*
včera
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
31.05.2026
Tisková konference | Vlastimil Daníček | Slovácko - Artis
31.05.2026
Tisková konference | Roman Skuhravý | Slovácko - Artis
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Ředitel Pojezný zůst A jakou funkci vlastně Plíšek má? Šovkovskij 22.06.2025, neděle, 15:26
Ředitel Pojezný zůst K béčku - pokud chceme dál hrát ligu a vychovávat si v akademii hráče pro ligu, bez béčka v MSFL se eLucky 22.06.2025, neděle, 15:24
Ředitel Pojezný zůst to Pajos: Angažmá Plecha v klubu je za mě totální výsměch - nerozporuju, že určitou odbornost má, al eLucky 22.06.2025, neděle, 15:17
Ředitel Pojezný zůst Tady se někteří rozhodli udělat všecko pro to, aby tato diskuze absolutně ztratila smysl zjevně... eLucky 22.06.2025, neděle, 15:13
Ředitel Pojezný zůst Kdybych si to nepřečetl tady, tak o tom ani nevím. Opravdu zvláštní, ale tady jsme si na to tak něja Šovkovskij 22.06.2025, neděle, 14:36
Ředitel Pojezný zůst Jen škoda, že se nijak oficiálně nevykomunikovalo "angažmá" p. Plíška v našem klubě... Pajos 22.06.2025, neděle, 14:33
Ředitel Pojezný zůst Já jsem se složením a rozšířením realizačního týmu taky spokojen. Někdo se tu pozastavoval nad tím, Šovkovskij 22.06.2025, neděle, 13:55
Ředitel Pojezný zůst Čevel- sám si hovno. Lidí tu píše dost, ale správci nesnesou kritiku, tak to tu mažou a vypadá to ta fana 21.06.2025, sobota, 22:31
Ředitel Pojezný zůst Ale může, to určitě ano.Ale musí se sejít naprosto všechno.Pravděpodobnost je ale velmi malá.Sázkovk drzý vandrák 21.06.2025, sobota, 18:09
Ředitel Pojezný zůst Ale to neznamená, že s týmem nemůže udělat výsledek. a jé 21.06.2025, sobota, 16:52
Ředitel Pojezný zůst Pan Kameník dostal šanci v lize a chce se o ni poprat, to je naprosto v pořádku, ale kádr na střed t drzý vandrák 21.06.2025, sobota, 15:03
Ředitel Pojezný zůst Bohužel to bude maximálně při vší úctě střed. Doufejme v lepší zítřky...🙏🏻 Pajos 21.06.2025, sobota, 13:51
Ředitel Pojezný zůst Musím říct že se mi líbí složení realizačního týmu. Podle mě je to správná cesta, je tam spousta srd Lemmy 21.06.2025, sobota, 13:41
Ředitel Pojezný zůst Tady se pak někdo diví, že tu nikdo nepíše krom pár jedinců. Ale píšete sem takové hovna , že se fak Čevel 21.06.2025, sobota, 12:15
Ředitel Pojezný zůst Dik mám to a jé 20.06.2025, pátek, 22:40
Ředitel Pojezný zůst tak si v google penezence otevri starou permici, klikni vpravo nahore na ty tri tecky a zobrazi se t josmen 20.06.2025, pátek, 21:43
Ředitel Pojezný zůst Byl jsem teď mimo mobil, ja mám permici v mobilu a tam žádný kód není a jé 20.06.2025, pátek, 20:12
Ředitel Pojezný zůst To taky nevím, ale ať tu trénoval kdokoliv a kádr byl jakýkoliv nikdo ani neleštil. drzý vandrák 20.06.2025, pátek, 20:07
Ředitel Pojezný zůst V tom případě nevidím smysl takové hráče mít v kádru, to radši ať béčko hraje divizi a kopou se tam Lemmy 20.06.2025, pátek, 19:08
Ředitel Pojezný zůst Už jsou tu chvíli.Kdyby to bylo na ligu, tak už si na lávce zaleštili. drzý vandrák 20.06.2025, pátek, 17:48
Ředitel Pojezný zůst Lemmy: ta dvě nigerijská jména tady píšeme tak posledni tři léta a ti borci se podle mě nedostanou a bambulak 20.06.2025, pátek, 17:35
Ředitel Pojezný zůst ctyrmistny overovaci kod mas na permanentce. josmen 20.06.2025, pátek, 16:49
Ředitel Pojezný zůst Zatím nic a jé 20.06.2025, pátek, 16:40
Ředitel Pojezný zůst Mohlo by se v přípravě ukázat pár hráčů béčka, třeba se někdo chytne. V B-týmu je hodně hráčů z Nigé Lemmy 20.06.2025, pátek, 16:39
Ředitel Pojezný zůst A jé: nedostal si to na email nebo SMS ? petrFCS 20.06.2025, pátek, 16:39
Nalezeno 118400 záznamů ... 266 - 267 - 268 - 269 - 270 ... 4736  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace