*
včera
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
31.05.2026
Tisková konference | Vlastimil Daníček | Slovácko - Artis
31.05.2026
Tisková konference | Roman Skuhravý | Slovácko - Artis
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Slovácko plánuje osl Je to i o prezentaci našeho klubu. Viz viditelnost těch sponzorů. Chce se to asi i podívat za hranic Vandas 14.05.2021, pátek, 10:08
Slovácko plánuje osl A já se osobně ani nedivím, že se sem žádný sponzor nehrne, protože způsob jakým se zde dělá, respek hešpy 14.05.2021, pátek, 10:03
Slovácko plánuje osl Toto mě sere, že se nedá sehnat sponzor, kdy jindy než když se Slovácku daří a útočí na poháry... Po Bayern Munchen 14.05.2021, pátek, 09:55
Slovácko plánuje osl Toto mi tady chybí. Větší zviditelnění klubu a jeho sponzorů v celém našem kraji. Ne jen na stránkác Vandas 14.05.2021, pátek, 09:43
Slovácko plánuje osl To bylo reakce, že to někde funguje. Já bych klubu dal klidně trvalý příkaz a myslím si, že za rok b kecipep 14.05.2021, pátek, 09:35
Slovácko plánuje osl kecipep - jo, ale Opavě přispívat nebudu ;) . Třeba by to chtělo projekt - zaplaťme si nějakého hrá Vandas 14.05.2021, pátek, 09:31
Slovácko plánuje osl Vandas: https://www.rb.cz/povinne-zverejnovane-informace/transparentni-ucty?mvcPath=transactions&acc kecipep 14.05.2021, pátek, 09:01
Slovácko plánuje osl Vandas> mam to podobne. Taky podporim koupi permice
V nekterych klubech to maji tak, ze prodlo
Pan Puk 14.05.2021, pátek, 08:46
Slovácko plánuje osl Díky, já to hledal v archivu pořadu a tam o FCS nebylo nic. Valheru 14.05.2021, pátek, 08:43
Slovácko plánuje osl Vahleru. Jde to najit tady v cca 15:25
https://program.rozhlas.cz/zaznamy#/zlin/2021-05-12
Pan Puk 14.05.2021, pátek, 08:39
Slovácko plánuje osl Michal FcS - I já jsem ochotný zaplatit na B3 za plné peníze. Mělo by to být, ale na dobrovolnosti. Vandas 14.05.2021, pátek, 07:54
Slovácko plánuje osl Snažil jsem se daný pořad s ředitelem najít a nepovedlo se... má deník přístup k něčemu, co se ještě Valheru 14.05.2021, pátek, 07:09
Slovácko plánuje osl Když už jsme u těch financí....jsem jednoznačně rozhodnutý zakoupit si permici na novou sezonu za ˇp Michal fcs 13.05.2021, čtvrtek, 22:12
Slovácko plánuje osl Škoda, že se redaktor Kopl nezeptal na odchody Klimenta, Hofmanna, Sadílka a Havlíka. karagavrylydys 13.05.2021, čtvrtek, 22:06
Slovácko plánuje osl Tam je uvedeno 50% z postupu, nikoliv přímo z toho, co uhrají v pohárech. Ondra 13.05.2021, čtvrtek, 22:06
Slovácko plánuje osl 50% všech zisků z pohárů pro hráče? :-O to by mohla (měla) být pro hráče doost velká motivace. Survival 13.05.2021, čtvrtek, 21:49
Tomič se po roce a p Jeho uzdravení je pro nás velký příslib na další sezónu. kecipep 13.05.2021, čtvrtek, 20:12
O pohárech se bavíme Mě třeba vůbec nezajímají soupeři v předkolech. Důležité budou až týmy ve skupinové fázi. :-) karagavrylydys 13.05.2021, čtvrtek, 17:24
O pohárech se bavíme FCS84: dyt to je klasicke losovani :D A klasicky jsou tymy rozdelene na nasazene a nenasazene. Proto cyra 13.05.2021, čtvrtek, 17:15
O pohárech se bavíme No ty vole, ten to má ale dobře promakané! Ani jsem nevěděl, že to jde takto předpovídat. Myslel jse FCS84 13.05.2021, čtvrtek, 17:04
O pohárech se bavíme A pokud by teda všechny soutěže opravdu skončily tak, jak je tam aktuálně uvedené, tak by Slovácko ( barnabas.666 13.05.2021, čtvrtek, 15:52
O pohárech se bavíme Na coenově stránce je zatím takový nástřel toho, co můžeme čekat. Jisté je jen jedno, že týmy na 4. barnabas.666 13.05.2021, čtvrtek, 15:47
O pohárech se bavíme Neni to zadny oficialni zdroj od UEFA, pouze vyborne udelana fanouskovska stranka venujici se evrops cyra 13.05.2021, čtvrtek, 15:21
O pohárech se bavíme jsem psa, že se to bude teprve losovat, je to jen seřazení dle koeficientu, ale teď bychom byli stej sassha 13.05.2021, čtvrtek, 15:14
O pohárech se bavíme Nemyslím, že se to zakládá na pravdě. To bychom v druhém předkole měli výrazně lehčího soupeře než P Ondra 13.05.2021, čtvrtek, 15:09
Nalezeno 118396 záznamů ... 1882 - 1883 - 1884 - 1885 - 1886 ... 4735  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace