*
včera
Príprava: Ohlasy po zápase s Olimpijí Lublan
22.01.2022
Príprava U19: FCS - ŠK Slovan Bratislava 1:1 (1:1) - Belinka 22.1.22
18.01.2022
Rozhovory s trenérem Petrem Bláhou a Markétou Klímovou
15.01.2022
Príprava: Hanácká Slavia Kromeríž - FCS 1:5 (1:1) - Kromeríž 15.1.22
15.01.2022
Príprava: FCS "B" - MSK Breclav 2:0 (0:0) - Belinka 15.1.22
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 958 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
25.11.2021
Dekovacka v zápase proti Sparte
25.11.2021
Fanoušci proti Sparte
27.09.2021
Fanoušci proti Gottwaldovu
04.03.2020
Fanoušci v zápase proti Slavii
19.02.2020
Fanoušci v zápase s Baníkem

Zelenka: Nechci brát úplně cokoliv

09.09.2010, čtvrtek, 11:29
zelenka_podpis_velky.jpg

Na jednom hřišti se včera potkal záložník Lukáš Zelenka s fotbalisty Slovácka. K žádnému nečekanému návratu nechtěného hráče do ligového týmu se však neschyluje. Zatímco jeho loňští spoluhráči na trávníku v Sadech pilovali fotbalové dovednosti, Zelenka jen monotónně kroužil kolem.

Vedení klubu v čele s trenérem Miroslavem Soukupem už s ním nepočítá, a tak jej vyřadilo z kádru. Ve Slovácku má však Zelenka platnou smlouvu až do konce sezony, což mu garantuje výplatu, ale zároveň jej i zavazuje plnit tréninkový plán stanovený koučem.

„S áčkem jsem se na jednom hřišti potkal poprvé, bylo to docela trapné. Připadal jsem si jako blbec,“ říká třicetiletý tvořivý hráč, který nyní může jen vzpomínat na starty v reprezentaci či Lize mistrů. „Slovácko je samo proti sobě. Jsem do konce sezony jejich hráč, nějaké peníze mi ve finále budou muset dát.“

* Jak vypadají vaše tréninkové dny?

Od začátku přípravy trénuju sám. Slovácko mi dá individuální plán, čtyřikrát týdně trénuju dvoufázově, připravuju se i v sobotu a neděli a v týdnu mám jeden volný den. Dostal jsem sport-tester, aby mě mohli kontrolovat. Vesměs dělám jen běhání, to jediné zvládnu sám.

* Umíte ještě vůbec kopnout do míče?

Když zrovna nemusím běžet podle hodinek, tak si dělám fotbalový trénink. Vezmu si na hřiště tři balony, střílím na bránu, dělám různá další cvičení s míčem. To je pro mě důležité. Ale na druhou stranu se bojím jít si někam zahrát fotbal. Náhodou bych se zranil a co pak? Plním si, co podle smlouvy mám, nechci udělat žádnou chybu.

* Nemáte možnost trénovat a hrát aspoň s béčkem nebo céčkem?

Na to jsem se ani neptal. Po tom, co mi udělali, se s nikým moc bavit nechci. Vždycky se v pondělí nahlásím u sekretáře, občas se zastavím za paní vyměnit tréninkové věci, někdy si je i peru sám. Nic víc.

* Sledujete zápasy Slovácka?

Jasně, všechny do detailu.

* A myslíte si, že byste byl pro současný tým platný?

Podle mě jsem na konci jara ukázal, že něco umím. I když sezona nebyla taková, jakou jsem očekával, tak jsem snad týmu nějak pomohl. Jednoznačně si myslím, že mám týmu co dát. O to víc mě mrzí, jak se ke mně lidi v klubu zachovali. Stojím si za tím, že ve Slovácku je Švancara a já, zbytek není žádná sláva, jen normální průměr. Za tím si stojím. Kdyby se mi tohle stalo v nějakém lepším klubu, ve Spartě, tak držím hubu. Ale to je jedno. Nechci tady brečet.

* Měl jste v létě nějaké nabídky?

Nějaké jo, ale nelíbily se mi. Když si pár lidí usmyslí, že mě ve Slovácku nechtějí, tak nechci brát úplně cokoliv.

* Kam konkrétně jste mohl jít?

Já už jsem slyšel tolik týmů, volalo mi tolik různých manažerů. Ale jak já to můžu ovlivnit, když nevyužívám služeb hráčského agenta? Nemůžu přece volat do klubů. Jedinou konkrétní nabídku, kterou jsem viděl i na papíře, mi dalo lucemburské Dudelange. To se ale ozvalo úplně na začátku léta. Je to tam takové poloprofesionální a jít do zahraničí za stejných finančních podmínek, jako jsem měl ve Slovácku, se mi tehdy prostě nechtělo. Řekl jsem si, že počkám, ale pak mi všechno krachlo.

* Z jakého důvodu?

Myslím, že i proto, že za mě Slovácko chtělo peníze. Poslední týdny už prý můžu odejít zadarmo, ale to mají všude uzavřené kádry. Není to sranda. Měl jsem jet na nějaké testy, ale to jsem nechtěl, muselo by to mít hlavu a patu.

* Jak nyní vidíte svou budoucnost?

Variant je spousta. Se zahraničím asi musím čekat až do zimy, ukončení smlouvy ve Slovácku by teď už nic neřešilo. A v rámci Čech nevím, jestli se mi něco podaří najít. Slovácko mi udělalo hrozně špatnou reklamu. Některé zápasy se mi docela vydařily, ale nakonec to vyznělo tak, že za všechny problémy Slovácka můžu já.

* Jak vůbec zvládáte období, kdy nemůžete hrát zápasy?

Je to škoda, protože fotbal hrát umím, jsem zdravý, nemám žádné mimofotbalové problémy a věk mám taky dobrý.
 

 

Trenér Soukup přiznává, že Zelenka je finanční zátěží

Když se Miroslav Soukup, do té doby sportovní ředitel Slovácka, ujal na jaře v kritické situaci trenérské funkce, byl to právě Lukáš Zelenka, který vítězným gólem v zápase s Příbramí rozhodl o záchraně Slovácka v první lize.

Už v té chvíli však bylo zřejmé, že se jejich cesty musejí rozejít. Už jen kvůli odlišným názorům na to, jakmá vypadat tvořivý záložník.

Novému kouči se Zelenka zkrátka nehodil do jeho představ, proto jej hned po sezoně vyřadil z kádru a tím mu dal jednoznačně najevo, že s ním nadále nepočítá.

„Bylo to vážné rozhodnutí, ke kterému jsme došli po zralé úvaze. A jsem stále přesvědčen, že bylo správné,“ říká nyní trenér Miroslav Soukup.

Od té chvíle spolu nejsou v kontaktu. „Hráč je v tuto chvíli mimo základní kádr, proto nemám důvod s ním nějak vážněji komunikovat,“ vysvětluje Soukup. „A že by nastupoval za B-tým nebo C-tým, k tomu žádné z těchto družstev zřízené není.“

Fakt, že Zelenka se Slováckem nerozvázal smlouvu a nadále zůstává jeho hráčem, nechává kouče v klidu. „Nevím, co k tomu říct. Vypadá to, že nejbližší možné řešení jeho situace přijde až v zimě. Možnost, že bychom mu smlouvu ukončili nyní, a on tak mohl odejít jinam jako amatér, zatím neřešíme. Uvidíme, co přinese doba. Ale k řešení je potřeba snaha obou. Když se někdo zasekne, je problém,“ zdůrazňuje trenér.

Nezastírá přitom, že Zelenkův plat je pro jeho klub finanční zátěží. „Pokud by tady Lukáš nebyl, troufnu si říct, že by se určitě otevírala větší možnost jednat o příchodu jiného hráče,“ povzdechl si kouč Miroslav Soukup.
 

POHLED: Každá další výplata je zbytečná

Nechci se tady pouštět do odhadů, kolik desítek tisíc korun musí fotbalové Slovácko posílat měsíc co měsíc Lukáši Zelenkovi. A kolik kvalitních hráčů by za ty peníze mohl kouč Soukup v týmu mít. I kdyby to byla jen symbolická koruna, neměl by z ní klub v budoucnu už žádný užitek. Je totiž zcela jasné, jak celá kauza skončí. Zelenka už za Slovácko hrát nebude, odejde jinam a zdarma. Jedinou otázkou je kdy. Kolik výplat ještě z klubu „vyletí komínem“?

Autor: Radek Štěrba, MF DNESShare |
Zdroj: idnes.jpg
Jméno Heslo
text
 • jjmc - 11.09.2010, sobota, 14:17
  (0)

  jediné řešení je odchod Soukupa a některých z vedení

 • Artigas - 11.09.2010, sobota, 11:40
  (0)

  to je zlý sen- ty woe, tak Abrca vykopnou, ve šlompácku je jeden z nejlepších a zelího paltí?!! Fakt nechápačka...

 • Moravian - 11.09.2010, sobota, 09:18
  (0)

  filoman: To myslíš vážně? Kdyby Zelenka za něco stál, tak už dávno hraje jinde, proč ho chtěl maximálně celek s poloprofesionální úrovní? A když už to nazýváš tak, že se Fujerikovi nebo Košútovi vyvedl nějaký zápas, jinak podle Tebe na to serou, uvědom si kolik zápasů se vlastně vyvedlo ukřivděnému Zelímu? Dvě, maximálně tři, zbytek na to sral právě on.

 • FC-Synot - 10.09.2010, pátek, 18:15
  (0)

  Lukášovi přeji do budoucna jen to nejlepší a ať se mu daří. Stejně tak přeji FCS to, aby se do vedení dostali lidé s jasnou koncepcí a opravdovým zápalem pro fotbal.

 • FCS84 - 10.09.2010, pátek, 15:49
  (0)

  nebesta: Jo byl. A byl jsem taky v Plzni na Bohemce v jablonci a na Spartě. To, že posrali pohár se prostě stalo, ale zbytek zápasů venku (ligových) odehráli slušně, byť bez výsledků. Pamatuji si, jak jsme s Hlučínem za jarolíma postoupili až na penalty a to tu byl jiný mančaft, který se dostal do Finále poháru. Takže ti seru na nějakou břeclav a seru i na tu Pražskou kurvu uplakanou.

 • snopek - 10.09.2010, pátek, 15:40
  (0)

  david 007: ty si snad uplne vypatlany!!!!

 • nebestan - 10.09.2010, pátek, 14:19
  (0)

  FCS84: K tomu, ze jde nase hra hodne nahoru - byls v Breclavi???? Soukup se sice vydal cestou mladych, ale mladi se nevydali cestou profesionality. Az prestanou chlastat a hrat bedny a zacnou delat to za co jsou placeni, tak mozna pujde hra nahoru...a mimochodem ponechavam stranou vse kolem Zeliho krome jednoho: vzhledem k tomu, ze tu ma porad smlouvu tak mu stejne stale klub plati nehorazne prachy - nechat ho v takove situaci stat a ani nezkusit jestli by se nechytl, je od klubu hloupe a minimalne stejne namachrovane jako jeho postoj...

 • Survival - 10.09.2010, pátek, 13:49
  (0)

  david007: nejmenuješ se náhodou Lukáš Zelenka? :-))))

 • AmaZ - 10.09.2010, pátek, 09:11
  (0)

  david007: To číslo na konci bude asi tvoje IQ, ne??? Takové kraviny nemůže vypustit normální člověk.

 • FCS84 - 10.09.2010, pátek, 08:26
  (0)

  David007: Davídku máš 7 nebo 10 roků a na kolika výjezdech jsi byl? Hra Slovácka jde hodně nahoru a jestli tu chceš mít základní sestavu s průměrem 32 let, tak jsi dementek, protože je to velmi krátkozraké. Soukup se vidal cestou mladých a má moje požehníní. KLidně tu Mohl Abrc se Zelím zůstat (víc bych bral abrca, než toho Sparťanského zmrda. Tady byla chyba, že vůbec přišel), ale vzhledem k jejich stáří bys stejně za rok musel hledat náhradu. Ale asi nemá cenu ti to vysvětlovat, protože jsi na to moc mladý, nebo blb.

 • Mirek - 10.09.2010, pátek, 06:11
  (0)

  Ty vole Zelí ty si namachrovaný pražák až to hezké není, sáhni si někdy sám do svého svědomí, pokud to dokážeš .... chtělo by to trošku té sebereflexe, nebo až přestoupíš příště do nějakého dalšíko klubu, tak dopadneš opět stejně, machýrku.

 • david007 - 09.09.2010, čtvrtek, 23:50
  (0)

  měl by p.Soukup odejit zatim koupil hráče tak do bečka a do cečka ani Volešak nema na Zelenku takoví Zelenka a Abrham tu chybi hra slovacka jde rapidně dolu když hrajem venku to je tak na třeti ligu současne době hraje akorat Švancara a to je malo a když nehraje to je hruza stoho boli oči to je tak spodek druhe ligy Soukup neni trener rači propustit Soukupa a nechat Zelenku se Soukupem to pujde ke dnu

 • Pecan - 09.09.2010, čtvrtek, 22:48
  (0)

  Kdyz ted opomenu zeliho, tak je to naprosta idiocie klubu, nechapu tady to vydrbavani s hracema, kdyz podepisu hrace na dva roky, tak chcu aby u me dva roky hral a ne abych ho poslal za rok pryc, pokud ho chcu na rok, tak ho podepisu na rok. Je fakt ze bojonik to ve vetsine zapasu nebyl, ale rozhodne nezklamal nejak extreme tak aby musel byt vyrazen z kadru, Lada Volesak ho teda zatim urcite nenahradil, Lada je zatim horsi nez byl zeli, ale tak na drhuou stranu asi to neni takovy namyslenec, ja sem si vzdycky o zelim myslel, ze je takovy lidsky celkem v pohode, ale tady tema recma jak tady srazel ty nase hrace me celkem zklamal, jako kdyz budeme soudni tak ma pravdu, sice jeste treba Mira Filipko je na tom dobre, ale jinak zadny hrac nejak fotbalove zasadne nevycniva, takovy ti co jsou lepsi to nahrazuji bojovnosti (Kordula, Ondrejka), ale nekteri ani moc nebojuji a ani to nejsou poradni fotbalisti, takze ja bych s nim v podstate souhlasil¨, rozdil je v tom, ze ja su v jine pozici, on si to nemuze dovolit jako jejich v podstate stale spoluhrac. Kdyz tedka ale opet opominu ze se zeli dejme tomu chovat jak debil, tak stejne hlavni kdo to podelal je klub, to mne nikdo nevymluvi, klub to podelal, muze za to, zachovali se k nemu velice hnusne tak at ted plati! Kdyz se vedeni umi chovat jak kreteni, tak at ted kretena plati ! asi tak...

 • SYNOTEK - 09.09.2010, čtvrtek, 21:44
  (0)

  Je zajímavé, že poslední tři angažmá Zelího skončily úplně stejně. Nevím jestli by nám pomohl, minulý rok se mi vůbec nelíbi. Nahrávku sice dát umí, ale běhat za něho musí jiní. Další věc je jak má postavenou smlouvu. Jestli má pálku za startovné v zápasech, tak je to potom jasné.

 • celtic - 09.09.2010, čtvrtek, 21:02
  (0)

  upřimně řečeno...kreativní záložník týmu chybí jeho přesné přihrávky na Švanciho byly jedninečné...a ten jeho poslední zápas proti Příbrami to byla paráda,bojoval jak lev...bohužel Volešák jej měl nahradit ,ale ten je nevoiditelný a je daleko za svým očekáváním,.....myslím si že když ho platí do konce roku tak měl hrát ,měli ho zkusit do Áčka nebo do Béčka ale měl v každém případě hrát....mužstvu chybí kreativita v záloze a hráč který rozehrává akce a tím byl Zelenka......

 • lagic - 09.09.2010, čtvrtek, 19:59
  (0)

  Přesně jak píše Rim....Zelenka by po fotbalové stránce asi přínosem byl (pokud by se mu zrovna chtělo), ALE jako člověk nestojí za nic. Taky to potvrdil tím prohlášením, že jenom on a Švanci jsou k něčemu. Tak to bylo i loni v kabině: nikdo ho neměl rád, protože všem dával najevo, že on je NĚKDO a nějaké Slovácko bere jen na rozehrání a pak půjde zpátky do Sralty nebo do ciziny. Z tohoto důvodu mně v kádru vůbec nechybí, prostě namistrovaný pražáček.

 • juancarlos - 09.09.2010, čtvrtek, 19:47
  (0)

  ro Rim: jen si nějak Rimaldo v tom výčtu zapomněl,že nebýt ZELÍHO tak jsme nejspíš spadli..

 • cervik - 09.09.2010, čtvrtek, 19:30
  (0)

  ?

 • Uhel - 09.09.2010, čtvrtek, 19:02
  (0)

  mě osobně štve jak to se Zelenkou dopadlo!!! minulou sezonu to určitě nebylo pravé ořechové!!!! plat byl asi taky trochu vyšší, s bráněním je to taky horší, ale kreativitu jakou může nabídnout dopředu on....tak takových moc nenajdete!!! navíc Slovácko ho furt platit musí a říkat , že se nehodí, je blbost!!!!

 • Pan Puk - 09.09.2010, čtvrtek, 17:25
  (0)

  Clanek pri jeho prichodu k nam. Neni to asi nahodou ze Zeli skonci ve vsech klubech stejne: http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-gambrinus-liga-09-10/81528/zelenka-prijde-zazari-a-pak-jej-vyhodi.html

 • spartan - 09.09.2010, čtvrtek, 16:47
  (0)

  buzerace, nic víc

 • Pett - 09.09.2010, čtvrtek, 15:42
  (0)

  Slušně ho zazdili,on vedení né moc hezké gesto a způsob jednání.Jsou jen dva poražení,žádný vítěz.

 • Ykarus - 09.09.2010, čtvrtek, 15:34
  (0)

  Dany-hull city souhlasím, když ho platíme a to budou nemalé koruny, mohl klidně hrát, aspon' jako náhradník za absentujícího hráče, a že dělal rozruch v kabině? Jsou to přece profici, na hřišti jsou jeden tým. Já na Zelenku vzpomínám navždy v dobrém, jelikož to byl on který rozhodl o naší záchraně a samozřejmě Filipko.

 • karagavrylydys - 09.09.2010, čtvrtek, 14:34
  (0)

  Zdalipak ponese nějaké finanční následky ten, který se Zelenkou smlouvu podepisoval?

 • Buriss - 09.09.2010, čtvrtek, 14:31
  (0)

  Me osobne mrzi, ze za nas nehraje, ale beru to jako hotovou vec. Je mozna pravda, ze zeli delal dusno v kabine, ale taky je asi pravda, ze drtiva vetsina nasich gelošů to jen a jen potrebuje!!A navic na hristi by se nam urcite hodil...No co, je proste pryc, tudiz nevidim duvod se v tomhle nadale pitvat. Nicmene musim priznat, ze zpusob, ktery nas klub zvolil, je naprosto nepochopitelny, nesmyslny a hloupy!!! Kazdopadne diky Zelí...

 • FansHonza - 09.09.2010, čtvrtek, 14:23
  (0)

  to antonio22: ze te hanba neliska...opravdu krasne prispevky na idnes a tady...

 • wiper99 - 09.09.2010, čtvrtek, 14:16
  (0)

  Vedení klubu by mělo zvážit své rozhodnutí a ty své koncepce a dat šanci fotbalistům kteří něco umí jsou schopni zabrat když je třeba.(Zelí pomohl k záchraně ligy)Pro náš tým by byl stále velkým přínosem!!!

 • JUVE - 09.09.2010, čtvrtek, 14:11
  (0)

  Me uz nezajima nejaky zelenka nehraje tu, tak proc se porad omyva dokola.

 • IAN - 09.09.2010, čtvrtek, 13:49
  (0)

  Tento druh rozhodnutí Slovácka nechápu.Jednoznačně nejlepší hráč Slovácka.V zápasech které jsem viděl a to jsem viděl dost zápaů tak byl určitě nejlepší, tolik přihrávek s milimetrovou přesností co poslal svým hráčům a a jak bojoval v každém zápase ale slovácko ho nechce.Vždyť Zelenka když střídal na 20 minut udělal v zápase víc než někteří kteří tam byli 90 minut.

 • wiper99 - 09.09.2010, čtvrtek, 13:48
  (0)

  Tohle je směšná situace-do áčka se prej nehodí -asi máme spoustu kvalitních posil???!!!!!!,a za béčko taky nehraje-asi by jim moc pomohl!!!Hlavně že ho klub platí.A TO SE VYPLATÍ!

 • raidmek - 09.09.2010, čtvrtek, 13:40
  (0)

  Špatné rozhodnutí slovácka jak ste už zmiňovaly mohl snima aspoň trénovat!!

 • Slovácko Kingdom - 09.09.2010, čtvrtek, 13:36
  (0)

  antonio22 - aby rozjebával zbytek kabiny? Už tak je tam dost bordelu. Je špatně že Slovácko za něho musí platit, za to by měl někdo nést zodpovědnost, ale jinak mě to, že tu nehraje vůbec nemrzí. Nikdy jsem ho neměl nijak v lásce.

 • RNA - 09.09.2010, čtvrtek, 13:30
  (0)

  jestli se tu mluví o koncepci, tak tohle teda moc koncepční nebylo, pokud od začátku věděli, že má pomoct k záchraně, měl se podepsat na půl roku a jasně si říct představy klubu a hráče hned na začátku jednání. Antonio: z tvojeho klubu? na idnes.cz se vyjadřuješ trošku jinak!

 • Goor - 09.09.2010, čtvrtek, 13:29
  (0)

  Zelenka je lempl! Neměli sme ho vůbec brat. Pražská mrdka!

 • Greif - 09.09.2010, čtvrtek, 13:09
  (0)

  No jo doufám že ty peníze navíc půjdou z kapsy Krejčího za tuto ostudu ..to už tu mohl 3x běhat kroupa ...

 • antonio22 - 09.09.2010, čtvrtek, 12:47
  (0)

  je to necchutné, vůbec nechápu kam tím slovácko směřuje, je mi z mého klubu nablití. jak píše šurma, šak počítat s ním soukup nemusí, může ho celou sezonu nechat sedět na lavce, ale tohle je HNUS

 • šurma - 09.09.2010, čtvrtek, 12:37
  (0)

  já jsi myslím že i když s Lukášem do sestavy nepočítal tak nechápu proč snimi nemůže trénovat a třeba být nachystán na lavičce náhradníků teď trénuje sám výdávám ho v Jarošově jak běhává trénuje sám a myslím že tohle bylo od Slovácka špatné ale je to jejich chyba teď nemají dobrého hráče a stejně bere plat když bereten plat tak ho tu mohli aspoň nechat hrát

 • Šovkovskij - 09.09.2010, čtvrtek, 12:28
  (0)

  Moravian: Taky rozumím tomu, že Soukupovi nemusí pasovat do sestavy, nicméně jak jsem naznačoval, v takovém případě se mu měl povolit odchod za nějakých rozumných podmínek. Takové nevolnictví, kdy hráč nemůže trénovat ani s béčkem a má individuální plán, a při tom jej tým odmítá uvolnit, se mi prostě taky nelíbí. wiper99: Taky souhlasím s tím, že by byl v týmu platnější, než některé naše primadony, které jsou sebevědomýmo hvězdami v hospodě, ale pak odchodí zápas v Břeclavi a bojí se jít kopnout penaltu...

 • wiper99 - 09.09.2010, čtvrtek, 12:21
  (0)

  Jedna věc je jistá-určitě by byl platnější než ti naši profíci kterí na to s....!!!!!!

 • Moravian - 09.09.2010, čtvrtek, 12:18
  (0)

  Tak Zelenka mě teď skutečně dojal. Takže podle něj jen on a Mercedes splňují určité kvalitativní parametry a zbytek je nahraditelný průměr. Filipko, Fujerik, Košút, Valenta, Ondřejka atd. jsou proti němu málo užiteční hráči. Předpokládám, že nám teď dozajista přeje co nejhorší výsledky. Chápu určitou frustraci a zklamání, ale nutno podotknout, že na své nynější situaci nese podíl viny. Pokud Soukupovi nesedí do sestavy, tak je třeba i s ohledem na perspektivu sázet na jiné i navzdory jeho kvalitám, které ostatně byly značně proměnlivé.

 • Šovkovskij - 09.09.2010, čtvrtek, 12:10
  (0)

  Smutné čtení, škodné jsou na tom obě strany, jak Slovácko, tak Zelenka. Myslím, že celá tahle absurdní situace se mohla vyřešit daleko lépe, ke spokojenosti všech zaintersovaných. Takhle Zelenka nikde nehraje, má individuální plán a Slovácko ho platí. Je to prostě škoda pro obě strany a velká.

pristi
 Další články:
10.09.2010, pátek, 20:35 - Zítra před fotbalem pochod na stadion z Mariánského náměsí
10.09.2010, pátek, 11:48 - Rozčarování z pohárové blamáže je pryč. Slovácko žije ligou
10.09.2010, pátek, 10:45 - Slovácko chce složit reparát
08.09.2010, středa, 16:18 - Poslední možnost zakoupení Supporter karty!
08.09.2010, středa, 12:06 - Důležité zápasy nás teprve čekají
* Novější články * * Přidat komentář * * Vytisknout článek * * Odeslat článek * * Starší články
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace