*
včera
Richard Vaďura | Kondiční testy v Olomouci
24.06.2026
Hodnocení trenéra | 1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava
22.06.2026
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Komňacký o nástupcíc Já si myslím že Slovácko letos získalo fotbalovou akademii FAČR... Bayern Munchen 02.05.2021, neděle, 18:02
Komňacký o nástupcíc Mě spíš vadí,že tu nemáme fotbalovou akademii pod FAČRem ,aby veškeré náklady nenesl jen klub, naroz drzý vandrák 02.05.2021, neděle, 17:56
Komňacký o nástupcíc Taky je mi s toho zle když se nedaří jsem nasraný, ale abych "zahazoval" permici nikdy prostě se ned a jé 02.05.2021, neděle, 17:29
Komňacký o nástupcíc Playa přesně jak píšeš....furt nějaké hovna... Hynda 02.05.2021, neděle, 17:06
Komňacký o nástupcíc Jojo, když byla série výher, všichni byli největší fanoušci a pyšní na náš malý klub. Přijdou dva vy paya 02.05.2021, neděle, 15:45
Komňacký o nástupcíc Tento klub jde zase tam, kam chce: nuda, šeď, hrůza... Já už u toho naštěstí nebudu, je to k blití. Šovkovskij 02.05.2021, neděle, 15:29
Musíme se zlepšit ve Nemusíte, stačí hrát jak s Libercem nebo Slavií! Když to šlo 25 kol, tak proč ne ten zbytek?!?! Popr Artigas 02.05.2021, neděle, 15:13
Komňacký o nástupcíc A pokusit hra nohou přijde u obou stejná, výběhy a sbírání míčů, komunikace, tak opravdu nevím, jaký paya 02.05.2021, neděle, 14:01
Komňacký o nástupcíc Fando: jediný osel jsi tady ty, nevidím tady žádný Bajzův fanklub pouze par konstatování, že nic nep paya 02.05.2021, neděle, 13:56
Komňacký o nástupcíc to drzý vandrák: Přesně, furt se řeší golmani, jak kdyby za ty prohry mohli oni... to ani z daleka, Nike - FCS 02.05.2021, neděle, 13:47
Komňacký o nástupcíc Gólmani nejsou naše nejsilnější stránka, to víme, ale momentálně je problém někde jinde.Výkonost tým drzý vandrák 02.05.2021, neděle, 12:46
Komňacký o nástupcíc přečti si to po sobě, jakou kravinu jsi napsal...máme dva? :-D Skein 02.05.2021, neděle, 11:46
Komňacký o nástupcíc Včera to nebylo o gólmanovi,ale o ofenzivě! Nedáme gól...nejsme schopní kloudného útoku. Teď myslím fipa 02.05.2021, neděle, 11:44
Pořád šlapeme vodu, https://www.sport.cz/fotbal/ceska-1-liga/clanek/2342508-dalsi-komplikace-pro-slovacko-sebereme-vsech Skein 02.05.2021, neděle, 11:39
Komňacký o nástupcíc *trenéři Skein 02.05.2021, neděle, 11:22
Komňacký o nástupcíc tady jsou sami treníří a agenti...tým už je vyprodán apod.. to je zase víkend...jako v šapito, dojde Skein 02.05.2021, neděle, 11:22
Komňacký o nástupcíc Nevím, co tady někteří řeší... tři zápasy se prohráli, tak se dala možnost Bajzovi, tak to řekl i př Bayern Munchen 02.05.2021, neděle, 11:18
Komňacký o nástupcíc Ono to spíš vypadaá, že ty souložíš s Bajzou :) ten borec tu nikdy nic nedokázal, není odchovanec a fandajakhrom 02.05.2021, neděle, 11:11
Komňacký o nástupcíc Tady je kvalitně nasráno :D riedlss 02.05.2021, neděle, 11:11
Komňacký o nástupcíc Objektivní hodnocení je, že právě s Nemravou v bráně jsme se dostali na 4. místo v tabulce. A když s fandajakhrom 02.05.2021, neděle, 11:07
Komňacký o nástupcíc Fanda: jsi ozraly nebo spis s Vitou? Bud trochu objektivni a zaloz si pripadne o Vitovi vlastni stra kecipep 02.05.2021, neděle, 11:03
Komňacký o nástupcíc Peetrs: co prosím tě Bajza ukázal? To, že jsme neprohráli 0:3 (na místo 0:1) je fakt úžasné :-)))))) fandajakhrom 02.05.2021, neděle, 10:55
Komňacký o nástupcíc karagavrylydys: tak ve Spartě bude pohár určitě ... akorát teda fakt klub nechápu, naco se tlačili n Artigas 02.05.2021, neděle, 10:53
Komňacký o nástupcíc Payo, hoď se trochu do klidu.. žádné obrovské rozdíly mezi těmi gólmany nejsou a těmito řečmi ze seb fandajakhrom 02.05.2021, neděle, 10:51
Komňacký o nástupcíc Už se těším na otázku na Pojezneho u tiskoviny před sezonou, jaké jsou ambice pro příští sezónu. To Driske 02.05.2021, neděle, 10:51
Nalezeno 118456 záznamů ... 1905 - 1906 - 1907 - 1908 - 1909 ... 4738  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace