*
včera
Lukáš Sadílek po Budejovicích
včera
Martin Svedík po Budejovicích
25.11.2021
Magazín TVS: Miroslav Mikšícek pred Budejovicemi
24.11.2021
Milan Petržela 437. prvoligové utkání - zdravice pred zápasem
21.11.2021
Václav Jurecka po Sparte
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 958 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
25.11.2021
Dekovacka v zápase proti Sparte
25.11.2021
Fanoušci proti Sparte
27.09.2021
Fanoušci proti Gottwaldovu
04.03.2020
Fanoušci v zápase proti Slavii
19.02.2020
Fanoušci v zápase s Baníkem

Uspět opět s Viktorií? Musíme hrát srdcem, říká před odvetou Sadílek

17.11.2017, pátek, 11:38
sadilek_lukas_velky.jpg

Mladý 21letý fotbalista Lukáš Sadílek odehrál v pohárovém osmifinále proti plzeňské Viktorce jeden ze svých nejvydařenějších zápasů. Ofenzivní záložník Slovácka svůj parádní výkon vyšperkoval druhou brankou do sítě domácích (3:2).

V sobotu čeká na svěřence Michala Korduly stejný soupeř. Mužstvo nabuzené výhrou ve Štruncových sadech si věří i v rámci HET ligy na domácím trávníku.

„Musíme hrát srdcem, stejně jako v Plzni. Je to jenom o nás, dokázali jsme je porazit v poháru, můžeme to dokázat i v lize,“ říká odhodlaně před sobotním šlágrem Lukáš Sadílek.

Našli jste senzační výhrou v poháru recept proti Plzni také na ligu?

Potvrdili jsme si, že se s Plzní dá hrát. Určitě nastoupí v jiné sestavě, vrátí se jim reprezentanti, ale to je jedno. Mají dostatečně kvalitní a široký kádr. Musíme hrát srdcem, stejně jako v poháru a musíme se držet pokynů trenéra. Nesmí to být tak, že přijede Plzeň a my se z toho sesypeme.

Je to velká motivace obrat Plzeň jako první klub o ligové body?

Rozhodně. Jsme na zápas natěšení, dokázali jsme je porazit v poháru, můžeme to dokázat i v lize. Je to jenom o nás. Kdybychom to zvládli i podruhé, bylo by to super.
 

V Plzni jste odehrál celý zápas plus prodloužení. Čekáte, že budete hrát i doma?

Tak to fakt nevím, to je spíš otázka na trenéra.

Jak moc náročný byl pohárový zápas?

Těžký zápas, na těžkém povrchu, k tomu ještě to prodloužení. Jsme rádi, že jsme ho zvládli, to potom ta únava rychleji odplave. Je to o hlavě. Když se vyhraje, tak se všechno snáší daleko líp, i to cestování. Na všechny tři zápasy jsme jeli v poháru přes celou republiku. Doufám, že v dalším kole už budeme hrát doma. Bylo by zajímavé hrát derby proti Zlínu.

Překvapivě jste Plzeň hlavně v první půlce přehrávali. Sedl vám zápas?

Myslím, že sedl úplně všem. Týmově jsme podali výborný výkon. Nebylo to o špatném výkonu soupeře, bylo to i naší kvalitou. Víc jsme drželi míč, měli jsme dobrou rozehrávku, šli jsme víc za postupem. Směrem k ligovému zápasu jsme si ukázali, že se s nimi dá hrát.
 

Dal jste za áčko první branku v soutěžním zápase. Kolik se platí ve Slovácku za první gól?

Myslím, že je někde napsáno, že se platí jenom za první ligový gól. Zatím se nikdo nehlásil, to mně vyhovuje (směje se).

Dostal jste k brance hodně gratulací?

Něco přišlo, řekl bych, že přiměřeně. Možná jich bude víc, když dám gól a vyhrajeme v sobotu. Tu výhru v lize potřebujeme víc než v poháru.

Do konce podzimu schází tři kola. Máte nějaký bodový plán nebo přání?

Ideální scénář je získat devět bodů. Potřebujeme něco uhrát, aby se nám na jaře líp dýchalo. Po Plzni nás čeká derby ve Zlíně, tam se může stát cokoliv. Jihlavu porazit bude doma povinnost.

Po fotbalové stránce jste měli jako rodina úspěšný víkend. Váš bratr Michal vedl jako kapitán českou reprezentaci do 19 let v úspěšné kvalifikaci. Slovácko vyřadilo z poháru Plzeň. Rozebíráte svoje zápasy?

Jasně, sledujeme se, voláme si. O zápasech mluvíme jenom zběžně. Že bychom je nějak zvlášť rozebírali do hloubky a diskutovali o nich, tak to ne.
 Share |
Zdroj: denik.jpg
Jméno Heslo
text
 • huhu - 20.11.2017, pondělí, 18:21
  (0)

  eLucky: nejde o to co pomože, já chápu že tomu nezkušenému Machalíkovi, Sadílkovi nepomože když se na něho bude pískat. Ale to přece nikdo neděla, ti kluci za to nemůžou. Na tom foru se přece nadává na nezájem vedení, Pojezný řeší se Zemkem reklamní panely, aby byly elektronické. Ano skvělá investice, ale první by měl někdo dojít ukopat 1.ligu. Já jenom chci od vedení slyšet: ano teče nám do bot a klub uvolní v zimě penize na posily. Já nepotřebuju slyšet že hrajeme dobře, to vidím

 • Dawidson - 20.11.2017, pondělí, 18:11
  (0)

  Jo, jsi připosránek, mladíci tady zachrání ligu, nějaký Baník mě je fuk, předvedená hra mě zajímá, tady je stránka fanoušků, chápeš fanoušků, kteří podpoří, i když se nedaří. Miluju napětí a Slovácko nespadne, to vím jistě.

 • eLucky - 20.11.2017, pondělí, 18:04
  (0)

  to huhu: Plácání na fóru je k hovnu ať už si v Polsku, Itálii nebo Turecku. Když si myslíš, že to hráčom pomože, tak jim zapal auto než takové kecy;)

 • huhu - 20.11.2017, pondělí, 17:54
  (0)

  Dawidson: ty ses taky podařil, jak má někdo jiný názor tak je připosránek a odsuzovač. Nikoho nikde na světě nezajímá hra, ale body, výsledky. V turecku se zapalují auta hráčům když se týmu nedaři, v itálii propichují gumy, tady se nemože napsat že to stojí poslední půl rok za hov*o ty výsledky. Prectete si forum baníku, ty posílají Kučeru uz 5. kolo pryč, sám baroš v rozhovoru řekl ze hra je pekná ale je jim to uplne k hovnu. Tady Kordula mluví o supr mezihře a dobrém vykonu a že je na hráče hrdý, už jsou na to tady někteří alergičtí. Nemáme o nic horší tým než baník, bohemka , jihlava, karviná..tak se ku*va tady s tím mosí něco dělat než bude zle

 • Dawidson - 20.11.2017, pondělí, 17:47
  (0)

  Určitě souhlas s vlkodlakem, někteří hráči hodně dobrý výkon, kombinační hra se taky cení, bojovnost a žádné vypuštěné souboje. I přes prohru za mě dobrý výkon. Věční stěžovatelé, připosránci, pesimisté a odsuzovači podvažte si nohavice nebo vám ty hovna vypadnou už uprostřed sezony.

 • huhu - 20.11.2017, pondělí, 17:36
  (0)

  vlkodlak: ty zaprděnče z hradišťa, slovácko má fanoušky aj mimo region, mnoho fanoušků, včetně mě, kteří na něj chodili ve věku 14 až 20, pak sem tak nějak vyrazil do světa a představ si že zrovna když byla férovka tak sem nebyl v hradišti (stejne jako většinu roku). To že tam byla fajn atmosféra je skutečně krásné, dojemné, klub má jistojistě skvělé vyhlídky

 • Bayern Munchen - 20.11.2017, pondělí, 16:25
  (0)

  to vlkodlak: a jaká je ta realita, pochlub se, ne každý má možnost v týdnu dojít na férovku. Třeba já pracuji mimo Uherské Hradiště a přes týden tam skoro nejsem, tak jsem bohužel nemohl dojít...

 • Babu - 20.11.2017, pondělí, 16:24
  (0)

  vlkodlak: časově jsem to z práce nedala, ale prý tam byla fajn atmosféra. Tak to víte, na osobní diskuzi někteří nepřijdou nikdy.. Já bych dala Sadílka, Hellebranda a Machalíka od začátku ve zlíně :)

 • vlkodlak - 20.11.2017, pondělí, 16:05
  (0)

  všichni co tady neustále kritizujete a už po polovině soutěže odepisujete mužstvo jste si mohli udělat 2 hodiny času a přijít na férovku a tam byste se dozvěděli jaká je realita bylo nás tam kolem 20 a věk kolem 6o let ještě bych se chtěl zastat hráčů viděl jsem jak bojují a z mého pohledu velké zlepšení juroška sadílek v závěru zápasu trojce helebrant machalík kubala předváděla pěkný fotbal takže to chce věřit podpořit a vše se to otočí a jestli někdo říká že hráčům je to jedno tak po zápase když byli pod kotlem tak to tak nevypadalo

 • hešpy - 20.11.2017, pondělí, 15:38
  (0)

  Jo, s tím samozřejmě souhlasím.

 • eLucky - 20.11.2017, pondělí, 15:35
  (0)

  to hešpy: Pokud by kterýkoli z dnešních hráčů po sestupu pláchl pryč, tak by jenom potvrdil moje slova. To že právě Vlasťu považuju za srdcařa se nemění. Když pláchne tož pláchne. Podstatné je, že Slovácko nikdy neumře tím, že někdo odejde, uteče apod. Umře jedině tím, že ho necháme padnout....

 • Greif - 20.11.2017, pondělí, 15:09
  (0)

  A Vítkovice no jasně tady byl taky problém staré město Uh .. Brno Srbska ..ale neznamená to že sedí na netu a nadaci jak je to vše špatně

 • hešpy - 20.11.2017, pondělí, 15:08
  (0)

  Babu, teď nemáš pravdu, pamatuju si to moc dobře. eLucky napsal, že tady nechce žádné žoldáky, ale radši tady bude mět Daníčky a podobné hráče. Proto by mě zajímalo jestli by i takový srdcař jako Daníček pláchl za lepším.

 • Babu - 20.11.2017, pondělí, 15:06
  (0)

  hešpy: elucky tu ale nikdy nepsal, že ti borci jsou srdcaři, právě naopak, bere hráče jako továrníky, jednou dojdou, někteří odejdou, někteří zůstanou, fandí Slovácku, ne hráčům.. ale chápu, že sis potřebovat o někoho otřít ústa.

 • Greif - 20.11.2017, pondělí, 15:04
  (0)

  Já mám , sorry jako pokud někdo tady urazí Slovácko či kohokoli jiného bezdůvodně proč já bych mu to nemohl vrátit ? Netvrdím že je nováček Baník to jsem nikde neřekl , jen říkám že jsou kluby kde drží fanoušci při klubu i ve špatných časech, proč nemůže být u nás .. mame slabou fanouskovskou základnu ? Mozna ale dřív byla jedna z top v ČR ..ne ale zde se tu musí jen kefrat a nadávat , když to nemá žádný význam, byla tu ve středu ferovka šel tam někdo z vás ? Máte mail na vedení kolik lidí z vás kafracu napsalo mail na vedení ? Sorry ale prověřte se , vy tu neustále chodíte brečet jak malé decka. A když tu pak Harry řekne jedme podpořit kluky do Zlína tak jo ještě vyfakujete .. kdo kurva tady je či není v pořádku ? Chce to trošku nadhled a nohy v teple ;)

 • vajdik - 20.11.2017, pondělí, 14:58
  (0)

  Hespy - a ty si myslis ze po sestupu by byl nekdy realny postup?

 • hešpy - 20.11.2017, pondělí, 14:54
  (0)

  Situace je opravdu kritická, opravdu by mě zajímalo kolik hráčů by po sestupu do druhé ligy odešlo, opravdu bych chtěl vidět, kolik by tady zůstalo těch milovaných eLuckyho srdcařů, i ten Daníček by šel za lepším. Každopádně potom by mohlo být dobré okysličení kádru po případném postupu do první ligy.

 • Bayern Munchen - 20.11.2017, pondělí, 14:33
  (0)

  to Greif: Hochu máš to vůbec ty v té hlavě v pořádku. Jen tady každého urážíš a mám zkušenost, že většinou ten kdo nejvíc uráží má sám komplexy a je úplně mimo realitu. A víme, že zakomplexovaní lidé si to své ego také musí někde honit. Co se fanoušků týče, proč porovnáváš Slovácko se Spartou nebo Baníkem. Tyto kluby mají úplně jinou mentalitu fanoušků a taky mají za sebou jinou historii. A také mají jinou fanouškovskou základnu. Nikdy jsem neříkal, že mají fanoušci nosit na hřiště rakve nebo něco takového. A ještě jedna věc na Spartě to vypadá s fanoušky blbě již po pár prohrách u nás těch proher i s minulou sezónou je tolik, že to nespočítáš ani na dvou rukách. A stále ta kritika není vůbec ani z procenta stejná jako na Spartě. A Baník je klub, který před rokem skoro zanikl, do nedávna si pamatuji, že jejich fanoušci ani nechtěli chodit na stadion do Vítkovic, tak neříkej jak jedou všude do plných a pak je to taky nováček...

 • huhu - 20.11.2017, pondělí, 14:30
  (0)

  Hory: protože tu někdo po poháru s plzní napsal že Kordula mu tím stylem připomíná Simeoneho v athleticu madrid :D

 • Hory - 20.11.2017, pondělí, 14:28
  (0)

  Jo v sobotu při tom výpadku elktřiny byl parádní pohled na kotel,opravdu to vypadalo dobře. A ještě mám dotaz. Proč pojmenování Simeone?

 • huhu - 20.11.2017, pondělí, 14:22
  (0)

  Babu: ja nerikam že kotel je zbytečný. Lidi se tam chodí bavit, odreagovat od těch sraček co zažívají celý týden v práci, zajdou si zabékat na fotbal. Jenom jsem narážel na to, že tomu hráči na hřišti je totálka jedno jestli je tam 130 nebo 190 lidí. On chce vyhrát, dostat prémie za výhru, na konci měsice dostat výplatu a zbytek je mu jedno. Samozřejmě, jsou hráči kterým upřímně věřím tu oddanost klubu a fanouškům, třeba šumi. Ale ten zbytek? Proto sem reagoval na zaryho, jak nás kluci potřebují ve zlíně. Kluci potřebují především k sobě 2 nové fotbalisty do základní sestavy..

 • Greif - 20.11.2017, pondělí, 14:18
  (0)

  Ano Patyno máš hodně blízko klubu, takové známe hráč kterého trenér odsunul, pač neplní co si má atd , prostě chudáčci kteří si honem šup šup jdou otevřít účet aby si tu to své Ego honem pomohli pohojit , jenže to ti je k velkému smradlavému hovínku ... BM a vem si jak to vypadá ve Spartě po pár prohrách to by bylo super mít tu taky takové fanoušky že ? Zato chachaři ač mají taky své problémy tak jedou do plných .. to my už máme problém s pojebaným Zlínem ..

 • Bayern Munchen - 20.11.2017, pondělí, 14:09
  (0)

  to Babu: souhlasím s tebou ohledně toho fandění v době výpadku elektřiny. Mně se to také líbilo, to je ta výkladní skříň Slovácka - jeho fanoušci. A máš pravdu, že tým je dobré podporovat, já s tím souhlasím. Také ho podporuji, možná ne tak hlasitě jako v kotli, ale srdcem a odhodláním. Ale takhle by to především měli mít hráči a vedení. Budu rád pokud to tu pan Zemek nenechá padnout. A že přijdou i lepší zítřky, ale obava ve mně je i na základě zkušeností z jiných klubů a také i tady bylo ještě hůř. A jenom pan Zemek už není nejmladší a nevěřím, že jeho synové by chtěli mít fotbalový klub. Stačí si vzpomenout na pana Valentu. Pan Valenta senior byl člověk kterému tady ten klub ležel u srdce jeho synovi už moc ne...

 • vajdik - 20.11.2017, pondělí, 13:59
  (0)

  BM - bohužel akce Simeone padla asi z hlavy Pojezného, byla chybou - a bud to Pojezný uzna, že změna trenéra když už, tak se měla nechat na zimu nebo to neuzná, Simeoneho tam nechá trápit se dál - ale výsledek bude takový jaký je. Na obranu trenéra - s tím kadrem se zázraky dělat nedají, ale pokud vše jde dolů (výsledky, hra) a Simeone to vidí jinak jak ostatní (jak soupeř, tak i fanoušci), tak ten člověk nemá na pozici HT co dělat! A doba hájení po výsledcích jaké tým pod Simeonem předvádí - nevím na co se čeká, asi na zázrak že na jaro Slovácko uhraje 17-20.b? Asi těžko s tímto kádrem, který na jaro uhrál tuším 14.b a na podzim jich má 9

 • eLucky - 20.11.2017, pondělí, 13:58
  (0)

  to BM: To je všecko v pořádku, ale nemyslím si, že je v pořádku na fanouškovském webu kydat hnůj na všecko kolem klubu... Není všecko růžové, ale pořád je snad Slovácko klubem našeho srdce, tak na Slovácko nebudu kydat hovna!

 • Babu - 20.11.2017, pondělí, 13:58
  (0)

  BM: no já věděla, že se někdy shodneme. Jasně, některé změny nám jasné nejsou, s některými nesouhlasíme, tak to tu řekněme, ale vše má mít meze. Vedení se nerozhodne podle našich názorů. Ale zas mi přijde blbost, když nám někdo na fb psal, že byla blbost, jak se kotel v sobotu bavil, že jsme tam měli donést rakve a že už je načase se proti hráčům a týmu obrátit záda. No nemyslím, že zastrašování a hození borců přes palubu někoho dožene k lepšímu výkonu. I když huhu si myslí, že kotel je i tak zbytečný, takže kdo ví :D Fotbal je především zábava a když není zábava na hřišti, bylo fajn, že byla aspoň v hledišti a těch 15 min bez elektřiny bylo zdaleka nejlepších :) Počkejme si na přestávku, věřím, že to tu zemek nenechá padnout.. zažili jsme s klubem větší sračky, viz Řezník, vybrakování akademie, skoro krach, druhá liga..

 • Bayern Munchen - 20.11.2017, pondělí, 13:44
  (0)

  Mně se vždy líbí, jak tady probíhá diskuze. Každý člověk má nárok na svůj názor v demokratickém světě. Já nemám problém i pochválit, nebo uznat chybu, ale i kritika patří k fotbalu. Na Slovácko chodím už dlouho a vždy chodit budu, pokud bude existovat, není mi jedno v jaké situaci je Slovácko. A osobně všem kritikům, co jsou tady si myslím, že osud Slovácka ukradený není. Jako fanoušek stejně nic nezmůžeme, i když tu budeme psát co nejdrsnější kritiku nebo je budeme chválit do nebes. V tomto klubu rozhodují jiní a jestli je zajímají fanoušci těžko říct. Za poslední dvě sezóny jdu vždy na domácí zápas s tím, že bych chtěl konečně vidět vítězství, neříkám to ani nahlas, protože o to větší je pak zklamání. A musím říct, že těch zklamaných zápasů jsem za ty dvě sezóny zažil hodně. Já se ani nedivím těm lidem, že už jsou naštvaní a to si myslím, že většina co tady kritizuje má permanentku a přispívá každý rok na chod klubu a zase i za rok bude. Ale prostě chtějí vidět nějakou změnu, něco co povede k nějakému výsledku. Přeci když něco nefunguje, tak zkusím změnu, zda to jiným způsobem nepůjde udělat jinak, tak to funguje i v životě. Pokud nic nezměníš a čekáš, zda to náhodou někdy nebude fungovat, tak to se taky nemusíš nikdy dočkat. A proto některé změny nechápu viz Kordula, atd.

 • Babu - 20.11.2017, pondělí, 13:38
  (0)

  Patynho: a já píšu o chvále? Nebaví mě lidi, co jen přijdou a vybalí hejty. Bavme se tu konstruktivně, ale ne že jeden řeší zánik klubu a druhý vykládá, jak si hráči sází na své zápasy. To mi přijde hnus psát. Navíc když někteří jsou tu zaregistrovaní měsíc.. co si pak má člověk myslet, když sem měsíc nic nepíšou a pak se jen objeví zničehonic.. náhoda? asi ne že.. ;)

 • eLucky - 20.11.2017, pondělí, 13:20
  (0)

  to Patynho: Máš podmínku, začni diskutovat a přestaň se navážet do našeho klubu!

 • Patynho - 20.11.2017, pondělí, 13:14
  (0)

  Proboha, tak jsem nenapsal nic po výhře v poháru, který je stejně na hovno, Plzeň ho měla u piče a Slovácko stejně dál nepostoupí. Chlapci by se měli kousnout a začít tomu fotbalu pořádně dávat a nevysedávat po barech, pak to tak vypadá. K tomu klubu mám blíž než většina z vás na této diskuzi, tak vím o čem mluvím.

 • eLucky - 20.11.2017, pondělí, 13:14
  (0)

  to BM: Já neříkám, že klub převzmou fanoušci a zachrání ho, i když proč né, ale říkám, že klub nepadl po odchodu Valenty ani Řezníka a nemusí padnout dál. Když se tu na to ale všeci už dopředu vyserem, tak potom je jasno... Lidi co věčně mrdají na fóru klubu asi moc nepomožů;)

 • Greif - 20.11.2017, pondělí, 13:09
  (0)

  nevšiml sem si že bys tu napsal jedinný příspěvek po výhře v poháru , takže ano - banovat chudáčky s malím pérem, co si zde chtějí honit ego nad svým zpackaným životem

 • kecipep - 20.11.2017, pondělí, 13:04
  (0)

  Patynho: Stále je to web fanoušků, takže ta kritika by měla být jakási konstruktivní a stále je (měla by být) to kritika od fanouška FCS. Kdežto tady to vypadá jak komentáře na FB nebo novinkách, ostuda. Já bych to banoval

 • Patynho - 20.11.2017, pondělí, 13:02
  (0)

  Babu a ty si myslíš, že se tady má chválit ? Tady se nemá co chválit, jsou 15!! Ale ty jsi stejně určitě spokojená, hlavní je, že nejsou 16, co ? :)

 • vajdik - 20.11.2017, pondělí, 12:51
  (0)

  Muselo by to vzít pod sebe město - a proč by si město UH nedalo do názvu zpátky název města které financuje fotbal - je to sice ta nejčernější budoucnost, ale pokud se bude hrát nižší soutěž, a Zemek se na to vykašle, jiný vlastník se nenajde, nic jiného, než záštita města UH nebude reálná a na co pak mít název klubu FCS - když je to stejně uměle vytvořený název, který třeba já osobně ani nevím proč je - jelikož po odchodu Valenty (1.Fc Synot) klub nese název 1.Fc Slovácko, ale regionálně se jen tváří, ale krom soukr. peněz do klubu putují jen peníze z města UH.

 • vajdik - 20.11.2017, pondělí, 12:48
  (0)

  Babu myslím že to nikdo nechce, ten sestup - ale pokud by nastal a nebyla by vůle nikoho kdo by finančně klub podpořil - proč mít tzv. regionální klub?

 • Babu - 20.11.2017, pondělí, 12:41
  (0)

  NEE :D tak už jen nepadáme do druhé ligy, ale dokonce jako klub zanikáme a dělíme se opět na dvě městské kluby, no wow :D

 • vajdik - 20.11.2017, pondělí, 12:39
  (0)

  eLucky - nechci ti tady něco nalhávat - ale po sestupu, popř po vybrakování akademie ligistama - a konci podpoře Zemka se vše vrátí před rok 98/99 a bude zpátky FC UH / FC SM - důvod regionálního klubu by neměl žádný význam...

 • Babu - 20.11.2017, pondělí, 12:36
  (0)

  Tady se zas sešlo milovníků Slovácka, co čekali celou sobotu, aby se sem vyblili, jaký je Kordula blb a jak mají hráči kotel u zadku a jak hrajeme otřesně a jak aj ta mládež stojí za vyližprdel a jak už jsme ve druhé lize. Tak dobré, hoši, už jsme si to tu od TominaXXL i Bayerna a ostatních přečetli, chápeme to a dejte si chvilečku pauzu, ty vaše kolovrátkovské kecy už tu nikoho nebaví.

 • Bayern Munchen - 20.11.2017, pondělí, 12:10
  (0)

  eLucky: obdivuji tě, že pokud věříš tomu, že pokud by Zemek odešel z fotbalu, a to může kdykoliv nastat a nemusí to trvat dlouho, že ten klub udrží při životě fanoušci. Nejsme Bohemka...

 • eLucky - 20.11.2017, pondělí, 10:28
  (0)

  to BM: Aj od toho sme tu snad my fanoušci, abysme nenechali klub padnout za žádných okolností. S destrukcí klubu v rukou Řezníka jsme taky bojovali.

 • Bayern Munchen - 20.11.2017, pondělí, 09:52
  (0)

  eLucky: Jen aby to Slovácko opravdu zůstalo, nevíš co může nastat po sestupu do druhé ligy nebo například po odchodu Zemka z klubu. Pak to může taky být jak v Blšanech nebo Drnovicích, atd.

 • eLucky - 20.11.2017, pondělí, 09:32
  (0)

  Pořád dokola ta samá ohraná deska. Tak já taky hodím jeden můj ohraný šlágr. Nefandíme hráčům, fandímr Slovácku! Hráči se mění, Slovácko zůstává!

 • Greif - 20.11.2017, pondělí, 08:04
  (0)

  Tomino ne nemelem sračky .. jen prostě máme něco v hlavě na rozdíl od těch méně inteligentních ano super vydržíme poločas bez golu a Plzen vyhraje 1:0 a co jako ? :D Bože vy někteří jste tak tupí až to bolí ..

 • vajdik - 19.11.2017, neděle, 21:35
  (0)

  Muj nazor na Simeoneho je takový, ze z hovna bic fakt neupletes!!! Kadr není ligove úrovně a konkurence!!! Ligovy kadr v poslednim zapase bez stoperu..tak jak to ma vypadat!? Útočník v kadru defakto jeden, zcela bez zkušenosti. Tady i kdyby byl trenerem Vrba, tak z toho hovna které tady zustalo po vsech tech odchodech za poslední tri sezony nic nevykouzli. Za vsim je a pouze jeden člověk a to Zemek, vyprodava postupně co se da ale zpatky do kadru nedava nic, viz odchod Civice, Travnika. Ona kazda firma pokud do sebe alespon castecne neinvestuje ze zisku a prodeje jde k sipku. Upira se tu vse k zapasum ve Zlíně a s Jihlavou..kde kazdy uz vidí tri body..jenze Slovacko je momentálně v takovych srackach, ze Jihlava si sama ty branky nedá a nevím kdo momentálně z kádru je schopny dat branku? A podepisuji se pod slova, ze hracum je uprdele zda ve Zline bude 100 nebo 500 fanousku. Protoze kdyby hráči a klub meli koule, tak vykoupí listky na tribunu a nabidne je fanouskum za podporu treba za symbolickou korunu. Ale hesla, potrebujeme vás..je picovina. No nic..pokud Zemek nema zajem, Pojezny nic ze sve pozice neovlivni, sportovni reditel nemuze nikoho dovést..leda ze by hrace zaplatil ze sveho a Simeone je rad ze ma 11hracu do pole..protoze půlka kádru na ligu nema a v jinem klubu by nehrali! Viz, Juroska, Simko, Petr, Havlik, Reinberk, Sumi uz take nestiha ligove tempo..

 • volič - 19.11.2017, neděle, 21:30
  (0)

  @sokolka:pravdu máš a "úděl méně inteligentních" je řečeno moc hezky

 • Patynho - 19.11.2017, neděle, 18:39
  (0)

  A k hodnocení ti řeknu tohle, vždycky se uhrálo na podzim aspoň těch 20 bodů, teď má Slovácko bodů 9, kdybych byl opravdu velký optimista, tak můžou být bodů 15, což je pořád strašně málo, takže pořád je to opravdu tragické.

 • Patynho - 19.11.2017, neděle, 18:38
  (0)

  Zemek ani Pojezný snad sestavu neurčujou, taktiku, rozestavení. Tohle padá na Kordulu, který to nezvládá.

 • Hory - 19.11.2017, neděle, 18:33
  (0)

  Já nechápu tady tu histerii vůči Kordulovi. Ta by měla směřovat v první řadě k Zemkovi, pak možná Pojeznému. Si opravdu myslíte, že příchod jiného trenéra přinese zásadní obrat? Na celkové hodnocení podzimu máme ještě dva zápasy, tak bych to opravdu nechal až po nich.

 • spiky - 19.11.2017, neděle, 18:23
  (0)

  Dospělo to tam, kam podle mě nikdo nechtěl. Několik sezón zpět, se to ještě lepilo nějak. Tento rok už to nejde a je otázka co bude následovat. Nemyslím si, že někdo bude chtít měnit chod klub - tzn. co nejmenší náklady. Na to ty finance nejsou. Co bychom teď za nudný střed tabulky dali, který tu panoval předešlé sezóny. Osobně od zimy nečekám zázraky, nevěřím že přijdou 3-4 hráči, kteří to tu zachrání. Nepřeji si sestup. Ten návrat do první ligy by byl sakra těžký, ale v současné chvíli by to bylo díky složení kádru a finanční síle klubu možná to nejlepší.

 • Patynho - 19.11.2017, neděle, 18:18
  (0)

  Já bych se nedivil, kdyby šel místo Simeoneho trénovat Dekař, hlavně aby se ušetřilo.

 • barnabas.666 - 19.11.2017, neděle, 18:00
  (0)

  Jsou jen dvě možnosti. Buď za současný stav může Kordula a měl by letět. Nebo za současný stav z nějakého důvodu nemůže, ale Slovácko nemá zdroje na obměnu poloviny kádru, takže někdo se vyměnit musí - Kordula. Takhle to ve fotbale funguje.

 • hešpy - 19.11.2017, neděle, 18:00
  (0)

  Otázkou je, zda-li by sem vůbec nějaký trenér chtěl jít trénovat za takovou almužnu. Je pravda, že Habanec tady bral 250 tisíc měsíčně, kolik může mít takový Kordula, těžko říct.

 • karagavrylydys - 19.11.2017, neděle, 17:28
  (0)

  Špatná zpráva je, že jsme už 15. Dobrá zpráva je, že ještě nejsme 16.

 • Bayern Munchen - 19.11.2017, neděle, 17:21
  (0)

  Greife ty si chytrý, to jsem ještě neviděl. Spíš na čem jedeš ty, by mě zajímalo. Myslím si, že nejen u nás v naší lize, ale i v zahraničí nese za výsledky týmu odpovědnost trenér. A jestli se zachráníme nebo ne po výměně trenéra je věc druhá. Ale je potřeba udělat nějakou změnu ještě dokud to jde, zatím ztrácíme na záchranu jeden bod. Teď už nejsou týmy pod námi, ale nad námi, teď už musíme dohánět manko my...

 • Greif - 19.11.2017, neděle, 17:14
  (0)

  Takže kdZ vyhodime trenéra tak se zachranime ? Ty vole to je logika jak prase hoši co berete za drogy chci taky .. klidně druhou ligu aspoň tu polovina ichtylu zmizí i když i ó tom pochybuju páč jejich trauma nezmizí jen tak

 • Bayern Munchen - 19.11.2017, neděle, 16:45
  (0)

  Tak v Karviné vyhodili trenéra, v Brně vyhodili trenéra a jen u nás je Simeone neodvolatelný :-))) A zatím co Karviná a Brno vyhráli, tak my jsme po osmé v lize prohráli a nic se neděje. Však Simeone se na tabulku nedívá...

 • aaron - 19.11.2017, neděle, 16:41
  (0)

  Tak, Karviná vede, pokud to tak skončí, Slovácko bude 15. Já nevím, neříkejte, že v Karviné nebo na Bohemce jsou lepší hráči, jak je možné, že tady nefunguje vůbec nic, přitom ti hráči spolu hrajou několik sezon.

 • zary.cz - 19.11.2017, neděle, 16:16
  (0)

  A že jste radí že jste nejeli.

 • zary.cz - 19.11.2017, neděle, 16:14
  (0)

  Tak si doma sedněte na prdel k televizi příští pondělí dejte si pivko a brambůrky zanadávejte si na ně a pak si vylijte srdce tady v komentech jaký je to všechno na píču ve Slovácku.

 • Bayern Munchen - 19.11.2017, neděle, 16:04
  (0)

  huhu: souhlas, jim jsou nějací fanoušci ukradení...

 • huhu - 19.11.2017, neděle, 16:00
  (0)

  Bayern a hlavně zary: naivita, že nějací Reinberkové nebo Hofmanové hrají pro fanoušky, směju se. Že když nás nebude ve zlíně 200 ale 300 , tak že budou hrát líp. Zary ty těm hráčům nijak nepomožeš na tom hřišti když si tam pozpěvuješ v kotli. Hráče vyhecuje domácí atmosféra ale určitě ne ve sranda české lize kde chodí plus minus 3 tisíce lidí. To by sis mosel zajet do zahraničí se podívat treba do dortmundu kde fandí 20 tisícový kotel :). Tohle jestli nás bude 180 nebo 242 je směšné. V boleslavi, liberci ani v olmiku lepší ,,kotel" nemají a podivej se co dokážou produkovat ti hráči na hřišti. Naproti tomu baník má nejlepší fanoušky v lize a kde jsou. Takže tady ty hecovačky jak nás kluci potřebují jsou uplne mimo...

 • zary.cz - 19.11.2017, neděle, 15:49
  (0)

  Jen mě mrzí, že když jsme ve sračkách tak ani do Zlína který je 30km od Hradiště nejsme schopní se sjednotit a pomoct jim ve velkém počtu a dohnat je k těm 3 bodům. Asi to fakt nemá cenu někoho hecovat.

 • Bayern Munchen - 19.11.2017, neděle, 15:47
  (0)

  Já si myslím, že dost lidí, udělalo již hodně pro tyto fotbalisty. Do konce ligy zůstává 16 kol, ale když si vezmeš poslední sezónu a tu letošní, tak kolik radosti udělali tito fotbalisté fanouškům i když ti je nikdy nenechali na holičkách.

 • Bayern Munchen - 19.11.2017, neděle, 15:42
  (0)

  aaron: Tak pak je to dvojnásobně smutné, a potom ať se tu zary diví, že lidi serou na to jet fandit Slovácku do Zlína, pokud to je takhle...

 • zary.cz - 19.11.2017, neděle, 15:42
  (0)

  BM: Chápu, ale jsme nespadli ne? Přece se na to lidi nevyserou když je dokonce ještě 16 kol? Napíšu to tady asi po sté, ale na derby se musí všichni spojit a fandit BEZ OHLEDU NA VÝSLEDKY! A za tím si stojím! A tím se musí řídit všichni pokud chceme aby se to tam zlomilo! A je sračka nejet na derby kvůli tomu že se bojíš ostudy že prohrajeme a budeš si sedět za televizou doma a brblat že hrajou hovno a psát si sem do diskuze přitom neudělaláš nic pro abys jim pomohl tam vyhrát.

 • Greif - 19.11.2017, neděle, 15:40
  (0)

  Zary nebaví se snema s vandráka hrají si na na fanoušky hrozně rozumu jj ale píce to jsou největší toto napsat někdo na Baníku tak skončí s rozkopaný ksichtem .. Patino Kordula tu zůstane ještě dlouho hodně ti letí v žaludku co to sis kvůli němu i založil profil? Ale to ti nepomůže minimálně do jara ;) Dej si prášek bude dobře ;)

 • Bayern Munchen - 19.11.2017, neděle, 15:35
  (0)

  Maja: máš částečně pravdu, i když nevím, zda by i tak ti hráči vyhráli dorosteneckou ligu.

 • Maja - 19.11.2017, neděle, 15:28
  (0)

  bayern: tím jak to v poslednich letech na mladezi stoji v áčku, tak je zřejmé, že nevyhráváme mládežnické soutěže. kubala, rezek, tkáč např jsou věkem dorostenci, ale jsou v áčku či juniorce, tito hráči chybí staršímu dorostu, tak tam chodí hráči z mladšího a to ještě někteří starší hrají za juniorku, takže se ty kategorie posunují. proto nevyhráváme mládežnické soutěže,ale aspon naši kluci hrají proti starším

 • Bayern Munchen - 19.11.2017, neděle, 15:28
  (0)

  zary.cz - fanoušci Slovácka většinou na stadioně odvedou vždy maximum. Ale hráči asi ne :-( bohužel. A ty budeš vždy odvádět maximum, když za to nedostaneš nikdy pozitivní reakci. A to kolik lidí na fotbal v Hradišti stále chodí a drží palce Slovácku je hodně, ale kolik dostali radosti za poslední dvě sezóny. Moc ne, tak se nediv, že lidi pomalu na to kašlou a pokud spadnou do druhé ligy, tak to bude ještě horší...

 • Greif - 19.11.2017, neděle, 15:28
  (0)

  Ne tupý jseš ty dokazuji to tvé komenty

 • zary.cz - 19.11.2017, neděle, 15:25
  (0)

  Takhle přemýšlet je blbost. Když někomu fandím tak i za cenu prohry v derby nebo že skončíme 14. Spíš bude ostuda že místo 390 fans tam bude třeba jen 200 kvůli lidem kteří přemýšlí tak jak si to napsal BM.

 • zary.cz - 19.11.2017, neděle, 15:21
  (0)

  Bayern Munchen: Reaguju k derby: Takže když většina teda nechce jet, tak místo toho aby byla na stadioně a řekli si že do toho dali vše a snažili klukům pomoct, tak teda radši budou doma a tu ostudu jak říkáš budou kousat doma u kompu, místo toho aby byli na stadioně a fandili?

 • zary.cz - 19.11.2017, neděle, 15:16
  (0)

  100. minuta*

 • zary.cz - 19.11.2017, neděle, 15:15
  (0)

  Babu: Sport.cz 100. Žlutou kartu viděl ještě Jan Navrátil, který si něco vyříkával s pomezním rozhodčím. Takže si pro to šel aby neriskoval trest 4žk proti Jihlavě... Za mě 100% zbytečný proti Zlínu bude hodně chybět.

 • Bayern Munchen - 19.11.2017, neděle, 15:15
  (0)

  Jedna věc mě zaráží, naše akademie prý produkuje slušné fotbalisty, ale pokud člověk sleduje naše mládežnické týmy až po áčko, tak zjistí, že zase taková kvalita to není. Kolikrát nějaký náš mládežnický tým vyhrál např. dorosteneckou ligu, atd. Někdo se diví, kde je Olomouc, ale oni těží z mládeže, kdy jejich ročníky vyhrávali dříve mládežnické ligy, a pak to taky tak vypadá. My dáváme šance naším mládežníkům, kteří nikdy ani nebyli nějací nadprůměrní v dorosteneckých ligách a pak se divíme, jak na to jsme s áčkem, když to postavíme jenom na nich. A tady je ten problém, v áčku musí být i hráči střední generace, od kterých se ti kluci budou učit, když už tedy nebyli nadprůměrní v mládežnických kategoriích. No a pak je důležitý post trenér, který musí umět měnit sestavu a reagovat na vývoj utkání, mít svoji taktiku a ne se jen vymlouvat, jak je vždy něco špatně. A to jak jsem psal dříve, standartky učí trenér a já za posledních několik let nevidím žádnou sehranost, atd. a to ti kluci hrají spolu už několik let a to jak v obranných tak v útočných standartkách. To musí umět naučit trenér... A derby je sice super zápas, na který se člověk vždy těší, ale nedivím se většině fanoušků, že už ani jet nechtějí, protože pak zkousnout tu ostudu po prohře je mnohem složitější ještě i tím, že to je derby. A jak víme, ve Zlíně toho asi moc neuhrajeme, protože ze standartky nějaký ten gól dostaneme i když budeme lepší po šestnáctku no a pak už je většinou po zápase...

 • tomrs - 19.11.2017, neděle, 15:13
  (0)

  Babu: myslím, si že za řeči, nevím co se před brankou přesně událo, ale dostal ji po vstřelené brance, jestli to nebyl od něj tak trochu i záměr, trochu si na rozhodčího odfrknout za cenu žluté karty, asi byl trochu frustrovaný.

 • Babu - 19.11.2017, neděle, 15:05
  (0)

  tomrs, zary: za co on dostal žlutou? Dali jsme gól a šel k pomeznímu, takže za řeči? Ne že by ten pomezní byl zrovna schopný :D

 • zary.cz - 19.11.2017, neděle, 15:03
  (0)

  Tak jim to tam musíme jet ukázat a všichni! A ne jen tady psát!

 • zary.cz - 19.11.2017, neděle, 13:44
  (0)

  Do prdele lidi, vzpamatujte se! Všichni do Zlína na derby! A bez ohledu na výsledky!!! Derby je TO na co se Slovácko těší celý podzim! Derby si musíme užít bez ohledu na to co se bude dít na hřišti! Je to nejvíc co tady můžeme na Slovácku zažít!Tak to už pochopte! A to že tady budete blbě pičovat že nepojedete na derby kvůli tomu že se hraje hovno a že dostaneme klepec nic kurva nezměníte... Místo toho aby tady bylo týden před derby půlka busů plných tak tady kydáte hovna v diskuzi. Musíme se sjednotit a ukázat těm žluto-modrým jebákům kdo tady vládne kraji! Takže místo toho aby jste tady na někoho furt nadávali, tak se radši přihlašte na výjezd podzimu. Přece nás nepojede do baťova jen usmrkaných 200ks?! Ti kluci nás potřebují! Fanatici spojme síly!

 • Patynho - 19.11.2017, neděle, 13:19
  (0)

  Asi se nedočkám vyhazovu pana Simeoneho, že ? Může mi někdo říct, jaký ligový mančaft by držel takového neumětela, který z 10 zápasů vyhrál 1 a to byl ještě pohár ? Nepočítám zápas s Plzní, který skončil v poháru remízou. Nedal týmu absolutně žádnou tvář, pořád se na něco vymlouvá. Ale Pojezný ho vyhodit nenechá, protože je to jeho kamarád. Pojezný a Kordula okamžitě ven!!!

 • tomrs - 19.11.2017, neděle, 13:16
  (0)

  zary.cz Jak jednoduché, raději bude stát v Baťově než doma proti Jihlavě, které bude zápasem podzimu a o šest bodů. Zlín je favoritem derby, my můžeme jen překvapit. Někdy jsou derby zrádná, Baťov bude mít v nohách čtvrteční EL.

 • zary.cz - 19.11.2017, neděle, 13:06
  (0)

  Nechápu proč se Navrc nechal tak debilně vykartovat na derby... Je to jeden z našich nejlepších hráčů a byl by jeden z mála který by mohl zlínskou defenzivu nějak pozlobit... Ku*va.

 • fcs - 19.11.2017, neděle, 12:43
  (0)

  Smutné je jak tu jedni a ti samí po jednom tydnu píšou uplne vzhuru nohama,to jste opravdu tak tupý??? nejsme na tom vubec dobre to vime vsichni,ale to jste opravdu cekali ze nam viktorka neco necha zadarmo? jeji forma mluvi za vse,ted nam nezbyva nez ziskat 6 bodu

 • hešpy - 19.11.2017, neděle, 12:19
  (0)

  Mě by taky zajímalo proč se neustále hraje na 2 defenzivní záložníky a to i doma, když to stejně nepřináší žádné ovoce. Proč se nezmění rozestavení ví snad jen trenér. Pardon "trenér".

 • Bayern Munchen - 19.11.2017, neděle, 10:12
  (0)

  Furt se ten Kordula na něco vymlouvá, už mě štve s těmito řečma. Včera 3 standartky 3 góly v naší síti, naše standartky ani nedoletí do vápna a je z toho vždy ještě brejk Plzně. Bránění a útočení standartek se učí na tréninku pane Kordulo a nevymlouvejte se furt. To se budete vymlouvat i po prohře ve Zlíně že vám bude chybět Navrátil, ze nemáme kvalitní kraj. Furt dokola to samé jen řeči...

 • KubaM - 19.11.2017, neděle, 09:33
  (0)

  Za dlouhodobé dílčí chyby trenérů osobně považuju pouze neochotu změnit rozestavení, jsem stále přesvědčený, že máme ideálně vhodné hráče v záloze na 4-3-3 a že by tento systém dokonce mohl přinést ještě lepší organizaci aktivního bránění. Také mi vadí, že v zápasech s průměrnými ligovými týmy hráváme na 2 ryze defenzivní záložníky a že se stále na kraj staví střední záložník Havlík. Petr na to asi také nemá, naopak se velmi hezky ukazují vedle Machalíka také Hellebrand a Sadílek, v obraně Juroška (byť nevím, kdo má přesně na svědomí ty golové hrubky). Rozhodně by měl opět začít hrávat Rezek, který už na jaro ukázal, že by mohl být jednou jedním z našich nejlepších, ten narozdíl od Havlíka nepostrádá schopnost obejít hráče, útočit přímočaře po lajně, nezpomaluje přechod apod.

 • annubis - 19.11.2017, neděle, 09:32
  (0)

  Můžete mi někdo dát info kde hraje dnes juniorka? Jestli v Kunovicách nebo někde jinde?

 • KubaM - 19.11.2017, neděle, 09:24
  (0)

  A Vy byste se skutečně chtěli vrátit k betonářskému fotbalu o nákopech na malého Zajíce? S takovou možná odbráníme pár bodů a zachráníme se, ale tým ani klub se prostě nikdy nikam neposunou a další řadu let se budeme jen plácat tak, jako tomu bylo do příchodu Levého. Ano, mě taky štve, kam se výsledkově řítíme, ale dávat to právě po tomto dvojzápase s Plzní za vinu Kordulovi? Copak jste si nevšimli, že i sám Vrba dvakrát explicitně náš tým pochválil právě za to, že se nebojí a chce hrát aktivní, kombinační a ofenzivní fotbal? Kdyby bylo takových týmů v lize víc, možná nemáme prázdné stadiony. Taky mě štve příděl, který jsme dnes dostali, ten byl ale dán snad ve všech případech hrubými chybami v lepené obraně. Záloha i Zajíc na hrotu ale jinak rozhodně nepůsobili křečovitě a frustrovaně, byli plní sebevědomí, pohybu, aktivního bránění (opakovaně chválili i komentátoři ČT), organizace i přímočarých kombinací (dneska se opravdu nehrálo na Heču, to není pravda!). Vždyť i do akcí jsme se dostávali poměrně často, když uvážíme sílu soupeře. Jen ta kvalita v obou šestnáctkách, o které naší trenéři mluví snad po každém zápase už dobrý jeden rok... Za tohle opravdu nechci vinit Levého s Kordulou, kteří se nás snaží posunout k modernímu fotbalu, toto je daň za hrubé chyby v letním přestupovém období. Chápu, že možná nemáme rovné podmínky třeba s pražskou Duklou, stále jsme ale prvoligový tým a zahájit sezonu pouze s dorostenci v útoku a pouze 3 stopery - prostě je chyba a dnes za to stále jen platíme daň. Přitom o neproměňování šancí všichni mluvíme už tak dlouho... Tento podzim už se zpět nevezme, můžeme nyní jen doufat, že Levý už má za těch několik měsíců na pozici sportovního ředitele někoho předdomluveného a že mu majitel vyjde vstříc, jinak se skutečně řítíme do 2. ligy - rozhodně ale ne vinou tohoto týmu! Vždyť v kolika zápasech stačilo mít zkušeného útočníka-zakončovatele, proměnit 1-2 šance a mohli jsme mít o 100% bodů víc než nyní. Stále si stojím za tím, že náš tým i celý klub má opravdu potenciál, se kterým můžeme skončit na 5-6. místě i na sestupové pozici, jestliže nebude rozvinut, to nyní znamená řádně v zimě doplněn 1-2 zkušenými nadprůměrnými hráči (jestli chybí peníze, stále se může prodat třeba Havlík, zájemci zvlášť po ME byli). V této sezoně můžeme sestoupit, ale stejně tak stačí už pouze 3 vítězné zápasy, aby šlo o historicky nejúspěšnější sezonu Slovácka - Synotu.

 • kecipep - 19.11.2017, neděle, 08:41
  (0)

  Reinberk prvni ligovy gol v kariere ne?

 • Babu - 19.11.2017, neděle, 00:51
  (0)

  Dneska byl v cajku jenom support :) a ztracené body s Plzní mě vůbec neserou,bodovat se má v jiných zápasech.Na ševce dát do sestavy Machalíka, sadilka a Helleho a je to v cajku.. ale to by chtělo velké koule no :)

 • Maja - 19.11.2017, neděle, 00:45
  (0)

  díky kotli, byli jste opět skvěli

 • fcs - 18.11.2017, sobota, 23:29
  (0)

  co jste jako cekali?

 • tomrs - 18.11.2017, sobota, 23:26
  (0)

  Vetsina si vcetne pana Vajdika stezovala, ze se o nic nehraje, t/k se panove aspon nebudete nudit, uz se totiz zacalo hrat o zachranu, tak se muzeme radovat, ze to nebude nuda az do do sameho konce, dneska bohuzel jsme Plzen nepotrapili, 1:4 je kruty, ale mohl byt rozdil jeste vetsi, Plzen je o parnik nekde jinde nez my, zapas podzimu se teprve blizi:)

 • Patynho - 18.11.2017, sobota, 23:14
  (0)

  Každý zápas se musí brát tragicky, tenhle tým od srpna v lize nevyhrál. A trenér je nedotknutelný.

 • vajdik - 18.11.2017, sobota, 23:05
  (0)

  Ja bych prohrany zapas od nejlepšího ceskeho tymu nebral zase tak tragicky!!! Ale kde je chyba - malo bodu ze zapasu s Brnem, Jihlavou, Karvinou, Duklou a Bohemkou, misto 3b melo by 8b a byl klid.

 • Pecan - 18.11.2017, sobota, 23:01
  (0)

  Aspoň to bude na jaro zajímavé, v každém zápase nám o něco půjde. Sice to budou nervy, ale bude se o něco hrát. Spoustě lidí to přišlo nudné, když se hrálo o to, jestli budeme 8. nebo 9., teď půjde o všechno a rázem soupeři za spodních pater tabulky budou pro nás zajímaví, protože je budeme muset porážet a zápasy s nimi nebudou nuda. Neříkám, že je to dobrá situace, v níž teď jsme, ale po těch letech, kdy jsme hráli střed nás to bude zase něco jiného a pokud to dobře dopadne, tak si lidi budou aspoň více vážit toho, že tu ligu hrajeme.

 • Nike - FCS - 18.11.2017, sobota, 22:56
  (0)

  Byl ten partyboy Rezek vůbec dneska v nominaci?

 • Patynho - 18.11.2017, sobota, 22:54
  (0)

  To by Slovácko muselo trochu tlačit, ale je to ubohost, když jsou ve vápně 2 hráči.

 • Bayern Munchen - 18.11.2017, sobota, 22:53
  (0)

  Sokolka: a kdo ten první gól dá ;-)))) tam není nikdo kdo umí vůbec trefit branku. Dnes jediný kdo zahrál vcelku dobře byl Juroška, Navrátil a Sadílek

 • riedlss - 18.11.2017, sobota, 22:48
  (0)

  Jinak se mi líbí jak se někteří proti těm urážkám braní,to kvituji. Čekal jsem tu zase smršť. Tentokrát jsem se ale nasral přestože jsem nečekal žádnou hitparádu..

 • Bayern Munchen - 18.11.2017, sobota, 22:46
  (0)

  Škoda ze jsem nemohl jit na tu středeční schůzku s vedením. Měl bych asi dost otázek ohledně toho jak to se Slováckem vidí. Protože tohle je umíráček fotbalu na Slovácku vcěle s Kordulou :-( snad mu to dojde a odstoupí, věřím tomu ze Simeone by odstoupil...

 • riedlss - 18.11.2017, sobota, 22:44
  (0)

  Kritika nejsou vždy jen urážky! Nikdo nečekal výhru a ani třeba bod, ale my takového soupeře ani nepotrapime a necháme si dát čtyři branky. To pak působí strašně odevzdaně! Penalta jasná. Pro první brance Kopic úplně sám. Chyby, za které Plzeň strestá. Na Zlín aspoň ó to víc musíme. Machalíky, Hellebrandy a Kubaly na ně!!

 • a jé - 18.11.2017, sobota, 22:39
  (0)

  Nevím jestli někdo z vás čekal něco jiného já jsem chtěl jen jedno ne nějaký debakl no ještě že tam spadl ten jeden už to nevypadá tak hrozně myslím že se snažily ale je vidět ten rozdíl mezi hráči vedení Slovácka se nemusí scházet po podzimu každý vidí že pokud nedojdou posily bude sestup je to škoda když se před několika lety kupovala liga teď to jsou vyhozené peníze

 • vajdik - 18.11.2017, sobota, 22:37
  (0)

  Hory - tykat si sw Simeonem 😀

 • Vosolys - 18.11.2017, sobota, 22:36
  (0)

  Střídání Sadilka teda taky nechapu...stejne jako tu kritiku taky, hruza to teda byka, ale snad nikdo nečekal, ze by se uhrál i bod

 • Bayern Munchen - 18.11.2017, sobota, 22:35
  (0)

  Co ten Daníček dnes předváděl v obraně, smutné a k smíchu. Nepochopím proč tento nekoná ještě hraje. A k Petrovi se také nevyjadřuji. No Kordula by měl okamžitě skončit pokud se tedy podívá konečně na tabulku, nevidím žádný jeho rukopis, maximálně pořád nahrávky Hečovi to jim jde...

 • Hory - 18.11.2017, sobota, 22:29
  (0)

  Ten, kdo tak uráží Slovácko, buď nebyl na dnešním zápase, nebo ho neviděl. Za mně, poprvé v životě chálím Heču, dnes to byl snad jeho životní výkon, mužstvo za bojovnost a jen jedné věci pořád nerozumím. Co musí udělat Hellebrad, aby byl v základu?

 • Greif - 18.11.2017, sobota, 22:18
  (0)

  Vy táhněte do píce vandráci

 • Pedro - 18.11.2017, sobota, 21:56
  (0)

  Může mi někdo říct, proč proti prvnímu celku, který ještě neprohrál, jsme nastoupili bez obránců??? nebo oni tam nějací obránci byli?? myslíte ty nedůrazné panáky, co neobsazují volné hráče u malého vápna, nejsou schopni vykopnout míč po penaltě a pletou se jeden druhému???

 • karagavrylydys - 18.11.2017, sobota, 21:55
  (0)

  Poslední ať zhasne. Ostuda jak Brno.

 • lagic - 18.11.2017, sobota, 21:46
  (0)

  Asi se už na to někdo nemohl dívat a radši zhasnul :-))).

 • Patynho - 18.11.2017, sobota, 21:27
  (0)

  tohle už je fakt ostuda

 • riedlss - 18.11.2017, sobota, 21:25
  (0)

  Sokolka: naprosto nepochopitelné :)

 • karagavrylydys - 18.11.2017, sobota, 21:21
  (0)

  Petr nepatří ani na lavičku.

 • Patynho - 18.11.2017, sobota, 21:18
  (0)

  Tak co ten váš Simeone na lavičce Slovácka ? :) Kordulu už konečně táhni do piče.

 • riedlss - 18.11.2017, sobota, 20:59
  (0)

  Obrana vlažná jak dětské brouzdaliště. Daníček nás skolackou chybou poslal na skalp. Petr nepatří do základu. A že sedí Machalík, si z nás Kordula dělá asi prdel. Hoši začněte kua hrát!!!!

 • aaron - 18.11.2017, sobota, 20:21
  (0)

  Jinak slyšel jsem, že je Kordula neodvolatelný. Ale chtělo by se ho rychle zbavit, toto je hrobař Slovácka, společně s Pojezným. Se slzou v oku budete vzpomínat na Krejčího.

 • Jerry1984 - 18.11.2017, sobota, 19:03
  (0)

  porazit Jihlavu bude povinnost..Sáďo, to je jen zbožné přání...

pristi
 Další články:
27.11.2017, pondělí, 09:56 - Všichni na derby! Trasa 5 rozdělena do jiných!
19.11.2017, neděle, 17:58 - Derby juniorek patřilo Zlínu. Ševci udeřili po trestném kopu a rohu
19.11.2017, neděle, 15:27 - Dostaneme gól úplně ze všeho. To nás sráží. Tvrdí gólman Slovácka po Plzni
19.11.2017, neděle, 15:16 - Vlastimil Daníček: Kvalita Plzně se ukázala
19.11.2017, neděle, 15:02 - Plzeň deklasovala Slovácko. Byli v našem vápně jako doma – řekl Kordula
* Novější články * * Přidat komentář * * Vytisknout článek * * Odeslat článek * * Starší články
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace