04.02.2024
30.11.2023

Urvali jenom bod. Slovácko doma pošesté za sebou remizovalo s Jabloncem

30.08.2020, neděle, 16:43

Po výhře ve Zlíně ztratili svěřenci trenéra Martina Svědíka doma dva body s Jabloncem. Sobotní duel skončil nerozhodně 1:1. Oba góly padly až ve druhé půlce. Domácí šli do vedení hlavičkou nové posily – branku dal Regino Cicilia. Za hosty srovnal utěšenou střelou střídající Chramosta.

Oba soupeři v prvním kole bodovali naplno, Slovácko chtělo v domácím prostředí potvrdit tři body ze Zlína, ale statistika mluvila pro soupeře. Jablonec v Uherském Hradišti prohrál naposled před šesti lety a posledních pět zápasů skončilo remízou.

Trenér Martin Svědík neměl důvod měnit vítěznou sestavu ze Zlína. Na lavičce tak zůstal bývalý hráč Slovácka Hellebrand, který přišel v týdnu na hostování z pražské Slavie.

Od úvodních minut bylo rozhodně aktivnější domácí Slovácko. Už po osmi minutách hry přišla první velká příležitost pro domácí tým. Havlík šel s Petrželou na jediného obránce Jablonce. Oba zkušení hráči ale situaci vyřešili špatně. Havlíkova přihrávka byla nepřesné a z nadějné příležitosti byl jenom roh.

Slovácko bylo dál aktivnější. Jablonec hrozil, jenom z ojedinělých brejků. V 25. minutě Považanec přihrával a Kratochvíl z nadějné pozice mířil metr vedle tyče.

O tři minuty později došlo ve vápně k souboji Podaného s domácím Hofmannem, který se skácel k zemi. Po chvilce zdržení a přezkoumání u videa se penalta nekopala.

• Bayern Munchen - 30.08.2020, neděle, 17:36
    (0)

Tischler měl hrát už dávno za Slovácko, potenciál v něm je a měl dávno nahradit Daníčka. Hraje stejnou pozici... :-( bohužel teď ho Pardubice koupi a my máme hovno. Jinak proč ještě nehrál ten nás Rus aspoň dnes za béčko ...

• Skein - 30.08.2020, neděle, 17:33
    (0)

hezky Emil, nedivil bych se..určo byl telefonát ted o pauze

• tucekbucekmucek - 30.08.2020, neděle, 17:30
    (0)

Do 70 minuty je to 3-3 🤣🤣 jinak Emil Tischler gól za Pardubice, doufám že si ho po podzimu stáhneme

• Skein - 30.08.2020, neděle, 16:59