*
DNES
1.FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava | STREAM
19.06.2026
Příprava na novou sezonu
16.06.2026
Rozhovor s novým trenérem Janem Jelínkem
31.05.2026
Tisková konference | Vlastimil Daníček | Slovácko - Artis
31.05.2026
Tisková konference | Roman Skuhravý | Slovácko - Artis
*
11.06.2026
U17: 1.FCS-M.Boleslav 2:4/1:3/-30.kolo-Širůch 10.6.26
10.06.2026
U19: 1.FCS-Ml.Boleslav 0:4/0:0/-30.kolo-Širůch 10.6.26
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Komentáře k článkům

Nadpis článkuText příspěvkuUživatelzaložen
Svědíka chtěla Wisla dneska hraje Cicilia líp jak před týdnem proti Bohemce,,..dneska je pohyblivější,,,taky Bajza tam d celtic 29.05.2021, sobota, 17:46
Svědíka chtěla Wisla Witeek...díky za link,na pulive,,tky se dívám...Sadílkek je borec celtic 29.05.2021, sobota, 17:16
Svědíka chtěla Wisla Nechápu, proč Poznar chce, aby Zlín útočil ve 2. poločase na Béčko. MessiFCS 29.05.2021, sobota, 17:05
Svědíka chtěla Wisla Dobrý, už to tam je. Tak jedeme hoši 💙🤍 Witeek 29.05.2021, sobota, 16:56
Svědíka chtěla Wisla Nějaký link na přenos by zase nebyl? Na pulive zatím zápas v nabídce není. Nevím zda tam přibude. Dí Witeek 29.05.2021, sobota, 16:37
Svědíka chtěla Wisla Tucekbucek: už nemá pozici , že by si mohl o půl miče říct, dohrává kariéru, kdyby zůstala ,,jeho” O huhu 29.05.2021, sobota, 13:38
Ředitel Slovácka vzk "Pojezný plánuje, že rodinu v létě vezme k moči." - hmm, asi jim to doma moc neklape. pajca 29.05.2021, sobota, 13:05
Ředitel Slovácka vzk „Trenér to utnul sám..." díky Martine. Díky!!! Díky!!! Díky!!! peetrs 29.05.2021, sobota, 12:46
Svědíka chtěla Wisla Ten by si řekl o plat aspoň půl míče, to radši dát Klimentovi těch 250k tucekbucekmucek 29.05.2021, sobota, 12:27
Svědíka chtěla Wisla Kozák končí ve Spartě, pokud by odešel Kliment tak bych ho na sezonu bral. Vím ze je to jiný typ než huhu 29.05.2021, sobota, 12:25
Svědíka chtěla Wisla https://www.sport.cz/fotbal/ceska-1-liga/clanek/2425272-svedik-o-uspechu-slovacka-tym-mel-po-covidu- Bonito33 29.05.2021, sobota, 12:03
Svědíka chtěla Wisla @zdrh : dík za info,já ho samozřejmně rád vyplním,jen jsem chtěl vědět,jestli to půjde i na místě,po volič 29.05.2021, sobota, 11:49
Svědíka chtěla Wisla Jinak ho musíš opravdu vyplnit plus oni tam dopisují naměřenou teplotu. zdrh 29.05.2021, sobota, 11:15
Svědíka chtěla Wisla Já se dostal na první zápas, protože mám permici na C4 a ten papír jsme si zapomněl vytisknout, ale zdrh 29.05.2021, sobota, 11:14
Svědíka chtěla Wisla Tak stažený ho můžeš mít asi jak chceš, když ho nemáš vytisklý, tak to je asi k hovnu. Stejně tak ja Bonito33 29.05.2021, sobota, 10:57
Svědíka chtěla Wisla Mám permicu,mám test antigení negativní,mám stáhlý "absurdní" protokol,který ale nemám vytištěný na volič 29.05.2021, sobota, 10:25
Svědíka chtěla Wisla Prosím vás, chystáte s hráčemi i nějakou větší děkovačku? Potřebuji si po zápase zajistit odvoz a ne nbk 29.05.2021, sobota, 01:46
Svědíka chtěla Wisla no nevím, jestli to teď nechtělo stadion vydezinfikovat.. Jerry1984 28.05.2021, pátek, 16:21
Svědíka chtěla Wisla http://hooligans.cz/domains/hooligans.cz/index.php/reports/czech/103-2021/7695-pred-derby-slovacko-v kecipep 28.05.2021, pátek, 14:20
Svědíka chtěla Wisla Nike: co provédli? chalupář 28.05.2021, pátek, 14:06
Svědíka chtěla Wisla Co si to ty kurvy Zlíňácké dovolili..... Pěkně je počapat a nechat zavřít za neoprávněné vniknutí na Nike - FCS 28.05.2021, pátek, 12:56
Svědíka chtěla Wisla https://www.idnes.cz/fotbal/prvni-liga/slovacko-uherske-hradiste-zlim.A210528_610164_fotbal_rou barnabas.666 28.05.2021, pátek, 11:40
Svědíka chtěla Wisla huhu: Jenže tahle situace tady nikdy nebyla a třeba už ani nebude. A čistě teoreticky, on ty hráče m karagavrylydys 28.05.2021, pátek, 10:52
Svědíka chtěla Wisla karagavrylydys: sám víš že majitel dlouhodobě chce, aby si na sebe Slovácko dokázala vydělat samo. R huhu 28.05.2021, pátek, 10:44
Svědíka chtěla Wisla huhu: proto píšu, že by to byla fantazie, kdyby to tak proběhlo. chalupář 28.05.2021, pátek, 10:42
Nalezeno 118396 záznamů ... 1854 - 1855 - 1856 - 1857 - 1858 ... 4735  rychlá navigace
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace