*
05.12.2021
Michal Kohút po Plzni
05.12.2021
Martin Svedík po Plzni
02.12.2021
Magazín TVS: Michal Kohút pred Plzní
27.11.2021
Lukáš Sadílek po Budejovicích
27.11.2021
Martin Svedík po Budejovicích
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 958 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
25.11.2021
Dekovacka v zápase proti Sparte
25.11.2021
Fanoušci proti Sparte
27.09.2021
Fanoušci proti Gottwaldovu
04.03.2020
Fanoušci v zápase proti Slavii
19.02.2020
Fanoušci v zápase s Baníkem

Útočník Kovář: Pokazil jsem si to sám. Dělal jsem blbosti

25.04.2015, sobota, 00:18
kovar_soubok_velky.jpg

Dva zápasy na lavičce Jablonce, sedm startů v dresu Jihlavy a jedno utkání za Slovácko. To je vizitka Mariána Kováře v letošním ročníku Synot ligy. Jednadvacetiletý odchovanec uherskohradišťského fotbalu vystřídal během necelého roku tři kluby. Zdá se, že jeho cestování je u konce, kruh se uzavřel.

Mateřské Slovácko ho totiž v zimní přestávce vykoupilo z Jablonce, kam v létě 2013 přestoupil coby vycházející hvězdička. Dnes sympaticky přiznává, že na nevydařeném angažmá v bohatém klubu Miroslava Pelty nese hlavní vinu on sám.

„Myslím, že fotbalově jsem měl na to, abych se do kádru dostal, ale začal jsem dělat blbosti, byla tam špatná životospráva. Neustál jsem tlak," vysvětluje otevřeně mladík, který v lize odehrál 38 zápasů a vstřelil čtyři branky.

Mariáne, v roce 2012 jste Jablonci podepsal čtyřletou smlouvu, proč vám angažmá nevyšlo?
Do Jablonce jsem měl odejít s přítelkyní, ale nějak se to mezi námi pokazilo. To byla taková první chyba. Z toho jsem začal dělat blbosti jako třeba špatná životospráva. Nechci to tady vyjmenovávat, asi víte, o čem mluvím. Myslím si, že fotbalově jsem na to měl, abych se do kádru dostal. Přišel jsem do nového prostředí a neustál jsem tlak, který na mně byl.

Bylo nové prostředí hlavní důvod, že jste porušil životosprávu?
Řeknu vám to tak, přišel jsem po tréninku, nevěděl jsem, co mám dělat. Řešil jsem ještě nějaké problémy z domova, všechno se na mě nějak nahromadilo. Nevím, jak bych to vysvětlil, prostě jsem si zašel do baru, tak bych to řekl. Víc to nechci rozvádět.

Dá se říct, že neúspěšné angažmá v Jablonci přičítáte sobě? Byla vina jenom na vaší straně?
Jednoznačně. Nikdo jiný za to nemohl, řeknu to otevřeně, pokazil jsem si to sám. Bylo toho na mě moc, prostě jsem to neunesl. Nevěděl jsem, co s penězi a tak to dopadlo.

Na podzim se vám ozvala Jihlava, bylo to pro vás vysvobození?
V Jablonci jsem hrál jenom juniorskou ligu. Ozval se sportovní ředitel Jihlavy pan Doležal s tím, že trenér Rada má o mě zájem. Rozhodoval se mezi mnou a Pavlem Moulisem, který dneska hraje v Příbrami. Pan Rada je výborný trenér, když ukázal na mě, tak jsem neváhal. Bylo to rozhodnutí z minuty na minutu.

A od trenéra Rady jste dostával okamžitě šanci v ligových zápasech.
Do Jihlavy jsem přišel v týdnu před zápasem proti Českým Budějovicím. Ve čtvrtek jsem poprvé trénoval a v pátek nastoupil v základní sestavě. Ten zápas mně celkem vyšel, dokonce jsem dostal ocenění za nejlepšího hráče utkání. Za trenéra Rady jsem dostával hodně příležitostí, na Dukle jsem dal dokonce gól.

S odvoláním trenéra Rady skončilo i vaše angažmá v Jihlavě. Nesedl jste si s novým koučem Kučerou?
Pan Kučera byl místní, začal stavět na odchovancích. Jednou si mě zavolal bokem a řekl, že se mnou počítá pro příští zápas v Teplicích. Když přišlo k nominaci, tak jsem nebyl ani mezi náhradníky. Z mojí strany jsem to viděl jako podraz.

V zimě vás z Jablonce vykoupilo zpět Slovácko. Potěšilo vás to?
Když jsem skončil v Jihlavě, tak jsem do Jablonce už ani nešel. Oslovilo mě Slovácko, pan Pojezný s panem Krejčím. Říkali, že by to mohl být takový restart kariéry. Určitě jsem byl za tu nabídku rád.

Trenér Habanec se vám neozval?
Ze začátku ne, až v průběhu jednání.

Mělo s vámi vedení klubu i pohovor ohledně životosprávy?
Ohledně životosprávy měl se mnou pohovor každý. Pan Krejčí i pan Pojezný, bavili jsme se o tom. Slovácko mně pomohlo a teď je jenom na mně, jak s tím naložím. Byl bych sám proti sobě, kdybych dělal to co v Jablonci. Ale zase je pravda, že spousta věcí, které se o mně šíří, je lež. Někdo něco řekne, ostatní se toho chytnou a už to jede.

Během zimní přípravy jste nebyl vidět ani v přípravných zápasech.
Na druhém tréninku jsem zabral a ruplo mně v zadním stehenním svalu. Na vyšetření se ukázalo, že tam mám díru kolem tří centimetrů. Od začátku přípravy jsem byl jenom v posilovně a u fyzioterapeuta. Naplno jsem začal trénovat někdy koncem března.

Obnovenou premiéru jste měl v uplynulém kole proti Baníku. Čekal jste, že vás trenér povolá?
Týden před Baníkem jsem říkal trenérovi, že jsem připravený hrát alespoň za béčko. Nakonec jsem byl v nominaci a pár minut jsem odehrál. Nečekal jsem to, byl jsem vůbec rád, že mě trenér do Ostravy vzal. Je to parádní pocit, když víte, že s vámi trenér počítá, jsem za to rád.

Hrál jste na Bazalech už v dresu Jihlavy, dají se oba zápasy porovnávat?
Jihlava hraje víc dozadu než Slovácko. Víc brání, v tom byl asi největší rozdíl. Na podzim byl Baník rozhodně silnější, odešli jim někteří hráči, teď na mě působil odevzdaným dojmem. Asi na ně přišla nějaká krize.

Druhý den jste hrál za béčko, 
ve druhém poločase jste střídal. Bylo to kvůli zranění?
Špatně jsem dopadl na levou nohu. Nakonec se ukázalo, že je tam voda. Není to nic vážného. Dneska (čtvrtek) už bych měl znovu začít trénovat. Do sobotního zápasu s Libercem by mělo být všechno v pořádku.

Liberec porazil v uplynulém kole Spartu. Čekal jste to od mužstva, které hraje o záchranu?
Bude to těžký soupeř, mají skvělé hráče a nepatří na spodní příčky tabulky. Ten klub měl hrát o evropské poháry, ne o sestup. Budeme si muset dát pozor hlavně na Pavelku a Šurala, ale mohl bych klidně vyjmenovat celé mužstvo. Porazili Spartu, to je určitě nakopne, nečeká nás nic jednoduchého.

Zápas se bude hrát na nové trávě, jak se těšíte?
Je položená teprve pár dní, určitě se těšíme Konečně budeme hrát na krásném pažitu a nebude hrozit žádné odskakování míče.

Během své krátké kariéry už jste zažil v lize pět trenérů. Můžete srovnávat…
Nebudu to brát z osobního hlediska, ale po fotbalové stránce. Pan Soukup mě vytáhl z dorostu do ligy, za to jsem byl rád. Pan Habanec a pan Šilhavý vyznávají ofenzivní styl, ten se mně líbí. V Jihlavě jsem byl spokojený i pod panem Radou. Nejvíc, koho jsem nemusel, byl pan Kučera.

Jaký je váš cíl pro zbytek jara? Dostat se do základní sestavy?
Přesně tak. Momentálně se soustředím jenom na Slovácko, to je moje priorita. Chci s ním hrát poháry, věřím, že na to máme. Do konce jara chci v lize odehrát co nejvíc minut, dát gól a hlavně se nezranit.

Očima trenéra Svatopluka Habance

„Jsou hráči, kteří mají problém ukočírovat svoji ‚slávu'. Právě ti ale často poberou nejvíce talentu, což je 
i Mariánův případ. Ve hře jeden na jednoho je výborný, při zakončení má neskutečně chladnou hlavu. Na tréninku jde třeba na pět penalt za sebou a pětkrát pošle gólmana na druhou stranu. Důležité ale bude, aby se uhlídal mimo hřiště. Zatím seká dobrotu, snad to tak bude pokračovat. Má to ve svých rukou."Share |
Zdroj: denik.jpg
Jméno Heslo
text
 • eLucky - 27.04.2015, pondělí, 11:56
  (0)

  to Maja: Holek především už rok nehraje na postu útočníka a je přeškolován na stopera. Momentálně je dle mňa na tomto postu stovnatelný s Mezlů, tak možná se na tomto postu dostane do áčka;) Jako útočník už určitě v áčku nikdy nebude.

 • Maja - 27.04.2015, pondělí, 11:39
  (0)

  kecipep: Co vím, tak Svaťa už po minulé zimní přípravě řekl o Holkovi, že si má hledat angažmá ve druhé lize. Buď si ho nenašel, nebo mu B-tým stačí.

 • kecipep - 26.04.2015, neděle, 18:40
  (0)

  Dle všech statistik těch 192 cm má

 • karagavrylydys - 26.04.2015, neděle, 18:38
  (0)

  192 cm??? To těžko ...

 • ostuda slovácka - 26.04.2015, neděle, 18:26
  (0)

  kecipep: to si taky říkam, když už ho tu máme, proč aspon někdy není na lavičce

 • kecipep - 26.04.2015, neděle, 18:00
  (0)

  O to víc mě udivuje, že si ještě držíme Holka, v jeho letech už taky asi velký progres nepřijde :-) Vůbec nic proti němu, naopak jsem byl vždy pro ho vyzkoušet v útoku..

 • eLucky - 26.04.2015, neděle, 17:53
  (0)

  to MicheL: Tak ve srovnání s Filipkem tak jistě nepůsobí, nicméně si myslím, že v tomto je zhruba tak průměr v lize, ale co mně na něm naprosto učarovalo, tak je jeho zneškodňování "nájezdů"! V této brankářské disciplíně je jednoznačně ligová špička a ukázal to aj včera! Jinak v Plzni si myslím, že bude hrát uzdravený Rambo namísto Šimka. Bohužel na stoperu Břečka bude úplně fit tak zhruba na začátku přípravy na další sezónu. Teprve začal individuálně trénovat - pouze bez míče. Takže do konce sezóny dojedeme prakticky na tři stopery už najisto, v béčku ani akademii momentálně nikdo na stopera do áčka zatím nedorostl.

 • MicheL - 26.04.2015, neděle, 17:35
  (0)

  Právě no, na těch 192cm nevypadá, to mě zmátlo :) Tak výškou to nebude, tak nevim, mně přijde strašně nejistý, bez ohledu na to, co tady předváděli jiní golmani. Samozřejmě nehodnotím jenom včerejší zápas, tohle myslím dlouhodobě. Odkopy v časové nouzi beru, ale on má problém s přesností těch odkopů nebo špatným řešením rozehry.

 • Babu - 26.04.2015, neděle, 17:01
  (0)

  MicheL: no nevím, jestli Milana limituje výška, ono je totiž pravda (a myslím, že málokdo by to tipnul!), že on měří 192 cm, takže to není žádný prcek :-) jinak mi jeho vzdušné souboje nevadí, ale je pravda, že po tom, co tu předváděl Miro Filipko, jsme asi zvyklí na jinou razanci ve vápně. Jeho rozehrávka mi též nevadí, tam si myslím, že je spíš problém v tom, jak často mu to např. Koši vrací a Milan je pak v úzkých a má to dost těžké. A kdo ví, zda ho včera trochu nelimitovala ta noha, protože je pravda, že párkrát vykopl fakt divně.

 • kecipep - 26.04.2015, neděle, 16:22
  (0)

  Také jsem zvědav třeba na Kuboša, jestli ho Svata povolá zpět a dá mu šanci

 • kecipep - 26.04.2015, neděle, 15:45
  (0)

  Ok, to je velmi dobrá zpráva.. Už jsem se bál, že delší dobu neuvidím žádný zápas :-)

 • DorianFCS - 26.04.2015, neděle, 15:19
  (0)

  Kecipep: Minimálně v Anglii bez problémů, sleduji přes Isport takhle každý zápas. I v Thajsku to šlo, tak tam snad asi žádné licenční omezení není.

 • Valheru - 26.04.2015, neděle, 14:56
  (0)

  kecipep: já se jednou koukal z Kišiněvi a jelo mi to, ale to bylo už rok zpátky, takže si nejsem jistý, jestli to nezměnili. U ČT například vše, co nedělají sami, mají blokované pro zahraničí.

 • MicheL - 26.04.2015, neděle, 14:53
  (0)

  Milan Heča zaslouží velký palec, ale pokud se řekne A, tak se musí říct i B. A fakt je ten, že jeho rozehra není ideální, nejenom technicky a přesně, ale taky rychlostně. Druhá věc je ta, že vždy trnu, když jde do vzdušného souboje, tam je strašně málo důrazný. Nevím, jestli jej limituje výška, sebevědomí, zkušenosti. Každopádně na tomhle se dá pracovat. Solidní výkony, chytil šanci pořádně za pačesy a řadu branek nám chytil. Několik gólů je ale také jeho a jestliže se chceme prezentovat fotbalem, který ordinuje Habanec, tak musí tu rozehru zlepšit. Ale věřím, že to získá zkušenostmi a že se vyhraje, nic z nebe přes noc nespadne.

 • kecipep - 26.04.2015, neděle, 13:35
  (0)

  Jinak zkoušel jste někdo sledovat zápas na isportu ze zahraničí? Zda to není bloklé jako u ČT. A celkem by mě zajímalo, na koho měl Sváťa včera spadeno. Velký průšvih jsem viděl u Šimka a Diviše.. i ten Hlúpik ho poslední zápasy výrazně převyšuje.

 • Mirec89 - 26.04.2015, neděle, 13:18
  (0)

  Babu : byl jsem na C5 a míč jsem bohužel pro nás viděl moc dobře. Celým objemem v autu nebyl, rozhodčí to nechal správně pokračovat.

 • Skein - 26.04.2015, neděle, 13:18
  (0)

  Milan má formu, a díky bohu za to..likviduje často tutovky, nájezdy jeden na jednoho apod. V té druhé minutě jsem se lekl, že zápas pro nej skončil.

 • Babu - 26.04.2015, neděle, 12:59
  (0)

  Jinak souhlasím se všeobecným názorem, že Milan Heča je skvost a zároveň chudák v jednom.. každý zápas chytá nadstandardně, ale branku téměř vždy dostane.. kdyby hrál každý na 70% jeho výkonu, tak sme první..

 • Babu - 26.04.2015, neděle, 12:57
  (0)

  Hofmanna potřebujeme zpátky. Všecko to bylo včera o obraně - Břečka zraněný, Reinberk po zranění, Rada dva zápasy stop, Šimko to nalevo moc nezvládá a Košút se taky dvakrát nepředře. Mezlík je bohužel jen na střídání. Obranu máme teď prostě rozpadlou, doufám, že se Kuncl nezranil. Podle mě to líp prostě poskládat nešlo a šlo dost vidět, že ta obrana je poslepovaná.. záloha taky moc nepomáhala bránit a pak se z toho mohli naši vzadu posrat, protože Liberec měl výborné brejky. Jinak mě zajímají dvě situace: 1. akce před gólem liberce na 2:3, nebyl ten liberečák už dávno v autu? Minimálně celé céčko to dost nasralo, 2. existuje nějaký dobrý záběr, jestli ta naše šance na potenciálních 3:3 nebyla gólová? Z isportu mně přišlo, že nejspíš nebyla, ale to tak zepředu nejde moc posoudit.

 • Michal fcs - 26.04.2015, neděle, 11:33
  (0)

  tak nevím, asi patří

 • Michal fcs - 26.04.2015, neděle, 11:31
  (0)

  http://fotbal.idnes.cz/databanka.aspx?t=hrac&id=3007967

 • kecipep - 26.04.2015, neděle, 11:13
  (0)

  Patri ;) a doufam, ze bude clenem stoperske ctverice

 • Michal fcs - 26.04.2015, neděle, 10:52
  (0)

  Já si myslím, že Hofmann nám již nepatří

 • huhu - 26.04.2015, neděle, 10:35
  (0)

  na levou obranu by se mi líbil Jablonský, který to ukončil ve Slovanu Bratislava. Posílení na stoperovi moc nevidím, Rada a Košut jsou dostatečně kvalitní, za něma čeká Břečka, pak máme ještě na hostovačce Hofmana, nevěřím že vedení vrazí prachy do stopera

 • ostuda slovácka - 26.04.2015, neděle, 10:27
  (0)

  v létě to chce prostě zainvestovat do obrany! záloha a utok funguje dobře, Hečíš taky chytá parádně, ale chce to tu obranu!

 • Michal fcs - 26.04.2015, neděle, 09:49
  (0)

  to Skein: Šumi zraněný (po zranění), Rada 8 ŽK,tzn. ještě v Plzni nebude, jinak obrana se sype, Kuncl asi zranění, Koši asi taky zranění, Šimko forma???, kdo tam bude v Plzni fakt nevím , ještě že už jsme zachráněni, jinak by to byly nervy

 • Maja - 26.04.2015, neděle, 09:23
  (0)

  Buchlovjak:

 • Skein - 26.04.2015, neděle, 09:21
  (0)

  já jsem si všiml, že záloha měla až moc mezi sebou místa, kde liberečtí až moc pronikali, ale zase na druhou stranu dali naši xx skluzů snad bez karty a odebráním balonům. Pár jedincům to klouzalo a pak z toho byl závar (musí zjisti jaké kopačky správné dávat). Zajímavý úkaz, že naši borci především Koši musí často na krátko vracet hečovi, ten musí zaregovat a odkopnout a často se divím že netrefí protihráče a pak z toho něco bude. Liberečtí fakt hráli na hranici, to už tak hráli na sraltě. Sudí zapoměli dát jednomi z hostů kartu, když pískli a dali kartu za dřívější akci a co proběhla se skluzem nikoliv. A ten regulerní gol mě dožral. Ten šumi by mě také zajímal, rada karty?

 • guerero - 26.04.2015, neděle, 07:44
  (0)

  spiky,naprostý souhlas,tolik šancí,kolik měli ti kluci opálení Delarge a spol,to bylo na pováženou a jenom díky Hečovi to neskončilo ostudným výpraskem,asi měli naši kluci pod nohama hrbolatou trávu,jak sa na ni ještě nedávno vymlouvali.........

 • tvojemama - 26.04.2015, neděle, 02:27
  (0)

  Tak po prohranem zapase se tu objevi pokazde komentare od idiotu :) to MicheL- tech ztrat bylo fakt moc no :( to Buchlovjak- souhlas, treba Mezlik se tu uz predtim resil a na lavku je takovy univerzalni hrac ok, Kuncl mel nejaky problem, jinak aspon ten Heca nam dela kazdy zapas radost :)

 • Buchlovjak - 26.04.2015, neděle, 00:20
  (0)

  Já se poslední dobou snažím hodnotit i hru i když je mi to celkem divné, ale některým tu musím dát za pravdu. Nebudu tentokrát až tak nadávat na sudí, kteří neuznali regulérní gól Hlůpika v jeho letošní 378 gólovce roku a musím souhlasit, že hráči jako Mezlík, Šimko, Hlůpik a i někteří další jsou prostě tragičtí na ligové poměry. Nerad to říkám ale je to tak. Navíc mě zaráží (pokud nebyli zranění), že šli z placu Kalouda a Kuncl (tzn. dlouhodobě stabilně hrající plejeři) a hlavně by mě zajímalo proč Šumi sedí. Taky dost výrazně vypadl z rytmu. No ale jinak tu zas někteří blujete statečně...Já doporučuju celému týmu odchod k psychiatrovi.... Jinak velký klobouček před Hečou!

 • MicheL - 25.04.2015, sobota, 22:23
  (0)

  Greif: ale hodnotou příspěvku se od tebe moc neliší, tobě jdou zase ty urážky, takže gratuluju

 • MicheL - 25.04.2015, sobota, 22:20
  (0)

  Prodane to podle mě nebylo, a o to horší to možná ve skutečnosti je. Protože nám chybí v defenzivě 2 hráči a jsme na odpis. Nehraje Rada, nehraje Šumi (defenzivní štít) a jsme totálně v prdeli. Nahráváme pomalu Liberci sami do šancí atd. pozičně špatně, rychlostně taky. Je super postavit 5 ofenzivních záložníků a na hrot Doška, ale když nepomůžu obraně směrem dozadu, tak je to problém. A kdyby to bylo jenom o tom, že nepomůžu, ale těch ztrát, kolik záloha vepředu udělala a pak se nevracela, to je prostě problém. Dneska dva faktory proti nám, absence v obraně, špatný den obranné čtyřky a nikdo v záloze, kdy by pomohl směrem dozadu. Není to o tom, že by proti nám hrál Liberec, který potřeboval vyhrát, je to o tom, že dneska by nás s takovou defenzivou vyučily i Budějovice.

 • Greif - 25.04.2015, sobota, 22:18
  (0)

  Blbecci taky vam tleskam joo sparta s plzni taky prodavaji .. No joo ti nasi fotbalovi experti :D

 • MicheL - 25.04.2015, sobota, 22:16
  (0)

  Co ma spolecneho zapas Plzne s tim nasim?

 • ostuda slovácka - 25.04.2015, sobota, 22:13
  (0)

  Plzen doma rupla s Bolkou, myslíte si vy někteří experti že to prodala? :-D :-D

 • fana - 25.04.2015, sobota, 22:13
  (0)

  spiky-paráda

 • Hory - 25.04.2015, sobota, 22:05
  (0)

  I já se přidávám k tleskání.

 • Artigas - 25.04.2015, sobota, 22:03
  (0)

  spiky: tomuto popisu zápasu nelze než zatleskat...

 • spiky - 25.04.2015, sobota, 21:56
  (0)

  Nedá mi to, abych se neozval .. Ale vyhrál tým, který měl více štěstí? To snad nemyslíš ani vážně .. Nebýt Heči, tak jsme dneska dostali minimálně 6 gólů a byl z toho debakl! Delarge si dělal celý zápas z především Šimka totální srandu. Mezlík, to je komedie sama o sobě. A jestli to někdo popře, tak si lže sám době. A to že jsme si vytvořily nějaké šance po vyloučení to je snad samozřejmost, když hrajete přesilovku, ale nic to nemění na tom, že předtím měl Liberec 8 tutovek díky tragické obraně a jen díky Hečovi to neskončilo tragicky a potupným debaklem.

 • Greif - 25.04.2015, sobota, 21:46
  (0)

  Bobe nasels po roce klavesnici :D jeste me chyby prispevky ze s takovou hrajem o sestup :D jojtak vozit body z venku doma prohravat to me neco pripomina ..

 • kecipep - 25.04.2015, sobota, 21:24
  (0)

  Artigas a spol. - a banda curaku...

 • quatchud - 25.04.2015, sobota, 21:23
  (0)

  jestli toto bylo prodané tak si celá jedenáctka zaslouží oskara! vy jste snad ani na tom fotbale nebyli, protože by jste takové kydy nemohli vypustit. uvědomuje si tady taky někdo že i hosté v dnešním případě, liberec přijedou s tím, že by si odvezli nějaké body? ono se to tak někdy prostě stává že vyhraje ten druhý, to je totiž sport.dneska to byl výborný fotbal z obou stran a vyhrál tým který měl víc štěstí. škoda jenom že pomezní před třetí brankou neviděl balon za čarou a jasnou penaltu na doška, ale na druhou stranu by se tu nic asi nepsalo co?

 • Hory - 25.04.2015, sobota, 21:19
  (0)

  Huhu, když se dařilo, byl jsem vždy u toho a když se nedařilo,tak taky. A dnes ten člověk po zápase co řval z plných plic na tiskového mluvčího,asistenta trenéra a nosiče nápojů jsem byl já.

 • Pedro - 25.04.2015, sobota, 21:11
  (0)

  Prostě klasika, vyhrajeme venku, trenér prohlásí, že to potvrdíme doma, ale tam opět rozdáváme potřebným - FC Jánošík Slovácko... Dostat doma tři branky...a ještě od početně slabšího, to je opravdu pro mančafty hodné podprůměru.

 • huhu - 25.04.2015, sobota, 21:10
  (0)

  Hory: kde si byl když se dařilo? to si mlčel ,ted si jak krysa která vyleze z kanalu jenom když se nepodařil zápas

 • Hory - 25.04.2015, sobota, 21:02
  (0)

  Dokud tu partu povede p.Habanec, tak to nikdy nebude fungovat. Ale má podporu zaslepeného kotle i slepého představenstva, tak vlastně může být v klidu a ti jeho fanatičtí zastánci ho budou obdivovat a neustálu mu děkovat...

 • Artigas - 25.04.2015, sobota, 20:59
  (0)

  šance měl Liberec, protože nesměl prohrát, tak si radši kopyta daly vlastní fík, aby mu pomohly... za všechno mohl starý trávník, dnes b trávník jak v PL a výsledek? Totální nemohoucnost smáznout pár čmoudů hrajících o deseti, ještě i ti je porazí.

 • ostuda slovácka - 25.04.2015, sobota, 20:48
  (0)

  zas je tu nablito :-D šance jsme měli plnou prdel a zas jsme je neproměnili! Obrana hoří, je vidět, že když nehraje Rada jsme v p...!!

 • Lajtra - 25.04.2015, sobota, 20:42
  (0)

  Jeste ze nemam sluzbu,pac ulizet tady ty hovna by se mi fakt nechtelo :)

 • Hory - 25.04.2015, sobota, 20:13
  (0)

  Ta banda hlupáků co se zaštiťuje názvem 1 FC Slovácko, vč. trenéra dnes opět předvedla co je zač. Nepropotit dresy a čekat než bude devedesátá minuta. Podpořeni zaslepeným kotlem,kresbamy ala mateřská školka, oslavující pána boha Habance... Jen ho velebte,člověka který vede 1 FC ke dnu.

 • karagavrylydys - 25.04.2015, sobota, 19:49
  (0)

  Čekal snad dnes někdo něco jiného? Na dvojku kurs 3,4 ...

 • Flusatko - 25.04.2015, sobota, 19:45
  (0)

  Vy všichni co tady nadáváte tak si asi neuvědomujete, jak vypadá to hřiště zblízka. Hrboly, odskakuje to, nedá se hrát kombinačně!! Až se položí nová, tak to bude o něčem jiném. Jo a bez Doška se nám taky hraje blbě, až bude stoprocentně fit a nastoupí tak určitě vyhrajeme. A to ani nemluvím o rozhodčích, ti až budou pískat rovinu (ano, aspoň rovinu!!) tak se nám taky bude hrát líp.

 • tvojemama - 25.04.2015, sobota, 19:33
  (0)

  Pribram pujde nakonec do poharu :D

 • MicheL - 25.04.2015, sobota, 18:55
  (0)

  koberec je co nebo kdo?

 • Artigas - 25.04.2015, sobota, 18:54
  (0)

  A nechají se předskočit tou špinou ze starkastánu, to je hnus, doufám, že v Plzni ty kopyta dostanou aspoň rukavicu, takto prodat zápas bandě čmoudů...

 • Artigas - 25.04.2015, sobota, 18:43
  (0)

  Njn, hlavně že zas prodali zápas prašivcům z koberce, kurva, 10 dřeváků a nejsou schopni ho porazit.. njn, záchrana je, tak co... neuvěřitelné...

 • kecipep - 25.04.2015, sobota, 16:55
  (0)

  Pěkný rozhovor a Marián si sympaticky sype popel na hlavu. S dobrým přístupem na ten základ rozhodně mít bude velmi brzy.

 • tvojemama - 25.04.2015, sobota, 04:13
  (0)

  Hlavne poradne makat a snad to pujde :)

pristi
 Další články:
03.05.2015, neděle, 15:41 - Naděje Slovácka v Plzni pohřbil vlastní gól a vyloučení
29.04.2015, středa, 16:32 - Na Plzeň Vávro!
27.04.2015, pondělí, 23:00 - Report ze zápasu s Libercem
27.04.2015, pondělí, 11:07 - Slovácká obrana v troskách. Budou nutné zásadní změny, hromoval kouč
26.04.2015, neděle, 11:59 - Došek: To bylo čekání na popravu, nezasloužili jsme si bodovat
* Novější články * * Přidat komentář * * Vytisknout článek * * Odeslat článek * * Starší články
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace