*
05.08.2021, čtvrtek, 11:21
Petržela: V Plzni musíme být produktivně...
02.08.2021, pondělí, 18:41
VIDEO: Michal Kohút nejen k vítězné tref...
02.08.2021, pondělí, 08:00
VIDEO: Jan Kalabiška po zápase s Dynamem
Více na fcslovacko.cz
*
19.09.2021
msfl: FCS"B"-Zlín"B" 2:0/1:0/-Belinka 19.9.2021
18.09.2021
Daniel Holzer po Zlínu
18.09.2021
Martin Svedík po Zlínu
16.09.2021
Stanislav Hofmann pred Zlínem
13.09.2021
Filip Vecheta po Slavii
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 956 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
04.03.2020
Fanoušci v zápase proti Slavii
19.02.2020
Fanoušci v zápase s Baníkem
29.10.2019
Sektor B3 - místo kde stojíme za Slováckem!
07.10.2019
Fanoušci v zápase proti Liberci
06.08.2019
Fanoušci v zápase proti Gottwaldovu

Ředitel Slovácka Pojezný o šancích na Evropu, videu i vstupu Číňanů

26.10.2019, sobota, 08:23
pojezny_slovacko_velky.jpg

Nepodléhá emocím. I když po senzačních výhrách na Spartě a v Plzni zažíval příjemný pocit radosti, euforií do stropu neskákal. Na to je příliš velký kliďas. Že by nečekané výsledky ředitele 1. FC Slovácko Petra Pojezného změnily, to nehrozí.

Bývalý kanoista, který ve fotbalovém klubu působí od roku 2001, dál věří na poctivou práci a správný přístup.

A to požaduje i po hráčích a svých podřízených.

„Momentálně řeším, jak se utváří mužstvo a kam směřuje klub. Zrovna v této době jsme v nějaké pozici, ale za pár týdnů může být všechno jinak. Současné postavení v tabulce je odraz aktuální formy,“ zůstává v klidu rodák z Ostrožské Nové Vsi, kterýv září oslavil čtyřiačtyřicáté narozeniny.

Dokážete si představit, že by Slovácko jednou hrálo evropské poháry?
Určitě bychom si je chtěli jednou zahrát. Je to ale otázka spíše dlouhodobého fungování v evropských pohárech. Je to naším přáním. Snad se nám někdy vyplní. Bylo by krásné aspoň jednou zažít atmosféru pohárových soutěží.

Jak vám bylo právě po vítězství na Spartě nebo v Plzni?
Pro takové kluby, jako jsme my, jsou takové zápasy vždycky svátkem. Proti Spartě nebo Plzni se hraje dobře, protože většinou nemáme co ztratit. Naše kvality ale musíme potvrzovat v pro nás důležitějších zápasech s mužstvy, které jsou na naší úrovni, což se nám někdy daří, jindy zase ne.

Přijímal jste po triumfech nad favority hodně gratulací?
Určitě ano. Nálada a chuť do práce byla po výhře na Spartě a v Plzni samozřejmě větší. Člověk si připadá energičtější a mnohem víc ho to pak baví. Na druhé straně jsme v klubu právě proto, abychom nepodléhali emocím a spíše se soustředili na kvalitní práci. Fotbal se totiž mění každý den.

Právě. Na podzim se potýkáte s poměrně velkými výkyvy. Trápí vás to?
Je pravda, že si nedokážeme udržet výkonnost. I když třeba porážku na Baníku, který u nás patří mezi top kluby, bych nedával do stejné rovinu třeba s domácí prohrou s Českými Budějovicemi. Výkyvy nás trápí, ale zároveň musíme respektovat sílu soupeřů. Všechno je to první liga a mužstva, snad kromě Slavie, mají podobnou výkonnost jako my.

Náročný trenér Martin Svědík ale nenechá hráče vydechnout. Určitě nelitujete, že jste ho před rokem vykoupil z Jihlavy. Nebo se pletu?
Když jsme ho brali, věděli jsme, co dokáže. I v minulosti uměl zahrát na silné soupeře. I předtím však bojoval s tím, co prožíváme dneska ve Slovácku. Pracoval v klubech, kde byl rovněž omezený rozpočet a tým nebyl tak silný a konkurenceschopný, jak by si on i my přáli.

Jaký spolu máte vztah? Komunikujete víc s ním, nebo s manažerem Veliče Šumulikoskim?
Běžné věci řešíme spíše s Šumim, ale s trenérem Svědíkem se minimálně jednou v týdnu řádně sejdeme a debatujeme o podstatných záležitostech. Je důležité, abychom byli v kontaktu. Navíc nejsme velký klub, vídáme se tak pravidelně.

Slovácko si nikdy v minulosti jako regionální klub příliš nevyskakovalo. Jak těžké je konkurovat bohatším českým klubům?
Máme svoje výhody i nevýhody. V regionálním klubu, jako jsme my, je to o každodenní práce. Pro mě je složité to hodnotit. Nechám to na druhých, zda jsme, nebo nejsme schopní bohatším klubům konkurovat. Jsem zastáncem toho, že dělám a zabývám se věcmi, které mohu ovlivnit. Nic jiného neřeším.

Video je pro českou ligu nadstandard

Hlavním tématem fanoušků je video. Co říkáte na hrubé chyby rozhodčích, které výrazným způsobem ovlivnily některé zápasy a značně poškodily týmy?
Podle mě většina českých klubů řeší úplně základní potřeby. Třeba my komunikujeme s městem sponzory, partnery, abychom zajistili chod klubu. Video je podle mě pro českou ligu nadstandardní záležitost. Vedení ligy by se mělo zabývat tím, aby byla dostatečně zaplacená televizní práva. Naši fanoušci třeba často vůbec nejsou spokojení s hracími časy. Za mě by video mohlo být až někde v nadstavbové části a na každém stadionu.

Bavíte se s jinými ligovými činovníky či majiteli na toto téma?
Chyby rozhodčích byly, i když video nebylo a jsou i teď, když video je. Chci, aby všichni měli stejná pravidla a podmínky. Všechno je to ale o lidech. Každý by si měl zamést před svým prahem.
Fanoušci nemusí vědět všechno

Kolik vám, bývalému závodníkovi kanoistiky, berou tyto kauzy energie?
Fotbal je sport pro masy lidí, kdežto kanoistika není v Česku tak populární. Všechno je to věcí lidí, sledovanosti. Já do druhých lidí nevidím. Nevím, kdo co chce a nechce řešit. Nemůžu se tím zabývat, jinak bych se z toho musel zbláznit.

Před utkáním v Ostravě jste se rozhodli k nečekanému kroku, aby proti mateřskému klubu mohl nastoupit Ondřej Šašinka, přes možnou finanční pokutu. Nelitujete zpětně tohoto rozhodnutí?
Vůbec ne. Nebyly kolem toho vůbec dlouhé debaty. Ondru Šašinky jsme si vybraly už před sezonou. Je to pro nás vhodný typ hráče, do kádru se nám hodí. Trenér Svědík ho znal již z dřívějška. Vyšli jsme pouze vstříc přání trenéra. Když jsme ho brali, věděli jsme, že součástí hostování je dohoda za kolik může proti Baníku hrát. S tím jsme do toho šli. Třeba jsme za tu částku mohli vzít dva hráče na hostování, ale Šašinka má nějakou cenu a my s ním pracujeme. Až čas ukáže, zda to bylo správné rozhodnutí. Já ale nevidím důvod, proč bych ho měl limitovat. Mě zajímá jeho výkon.

Spousta fanoušků se diví, že klub šetří každou korunu a pak třeba v létě jede na zahraničí soustředění a v zimě tráví v Turecku půlku přípravy. Nebylo by lepší koupit hráče?
Všechno má svoji cenu, a kdyby si se mnou sedli ke stolu, myslím, že to pochopí. Fanoušci nemají informace, ani je mít nemohou. Nemůžeme se vším chodit ven a hlásit to na veřejnost. Jsem samozřejmě rád, že fanoušky dění v klubu zajímá, ale o některých věcech se s nimi nemusíme bavit. Občas bych rád otevřeně řekl, jak to cítím a jako to je, ale to by svádělo k určitým konspiracím, které jsou úplně mimo. (úsměv)

Bez majitele Zemka by to nešlo

Jak složité je ufinancovat ligový fotbal v Uherském Hradišti?
Velmi složité. Roční rozpočet činí přes osmdesát milionů korun. Je opravdu těžké naplnit klubovou pokladnu.

Dokážete si představit Slovácko bez majitele Zemka?
Nedokážu. Pan Zemek klub zachránil před jeho koncem a stojí za ním, ať je líp nebo hůř. Navíc je patriot tohoto regionu a klub táhne dál. Za to je mu potřeba poděkovat.

Byla pro vás velká rána, když klub opustil senátor a podnikatel Ivo Valenta?
Byla to pro mě obrovská rána, velké překvapení, ale taková je prostě realita. Ještě spolupracujeme třeba v rámci zajištění bezpečnosti na stadionu, ale jinak je to velmi složité. Každopádně naděje umírá poslední a třeba se změní důvody, kvůli kterým přestal Slovácko finančně podporovat.

Nedávno se spekulovalo o vstupu Číňanů do klubu. Zakládalo se to na pravdě? Je šance, že by měl klub zahraničního partnera?
To je hlavně věc pana doktora Zemka. Občas se něco probírá, ale všechno je to povrchní jednání. Aby došlo k tomu reálnému, tak to je strašně daleko. Zatím nic není na pořadu dne, ale všechno záleží na rozhodnutí doktora Zemka.

Na Zlínsku jsou dva ligové kluby. Je to pro Fastav soupeř číslo jedna, nebo je rivalita spíše mezi fanoušky?
Pro mě je Zlín soupeř jako každý jiný. Body s ním se počítají úplně stejně jako proti každému jinému týmu. (úsměv) Samozřejmě ale vnímám rivalitu mezi fanoušky. Derby je pro celý region vždy velký svátek. Pokaždé potěší, když se Zlínem uspějeme. Na druhé straně nic velkého v tom nehledám. Je přirozené, že když jsme tak blízko sebe, že máme třeba zájem o stejné hráče, ale o ty bojujeme i s jinými kluby. Nic zvláštního bych v tom nehledal.

Mladí? Musí být lepší než ti, co nastupují

Jak vnímáte problémy s mládeží? Jak moc těžké je v dnešní složité době vypiplat ligového fotbalistu?
O mládeži vím docela dost, protože jsem s ní pracoval od vstupu do klubu v roce 2001. Bohužel mládež nejde úplně správným směrem. Problém je, že všechno je podfinancované. Český stát v tomto naprosto selhává a měl by se tímto problémem zabývat a řešit, jak dál. Kluby na to nemají a ani nemohou mít finance. Jelikož často cestuji a jezdím do zahraničí, tak vím, že sport je u nás pořád někde okraji zájmu. Doběhne to každého z nás. Všechny sporty, kluby, nejenom Slovácko. Tato problematika mě velmi zajímá. Velmi úzce jsem se bavil s Martinem Doktorem. I on se se svými kolegy se tím velmi úzce zabývají a trápí je to stejně jako lidi z Olympijského výboru. Tím, že se zmrazily veškeré příjmy z loterií a stát si vzal všechno pod sebe, tak se do sportu vrací jenom velmi málo. Není vybudovaná infrastruktura, scházejí peníze na trenéry. Třeba lidé, kteří mají na starost ty nejmenší děti, by měli za svoji práci dostat zaplaceno. Je to práce jako každá jiná. Nejde, aby to někdo dělal zadarmo ve svém volném čase. Já taky nechci po automechanikovi, aby mi opravil zadarmo vůz jenom proto, že ho to baví.

Vraťme se k ligovému mužstvu. Zdá se mi, že první tým po návratech mazáků Petržely a Kadlece docela zestárl. Není na škodu, že už v mužstvu není tolik nadějných mladíků jako tomu dřív?
Je otázka, jestli je jich opravdu méně. Samozřejmě pořád dáváme šanci odchovancům, ale není to nastavené tak, že mladí hráči musí automaticky hrát. Nikoho jsme se nezbavili, pokud ale někteří kluci neměli výsledky nebo výkonnost, museli jsme přitvrdit. Je pravda, že někteří teď hrají méně nebo šli na hostování, ale myslím si, že mládež u nás stavíme velmi vysoko. Vždycky ale bude záležet hlavně na výkonech. Věřím tomu, že se kluci do ligy zpátky vrátí, ale musí být lepší než ti, kteří nastupují nyní. Ať porazí konkurenci. Nikomu totiž pomáhat nebudeme. Chceme klub posunout dál.

Nejen Slovácko žije z prodeje hráčů. Je o Trmala, Zajíce, Havlíka nebo Jurošku zájem?
Zájem o některé naše hráče je. V rámci našeho klubu se každou nabídkou zabýváme, ale ve finále je to většinou tak, že je to někde mezi našimi požadavky a představami druhých klubů. Věci se musí potkat. Teď na stole nic takového, že bychom si z toho v klubu sedli na zadek, nemáme. Chceme udržet tým pohromadě.Share |
Zdroj: denik.jpg
Jméno Heslo
text
 • riedlss - 28.10.2019, pondělí, 20:35
  (0)

  Pohoda :) už víš

 • fcs - 28.10.2019, pondělí, 20:28
  (0)

  reidlss-tak to jsem nevěděl :D

 • Vandas - 28.10.2019, pondělí, 20:21
  (0)

  Kordula to moc žral, hráči už do toho tak moc zapálení nebyli (hlavně ti starší) museli běhat aj v nedělu :D . Trenér musí poznat to co konkrétní hráč potřebuje. Ale vidím to zvenčí.

 • riedlss - 28.10.2019, pondělí, 20:20
  (0)

  Ale ale, zase nevědět, že je Svaťa v Třinci zrovna teď kdyz má pod sebiu Machalíka, Kubalu, Hlůpika a Jirku Valentu :)

 • fcs - 28.10.2019, pondělí, 20:12
  (0)

  Ale když už vyzdvihuju trenery, tak musím pochválit i Kordulu s kterým jsme měli výborně jaro 2018 ale to co se dělo potom asi nikdy nepochopím, to se ho snad hráči museli chtet zbavit naschvál s nějakého duvodu:D

 • Vandas - 28.10.2019, pondělí, 20:07
  (0)

  fcs- souhlas, měl zásluhu že jsme nespadli zpět do žumpy a Habanec měl také dobré období.

 • fcs - 28.10.2019, pondělí, 20:06
  (0)

  To s tím Habancem myslím v době kdy byl u nás a dařilo se nám, po odchodu z Brna ani nevím co s ním je

 • fcs - 28.10.2019, pondělí, 20:05
  (0)

  Habanec se Svědikem mě přijdou podobni nejen v tom že to jsou mladí ambiciózní trenéři, ale oba jsou respektování jak u hráčů tak u fanoušků,ale i tak beru Svědika ještě výš, protože jak dokázal hru změnit během pár týdnů po odchodu Kordulu, to se jen tak nevidi, všichni si vzpomeňme jak jsme na tom byli tragický před rokem a to nemyslím jen bodově, Zajíc běhal sám mezi 5 hráči a všechny balóny šli dozadu

 • fcs - 28.10.2019, pondělí, 20:01
  (0)

  Po postupu do ligy byl Soukup velice důležitý trenér až po nějakém čase to začlo upadat a hra pod Habancem taky byla hodně dobrá i když v tom měl výraznou zásluhu Došek

 • fana - 28.10.2019, pondělí, 19:56
  (0)

  mag-přesně tak :D

 • Vandas - 28.10.2019, pondělí, 19:55
  (0)

  Tak s tím Soukupem moc nesouhlasím. Spíš si myslím že to je průměrný trenér, který se nikde moc neprosadil. Hrál to spíš na nedostat gola žádný risk. Svědík má obrovský potenciál to dotáhnout daleko. Z venčí to vypadá že fotbalu rozumí i přístupem k hráčům. Zařazením hráčů na určité posty (Kadlec), taktika super. Konečně hrajem na dva útočníky Zajíc tam neběhá sám jak zajíc atd.

 • mag - 28.10.2019, pondělí, 19:50
  (0)

  Fana dík za informaci.Diváci tam tedy jsou i když tam nejsou....

 • fana - 28.10.2019, pondělí, 19:20
  (0)

  magu samozřejmě jsou započítané všechny permice každý klub to tak má,ty místa nejsou na volný prodej před zápasem tak logicky se započítají do celkové návštěvy i když tam ti lidi nejsou

 • fandajakhrom - 28.10.2019, pondělí, 18:53
  (0)

  Soukup je stejný tlučhuba jako např. Csaplár.. Svědík je velice dobrý

 • hešpy - 28.10.2019, pondělí, 18:01
  (0)

  Soukup byl tragický

 • vajdik - 28.10.2019, pondělí, 17:55
  (0)

  Vandas - s tim hodnocenim nejlepsi trenér u nas...ono se rychle zapomina, ale byly tu trenéři jako Komnacky, Radolsky, Jarolim ci Soukup. A kazdy z nich dle meho tady a pak i jinde dokázali zatim vice nez Svedik (ke vsi účtě a soucasnemu postavení muzstva).

 • mag - 28.10.2019, pondělí, 17:17
  (0)

  Zajímalo by mě, zda počty diváků jsou skutečné podle turniketů, nebo jsou započítáni i pernamentkáři kteří se momentálně zápasu nezúčastnili

 • Hory - 28.10.2019, pondělí, 15:50
  (0)

  Pokud bude vůle, tak se to může vyřešit jak v případě Jílka než šel do Sparty. V tom bych problém neviděl.

 • Vandas - 28.10.2019, pondělí, 15:27
  (0)

  Vedení by se mělo zamyslet, jestli nepodepsat trenéra Svědíka na delší časové období s klauzulí odchodu alespoň 20 mega, protože o něj bude zájem. Tak ať z toho něco máme alespoň po finanční stránce, kdyby k tomu mělo dojít. Lepší trenér u nás nebyl a asi ani neexistuje s našima finančníma možnostma.

 • eLucky - 28.10.2019, pondělí, 15:15
  (0)

  Jestli lidi nepřitáhne ani to jak dneska hrajeme, tak už nevidím moc možnosti... všechno ostatní je enom o kupování si čísel. To je cesta do pekel... Jestli se starat o fanoušky, tak dlouhodobě, lákání diváků nemá smysl.

 • Šovkovskij - 28.10.2019, pondělí, 15:09
  (0)

  V tomhle bodě si myslím, že by více mělo udělat samotné vedení klubu. V dnešní době lidi nepřijdou jen proto, že uvidí dobrý fotbal a kvalitní výkon. Mám na myslím marketingovou stránku, větší snahu lidi přitáhnout, ale to už je tu dlouholetá obehraná písnička.

 • Vandas - 28.10.2019, pondělí, 13:53
  (0)

  Přesně tak, nechápu kdy byli v sobotu lidi. Takový fotbal Slovácko snad nikdy nehrálo a dojdou 4000. Ještě když bylo tak krásné počasí. Jediné co nechápu je ten čas o půl třetí. V pět by došlo asi o trochu víc. Hecujte to.

 • dominikha - 28.10.2019, pondělí, 13:32
  (0)

  A proto to hecujme, s takovou formou musí chodit plný barák...

 • riedlss - 28.10.2019, pondělí, 12:27
  (0)

  Je to tak, ale nemůžeme se už dívat dozadu. čeká nás těžký zbytek podzimu a celé jaro. Věřím v dobrou sezonu!

 • mag - 28.10.2019, pondělí, 10:24
  (0)

  Pokud by s Boleslaví uznali nám rozhodčí branku, která byla, nebo neuznali branku která Boleslavi která nebyla, tak jsme HORy fakt třetí.

 • riedlss - 27.10.2019, neděle, 19:56
  (0)

  Je to super, hezky se na to dívá, ale ted nas čekají tri velmi tezke zápasy.

 • Hory - 27.10.2019, neděle, 19:24
  (0)

  Kdyby mi někdo někdy řekl, že po 14.kole budeme ztrácet na třetí místo jeden bod, tak bych vlastně ani nevěděl co mu říct. A teď je to tady!

 • fandajakhrom - 27.10.2019, neděle, 17:22
  (0)

  Včera na Tomáči slušná párty..👍🤣🥳

 • hešpy - 27.10.2019, neděle, 17:05
  (0)

  Tak uvidíme co Dvořák nebo Jurečka, na podhrotu by mohl klidně hrát i Kalabiška.

 • fcs - 27.10.2019, neděle, 16:57
  (0)

  S Šasinku se bohužel budeme muset po podzimu rozloučit, protože Baník mají útok hodně pod svoje moznosti

 • fcs - 27.10.2019, neděle, 16:56
  (0)

  Samozřejmě doufám v tu první variantu, protože nevěřím že by nějak klesla cena po nevydařeném jaru Zajícovi,Trmalovi,Havlikovi

 • fcs - 27.10.2019, neděle, 16:55
  (0)

  Jsem velice zvědavý jak se vedení v zimě k naší situaci postaví, pokud vydržíme v první setce, tak by mě zajímalo jestli udrží současný kádr když máme šanci bojovat o Evropu a nebo prodáme tahouny a zapracuje mě naše mladé hráče z druhé ligy... Oboje varianty bych pochopil, ale to je asi otázka o naší finanční situaci

 • Vandas - 27.10.2019, neděle, 12:26
  (0)

  Martin Svědík: Patrik Hellebrand je po fyzické stránce vývinu těla o rok až dva zpožděný. Nejdříve jsme ho museli dostat z přetrénování a teď teprve můžeme pracovat na dalších věcech. Směrem do útoku je to výborný fotbalista, ale musíme jej naučit bránit.

 • riedlss - 27.10.2019, neděle, 12:14
  (0)

  CeZeRo: hehe, pobavilo :)

 • Bayern Munchen - 27.10.2019, neděle, 09:41
  (0)

  CeZeRo: jen se nechci stále opakovat, furt si stojím za svým, nejlepší trenér co tu kdy byl a to jsem psal vždy... a jinak kraje obrany jsou podle mě stále nejslabší místo v tomto týmu a k tomu ještě Daníček, včera mi vůbec nechyběl, Havlík je na jeho postu famózní i Sadílek pak hraje úplně jinak než s Daníčkem. Ale musím pochválit Zajíce za poslední zápasy se vcelku zlepšil už dokáže i pokrýt míč ;-) tak teď dva zápasy venku ukážou jak je to myšleno s tou první šestkou vážně...ale jinak dost slabé návštěvy na to jak se jim daří, čekal bych postupný nárůst...

 • Hory - 27.10.2019, neděle, 08:50
  (0)

  CeZeRo - tak to se povedlo! Sem se i zasmál, dobré!

 • CeZeRo - 27.10.2019, neděle, 08:38
  (0)

  Nevíte někdo? Vajdik a Bayern mají něco s internetem? 3 výhry v řadě a celý měsíc o nich není slyšet :-D

 • Hory - 27.10.2019, neděle, 08:08
  (0)

  Když si vzpomenu na doby, kdy před startem jarní části se řešilo, že třicet bodů by nám mělo stačit k záchraně a kolik jich máme teď, když nejsme ještě v půlce, tak to je nádhera. Zažíváme s naším mužstvem krásné časy.

 • Šovkovskij - 27.10.2019, neděle, 07:42
  (0)

  Jsem právem hrdý na náš klub a náš tým. Tohle si prostě člověk užívá:-)

 • The Reds - 26.10.2019, sobota, 21:08
  (0)

  Taky je fajn, že jsme se poprvé od 1.kola, opět dostali do plusového poměru branek :)

 • The Reds - 26.10.2019, sobota, 21:06
  (0)

  tio Hešpy: 24 bodů je vyrovnaný podzimní rekord z první sezóny 2000/01 - tehdy na čtvrtém místě. Takže jakýkoliv bodový přísun z Ďolíčku by znamenal nejúspěšnější polovinu základní sezóny v historii klubu.

 • Babu - 26.10.2019, sobota, 20:57
  (0)

  Hespy: nevíš, kdy dalo Slovácko čtyři góly? Přece v květnu Opavě 4:1 s o 14 dní dřív Příbrami 5:1, oba zápasy nadstavba, pět měsíců zpět, není to tak dávno :-))

 • spor - 26.10.2019, sobota, 19:11
  (0)

  ted 4 body z venku a naprosta spokojenost:) dobry vykon :)

 • Jerry1984 - 26.10.2019, sobota, 18:32
  (0)

  bylo fajn, že jsme nepolevili ani když už to bylo víceméně jasné a furt tlačili.. ta tyč se štěstím, kdoví jak by to vypadalo, ale pak už super, jinak respekt k opavským fans, jsou poslední a přijeli v pěkném počtu..

 • hešpy - 26.10.2019, sobota, 18:20
  (0)

  Tak dneska supr, první poločas horší a ve druhém paráda, ani nevím, kdy dalo Slovácko naposled 4 góly :D Jinak mělo někdy Slovácko po skoro půlce tolik bodů? Teď hlavně uhrát něco s Bohemkou a Budějkama a bude to parádní.

 • Skein - 26.10.2019, sobota, 12:27
  (0)

  tento rozhovor má hlavu a patu, žádné fráze a pár otázek. díky říďo...jo taky chceme pohár kua! :-D

 • Hory - 26.10.2019, sobota, 08:40
  (0)

  Ta poslední věta mi dává naději, že by to mohlo fungovat i do budoucna.

pristi
 Další články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00 - Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
26.10.2019, sobota, 17:27 - Slovácko deklasovalo Opavu, vyhrálo potřetí v řadě
26.10.2019, sobota, 17:19 - Slovácko - Opava 4:0, třetí výhra v řadě a domácí už jsou pátí
26.10.2019, sobota, 08:22 - Slovácko hájí šesté místo, může pomoct i fotbalistům Zlína
25.10.2019, pátek, 08:34 - Zajíc: Opavu nesmíme podcenit, zadarmo nic nedostaneme
* Novější články * * Přidat komentář * * Vytisknout článek * * Odeslat článek * * Starší články
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace