*
včera
Richard Vaďura | Kondiční testy v Olomouci
24.06.2026
Hodnocení trenéra | 1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava
22.06.2026
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Komňacký o nástupcíc Kliment jasně nejlepší hráč na hřišti....bojoval... chyběl gól fipa 01.05.2021, sobota, 18:59
Komňacký o nástupcíc A Bajza dnes podal kvalitní vykon ať si říkáte co chcete. hešpy 01.05.2021, sobota, 18:59
Komňacký o nástupcíc O Danickovi dnes ani člověk nevedel ze je na hřišti. Bez nej hráli lip. hešpy 01.05.2021, sobota, 18:57
Komňacký o nástupcíc Co přišel Cicilia jsme je mačkali proč nehraje dřív....jinak kdykoli nastoupí Daniček prohrajeme &# fipa 01.05.2021, sobota, 18:56
Komňacký o nástupcíc i takovéto zápasy jsou někdy potřeba.. třeba se proberou :-) Bajza super. Jerry1984 01.05.2021, sobota, 18:55
Komňacký o nástupcíc Daníčka bych kopl tak do céčka.... ubožák na to nemá fipa 01.05.2021, sobota, 18:54
Komňacký o nástupcíc To Hromik: Naprosto správně.V tom to nebylo.Prostě naše forma je momentálně na druhou polovinu tabul drzý vandrák 01.05.2021, sobota, 18:54
Komňacký o nástupcíc My neumíme kopnout pořádně standartku, místo toho aby jsme to zkusili přímo na bránu tak to furt cen Nike - FCS 01.05.2021, sobota, 18:54
Komňacký o nástupcíc Tak troufnu si říct ze poháry pá pá. hromik 01.05.2021, sobota, 18:53
Komňacký o nástupcíc A to ze nejsou schopni vystřelit, to je až hrozivé. hešpy 01.05.2021, sobota, 18:53
Komňacký o nástupcíc Otřesný výkon, na Poháry prostě nemáme, rychle z hrušky dolů. karagavrylydys 01.05.2021, sobota, 18:52
Komňacký o nástupcíc TO JE V PIČI ,hráli hovno . volič 01.05.2021, sobota, 18:52
Komňacký o nástupcíc A ty standardky, ty vole nezlobte se na mě ale to je katastrofa hešpy 01.05.2021, sobota, 18:52
Komňacký o nástupcíc Tak pod slovem zářez si představují teda něco jiného hromik 01.05.2021, sobota, 18:52
Komňacký o nástupcíc hešpy: tak šimko, divíšek jsou vlastně na střídání, ale co chceš bez kalabišky, reinberka, když se z Babu 01.05.2021, sobota, 18:51
Komňacký o nástupcíc Souhlas s Hešpym drzý vandrák 01.05.2021, sobota, 18:50
Komňacký o nástupcíc Jo, hrajeme na hovno, ale sorry, to je zářez prostě Babu 01.05.2021, sobota, 18:49
Komňacký o nástupcíc Nicméně po sezóně se rozloučit s Simkem, Divíškem a Danicka posadit na lavku. hešpy 01.05.2021, sobota, 18:49
Komňacký o nástupcíc Gratuluji Bajzovi - konečně něco chytil ;) fandajakhrom 01.05.2021, sobota, 18:48
Komňacký o nástupcíc Faul na Klimenta nic ale další faul na hráče Boleslavi ano? Tady to smrdí korupci tucekbucekmucek 01.05.2021, sobota, 18:47
Komňacký o nástupcíc Náš výkon je strašný. drzý vandrák 01.05.2021, sobota, 18:47
Komňacký o nástupcíc A co teď to potažení Klimenta? Pro Boleslav se píská úplně vše. Babu 01.05.2021, sobota, 18:46
Komňacký o nástupcíc Ale vykon Franka je strasny hešpy 01.05.2021, sobota, 18:46
Komňacký o nástupcíc Tak musíme vystřelit na branku....a to se za zápas nepodařilo! drzý vandrák 01.05.2021, sobota, 18:45
Komňacký o nástupcíc Papa Evropa, na druhou stranu co by tam dělali. hešpy 01.05.2021, sobota, 18:45
Nalezeno 118462 záznamů ... 1908 - 1909 - 1910 - 1911 - 1912 ... 4738  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace