobně, na příští rok zvažuji zda permici koupím, 25 let ji mám nepřetržitě, i když n Bayern Munchen 12.05.2025, pondělí, 10:17
Fandil v kotli, kara: tu co mu nadiktuje Šumi... Bayern Munchen 12.05.2025, pondělí, 10:15
Fandil v kotli, Jsem zvědav, jakou sestavu v sobotu Palinek vytáhne z klobouku. karagavrylydys 12.05.2025, pondělí, 10:13
Fandil v kotli, Pokud cenu permice nevrátí na úroveň ceny před érou Svědíka nebo nezlevní, tak s nima po 20 letech t lagic 12.05.2025, pondělí, 10:10
Fandil v kotli, a jé: to je asi jedno, už teď to mají ženy a děti zdarma a zbytek jsou hlavně permice, platí jen mál lagic 12.05.2025, pondělí, 10:03
Fandil v kotli, Aby došlo co nejvic lidi, třeba by se Dukla zalekla a jé 12.05.2025, pondělí, 09:55
Fandil v kotli, A na Duklu v sobotu bude vstup zdarma když je to potencionalni poslední ligovy zapas ? a jé 12.05.2025, pondělí, 09:54
Fandil v kotli, adolf: za mě tam chybí bojovnost, rychlost, a spousta dalších atributů... vždyť nás přehrávají týmy Bayern Munchen 12.05.2025, pondělí, 09:36
Fandil v kotli, adolf: psychika dělá hodně ve fotbale, to je pravda... ale být v prdeli psychicky celé jaro, bych ře Bayern Munchen 12.05.2025, pondělí, 09:33
Fandil v kotli, BM: myslim že i kdyby nechodily výplaty, tak by to hráči nenechali zajít až tak daleko.. bojim se že adolf 12.05.2025, pondělí, 09:24
Fandil v kotli, Vosolys: rozdíl mezi první a druhou ligou možná velký je, ale v našem rozpoložení jsem přesvědčen, ž Bayern Munchen 12.05.2025, pondělí, 09:19
Fandil v kotli, https://www.efotbal.cz/article/fotbal-3-msfl-jeste-horsi-nez-dynamo-rezerva-sigmy-ziskala-na-jare-po bambulak 12.05.2025, pondělí, 09:17
Fandil v kotli, Bod by jsme snad uhrát mohli, kor doma. a i kdyby ne, tak si myslím, že rozdíl mezi 1 a 2. ligou je Vosolys 12.05.2025, pondělí, 09:13
Fandil v kotli, Vosolys: přesně stačí nám neprohrát s Duklou... ale věříš tomu, že neprohrají já moc ne... Dukla je Bayern Munchen 12.05.2025, pondělí, 08:58
Fandil v kotli, Miskovic je podle me zaneprazdnen psanim dekovnych dopisu Smetanovi a Sumimu ze ho vytahli a daroval bambulak 12.05.2025, pondělí, 08:56
Fandil v kotli, Hory: to už je solidní odevzdanost...přitom nám stačí neprohrát s Duklou ne? Vosolys 12.05.2025, pondělí, 08:43
Fandil v kotli, Pajos: Azevedo hrál na béčko (0:4 s Blanskem). Kde je konec Miškoviče, těžko říct. Ale třeba se piln karagavrylydys 12.05.2025, pondělí, 08:42
Fandil v kotli, Adept na sestup ... já si myslím, že společně s Budějovicema jsme jistý účastník druhé ligy. V sobot Hory 12.05.2025, pondělí, 08:32
Nalezeno 118485 záznamů ... 331 - 332 - 333 - 334 - 335 ... 4739  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace