*
25.06.2026
Richard Vaďura | Kondiční testy v Olomouci
24.06.2026
Hodnocení trenéra | 1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava
22.06.2026
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Fandil v kotli, drzý vandrák: Baník se fakt nemusí ohlížet po tom, kdo běhá v Třinci po trávníku, ale jo, do béčka b Pajos 22.05.2025, čtvrtek, 15:00
Fandil v kotli, Oulehla nedojde, když prodlužoval ve Skalici... Pajos 22.05.2025, čtvrtek, 14:57
Fandil v kotli, Oulehlu jsme nikdy nechteli, to naopak on chtel sem! Vosolys 22.05.2025, čtvrtek, 14:30
Fandil v kotli, Také doufám, že to nebude ani jeden z těchto rádoby trenérů...to bych raději zůstal u Palinka. Snad nood 22.05.2025, čtvrtek, 14:09
Fandil v kotli, Snad to nebude ani jeden z těchto tří, to je z bláta do louže .. lupen 22.05.2025, čtvrtek, 13:58
Fandil v kotli, bambulak: Abychom ho zase třeba nevykupovali ze smlouvy. karagavrylydys 22.05.2025, čtvrtek, 13:24
Fandil v kotli, oulehla jsem pochopil ze je spokojeny v te skalici a nikam nejde ne? tam podepsal smlouvu mam dojem bambulak 22.05.2025, čtvrtek, 13:17
Fandil v kotli, Nebo Oulehla ... karagavrylydys 22.05.2025, čtvrtek, 13:10
Fandil v kotli, Nebo Dostálek boha Hynda 22.05.2025, čtvrtek, 13:06
Fandil v kotli, no, Radoslav Latal snad ne, to by byla tragedie bambulak 22.05.2025, čtvrtek, 12:43
Fandil v kotli, Že by o něm Baník nevěděl? drzý vandrák 22.05.2025, čtvrtek, 12:39
Fandil v kotli, No v tehle sestave je to opravdu smutne. Na druhou stranu Trinec patri o ligu vys, ale i tak... kazd Juninho 22.05.2025, čtvrtek, 11:22
Fandil v kotli, Asi tak...:-( Šovkovskij 22.05.2025, čtvrtek, 05:24
Fandil v kotli, Aspon se ukazuje, ze tyhle radoby posily maji max na tu MSFL. a buh vi jestli i na ni bambulak 21.05.2025, středa, 19:15
Fandil v kotli, Naše béčko dnes až potupný výsledek a to přišli na výpomoc i hráči z áčka. Ano, je pravdou, že ne ze Hory 21.05.2025, středa, 19:11
Fandil v kotli, Zaspali, to máš samozřejmě pravdu, ale kdo to zaplatí?V těchto trendech marketingu jsme na úplném ch drzý vandrák 21.05.2025, středa, 16:51
Fandil v kotli, Drzý vandrák: tak jestli chceme zaspat i v tomhle (jakože už jsme zaspali) tak prosim.. adolf 21.05.2025, středa, 16:42
Fandil v kotli, Mám právě taky dojem že to pojezny někde zmiňoval, že nějaké změny by se snad měly dít letos v létě adolf 21.05.2025, středa, 16:41
Fandil v kotli, Rebranding není vůbec levná záležitost.Rozjetí nového brandu není zadarmo.V našich podmínkách by to drzý vandrák 21.05.2025, středa, 16:33
Fandil v kotli, adolf: Už nevím, kde to přesně zaznělo, ale Pojezný mluvil, že je to nutné už v roce 2026. Jestli vš machiin 21.05.2025, středa, 16:25
Fandil v kotli, Nikdy bambulak 21.05.2025, středa, 16:22
Fandil v kotli, Ten Hradec vypadá parádně, marketing a věci pro fanoušky tam dělají fakt dobře. Jsem zvědavý kdy u n adolf 21.05.2025, středa, 16:19
Fandil v kotli, Jak říkám, Jabka umí, no :) bambulak 21.05.2025, středa, 16:00
Fandil v kotli, Jablonec licenci má. Jinak pěkná práce od Hradce https://www.fchk120let.cz/ Vosolys 21.05.2025, středa, 15:59
Fandil v kotli, Podle me je to Jablonec,. Jinak Blahut nema cisla, protoze velkove je u nas nikdo nema… hrat v Karvi Juninho 21.05.2025, středa, 14:15
Nalezeno 118479 záznamů ... 315 - 316 - 317 - 318 - 319 ... 4739  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace