15.02.2024
04.02.2024

Hašova trefa Slovácko o body nepřipravila

20.04.2015, pondělí, 15:18

Až ve třetím jarním utkání na domácí půdě dokázali fotbalisté 1. FC Slovácko B bodovat. Po prvním poločase sice i s Vyškovem prohrávali, po změně stran ale dokázali nepříznivý vývoj otočit. „Jsem samozřejmě spokojený, takovou výhru jsme potřebovali," pochvaloval si domácí trenér Vladimír Michal.

Béčko Slovácka prohrálo tři z předchozích čtyř jarních zápasů a ani duel s Vyškovem se pro něj nezačal příliš dobře. Už v 18. minutě se před Nemravu dostal odchovanec Slovácka Roman Haša a svou šanci proměnil nekompromisní ranou do šibenice – 0:1.

„Ono už to tak bývá, že se hráči, kteří jsou od nás někde na hostování, právě proti nám trefí. Udělal ho hezky, jsem ale rád, že to nebyl vítězný gól," nechal se slyšet kouč Slovácka, které Hašu pustilo do Vyškova v zimní přestávce.

Domácí se rozjížděli pomaleji, ale druhá polovina prvního poločasu už patřila jim. Žádnou z akcí se jim ovšem nepodařilo dotáhnout do konce.

Hned v první minutě druhé půle ovšem udeřili. Reinberk zpětnou přihrávkou vybídl ke skórování Sadílka, který v pádu poslal míč přesně k tyči – 1:1.

• eLucky - 21.04.2015, úterý, 07:25
    (0)

to tomrs: Navíc kolem dvakrát projel vlak;):D

• tomrs - 21.04.2015, úterý, 06:03
    (0)

eLucky: Já jsem pochopil tvůj první první příspěvek, tak jako kecipep :D Ale to není tak důležité, důležitější je, že se hráči proběhli na čerstvém vzduchu a vyhráli.

• eLucky - 20.04.2015, pondělí, 21:28
    (0)

to tomrs: kde sem psal, že Prajza hrál záložníka?:D Psal sem, že se prohazoval Prajza-Rambo, protože sem si prohodil Ramba za Galušku:D A prohodil sem si je s prostého důvodu, že Rambo tam tuším dvakrát zběhl a centroval právě z prave né zleva:D Ostatně sestava je zjevně variabilní, nikoli striktně držena, protože stejně tak se dost volně pohybovali i jiní, hlavně teda Emmanuel, ten si běhal úplně volně:D:D

• tomrs - 20.04.2015, pondělí, 20:21
    (0)

A myslím ze tak hráli i v prvním poločase:D no tak proč píšeš ze hráli záložníky😂😂

• eLucky - 20.04.2015, pondělí, 20:08
    (0)

to tomrd: to vim taky vole:D kecáš!:D

• tomrs - 20.04.2015, pondělí, 19:55
    (0)

ve druhem poločase hráli na stejné straně Prajza s Galuškou a na protější straně Reinberk s Atwim:D Jelikož zleva prihraval Reinberk na branku Sadílkovi😂😂

• eLucky - 20.04.2015, pondělí, 17:50
    (0)

to tomrs: Počkaj... teď si uvědomuju, že Rambo se prohazoval s Petrem Galůšků:D Prajza sa mně do teho zaplantal, protože myslím dvakrát sem ho viděl zablúdit na Rambovu stranu;):D Každopádně Rambo podal velice dobrý výkon po svém zranění;) A eště bych zapomněl na mozek zálohy béčka - Marek Havlík! Krásně rozděluje balony, takový malý Veliče:)

• eLucky - 20.04.2015, pondělí, 17:44
    (0)

to tomrs: No ono to bylo teďka těžko říct, každopádně dlouhodobě hraje Prajza za béčko rozhodně beka, ale jak říkám, že se prohazoval včera s Rambem, tak stejěn tak se dřív prohazoval s kýmkoli kdo před ním nastoupil;) Tuším, že tam hrával v předchozích zápasech Civič, ale ruku do ohňa bych za to nedal:D Takže mňa dyžtak doplň;) Akorát teď s Rambem jim to šlo opravdu velice dobře;) Možná to bylo i relativně "lehčím" soupeřem.

(0)

Takže Prajza hraje v béčku krajní zálohu?

• eLucky - 20.04.2015, pondělí, 17:08
    (0)

to riedlss: Letos skoro určitě do áčka maximálně na lavičku, ale pro příští sezónu už by mohl byt použitelný možná. Jinak bude mít teprve za měsíc 19, takže je to eště ucho;):D

• riedlss - 20.04.2015, pondělí, 16:01
    (0)

Tak jsem myslel, že Antwi zablůdíl v Přerově ale nakonec do Uh našel cestu. Dobré zprávy, snad se do áčka brzy prosadí a uvidíme jej v plné parádě.

• eLucky - 20.04.2015, pondělí, 15:32
    (0)

S trenérovým hodnocením černé perly Antwiho souhlasím. Měl hodně fotbalové momenty, z nichž jasně vyčnívalo jeho sólo prakticky z vlastní poloviny až do vápna soupeře a přihrávka na Mariána, kterého pouze za cenu penalty zastavil gólman Vyškova. Mimochodem za ten zákrok měla být pro gólmana jasně červená a sudí ho tohoto trestu ušetřil;) Zbytek zápasu hrál podobně, jeho hlavní přednost vidím v tom, že se za každou cenu snaží hledat fotbalové řešení, otázkou však je, jestli má kvalitu na to, aby to dokázal i v lize, nejen v MSFL. Každopádně předpoklady a svoje kvality v tomto zápase ukázal. Na čem ale musí zapracovat - do jisté míry to mohlo být nesehraností s týmem - je jeho do očí bijící sólování. Nicméně když chtěl, tak uměl přihrát pěkně;) Jako před penaltou;) Jinak v zápase po dlouhé době nastoupil taky Rambo, který se ukazoval velice dobře a velmi dobře si měnil místo s Prajzou - ostatně oba jsou vedení jako krajní obránci. Opět se nám tak připomněl fakt, že Rambovi by více slušela pozice na kraji zálohy než na kraji obrany. Možná by tam mohli hrát v áčku spolu s Kubou Prajzou aj, když jim to tak šlo:) Jinak Kovář i přes své nemalé prohřešky v životosprávě v tomto zápase ukázal svou herní kvalitu, pokud se umoudří a bude se věnovat naplno fotbalu, může z toho on i my ještě hodně profitovat.