*
27.11.2021
Lukáš Sadílek po Budejovicích
27.11.2021
Martin Svedík po Budejovicích
25.11.2021
Magazín TVS: Miroslav Mikšícek pred Budejovicemi
24.11.2021
Milan Petržela 437. prvoligové utkání - zdravice pred zápasem
21.11.2021
Václav Jurecka po Sparte
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 958 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
25.11.2021
Dekovacka v zápase proti Sparte
25.11.2021
Fanoušci proti Sparte
27.09.2021
Fanoušci proti Gottwaldovu
04.03.2020
Fanoušci v zápase proti Slavii
19.02.2020
Fanoušci v zápase s Baníkem

Teď jdu po Horváthovi! Petržela dá ještě sezonu, chce překonat rekord. Co řekl o Limberském?

23.05.2021, neděle, 09:41
petrzela_prosinec2020_velky.jpg

Jako by nestárnul a zastavil čas. Po hřišti lítá pořád jako fofrník. Jako v dobách, kdy stál v dresu Plzně proti Messimu, Robbenovi, Benzemovi, Ibrahimovicovi a dalším esům. Záložník Slovácka Milan Petržela ví, že žádné velké zápasy ho už asi nečekají. Ani v téměř 38 letech však končit nehodlá. Žene ho velká výzva: chce se stát hráčem, který v rámci české fotbalové ligy nasbíral nejvíc startů. Schází mu 17 zápasů (viz tabulka).

Sedmnáct startů. Je to pro 38letého hráče hodně?
Před týdnem jsem předskočil Davida Lafatu, teď jdu po Horvim (Horváthovi), což už stojí za to. Mám v hlavě, že bych se chtěl posunout na první místo. Záleží ale na mnoha okolnostech, především na zdraví.

To vám evidentně drží.
Cítím se v pohodě. Nechystám se končit, budu se o rekord rvát. Smlouva se Slováckem se mi automaticky prodlužila o rok. Mám v ní klauzuli, že pokud v sezoně odehraju určitý počet zápasů, kontrakt se prodlouží. Takže snad rekord udělám. Může se ale klidně stát, že přijde nějaký borec, který bude lepší než já. Musím ale zaklepat na zuby, jsem dost vytížený. Nechci vůbec úlevy při náročném programu. Pokud by byly, měl bych tendence ulevovat si pořád. Potom je člověk náchylnější i na zranění.

Jak to děláte, že neztrácíte rychlost?
Myslím, že jsem přece jen trošku zpomalil, rychlost jde dolů. Ale ne tak markantně, jako u jiných starších hráčů. Nemám pocit, že bych byl v situacích později. Všichni mi sice tvrdí, že jsem furt rychlej, ale já vím, že pohyb je jiný než v osmadvaceti. Ale česká liga se dá pořád zvládnout. Když chcete držet s mladými, musíte dělat všechno, co oni.

Bolí to?
Bolí. Dřina se vám ale potom vrátí na hřišti. Stíháte.

V závěsu za vámi v tabulce startů se drží váš největší kamarád, plzeňský obránce David Limberský. Hecujete se?
Vůbec, na tohle jsme už přece jenom staří. Každopádně Limba vypadá výborně fyzicky i herně, svoje si odehraje vždycky.

Nabádáte ho, aby nekončil?
Určitě. Bylo by zbytečné končit, když pořád stačí. I když mi tvrdí, že už to nedává. Ať hraje dál. Vždyť fotbal je náš život, hrajeme ho odmala.

Po vašem odchodu z Plzně jste proti sobě několikrát stáli. Naposledy vás pěkně přebrousil.
Je divné, když proti sobě hrajeme. Zažili jsem toho strašně moc, bydleli jsme spolu roky na pokoji při soustředěních. Sice jsme si proti sobě vždycky zahrát chtěli, ale je fakt zvláštní stát proti nejlepšímu kamarádovi. Občas na hřišti něco prohodíme, ale jen pár slov. Máme k sobě respekt, nechceme si udělat zákeřnost. Limba na mě hraje tvrdě, teď v Plzni mi dal v desáté minutě koňara. Abych ho nezlobil.

Sejdete se v Plzni po kariéře, budete pracovat pro klub?
Jde o jednu z variant. Pan Šádek (majitel Viktorie - pozn.) říká, že my dva jsme jeho děti. V Plzni už pracují Baky a Kolda. Na stole tato věc není, ale když jsme hráli na jaře v Plzni, řekl mi pan Šádek, ať hraju, co to půjde. A pak že se mnou počítá. Teď nad tím nepřemýšlím, chci rekord. Co bude potom, nevím. Asi bych se tím zabývat měl, věk na to mám. Ale nejančím, pořád se cítím jako hráč. Když jsem Limbovi řekl, že možná zůstanu na Moravě, odpověděl mi, že sedne do auta a přijede si pro mě.

Znáte se už od MS devatenáctek, mužstvo trénoval váš osudový kouč Pavel Vrba. Vzpomínáte na tehdejší šampionát?
Jasně. Od té doby jsme spolu s Limbou pořád. Nahrával jsem mu tenkrát na gól proti Brazílii, za kterou hrál Dany Alves. Dodnes mu ten moment připomínám.

Limberského i díky brance koupila Modena.
Právě. Z legrace jsem mu pak říkal: Nic mi nepošleš, ani drobné. Přitom jsem ti nahrál na gól, kterým ses prodal o Itálie. Nedávno Limbovi poslal kamarád ten gól na mobil. Dívali jsme se, smáli jsme se. Bohužel už je to fotbalový pravěk, kariéra utekla rychle.

Dávno je z vás mazák. Sedí vám tato role?
Když si vzpomenu, jak jsem jako mladý přišel do týmu... Nebe a dudy oproti dnešku. Já se ale necítím jako mazák. Abych na kluky řval nebo se povyšoval? Kdepak. Mají ke mně přirozenou úctu, pustí mě třeba dřív na masáž.

Nejste bouřlivák, který by spoluhráče o půli zpucoval, jako uměl Pavel Horváth?
Nejsem takový. Spíš za každým dojdu osobně. Povím mu v klidu, jak daný problém vidím já. Neřvu na nikoho před celou kabinou.

Na trávníku jste ale známý horkou hlavou, nevyhnul jste se zkratům. Zklidnil jste se s věkem?
Emoce mám pořád stejné, jsou pořád ve mně. Až je ztratím, skončím. Jít zápas jen odehrát, bez emocí, je špatně. Potom ze sebe nedostanete maximum. Nedávno v Boleslavi jsem měl zase cvrčka. Tohle prostě vyplyne ze hry. Rozhodčí na vás nepískne faul, soupeř vás popíchne, situace se vyhrotí. Ale zkratům se už vyhýbám.

Od návratu z Plzně v létě uplynou dva roky. Splnily dvě sezony ve Slovácku vaše očekávání?
Ano. V první sezoně jsme skončili devátí, teď se pereme o čtvrté místo, ze kterého se jde do předkol Evropské ligy. Máme už jistou novou Evropskou konferenční ligu. Po takové sezoně by však už bylo zklamání, kdyby nám čtvrté místo uteklo.

Chybí vám bitvy v evropských pohárech, kterých jste v Plzni zažil desítky?
Nádherná doba. Sen, pohádka. Nejde zapomenout. Stáli jsme proti Barceloně, Realu, Bayernu, Manchesteru City, AC Milán... Proti největším evropským klubům. Když vidím v televizi Camp Nou nebo San Bernabeu, hned si vzpomenu, jak jsme tam s Viktorkou hráli. Přál bych Slovácku, aby atmosféru evropských pohárů zažilo. Cesta do základní skupiny je ale strašně těžká.

Lze v českých podmínkách zopakovat, co jste dokázali s Plzní?
Plzni bych tohle zase přál, ale je složité navázat na naši éru. Musí se sejít spousta věcí. Aby si všechno sedlo, zapadlo dohromady. Hvězdy vám musejí být nakloněny. Úspěch však nepřišel hned, museli jsme si počkat tři roky. Pak jsme to valili. Něco takového teď zažívá Slavia.

Zmínil jste generálního manažera Šádka, který se před pár týdny stal majitelem Viktorie. Co jste tomu říkal?
Byl jsem zaskočený, šlo o rychlou akci. Asi byl tento tah na místě. Pan Šádek má k Viktorce vztah, má tam srdce, pro klub dýchá. Chce pro Plzeň to nejlepší. Upletl si ale na sebe bič, bude mít hoňku, makačku, aby klub udržel mezi českou elitou. Držím mu palce.

Blízko máte také k trenéru Vrbovi, který Plzeň dovedl k třem titulům a třikrát do ligy mistrů. Jak jste reagoval na jeho příchod do Sparty?
V první chvíli, co jsem se dozvěděl, že jde do Sparty, jsem si pro sebe říkal: Co to udělal? Ale s odstupem času jsem změnil názor. Trenéřina je prácě jako každá jiná. Pokud dělníkovi zavolají z jiné fabriky, že mu dají dobré podmínky, půjde také. O tomhle se mluví, protože fotbal lidi sledují, je propíraný v médiích. Panu Vrbovi bych Spartu nezazlíval.

Jste spolu v kontaktu?
Píšeme si, voláme. Je mi líto, když ho vidím nešťastného po nepovedeném zápase. Vím, co do toho vkládá energie, úsilí. Sparta je velký klub, chce jenom vyhrávat, tlak na trenéra je značný. Podle mě Sparta pod Vrbou půjde nahoru.

NEJVÍC STARTŮ V ČESKÉ LIZE
1. Stanislav Vlček 436
2. Rudolf Otepka 432
- Martin Vaniak 432
4. Pavel Horváth 426
5. Milan PETRŽELA 420Share |
Zdroj: sport.jpg
Jméno Heslo
text
 • drzý vandrák - 27.05.2021, čtvrtek, 15:13
  (0)

  Byly doby, kdy za repre mohl hrát pouze jeden z dvojice Koler Baroš.Buď hrál jeden nebo druhý.Hráli jsme na jednoho hrota, jak je tady zvykem, ale časem se našlo místo pro oba dva.Nechci to srovnávat s naší situací, ale když se na to připraví mužstvo, tak to může klapat i ve dvojici Cicilia, Kliment.A to nejenom ve fázi zápasu, kdy se musí honit, nějaký nepříznivý vývoj.

 • fandajakhrom - 27.05.2021, čtvrtek, 15:03
  (0)

  Podivejme se na Ciciliu... az po X mesicich mi prijde, ze tomu muze v utoku nejak pomoct (idelane kdyz nastoupi v urcite fazi spolu s Klimentem)

 • fandajakhrom - 27.05.2021, čtvrtek, 14:58
  (0)

  ...bude muset...

 • fandajakhrom - 27.05.2021, čtvrtek, 14:58
  (0)

  Tak ve finale furt lepsi 250000,- mesicne (na rok) nez za x milionu shanet noveho utocnika, ktery se bude zapracovat... Kliment za to stoji (pokud se nezrani)

 • karagavrylydys - 27.05.2021, čtvrtek, 14:26
  (0)

  paya: Proč by někdo musel jít opačným směrem? Dokoupí odjinud. Trávníka nechtějí a ti další 2 na hostování se do základu stejně na Spartě nedostanou.

 • karagavrylydys - 27.05.2021, čtvrtek, 14:24
  (0)

  BM: jestli Petržela bere 200, proč by nemohl mít Kliment 250?

 • Bayern Munchen - 27.05.2021, čtvrtek, 14:13
  (0)

  huhu: Tak to si já zase myslím, že vedení neudělá...Pokud tak mu dají nějaký bonus za podpis nové smlouvy, ale určitě nedostane čtvrt mega měsíčně...

 • huhu - 27.05.2021, čtvrtek, 14:02
  (0)

  fandajakhrom: to si myslím že vedení přesně udělá, otázka potom jestli dát hráči třeba čtvrt mega měsíčně (co by dostal ve spartě nebo někde v poslku) na rok jenom kvůli tomu aby tu zůstal, zase takový fotbalista to není a kabinu to může pěkně rozesrat, když v průměru tam ti hráči berou 50-100 tis

 • fandajakhrom - 27.05.2021, čtvrtek, 13:51
  (0)

  Tak Klimenta snad udrzime, ne? Dejme mu smlouvu na dalsi rok s nadstandardni mzdou .. je to jednoduche :-)

 • paya - 27.05.2021, čtvrtek, 13:21
  (0)

  kara: v tom případě už přichází v úvahu snad jen Plechatý, ale v rámci takového "transferu", výpomoci či hostování by logicky musel někdo jít opačným směrem. I přesto se mi nezdá, že by chtělo Slovácko platit velmi štědré smlouvy z Letné.

 • Pan Puk - 27.05.2021, čtvrtek, 13:13
  (0)

  Fotbalista Michal Sadílek během jara prožije druhý evropský šampionát. V nominaci národního mužstva na Euro obsadil poslední šestadvacáté místo, které trenér Jaroslav Šilhavý do středečního večera držel pro Ondřeje Kúdelu.

 • Survival - 27.05.2021, čtvrtek, 13:01
  (0)

  Pan Puk a chalupář: Tak žhavé to zase nebylo :-D.

 • karagavrylydys - 27.05.2021, čtvrtek, 12:18
  (0)

  BM: Já samozřejmě netvrdím, že to musí být pravda. Píšu jen co jsem zaslechl. Taky, že Hofmann jde pryč, Kliment je momentálně 50 na 50, zbytek by měl zůstat.

 • Bayern Munchen - 27.05.2021, čtvrtek, 12:12
  (0)

  kara: co jsi slyšel je jedna věc, jaká bude realita je druhá věc...záleží jaké máš zdroje informací :-)))

 • karagavrylydys - 27.05.2021, čtvrtek, 12:08
  (0)

  paya: Lischka ne.

 • paya - 27.05.2021, čtvrtek, 11:54
  (0)

  kara: Jako Heča, Lischka a Travník? :-) tady už se toho opravdu napsalo na tři týmy a věřím, že Koštuříci apod. se tady taky inspirují :-D všechny odchody jsou spekulace, všichni zmiňovaní mají na stole zcela jistě i nabídku od Slovácka či případné dohody směrem k pohárům a záleží jen na nich zda podepíšou či ne :-) přece jen je před námi poslední kolo a pak prakticky měsíc, kdy končí některým hráčům smlouvy

 • karagavrylydys - 27.05.2021, čtvrtek, 11:47
  (0)

  Já slyšel, že ze Sparty mají přijít golman, stoper a záložník.

 • Pan Puk - 27.05.2021, čtvrtek, 11:45
  (0)

  BM> To by byla ideální situace. Držme vedení palce ať se tak podaří.

 • Bayern Munchen - 27.05.2021, čtvrtek, 11:32
  (1)

  V dnešním deníku sport i když píše Koštuřík, tak nevím, co je na tom pravdy, je napsáno, že Svědík zůstává... A dokonce prý to asi ještě není na 100% by mohl zůstat i Kliment, dostal vylepšenou finanční nabídku... Zatím je tedy jistý pouze odchod Hofmanna. Prý by neměli dle deníku sport odejít ani Havlík a Sadílek...

 • kecipep - 27.05.2021, čtvrtek, 10:42
  (0)

  Řady zájemců o bývalého plzeňského trenéra Adriana Guľu se rozrostly o Wislu Krakov, třináctý tým uplynulého ročníku Ekstraklasy. „Je pro něj teď v Polsku varianta číslo jedna,“ řekl deníku Sport zdroj z Guľova okolí. Pětačtyřicetiletý kouč, který donedávna vedl Viktorii, má nabídku ještě z Jagiellonie Bialystok, Dunajské Stredy a dalšího nejmenovaného slovenského klubu. Wisla se zajímala i o služby Martina Svědíka ze Slovácka, ale k dohodě nedošlo.

 • chalupář - 27.05.2021, čtvrtek, 10:06
  (0)

  Survival: cos jich nachytal jak Jirka Luňák v kabinách po večeroch? :D

 • Pan Puk - 27.05.2021, čtvrtek, 08:13
  (0)

  Survival>Nedávali si hubana :-D

 • Survival - 27.05.2021, čtvrtek, 07:50
  (0)

  Nic, co by to vyloženě potvrzovalo, tak si počkejme.

 • RobertFCS - 26.05.2021, středa, 21:25
  (0)

  Survival a co si pěkného viděl?

 • karagavrylydys - 26.05.2021, středa, 19:48
  (0)

  hešpy: S Rezkem souhlas. Kubalu bych ještě neodepisoval. Asi by mu prospělo hostování, kde by stabilně nastupoval.

 • hešpy - 26.05.2021, středa, 19:26
  (0)

  Uvidíme co bude s Kubalou, Rezkem? Nic, jednoznačně ukázali, ze na ligu nemají, rozloučit se a sbohem.

 • Survival - 26.05.2021, středa, 19:19
  (0)

  Podle mě Kliment ještě zůstane. Potvrdila mi moji domněnku i situace, při které jsem viděl Šumiho a Klimoše dva dny zpět. Třeba to tak vůbec nebude, ale myslím si to :-).

 • fcs - 26.05.2021, středa, 18:24
  (0)

  Nikdy jsem nevěřil vedení tak jak po příchodu Šumiho a Svědka,věřím že zakládáme konkurenčně schopný tým jak do ligy tak do poháru,další plus je že se rozehrávají mladí jako Tomič a Mareček,uvidíme co bude s Timurem,Kubalu a Rezkem

 • fcs - 26.05.2021, středa, 18:21
  (0)

  Buďme rádi za to co je,určitě byli nabídky na hráče už v létě a podařilo se nám udržet kádr a díky tomu jsme tam kde jsme všichni v klubu jsou si vědomi že taková příležitost už nemusí nastat, ale pochopte že nejsme Plzeň která během pár roků neskutečně navýšila rozpočet právě díky poharum

 • Nike - FCS - 26.05.2021, středa, 16:12
  (0)

  Každý ví, že kdyby tady bylo 17-18 kvalitních hráčů, tak bude lépe a bude se celkově mužstvu lépe dýchat, ale to jen víme...Ale řešení je v nedohlednu, není to tak jednoduché asi, protože silného sponzora sháníme už pár pátků a furt nic :D

 • Nike - FCS - 26.05.2021, středa, 16:09
  (0)

  A co chceš jiného dělat, když nemáš prachy? :D Hráči odchází zadarmo, protože jim končí smlouva, sponzory nejsme schopni sehnat, kde jinde vzít prachy? Město nám dává uplný flusanec.... Takže tak

 • drzý vandrák - 26.05.2021, středa, 15:28
  (0)

  S těmi dvanácti, třinácti hráči, kteří mají ligové parametry a točili se celou sezonu se tři soutěže hrát nedají. Na tom se zde snad shodneme všichni.

 • karagavrylydys - 26.05.2021, středa, 13:36
  (0)

  nbk: to tady budeme mít 2 reprezentační střední záložníky, ale budeme bez stopera nebo hroťáka?

 • nbk - 26.05.2021, středa, 13:35
  (0)

  huhu: co tak vím, tak fcs zažádalo o druhouligu, coz by znamenalo několik nových profesionálních smluv. Pokud to ale nedopadne. Nevidím důvod proč to neutahnout. Klub ví co je v jeho silách. A pokud na to finance jsou a zvládnou to, tak proč ne

 • Bayern Munchen - 26.05.2021, středa, 13:16
  (0)

  huhu: asi to tak nějak bude...

 • huhu - 26.05.2021, středa, 13:00
  (0)

  nbk: a platit ty posily budeš ty nebo kdo? protože slovácko nemá na rozhazování, příchod hráče je podmíněný odchodem hráče, je to jednoduché. A i kdyby Houska přišel zadarmo tak bude mít velký podpisový bonus,protože je to dobrý fotbalista, který má víc nabídek.

 • nbk - 26.05.2021, středa, 12:39
  (1)

  Proč by ztrácel smysl příchod Trávníka, když by přišel Houska? Zároveň zůstal Sadílek i Havlík?.. budeme hrát hodně zápasů a potřebujeme široký kádr i na lavičce. Já bych tu osobně uvítal oba dva. Plus posílil jedním obráncem a zkusil někoho na hrot

 • Bayern Munchen - 26.05.2021, středa, 11:54
  (0)

  hromik: Hofimu to přeji ať zkusí cizinu už má dost roků, nějakého schopného obránce za něho snad ke Kadlecovi najdeme, který s ním zase poroste... škoda toho Klimenta, ten je pro nás důležitý, protože takových útočníků po lize moc neběhá, tam je to za mě větší ztráta...

 • barnabas.666 - 26.05.2021, středa, 11:52
  (0)

  paya: Už je to únavné, pokud tomu nerozumíš, tak se k tomu prosím nevyjadřuj. Pokud v Izraeli vyhraje pohár Maccabi Tel Aviv (ve finále bude favoritem), tak půjde do pohárů i čtvrtý tým ligy. Na čtvrté místo se již dnes v předposledním kole může dostat ve vzájemném souboji Beer Sheva.

 • paya - 26.05.2021, středa, 10:52
  (0)

  barnabas.666: nechci se s tebou hádat, ale myslím, že jsi poněkud mimo. V Izraeli je rozhodnuto a rozhodně Beer Sheva se letos do pohárů nepodívá. Pak se tady bavíš o týmech, které jsou aktuálně před námi. Prakticky z týmů za námi zůstávají ve hře pouze Alashkert v Arménii a Niederkorn v Lucembursku. Alashkertu stačí bod z posledního utkání a jsou v LM. Niederkorn hraje v přímém souboji venku a musí vyhrát. Naopak zmíněné soutěže v Bosně (Zrinski), Lichten.(Vadúz) či v Lucembursku (Dudelange) mohou Slovácku pomoci vzhůru. S losováním máš pravdu, myslel jsem to spíše k tomu 3. kolu, ale přes dvacet týmů asi nezaváhá :-)

 • hromik - 26.05.2021, středa, 10:52
  (0)

  Trávník by měl zamířit do Turecka , sadilek s havlikem by měli zůstat , Kliment a hofi do pryč .

 • spiky - 26.05.2021, středa, 10:45
  (0)

  Pokud by to byla pravda, tak Houska je velmi kvalitní náhrada za případného odchozího Sadílka/Havlíka :)

 • Nike - FCS - 26.05.2021, středa, 10:26
  (0)

  Pokud přijde Houska, tak podle mě je Sáďa na odchodu....A útočníka a stopera podle odchodu Klimenta a Hofiho.... Jinak bych uvítal posílení na stranách obrany, jakožto nějaké posílení kádru, protože nevím jestli takový Šimko nebo Divíšek mají na tým, který skončil na 4. místě...sami jsme viděli když vypadli 3-4 hráče, jak ta lavka byla slaboučká a dopláceli jsme na to

 • barnabas.666 - 26.05.2021, středa, 09:32
  (0)

  paya: To je bohužel drsná realita. V Izraeli určitě hotovo není, stejné jako v tom Luc, Arm, Bosně atd a hlavně los 1. a 2. předkola je v půlce června ve stejný den, takže k žádnému dodatečnému posunu týmů v 2. předkole (v případě vypadnutí nasazených v 1. předkole) nedojde. Je to smutné, ale UEFA to takhle losuje u předkol běžně - 1. a 2. najednou, pak je jediná pauza a zas 3. a 4. najednou.

 • karagavrylydys - 26.05.2021, středa, 09:28
  (0)

  BM: I kdyby odešel.

 • Bayern Munchen - 26.05.2021, středa, 09:26
  (0)

  kara: jedině v okamžiku pokud by neodešel Sadílek...

 • karagavrylydys - 26.05.2021, středa, 09:19
  (0)

  RobertFCS: Pokud by to náhodou byla pravda, tak příchod Trávníka ztrácí smysl.

 • paya - 26.05.2021, středa, 09:11
  (0)

  RobertFCS: povídá se o tom už od ledna, doufám, že tato skvělá zpráva bude opravdu oficiálně potvrzena!

 • paya - 26.05.2021, středa, 09:06
  (0)

  barnabas.666: neházej tu čerta na zeď! Luzern nás sice o místo posunul, ale v Izraeli je hotovo. Lucembursko a Arménie vypadají super. Nezapomínej, že aktuálně deset týmů, co jsou před náma, musí zvládnout první předkolo. Naopak se budeme posouvat výše a raději budu snít, že ještě za ty dvě kola skočíme 20 míst a budeme nasazení i ve 3. předkole :-D

 • RobertFCS - 26.05.2021, středa, 08:49
  (0)

  Dámy a pánové, k 1.6.2021 bude představena první posila která dojde samozřejmě zdarma, ale je to docela zvučné jméno a je to David Houska.

 • pema - 25.05.2021, úterý, 22:25
  (0)

  To: WojtaFcs, Bonito33 - Dík za info..report rádia JEREVAN z našeho regionu se musí v dalším období zlepšit..

 • WojtaFcs - 25.05.2021, úterý, 20:58
  (0)

  Peťa Chvojka chytá v Osvětimanech, upřímně nevím jestli má na ligu ale rozhodně na 2 nebo 3 ligu určitě, jediný problém u něho je že má zoperované koleno a měl s tím dost problémů, možná proto nechce nebo ho to nepustí chytat výše....

 • Bonito33 - 25.05.2021, úterý, 20:17
  (0)

  Tischlera nikdo řešit nemusí, je podepsaný už od ledna v Pardubicích, kde uplatnili opci.

 • pema - 25.05.2021, úterý, 20:07
  (0)

  Dle Rádia JEREVAN: z informací,které získali spolupracovníci rádia, kteří se pohybují v oblasti Moravského Slovácka: 1/ záležitost jednání Slovácka a bývalého Haméčka, byla ukončena na základě zjištěných skutečností kolem osoby, se kterou bylo Slovácko v kontaktu,...prostě souhrn všech možností - soukromí, zdravotní a zejména psychický stav... prostě slušně řečeno - To prostě Nevyšlo.. 2/je pravděpodobné, že záležitost majitele Slovácka JUDr. Zemka, ve věci foltvaltických elektráren - bude časem vyřešen v jeho prospěch a bude mu vyplaceno odškodené s omluvou - je zcela jasné, že byl i s rodinou poškozen 3/hráčí Hofman a Kliment - by měli zvážit,ve svém zájmu, setrvání ve Slovácku, alespoň po dobu hry v pohárech a zahájení soutěže 2021-2022 4/ pokud hráči Slovácka a to i hráči širšího kádru, pochopili filosofii trenéra Svědíka - musí dále odpovědně trénovat - úspěch v mezinárodní soutěži nemusí být v nedohlednu 5/ otázka hráčského kádru - je věc trenéra, který na to měl čás v době přípravy i v době soutěže - jed jasné, že hráči širšího kádru měli dostávat více šancí a příležitostí a to nejen v přípravnýcb zápasech /nestačí postavit hráče na 20 - 30 minut a to jen někdy /od zkušeného trenéra, který pracoval s mládežníky bych ošekával víc../ 6/ a co dál, jak se zachováme k Tilscherovi, pokud bude mít vůbec zájem ve Slováckou působit.. 7/ nikde nebyla zmínka proč ukončil působení ve Slovácku nadějný brankář Petr Chvojka/byl přece na lavičce náhradníků v lize/ a bydlí v UH 8/Slovácko má omezený finanční rozpočet - proto - zvážit uzavírání profesionálních smluv u béčka a dalších hráčů - FOTBAL BOHUŽEL JE TOTIŽ TAKĚ OBCHOD...trakže investice jen ve prospěch Slovácka/vím a chápu to, že je to někdy těžké a také to někdy nevyjde../.

 • barnabas.666 - 25.05.2021, úterý, 16:14
  (0)

  Zatím jsou všechny soutěže rozepsané na dva zápasy.

 • Mouses - 25.05.2021, úterý, 16:13
  (0)

  Hory: Letos už normálně na dva zápasy.

 • Hory - 25.05.2021, úterý, 15:40
  (0)

  A budou se hrát dva zápasy, nebo zase jenom jeden jak tomu bylo v letošním roce?

 • barnabas.666 - 25.05.2021, úterý, 15:34
  (0)

  Navíc nám v druhém překole EKL reálně hrozí to, že budeme nenasazeni. Vývoje v evropských ligách nám moc nenahrávají, včera bohužel St.Gallen rupnul ve finále poháru s FC Luzern, což se nám nehodí. Dnes bych doporučil fandit v arménské lize Alashkertu, aby vyhrál na hřišti Ararat Yerevan a přiblížil se tím titulu a zařazení do LM namísto do EKL. Taky by bylo fajn, kdyby se v izraelské lize nedařilo Hapoel Beer Sheve nebo v luxemburské týmu Niedercorn, atd. No nic, to jsou takové blbosti, ale to případné nasazení bude hrát velkou roli v naší šanci na postup alespoň do třetího předkola.

 • barnabas.666 - 25.05.2021, úterý, 15:11
  (0)

  Ten ultramegakripl Ryška už otravuje i tady? Holt daň za otevřené fórum...

 • drzý vandrák - 25.05.2021, úterý, 15:00
  (0)

  ...jako,že by si Vrba řezal větev s Krmenčíkem?Hm...jen tak dál.

 • celtic - 25.05.2021, úterý, 13:37
  (0)

  za mě Bajza průměrný brankař,,,hodně chybující,,za mě,není to jistota v bráně a špatná komunikace s obranou...,,,pokud chceme uspět v Evropě a v lize musíme mít kvalitnějšího golmanä

 • huhu - 25.05.2021, úterý, 13:37
  (0)

  tak Sparta dotahuje Krmenčíka, podle Vacka z deníku sport je Krmenčík číslo 1 pro spartu jako priorita. Slavia Klimenta asi vůbec nechce, otázka co zahraničí. Ale nejvíc sem se bál té sparty, tak se zase trochu zvýšila šance že by Kliment mohl zůstat.

 • drzý vandrák - 25.05.2021, úterý, 13:30
  (0)

  Ve finále ten Bajzič nebyl marný.Určitě větší jistota než Víťa, byť je to odchovanec.Hra nohama je u Bajzy trochu jinde než u Víti.Jedničku do kasy by to ale chtělo.

 • celtic - 25.05.2021, úterý, 13:09
  (0)

  tož nechme sa překvapit,,,čim víc posílíme ,tím máme větší šanci uspět..

 • karagavrylydys - 25.05.2021, úterý, 13:00
  (0)

  Za předpokladu, že odejdou jenom Hofmann a Kliment, tak potřebujeme přivést minimálně golmana, stopera, krajního beka a hrotového útočníka.

 • celtic - 25.05.2021, úterý, 12:56
  (0)

  tak ideální scenář je mít náhradu na každém postu,pokud chceš uspět v lize a zároveň v Evropě,,,, ale to má jen Sparta,Slávia a Plzeň :)...buďme realisti,podívej se s jakým rozpočtem disponují tyto tři celky a s jakým my,,,vedení to bude lepit z juniorky,když někdo vypadne se sestavy,šak četl jsem rozhovor s pojezným...

 • kecipep - 25.05.2021, úterý, 12:55
  (1)

  Jinak Brecka a Michal Sadilek jako nahradnici na Euro

 • hešpy - 25.05.2021, úterý, 12:52
  (0)

  Na druhou stranu tohle lepení taky není ideální. Kadlec má před sebou nejspíš poslední rok kariéry. Takže chceš mít na stoperu Daníčka, Šimka a Srubka? A co když se vykartujou nebo zraní. Za Hofmanna určitě musí přijít nějaká náhrada.

 • celtic - 25.05.2021, úterý, 12:50
  (0)

  za mě je priorita brankař a hroťák pokud odejde Kliment

 • celtic - 25.05.2021, úterý, 12:48
  (0)

  tak to jsou vše jen spekulace,,,uvidíme jaké budou příchody a odchody a na to jak poskládat tým,je nejlpepší odborník Svědík...dle mého názoru Daníček na stoperu už několikrát zastupoval a byl spolehlivý,,,určitě by byl platnější v obrané jak v záloze

 • celtic - 25.05.2021, úterý, 12:45
  (0)

  pokud kliment odejde a neseženem hroťáka,tak to bude špatné,,ale na hrotu by byl dobrý Jurečka,(určitě lepčí jak Kubala)...,,na to kolik málo hrál minut tak je hodně efektivní,dal hodně branek....

 • kecipep - 25.05.2021, úterý, 12:45
  (0)

  Jesli Hofi odejde tak jsem přesvědčen o tom, že posílíme o kvalitního stopera. Stejně tak případný odchod Sádi či Klimenta. V otázce brankáře si sám nejsem jistý. Víťa bohužel mou důvěru nemá, měl by pravidelně chytat třebas ve druhé lize. Bajzič poslední zápasy dobré, ale teď proti Budějkám taky špatná komunikace s obranou a soupeř to mohl potrestat... A připadá mi, že mužstvo ho rozhodně nepodrží a hned na něj spíš podrážděně všichni startují.

 • hešpy - 25.05.2021, úterý, 12:41
  (0)

  Čili defenzivní záložníky by hrál Mareček a Havlík, pokud by neodešel, podhrot při odchodu Sadílka Kohút nebo Jurečka? A na hrotu věčně zraněný Cicilia, ultrapříšerný Kubala a kdo ví jak to bude s tím Timurem.

 • celtic - 25.05.2021, úterý, 12:38
  (0)

  hešpy.,.osobně to vídím tak,že tam bude hrát Daníček...post stopera mu vyhovuje,líp jak v záloze .....a kopat penalty umí parádně

 • celtic - 25.05.2021, úterý, 12:34
  (0)

  rád bych se mýlil... osobně si myslím,že nejvíc by to chtělo posílít o brankaře a hroťáka...vždycky sme tu měli top brankaře patřící do špičky ligy...letos máme brankaře podprůměrné,ale skvělou obranu,takže je malý zázrak,že s takovýma brankařama sme zkončili na 4.místě v lize a vybojovali evropské poháry

 • hešpy - 25.05.2021, úterý, 12:29
  (0)

  Dost bude záležet na tom, kdo bude hrát vedle Kadlece. Hofmann s Kadlecem byli opravdu nadstandardní a díky nim Slovácko inkasovalo relativně málo branek.

 • karagavrylydys - 25.05.2021, úterý, 12:25
  (0)

  huhu: Na špičku ligy, resp. Poháry musíš mít v bráně nadprůměr, mužstvo musí cítit jistotu. Na střed tabulky nebo boj o záchranu samozřejmě průměr stačí.

 • huhu - 25.05.2021, úterý, 12:10
  (0)

  kara: nemyslím si že musí, podle mě si to nemyslím ani lidi v klubu. Možná kromě Svědíka. Nemrava i Bajza jsou průměrní gólmani kteří jsou schopní zachytat dobrý zápas, pro klub jako je Slovácko asi dostateční. Slovácko asi nebude plýtvat prostředky na to získat dalšího golmana. Jediná varianta je opravu hostování Heči (s nějakým podílem na jeho platu), Trmala bych se celkem bál, jelikož dlouho nechytal. A Nguyen bude drahý a určitě má víc nabídek. Ostatní jsou podle mně průměráci bez zkušeností, jednoho Nemravu už tu máme.

 • karagavrylydys - 25.05.2021, úterý, 12:07
  (0)

  celtic: Brankař musí přijít. Nabízí se Heča, Trmal, Stejskal, Nguyen, Fendrich, Halouska.

 • Bayern Munchen - 25.05.2021, úterý, 12:00
  (0)

  Pan Puk: přesně to jsem chtěl napsat, zaručení informátoři, co mají velké a pravdivé zdroje z klubu :-)))

 • Pan Puk - 25.05.2021, úterý, 11:45
  (2)

  DavidJ > ber to s nadhledem. MartinRyska je multi ID ktere nas tady pod ruznymi nicky zasobuje zarucenym infem. (zdravime TK27 a Driskeho)

 • celtic - 25.05.2021, úterý, 11:32
  (0)

  Tak trochu se obavam,ze zadny novy brankar neprijde..

 • DavidJ - 25.05.2021, úterý, 11:30
  (0)

  Hezký den. O spojení Vaclík a Slovácko nepadla na Žonglu nikdy žádná zpráva ani článek. Pokud ano, poprosím o přímý odkaz. Jediné, o čem padla řeč v poslední době, je návrat Trávníka, o čemž mluvil samotný Šumi.

 • Bayern Munchen - 25.05.2021, úterý, 10:57
  (0)

  Hlavně ten Vaclík není ani nikde dohledatelný :-))) To je zase informace prý od zdroje žongl :-)))

 • a jé - 25.05.2021, úterý, 10:50
  (0)

  Ale asi budem muset pochválit vedení, protože to rozšíření kádru vzali útokem vůbec jsem netušil že budeme mít jednu 11 na ligu a druhou na poháry protože těch jmen co tu padlo to je další 11

 • Nike - FCS - 25.05.2021, úterý, 10:32
  (0)

  Jo a bude to hrát zadarmo asi :) My nemáme na posily a budeme platit Vaclíka, dobrý hoax ze strany žonglu....

 • spiky - 25.05.2021, úterý, 10:29
  (0)

  V žonglu mají asi dobrý matroš. Protože tohle vypustit do světa je extrém :D :D Tisíckrát reálnější mi přijde návrat v nějaké podobě návrat Heči nebo Trmala :)

 • huhu - 25.05.2021, úterý, 10:22
  (1)

  MartinRyska: jojo, chce zůstat ve španělsku, kde má několik nabídek, stejně jako z anglie a německa. Ale půjde do Hradiště, to mi dává smysl :)

 • MartinRyska - 25.05.2021, úterý, 09:57
  (-5)

  Velká přestupová bomba se může odehrát v Uherském Hradišti. Dle našich informací by měl roční smlouvu podepsat brankář Tomáš Vaclík, který se 1. července stane volným hráčem. Zdroj žongl

 • Witeek - 24.05.2021, pondělí, 22:12
  (0)

  The Reds: však šlo krásně slyšet v zápase, jak ho Svědik zmrdal. Šel si vyloženě pro faul, protože nebyl písknuty faul na něj. Jak se rozbíhal, že sejme toho Budějovičáka, tak na něj Svědik křičel - v klidu, v klidu!! Buch a sejmul ho. Na to Svědik zařval, že není kurva disciplinovaný a volal na Rigiho ať se jde nachystat na plac.

 • nbk - 24.05.2021, pondělí, 21:48
  (0)

  Byl bych rád, kdyby se ten úspěch mohl oslavit s hráči na hrací ploše tak jak tomu bylo při mistrech Moravy nebo oslavách udržení v lize proti Příbrami. To ale asi nepůjde skrz derby což je škoda :/

 • Rado - 24.05.2021, pondělí, 21:17
  (0)

  Tak ještě ostré derby v závěru historické ligové sezóny (škoda, že s diváckým limitem), která díky kvalitní práci všech zainteresovaných bude pokračovat-v další úrovni. Borci se předvedou v mezinárodních bojích a v eliminaci mohou získat mnoho. Reprezentanti Slovácka, teď už jen trenérský tým a hráči, kteří dostanou důvěru. Šance je obrovská a historický úspěch se může rychle posouvat.

 • drzý vandrák - 24.05.2021, pondělí, 20:53
  (0)

  Teď by to chtělo tu poslední třešničku 🍒 na dortu a můžeme to pořádně zapít.

 • pema - 24.05.2021, pondělí, 18:44
  (0)

  To:Bonito 33 : Blahopřeji k umístnění Slovácka a k zisku bodů. Ano,například já osobně jsem ve svém nedávném příspěvku psal, že přeji co možná nejvíce bodů Slovácku ale zároveň jsem tipoval neúspěch v posledních čtyřech kolech...hold jsem asi špatný tipér - ale to neznamená, že nefandím či nepřeji Slovácku.

 • fandajakhrom - 24.05.2021, pondělí, 17:40
  (0)

  Nemrava zachytal dobře, jsem rád :-)))

 • Jerry1984 - 24.05.2021, pondělí, 17:34
  (0)

  Nemrava se našel! :p

 • Prosto - 24.05.2021, pondělí, 17:18
  (0)

  Tak tohle neuznat je na kriminál :D

 • Babu - 24.05.2021, pondělí, 16:52
  (0)

  CeZeRo: Studio Fotbal Dohráno, čas 22:14 - https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10115113540-studio-fotbal/

 • Babu - 24.05.2021, pondělí, 16:51
  (0)

  fana: ne, mělo by to být papírové ze zdravotnického zařízení nebo firemního doktora (ne samotest a ne sms)

 • vajdik - 24.05.2021, pondělí, 16:06
  (0)

  Možná chtěl mít delší dovolenou :D a jestli odchází...vůbec bych se nedivil...

 • The Reds - 24.05.2021, pondělí, 15:53
  (0)

  Ještě jedna věc, nikdo tu nezmínil celkem důležitou věc. Do derby nenastoupí nejlepší střelec Kliment. Úplně zbytečně fauloval soupeře a Julínkovi nezbývalo nic jiného než mu dát žlutou. Zákrok to byl tak na oranžovou... To mu nikdo nepřipomněl, že se má zklidnit před derby?!

 • The Reds - 24.05.2021, pondělí, 15:49
  (0)

  Spíš si myslím, že je to nějaká "mádlovina" ten pán poslední dobou vymýšlí jen konspirace a hledá senzace, než aby se věnoval klasické sportovní novinařině. Ale asi plní zadání mecenáše...

 • a jé - 24.05.2021, pondělí, 15:48
  (0)

  16 týmu a nadstavbu zrušit je to blbost tam raději finančně odstupnovat umístění a hned by bylo o co hrát

 • The Reds - 24.05.2021, pondělí, 15:47
  (0)

  Pan Puk: Prasárna by to byla, jednou něco bylo dáno a to má platit. Taky bych se nebránil 18 týmům v dalším ročníku, zvláště když by v nástavbě nebylo o co hrát. Ale pokud by to přehodnotili na 18, tak pak bych nechal sestupující a nahoru s HK bych dal další co by splňovali podmínky. Jinak nechat 16 a vymyslet baráž jinak.

 • fana - 24.05.2021, pondělí, 15:43
  (0)

  Chlapi mám dotaz. Bude mě v sobotu stačit potvrzení o testu jako zpráva v mobilu? Děkuji za odpověď.

 • tucekbucekmucek - 24.05.2021, pondělí, 15:34
  (0)

  Příbram prostě nesmí spadnout 😂😂 nicméně v tomto případě by mě to nebavilo kdyby zůstalo 18 týmů, nástavba byla paksvil a teď by byla ještě větší vzhledem k tomu že Česko přijde o jedno místo v Evropě takže by byla prostřední skupina o hovne

 • Pan Puk - 24.05.2021, pondělí, 15:30
  (0)

  champyon> 18 tymu a klasicky format se mi libi o mnoho vic nez nadstavba. Ale takto to zmenit na konci ligy a po jasne urcenych sestupujicich by byla obrovska presecarna.

 • champyon - 24.05.2021, pondělí, 15:02
  (0)

  Množí se spekulace, že by v příští sezóně zůstalo v lize 18 klubů, aby se nemusel hledat nový model nadstavby. Znamenalo by to udržení Příbrami a Brna.

 • fandajakhrom - 24.05.2021, pondělí, 13:26
  (0)

  Ja ale nemluvim o volbach, ale o reakci mesta. Probehme nejake oceneni klubu (min.za vybornou reprezentaci mesta)? Dojde k navyseni prispevku? Atd.

 • karagavrylydys - 24.05.2021, pondělí, 12:42
  (0)

  fandajakhrom: Obecní volby jsou ale až příští rok.

 • fandajakhrom - 24.05.2021, pondělí, 12:36
  (0)

  Mne by ted spis zajimalo, co na uspech rika mesto UH. Zatim slysim jen kokotiny na tema novy zimni stadion s kapacitou 500 divaku :-)))) Blaha a spol.si zrejme delaji legraci

 • TondaFCS - 24.05.2021, pondělí, 12:25
  (0)

  Z klubu nerika dlouhodobe nikdo nic

 • celtic - 24.05.2021, pondělí, 12:14
  (0)

  ykarus: dík za poslání zajímavého rozhovoru se Šumulikoskim

 • barnabas.666 - 24.05.2021, pondělí, 12:13
  (0)

  K možnému ligovému modelu pro příští rok, snad se ty "zvěsti" nepotvrdí. https://www.seznamzpravy.cz/clanek/glosar-sadkuv-klub-na-rozcesti-a-kejkle-k-nimz-snad-liga-nepristoupi-155751

 • vlkodlak - 24.05.2021, pondělí, 11:03
  (0)

  my to jestli někteří hráči odejdou neovlivníme ale měli bychom jim celému realizačnímu týmu řediteli a zemkovi poděkovat po zápase se zlínem

 • peetrs - 24.05.2021, pondělí, 10:28
  (0)

  Těžko ovlivnit hráče, když to mají v paprčách jejich agenti a slibujou jim modré z nebe - jak už tu někdo psal Nehoda by prodal vlastní mamu :-) Jinak kluci díky za fantastickou sezónu a derby si pojďme užít a ševce zašlapat...

 • spiky - 24.05.2021, pondělí, 10:19
  (0)

  Jako udržet Klimenta mi přijde docela sci-fi. Nabídku na stole má, ale nevěřím tomu že jsme schopní konkurovat nabídkám zvenčí. Možná ještě žádnou konkrétní nedostal, ale po letošní sezóně zákonitě přijdou.

 • karagavrylydys - 24.05.2021, pondělí, 09:29
  (0)

  Aspoň trochu pozitivní zprávy při pondělku. Nyní se hodně mluví o odchodech, které by mohly nastat. Je jisté, že u vás nebudou pokračovat Kliment ani Hofmann? To se píše… Z klubu nikdo nic takového neříkal. Nevím o tom, teď se jedná. Hofmann každopádně odejít chce a rád by si vyzkoušel cizinu. Odchod Klimenta ale jistý není. A jak to vypadá se Sadílkem a Havlíkem? Předtím jsme prodali Hellebranda nebo Trmala. Pokud částka bude pro klub výhodná, tak se nebudeme bránit, ale zatím tady nic takového není. Těch hráčů si vážíme, ale musí to být obrovská nabídka. Ti dva zůstávají.

 • CeZeRo - 24.05.2021, pondělí, 09:27
  (0)

  Je někde sestřih včerejšího zápasu? Na isportu u nás jako jediných žádné video..

 • Pan Puk - 24.05.2021, pondělí, 09:21
  (0)

  Keikin> minulou sezonu to bylo 2mio. za 4misto. Letos se to nějak upravovalo, ale o moc vic to nebude.

 • Ykarus - 24.05.2021, pondělí, 09:19
  (0)

  https://zpravyzmoravy.cz/sumulikoski-otevrene-o-odchodech-ze-slovacka-i-navratu-travnika-svedika-pustim-jen-za-obrovske-miliony/?fbclid=IwAR1rSxSAAUwUyHx7uUvMGF5fQayQp1-8RAdotIyYt0YonlFRra__VFHfTBg

 • KEIKIN - 24.05.2021, pondělí, 09:16
  (0)

  Hoši za 4. flek bude tak 8 míčů minimálně. Spolu s bonusy za Konferenční ligu si platově budeme moci dovolit jednoho či dva hráče na přestup. Předpokládám, že sportovní úsek už má vyhlídnutou posilu, která přijde co nejdříve.

 • fandajakhrom - 24.05.2021, pondělí, 08:53
  (0)

  Dle debila Poznara si jde Zlin v derby pro vitezstvi :-)))))) dejte jim bura zoufalcum

 • Greif - 24.05.2021, pondělí, 08:34
  (0)

  Přesně penalty jsou díky Klimentovi a dobrým přihrávkam do vápna

 • a jé - 24.05.2021, pondělí, 07:51
  (1)

  Pedro - penalta vychází s toho že tým se tlačí do vápna a to Slovácko před tím nedělalo, protože když se tlacis do vápna tak buď tě obránci pustí nebo sejmou až toho plyne penalta

 • Vosolys - 24.05.2021, pondělí, 07:07
  (0)

  A ten neuznaný gol z ofsadju, který měl platit? takže klídek.

 • Pedro - 24.05.2021, pondělí, 06:54
  (-1)

  Nechci mírnit nadšení, ale ruku na srdce všichni .....nebýt penalt, tak v té Evropě nejsme.....jaká pak porážka sopupeře, když nedáme gól ze hry....ofenzíva marná, s tím v Evropě díru nenaděláme, všichni nám ty penalty i oprávněné pískat nebudou. Musíme se trefovat ze hry a ne jen a jen z puntíku!!

 • celtic - 24.05.2021, pondělí, 00:44
  (0)

  Slovacko je mistrem Moravy...jen skoda,ze sestupuji dva moravske tymy a postupuje cesky tym

 • volič - 23.05.2021, neděle, 21:51
  (0)

  A opět dobře kopnutá pentle,krásný gól,dík kuci

 • Bonito33 - 23.05.2021, neděle, 21:14
  (0)

  Skvělá práce, s body jsem nepočítal. Nechce se někomu dohledat, jak tu pár lidí předpovídalo výsledky tuším posledních 4 kol? Rád bych se pobavil :)

 • drzý vandrák - 23.05.2021, neděle, 21:09
  (0)

  Měly by to být dva mega.

 • spiky - 23.05.2021, neděle, 21:04
  (1)

  annubis: Já někde četl, že něco kolem dvou milionů korun

 • annubis - 23.05.2021, neděle, 21:00
  (0)

  Jde někde dohledat kik je prémie za 4.místo od LFA?

 • a jé - 23.05.2021, neděle, 20:46
  (0)

  Velká gratulace týmu, realizační týmu i vedení k takovému úspěchu ⚽ na tahu je teď vedení

 • drzý vandrák - 23.05.2021, neděle, 20:36
  (0)

  Tak super! Krásný čtvrtý flek, na to se bude dlouho vzpomínat.To kdyby někdo řekl nahlas před sezonou, tak už je dávno zavřený v Kromclu.Velká paráda!

 • fandajakhrom - 23.05.2021, neděle, 20:04
  (0)

  A ted hlavne vyhra nad Gottwaldovem

 • fandajakhrom - 23.05.2021, neděle, 19:59
  (0)

  Ocekavana vyhra nad ČB - super ;-)

 • celtic - 23.05.2021, neděle, 19:41
  (0)

  paráda neoblíbeného soupeře ,jsme konečně porazili a máme bramborovou medaili,,,teď ještě porazit v derby Zlín a budu nadmíru spokojen,,,hoši děkujem za super sezónu a přeji celému vedení a hráčům aby příští sezona byla výledkově ještě lepší a postup do základních skupin Evropské ligy :)

 • Jerry1984 - 23.05.2021, neděle, 19:40
  (0)

  Jo? Však nikde nic nepíšou :D

 • fipa - 23.05.2021, neděle, 19:24
  (0)

  Kuwa vyhráli jsme. Kde jsou všichni

pristi
 Další články:
29.05.2021, sobota, 09:45 - Experti Deníku před derby favorizují Slovácko, Zlín ale předem neodepisují
29.05.2021, sobota, 09:35 - Nevraživost mezi Zlínem a Slováckem nebývala jako nyní, míní Červenka
29.05.2021, sobota, 09:00 - Konec Nemravy ve Slovácku? Brankář léčí bolavou patu, do konce sezony má volno
27.05.2021, čtvrtek, 15:05 - Svědíka chtěla Wisla, Slovácko ho udrželo. Zůstane i Kliment?
23.05.2021, neděle, 09:24 - Slovácko chce pokazit legendám rozlučku, čtvrté místo zajistí i remíza
* Novější články * * Přidat komentář * * Vytisknout článek * * Odeslat článek * * Starší články
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace