*
05.08.2021, čtvrtek, 11:21
Petržela: V Plzni musíme být produktivně...
02.08.2021, pondělí, 18:41
VIDEO: Michal Kohút nejen k vítězné tref...
02.08.2021, pondělí, 08:00
VIDEO: Jan Kalabiška po zápase s Dynamem
Více na fcslovacko.cz
*
včera
Daniel Holzer po Zlínu
včera
Martin Svedík po Zlínu
16.09.2021
Stanislav Hofmann pred Zlínem
13.09.2021
Filip Vecheta po Slavii
13.09.2021
Martin Svedík po Slavii
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 956 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
04.03.2020
Fanoušci v zápase proti Slavii
19.02.2020
Fanoušci v zápase s Baníkem
29.10.2019
Sektor B3 - místo kde stojíme za Slováckem!
07.10.2019
Fanoušci v zápase proti Liberci
06.08.2019
Fanoušci v zápase proti Gottwaldovu

Urbánek: Mladší hráči tomu nedávají, co by měli

18.03.2011, pátek, 13:35
urbi_velky.jpg

Do sestavy Slovácka se Aleš Urbánek vrátil po zranění kolena a zlomenině žebra po více než půlroční pauze. V uplynulém kole proti Ústí vystřídal na levé straně zálohy po osmadvaceti minutách hry nevýrazného Reinberka.

V té době už Slovácko prohrávalo dvoubrankovým rozdílem. Třicetiletý rodák ze Slavičína sice přinesl na hřiště oživení, ale nečekané blamáži proti poslednímu celku tabulky zabránit nedokázal.

Jak byste s odstupem času zhodnotil zápas proti Ústí?
Jednoznačně jsme ten zápas nezvládli. I když jsme měli k soupeři respekt, tak si myslím, že když už jsme nevyhráli, tak jsme si měli minimálně bod odvést. Bohužel, dostáváme góly, které nás srazí. Nemáme sílu nebo asi ani kvalitu zápas otočit.

Ve všech třech jarních zápasech jste dostali branky hned v úvodu střetnutí. To se na podzim nestávalo. Dokážete to nějak vysvětlit?
Nevím, těžko to nějak hodnotit. Před zápasem si říkáme, že se budeme koncentrovat na začátek a hlavně na to, abychom nedostali rychlý gól. Že opakovaně dostáváme na začátku takové góly, to se prostě nemůže stávat. Soupeři to neuvěřitelně usnadňujeme.

Zatím se vám to stává…
Stává se to, bohužel. Já ale nevím co s tím. Nevím, co se děje v hlavách ostatních hráčů. Každý by si to měl uvědomit a začít sám u sebe. Každý má hřišti nějaký úkol, a ten si musí prostě plnit.

Vy jste naposledy nastoupil v září minulého roku proti Českým Budějovicím. První dva jarní zápasy mužstvu nevyšly podle představ. Čekal jste, že právě v Ústí se můžete znovu vrátit do sestavy?
My jsme měli vykartovaného Jirku Valentu, který hrál na mojí pozici. Říkal jsem si, že když se ty první dva zápasy ne, že nepovedly, ale nebodovalo se, jak jsme chtěli, že by trenér mohl udělat změnu. Nakonec jsem do toho zápasu přišel ve třicáté minutě, ale bohužel nic jsme s tím výsledkem už neudělali.

Přišel jste na hřiště, aby mužstvo už víc neinkasovalo, nebo s úkoly podpořit ofenzívu?
Určitě ne s tím, abychom víc neinkasovali. Jsem tady jeden z nejzkušenějších hráčů a na hřiště jsem šel s tím, abychom se s výsledkem pokusili ještě něco udělat. I když jsme měli převahu, tak do vyložené šance jsme se nedostali. Chtělo to kontaktní gól, potom by se to na remízu dalo uhrát.

Jaký jste měl pocit ze svého výkonu?
Těžko budu sám sebe hodnotit. Neměl jsem co ztratit, šel jsem na hřiště za nepříznivého stavu. Snad se mně povedli nějaké standardky, ale z celkového pohledu to bylo bez efektu, protože jsme prohráli.

V uplynulé sezoně jste prohráli stejně důležitý zápas na Kladně, které bylo také na sestupových příčkách. Jak si vysvětlujete, že v těchto klíčových duelech spíš nastartujete soupeře?
Těžko říct. Jak říkám, nevidím do hlav ostatních, možná je to v psychice. Máme spoustu mladých hráčů, a když ani vývoj zápasu není pro nás dobrý… Já si myslím, že to je hodně o tom, co se děje v hlavách.

Myslíte si, že mladí fotbalisté si nedokáží naplno uvědomit důležitost takových zápasů?
Nerad bych hodnotil jednotlivé hráče. Od toho jsou tady jiní a povolanější. Ale někdy se mi zdá, že ti mladší tomu nedávají, co by měli. Dost dobře si asi neuvědomují situaci, ve které jsme. Všechno se zkomplikovalo zápasem s Bohemkou, který jsme prohráli, což nikdo nečekal. Pak jsme sice uhráli bod s Plzní, ale prohra v Ústí nás dostala do velkých problémů.

Myslíte si, že v sobotu proti Jablonci nastoupíte v základní sestavě?
Nerad bych mluvil o sestavě, abychom soupeři něco nenaznačovali. Šance tam je, ale nechám to na trenérovi.

Fanoušci Slovácka a hlavně ti, kteří zápas v Ústí viděli, jsou hodně nespokojení. Sledujete reakce na jejich webových stránkách?
Já se snažím noviny, nebo názory fanoušků nevnímat, ale k člověku se to donese a některé názory jsem si přečetl.

Diskutovalo se i o možném protestu vašich nejvěrnějších fanoušků. Divil byste se jim?
Lidi chtějí vidět nějaký výkon a výsledek. Já je chápu, že když si za fotbal zaplatí a jedou pět šest hodin do Ústí a žádný výkon nevidí, tak jsou nespokojení. Nedivil bych se, kdyby nějakým způsobem projevili svou nespokojenost.

Na podzim jste byl dlouho zraněný a tvrdil jste, že máte obavy, jestli ve Slovácku zůstanete. Měl jste s trenérem před začátkem jarní části nějaký pohovor?
My jsme s trenérem seděli už v průběhu zimní přípravy. Mám smlouvu do léta s následnou roční opcí. Řekl mi, že to zatím nevypadá, že by tu opci uplatnili a že tady od léta jakoby skončím. Také ale řekl, že pokud uvidí, že dobře pracuji na tréninku a snažím se mužstvu pomoci, tak nemá problém ani s tím, abych tady hrál dál.

Hledáte si tedy už teď nové angažmá?
Určitě. Už se musím po něčem ohlížet. Nemám žádného manažéra, tak je to o něco horší. Už mám i svůj věk, ale zatím si nepřipadám jako nepoužitelný. Nějaké náznaky tam byly, ale mám ještě tři měsíce čas. Zatím to nechávám tak.

Vy osobně máte zájem na Slovácku zůstat?
Tady jsou výborní lidé, první liga Slovácku sluší. Já bych neměl problém smlouvu prodloužit, ale to není otázka na mě. Bude záležet na hodně okolnostech. Uvidíme, co bude v létě.

V týdnu jste měli kvůli špatným výsledkům schůzku s vedením klubu. Vy jste zkušený hráč, zažil jste už něco podobného?
Určitě. Nebylo to nic zvláštního, je normální, že když se nedaří, tak přijde vedení klubu. Každý by to měl přijmout a zamyslet se nad tím.

Byl tam i majitel klubu Zdeněk Zemek?
Byl tam pan Krejčí.

Padla na schůzce nějaká bodová ultimáta?
Žádná ultimáta nebyla. Každý by si měl uvědomit o co nám jde. Nikdo nechce, abychom spadli do druhé ligy. My se teď hlavně musíme zkoncentrovat na další zápasy a první věc je, že v sobotu musíme porazit Jablonec.

To nebude vůbec jednoduchý úkol…
To nebude. Musíme se vyvarovat toho, aby nám soupeř, nedej bože, zase neodskočil o gól. Na hráčích, kteří budou na hřišti, musí být vidět bojovnost a agresivita. Porazit se dá každý, když si všichni budou plnit co mají, dá se hrát i s Jabloncem. Oni k nám určitě nepřijedou betonovat a já si myslím, že takový styl nám bude vyhovovat.Share |
Zdroj: denik.jpg
Jméno Heslo
text
 • Buchlovjak - 19.03.2011, sobota, 13:54
  (0)

  No a sestava jasná: Drobisz - Němča, Palinek, Soldán, Vojtěšek - Bosák, Hlahůlek,Zapletal,Veselý - Malár, Blaha...nebo že bych to popletl a tito hráči už tu nejsou? :-DDD.... prd dáme jabka a bude to ! šmitec...FCS nafurt!

 • Survival - 19.03.2011, sobota, 13:51
  (0)

  snopek: nevím, jestli to myslíš vážně, ale jestli jo, tak vůbec nevíš... s Iljou na hrotu by jsme to mohli zrovna vzdát... nic proti němu, není špatný, ale sám by tam toho moc nezmohl

 • Buchlovjak - 19.03.2011, sobota, 13:50
  (0)

  Já hlavně doufám, že bude hrát Urbánek...jinak je mi to putna...a hlavně nestraš snope s Iljou...ten je momentálně totálně s formy...Hoši makat až se z Vás bude prášit...

 • snopek - 19.03.2011, sobota, 13:46
  (0)

  …………….Filipiko…………...... Kuncl…Košút…Mezlík…Nešpor ………Perůka…Kordula………. Fujerik…….Valenta……Volešák …………Nestorovski………....... __________________________

 • peet - 19.03.2011, sobota, 13:35
  (0)

  Filipko na lavku, Sovkovskyj do brány, střed Mezlík,Košút,kraje Urbánek, Kuboš, záloha Fujerik,Volešák,Perůtka,Valenta, útok Petr,a koho k němu fakt nevím....tak jsem zvědav, jak se dnes předvedete pánové.....ať to skončí, jak chce, lidi musí vidět, ža tam žerete trávník.....

 • Bob - 19.03.2011, sobota, 13:15
  (0)

  Můj tip:Slovácko - Jablonec 3:1

 • hromik - 19.03.2011, sobota, 07:50
  (0)

  Hlupik hraval vzdy krajni zalohu nebo utook!! Filipko-kuncl,kosut,mezlik,urbanek-volesak,v.valenta,kordula,kuban-svancara,hlupik

 • Pajik - 18.03.2011, pátek, 21:13
  (0)

  Filípko-košút,starý,reinberk,kubán,kuncl-ondřejka,perútka,hlúpík-szmek,kordula

 • barnabas.666 - 18.03.2011, pátek, 20:50
  (0)

  Urbánek hrál v Ústí dobře, což se opravdu nedá říct o některých našich "hvězdičkách"...

 • 1FCS - 18.03.2011, pátek, 20:32
  (0)

  Filipko-Kuncl,Kosut,Mezlik,Nespor-Ondrejka,V.Valenta,Perutka,Volesak,Svancara-Szmek

 • FansHonza - 18.03.2011, pátek, 19:29
  (0)

  Filipko-Kuncl,Mezlík,Kordula,Nešpor-Volešák,Perůtka,V.Valenta,Urbánek-Švancara,Szmek ... Jsem zvědav, jestli se borci semknou..

 • JUVE - 18.03.2011, pátek, 17:23
  (0)

  Greif: Co dava Brno zadara ?

 • Greif - 18.03.2011, pátek, 16:53
  (0)

  Pablo88: a tys byl v ústí že chceš něco proplácet ? :)No jo ale ten alibismus je fakt otřesný .. ale to znám i z práce .. A Jablonec zdarma ? Dobrý vtip .. Tak špatně na tom nejsme že by sme měli dávat něco zadara jak Brno ..

 • Pablo88 - 18.03.2011, pátek, 14:38
  (0)

  tak to vypadá! Jeden svádí vinu na druhého!! A nejsou snad ti zkušenější od toho, aby ty mladé vedly a mladí se od nich mohli učit? Nepochybně má Urbánek svou pravdu, ale tvrdit jako Švancara, že to já ne- to ti druzí...trapné! Toto nepatří do prvoligového mužstva, takové alibistické řeči. Čekal jsme gesto typu- na Jablonec zdarma, proplacení cestovného fanouškům z Ústí a to z platu hráčů...a nečekaně NIC!

 • JUVE - 18.03.2011, pátek, 14:11
  (0)

  Tak jo,ale v acku s nim pocitaji jen na kraj,na stredu v acku nehral nikdy.

 • RNA - 18.03.2011, pátek, 14:10
  (0)

  Hlúpik je, jak píše kecipep, střední zíložník, krajního začal hrát až v áčku

 • JUVE - 18.03.2011, pátek, 14:04
  (0)

  Kordic taky musis hrat,nas nejlepsi stit jednoznacne,ale je pravda ze bych to zkusil mozna na pet zalozniku,Jablonec tak hraje ve stredu ma tri stredaky,Hlupik je rychlonohy krajni zaloznik.

 • kecipep - 18.03.2011, pátek, 14:02
  (0)

  Já myslel, že v dorostu atd byl střední záložník ne? No já jen myslel to, že Kordič nezmákne uhlídat Jarolíma s Pitákem, takže bychom mohli hrát 451 a to zase Mercedes nemůže hrát sám na hrotu. A Nestorovski se mi líbil v ústí nejvíc.

 • JUVE - 18.03.2011, pátek, 14:00
  (0)

  kecipep : Hlupi na stred urco ne to je krajak a Svanci musi hrat proste !

 • kecipep - 18.03.2011, pátek, 13:50
  (0)

  Filipko - Kuncl, Mezlík, Košút, Nešpor - Fujerik, V.Valenta, Hlúpik, Volešák, Urbánek - Nestorovski (Švancara)

 • JUVE - 18.03.2011, pátek, 13:45
  (0)

  Sestavu bych dal takto : Filipko-Kuncl,Mezlik,Kosut,Kuban-Fujerik,Kordula,Volesak,Urbanek-Ondrejka ?,Svancara. FORZA FANATICOS FCS !!!

pristi
 Další články:
21.03.2011, pondělí, 08:06 - Švancara: Jsem tady od toho, abych dával góly
20.03.2011, neděle, 20:29 - Fujerik: Jasná penalta, přiznal to i Špit
20.03.2011, neděle, 10:47 - Petr Švancara o své brance: Byl jsem přesvědčený, že to vyjde
20.03.2011, neděle, 10:44 - Slovácko - Jablonec 1:1, domácím zachránil bod Švancara v nastavení
18.03.2011, pátek, 11:49 - Ty úvody. A jsme neproduktivní, hledá trenér Slovácka příčiny trápení
* Novější články * * Přidat komentář * * Vytisknout článek * * Odeslat článek * * Starší články
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace