*
včera
Lukáš Sadílek po Budejovicích
včera
Martin Svedík po Budejovicích
25.11.2021
Magazín TVS: Miroslav Mikšícek pred Budejovicemi
24.11.2021
Milan Petržela 437. prvoligové utkání - zdravice pred zápasem
21.11.2021
Václav Jurecka po Sparte
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 958 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
25.11.2021
Dekovacka v zápase proti Sparte
25.11.2021
Fanoušci proti Sparte
27.09.2021
Fanoušci proti Gottwaldovu
04.03.2020
Fanoušci v zápase proti Slavii
19.02.2020
Fanoušci v zápase s Baníkem

Složitá hra, chybí vůdce i góly. Slovácko po roce zase tápe

10.10.2018, středa, 20:29
clanek_znak_slovacko_velky.gif

Slušná hra, držení míče, občas nějaká větší šance. Nic z toho fotbalistům Slovácka k bodům ani lepším výsledkům nestačí. Celek z Uherského Hradiště se opět po roce dostává do problémů, vtipům o sestupu se už nikdo nesměje.

Skromný moravský klub ve FORTUNA:LIZE prohrál posledních šest zápas při hrozivém skóre 3:18 a v tabulce klesl na předposlední patnácté místo. Horší je momentálně pouze pražská Dukla.

Část znepokojených fanoušků hlasitě žádá konec trenéra Michala Korduly, jiní příznivci volají po posílení kádru nebo si alespoň přejí hru na dva útočníky. Všichni chtějí jediné, lepší a znovu hrdé Slovácko.

„Je teprve začátek sezony. Jsem pevně přesvědčený, že se to dá zase dohromady. Tým posbírá body a zachrání se,“ zůstává optimistou bývalá opora Slovácké Slavie a Synotu Libor Soldán.

Deník společně s legendami klubu rozebral současnou situaci Slovácka a hledal příčiny posledních nezdarů.

TRENÉR KORDULA. Čtyřicetiletý kouč, který v klubu zastává funkci šéftrenéra mládeže, má mezi věrným fanoušky své příznivce i odpůrce. Druhá skupinka je početnější a volá po jeho odvolání. Co se jim nelíbí? Je toho víc. Tak třeba neúčinná taktika, hra na jednoho útočníka a pouze po vápno.

„Příznivci musí být trpěliví, mančaft má svoji sílu, kvalitu. Navíc si nejsem jistý, že by změna pomohla,“ říká Libor Soldán.

Bývalý vynikající útočník a později stoper souhlasí s názorem, že Kordula je nesmírně pracovitý a fotbalu obětuje téměř vše.

„Pracuje s tím, co má k dispozici. Zná doba podmínky i hráče,“ připomíná Soldán.

Podobně to vidí i Vladimír Malár.

„Vím, že impulz v podobě nového trenéra dokáže mužstvo nabudit. Je to ale na zvážení lidí, kteří se denně okolo mužstva pohybují. Na kompetentních lidech. Pokud jsou přesvědčení, že to přinese své ovoce, mohou to udělat. Je to jedna varianta,“ říká bývalý kanonýr Slavie a Sparty.

Podle Soldána by ale Kordulu musela nahradit pouze velká osobnost, známá trenérská persona.

„Možná by to bylo povzbuzení pro hráče, kteří teď sedí na lavičce a nehrají. Za chvilku to ale může být stejné,“ varuje.

Současný kouč Starého Města by mladšího kolegu podržel. Za příklad dává nedávnou situaci v Olomouci.

„Sigma i po sestupu do druhé ligy podržela trenéra Jílka a hned po roce s ním postoupila zpátky a po výborné sezoně se dostala do pohárů,“ připomíná Soldán.

ABSENCE VŮDCE TÝMU. Kordula se o tom rozpovídal po zápase v Jablonci. Mužstvu schází vůdce, lídr. Prostě borec, za kterým jde celá kabina.

„Je to největší zádrhel,“ myslí si Malár.

Kapitán Daníček na hřišti odvádí maximum, dokáže spoluhráče nabudit či strhnout, ale velikosti svých předchůdců Libora Doška nebo Veliče Šumulikoského zatím nedosahuje. Respekt nemá u soupeřů ani rozhodčích.

Navíc si uškodil reakcemi v zápase se Slavií i po něm. Kordulovým favoritem byl Michal Kadlec. Navrátilec ze Sparty je vhodným adeptem. Má zkušenosti ze zahraničí i reprezentace, kvůli zranění ale netrénuje ani tolik nechodí do kabiny.

SLOŽITÁ HRA PO VÁPNO. Slovácko umí soupeře přehrát, zatlačit, ale územní převahu nedokáže vyjádřit góly. Co naplat, že celek z Uherského Hradiště má nejvíc přihrávek z celé ligy, když na branku soupeře v jedenácti zápasech vyslalo pouze pětatřicet střel, což je hodně málo. Hůř je na tom pouze poslední Dukla.

„Fotbal je celkem slušný, ale pokud budou hrát pouze po šestnáctku, góly nepřijdou,“ upozorňuje bývalý kanonýr Jiří Kowalík. Ten radí hru zrychlit a hlavně zjednodušit.

„Hráči se musí víc tlačit do vápna a víc kombinovat na útočné než vlastní polovině,“ nabádá své následovníky král ligových střelců ze sezony 2002/2003. Jednačtyřicetiletý Kowalík Slovácko ani po sérii nezdarů nezatracuje.

„Mezi osmým a desátým místem by mělo hrát,“ je přesvědčený.

Rozdíl mezi jednotlivými týmy nevidí. „Samozřejmě neberu Slavii nebo Plzeň, ale jinak je liga vyrovnaná. Žádné mužstvo nemá výraznou kvalitu. Nikdo nikoho nepřestřílí, nepřehraje. Prostě rozhodující maličkosti, malé detaily,“ líčí.

CHYBÍ STŘELEC. Loni vystřelil Tomáš Zajíc, letos i vinou dlouhé pauzy nedostává tolik příležitostí. V posledním zápase v Jablonci nebyl člen reprezentačního výběru do jednadvaceti let ani mezi náhradníky.

„Nevím, co se děje, ale podle by měl hrávat,“ míní Kowalík.

„V minulé sezoně se dostal do nějaké pozice. Je gólový. Třeba v zápase s Opavou by nějakou šanci proměnil,“ přidává bývalý střelec, který sleduje utkání Juniorské ligy a v nich právě Zajíc září.

Jednadvacetiletý forvard se blýskl hattrickem proti Olomouci, předtím skóroval i s Ostravou.

„Útočník je závislý na hře zbytku mužstva, zálohy. Nikdo nevezme balon, neobejde čtyři hráče a dá gól,“ říká Malár. Ten typického snipera mezi útočníky Slovácka nevidí.

„V útočné fázi se projevuje také nezkušenost,“ všímá si Soldán. Zajíc, Kuchta i Kubala patří mezi mladé fotbalisty, v zakončení jim schází klid i nadhlede zkušeného bombarďáka.

„Musí mít i trochu štěstí a chytí se,“ věří čtyřiapadesátiletý kouč Jiskry Staré Město. Podle Kowalíka by mohli Zajíc s Kuchtou nastoupit i vedle sebe. „Byli by efektivnější,“ cítí.

PROPUSTNÁ DEFENZIVA. Co loni Moravany zdobilo, letos nefunguje. Slovácko inkasuje laciné branky po hloupých chybách. Jindy spolehliví stopeři Hofmann s Krejčím nestačí zastavovat útoky soupeře, i krajní beci umí hrát lépe.

„Každý světový mančaft má ustálenou defenzivu a hráče nemění,“ říká Soldán. Celek z Uherského Hradiště po minulé sezoně přišel o gólmana Heču i stopera Břečku.

„I když Daněk má svoje kvality a i stopeři jsou zkušení, oba týmu schází,“ souhlasí Soldán. Na obranné hře se navíc projevují časté absence a rotace hráčů kvůli zranění či karetním trestům. „Obrana by měla být u Slovácka základ,“ myslí si Soldán.

EKONOMIKA KLUBU. Ať je to jak chce, jedno je jisté. Slovácko se nemůže rozpočtem rovnat Jablonci, Liberci, Ostravě, Mladé Boleslavi ani třeba sousednímu Zlínu, který vydělal miliony postupem do Evropské ligy. „Od ekonomky klubu se odvíjí úplně všechno,“ připomíná Malár.

„Slovácko se před lety vydalo cestou práce s odchovanci. A i když je to sympatická cesta, má i své nástrahy,“ pokračuje.

„Když se nedaří, s mladým mužstvem to může zamávat. Psychika se projeví na kvalitě hry, výkonech. Co jsem viděl domácí utkání se Zlínem a Slavií, právě sebevědomí z jarního tažení týmu schází,“ dodává Malár.

Ať je majitel klubu Zdeněk Zemek jakkoliv štědrý, třeba financím miliardáře Daniela Křetínského nebo penězům z Číny konkurovat nemůže. Navíc známý podnikatel nyní řeší i mimofotbalové starosti. Regionálního bosse čeká soud za solární podvody, za které už byli pravomocně odsouzeni i dva jeho synové.Share |
Zdroj: denik.jpg
Jméno Heslo
text
 • Osel - 17.10.2018, středa, 18:32
  (0)

  ondiz @ pomalej neutron je sviňa

 • riedlss - 17.10.2018, středa, 14:50
  (0)

  tady se volá po vyhazovu trenéra, stane se tak a pak zase kecy typu, že trenérem to vlastně nebylo a můžou zato hráči. Dočítám se, že vlastně ještě chybí vyhodit Pojezdného a Zemka. Jste normální. Myslíte, že ,,nový,, majitel na nás tady někde čeká s otevřenou náručí?! :D Uherské Hradiště-45 největší město u nás !!! :) máš tu ligu, máš, tak netřep......

 • Buchlovjak - 16.10.2018, úterý, 22:01
  (0)

  Jak tu někteří říkají já osobně jsem taky pro změnu kompletního vedení a nejlépe i majitele. MND to nebude ti už to rozjeli v Hodoníně. Nicméně věřím, že se na tom pracuje, jelikož Zemek tomuto klubu opravdu už nic nepřinese a nechá klub jen tak "doutnat" resp. dohořet....ale každopádně všechna čest za záchranu klubu. FCS forever a všichni v sobotu na značkách :-)

 • ondicz - 16.10.2018, úterý, 19:58
  (0)

  @Osel: "já pracuji na JETE" nestraš...

 • vajdik - 16.10.2018, úterý, 19:48
  (0)

  Jjirin v pohode..forum Slovacko nezachrání..

 • Osel - 16.10.2018, úterý, 19:41
  (0)

  Já tu volám pro odvolání Pojezného. Víš já pracuji na JETE a vím co jeto zodpovědnost a vím to velmi dobře.

 • jjirin - 16.10.2018, úterý, 19:37
  (0)

  Vajdik: nenuť mě, abych vyhledával tvé příspěvky, na to fakt nemám :)) Abych se pokusil být objektivní, tak nějakou dobu jsi mně připadal takový zklidněný...nějakou dobu jsem tady nic nečetl a zrovna když to otevřu, tak vidím cosi o záhubě klubu. No to se potom nesmíš divit....

 • Skein - 16.10.2018, úterý, 19:36
  (0)

  a zase začneme polemizovat :-D

 • vajdik - 16.10.2018, úterý, 19:35
  (0)

  * od zapasu s Banikem

 • a jé - 16.10.2018, úterý, 19:35
  (0)

  Jenže když se nad tím zamyslime tak co s toho dnešního odvolání plyne jen to že nový trenér by měl více času naučit tým své to je logické bohužel to zas tak nový trenér není tudiz neočekávám velkou změnu

 • vajdik - 16.10.2018, úterý, 19:32
  (0)

  Jjirin za posledni dobu tu mam dva příspěvky, jeden s nadsázkou o panu řediteli a druhy dle meho realny, zadny zpochybňující ale reálný..a to jaky je momentálně vztah majitele ke klubu, takový je obrazek klubu. Nic vic. Od zapasu jsem nenapsal žádne hodnocení zapasu, protoze me fotbal přestal v UH zajimat. To ze s posmeskem napisu ironicky na adresu reditele a ferovky která probehla v cervenci, bylo tam neco receno..ja.jsem byl osocovan za negatismus..ok, jen co se teda zmenilo jak pan reditel sliboval? Rekni mi jednu vec a ja to s omluvou uznam!

 • kecipep - 16.10.2018, úterý, 19:24
  (0)

  Pro některé: Však se píše, že se uvidí, jak bude hra vypadat pod Vlachovským a pak by se to případně nějak řešilo. Každý kouč nějak začínal ;-)

 • Babu - 16.10.2018, úterý, 19:23
  (0)

  Jjirin: podívala jsem se sem po třech dnech a naprosto souhlasím. První je tu brekot, že má jít už Kordula pryč, a když ho odvolaji, tak je to zase špatně, protože je to v úterý a není to v sobotu nebo co :D to už ani nejsou argumenty od některých, ale pindani za každou cenu..

 • jjirin - 16.10.2018, úterý, 19:13
  (0)

  No, moc tady nepíšu, ale už opravdu nechápu. Už jakou dobu řada z vás volá po odvolání trenéra, ten je odvolaný a hned se zase řeší, jestli měl být odvolaný dva dny po zápase nebo třeba po pěti dnech. Proboha! Nikdy jsem neřídil ligový klub ani nevidím do zákulisí, ale tak nějak předpokládám, že změny v chodu klubu jako odvolání trenéra, sehnání nového apod. nejsou asi žádná prdel. Zvlášť v situaci Slovácka. Proto do prdele dejte tomu čas a nechte vedení ať jedná. Nikomu z nás nedělá současná situace dobře, ani vedení, ani hráčům, ani fanouškům. Ale sypete snad do klubu prachy, abyste tady exhibovali? Osle, Vajdíku, Hešpy, Gudu a já nevím kdo další?? Sakra že mě sere dnešní situace a dva zápas jsem po Zlínu a Karviné vynechal. Ale jsem kurva rád, že na tu ligu můžu chodit. Fandím na céčku, řvu na rozhodčího, vytáčí mě simulující a arogantní hráči v dresu soupeře, ale i když vidím tragické výkony některých našich, tak pořád jsou to hráči klubu, kterému fandím. Dobrovolně, je to moje volba a proto nebudu plivat a zpochybňovat za každou cenu kroky vedení. Jednu zásadní chybu ale vidím. A to, že klub nejmenoval do užšího vedení zdejšího Vševědoucího, Všeználka, ředitele planety Země Vajdíka. Vajdíku neznám tě, takže nemůžu soudit. Dokonce i si myslím, že jsi v životě férový chlap. Ale řada tvých negativních a zpochybňujících názorů je tak iritující, že je to skoro na potlamě :))

 • Skein - 16.10.2018, úterý, 18:48
  (0)

  v článcích máte odpovědi ;) Kordiči díky za záchránu loňska, jaro bylo luxusní 22 bodů. Nyní se to nepovedlo, ale i tak bys měl zůstat. Veliče..viteeeej, včera jsme tě vzpomněli.

 • Osel - 16.10.2018, úterý, 18:20
  (0)

  Dělání blbcú s veřejnosti pokračuje!

 • zary.cz - 16.10.2018, úterý, 18:18
  (0)

  Šumi skvělý tah. Ale to s tím Vlachovským nechápu. Ten člověk v lize nic neodtrénoval a už se z něj stal hlavní trenér A-týmu... Snad přijde někdo kdo to mužstvo dokáže zvednout. Takže se asi Kordula opravdu nemusel s Levým když vyhodili oba dva...

 • Bayern Munchen - 16.10.2018, úterý, 18:07
  (0)

  Ten Veliče je super tah, to mělo být už dávno. Tak jak má Zlín Grygeru, tak mymáme Šumiho :-) ale ten trenér, to je teda zase tragický tah Pojezdného. Kordula jasně ven, ale nějaký 35 letý ogara nas z toho nedostane. Vždyť s mužským fotbalem ma nulové zkušenosti. Ale tak kdyz nejsou peníze, skoda, kdyby tu byl jeste jako trenér Svědík, tak by to bylo super...

 • Jerry1984 - 16.10.2018, úterý, 17:59
  (0)

  Čumím.. snad to týmu pomůže.. ale bojím se, že to v trenérovi není. A na sportovního ředitele jako Veliče? :)

 • Nike - FCS - 16.10.2018, úterý, 17:19
  (0)

  Ale nový trenér bohužel nepomůže, já bych byl radši kdyby místo Levého a Korduly, opustili své místa Zemek a Pojezný :D

 • Ykarus - 16.10.2018, úterý, 16:52
  (0)

  Nebude tam Valachovsky jen nastrceny a trénovat bude neoficiálně Šumi?

 • vajdik - 16.10.2018, úterý, 16:32
  (0)

  Ten klub pomalinku spěje ke své záhubě...jo holt jaký majitel takový klub :(

 • riedlss - 16.10.2018, úterý, 16:25
  (0)

  s těma výplatama, jste padli ne......

 • Nike - FCS - 16.10.2018, úterý, 16:16
  (0)

  Proč ho odvolají 10 dní po prohraném zápase v Jablonci? To mě fakt hlava nebere :D

 • tomrs - 16.10.2018, úterý, 16:10
  (0)

  Kecipep: sportovní ředitel; akorát anglicky pojmenovaná funkce

 • kecipep - 16.10.2018, úterý, 16:07
  (0)

  Odchod takových osobností z klubu mě každopádně obrovsky mrzí.

 • kecipep - 16.10.2018, úterý, 16:04
  (0)

  Vlachovsky? Ten na videu hodňoučký asistent? A co je sportovni manazer A tymu?

 • karagavrylydys - 16.10.2018, úterý, 16:01
  (0)

  Pozdě, ale přece. Jako první měl letět Pojezný!

 • Michal fcs - 16.10.2018, úterý, 16:00
  (0)

  že je neodvolali až v pátek.....nechápu, nerozumím, kdyby měli nového trenéra, tak to pochopím,že se to zpozdilio, ale takto.....

 • spiky - 16.10.2018, úterý, 15:58
  (0)

  Neříkám tak, ani tak. Ale pokud ho chtěli odvolat, mělo to být hned po zápase! Ne 4 dny před důležitým zápasem s Teplákama. Toť můj názor.

 • egi - 16.10.2018, úterý, 15:55
  (0)

  Zřejmě to muselo vše bouchnout- ti dva se vubec nesnesli, ale těší mě tam Šumi.

 • spiky - 16.10.2018, úterý, 15:49
  (0)

  Týden po posledním zápase ještě potrénoval a teď ho odvolají :D To je zas logický krok ...

 • rim - 16.10.2018, úterý, 15:40
  (0)

  A je fuč!!!! Ale proč tak pozdě a proč Standa???? Ale aspoň že je ten tragéd pryč.

 • vajdik - 16.10.2018, úterý, 14:21
  (0)

  Keikin - pokud klub hraci neplatí, platí pro hráče možnost rozvázání smlouvy z důvodu neplacení - ale kam by ti naši čutálisti šli...nemyslím si že by po moc hráčích někdo vůbec sáhnul, leda že by se třeba zase šli plácat do takové Karviné, Opavy atd kde je to nemlich to stejné jako u nás... Vy tady všichni píšete co s Sumim, ze klub neinformuje atd... Já slyšel od Babu někdy v červenci že pan ředitel vše změní a že ví o dluhu který vůči fanouškům má a že je to otázka jen změn www.stránek či co - máme skoro listopad, já myslím že ta změna je na první i druhý pohled patrná že ten klub si fanoušků váží, je více otevřený a ani se nedivím že pohledná hra, kterou Kordulovi hoši předvádí vede v řadě zápasů ke zvýšenému vstupnému. Nehledejme jen negativa, zkusme najít i ty pozitiva...hledám hledám... :D

 • KEIKIN - 16.10.2018, úterý, 13:24
  (0)

  Jasně že je to blbost. Výplata je daná smlouvou a klub má pořád hodnotu. Navíc podle mého mají i hráči ve smlouvě sankce, když jim klub nezaplatí. Ti kluci neberou málo na to, aby v případě výpadku výplaty z jednoho měsíce neměli co jíst. Navíc jsou to profíci, kteří přeci nebudou snižovat svoji cenu na hráčském trhu. Hráč, který hraje schválně houno by si snížil provize za případný přestup

 • kecipep - 16.10.2018, úterý, 12:43
  (0)

  Sobota, 3.11. Příbram - Slovácko od 17 hod.

 • Šovkovskij - 16.10.2018, úterý, 09:26
  (0)

  Zrovna včera byl rozhovor se Šumim v Kurýrů. V něm říká, že rozlučka bude až v létě, jelikož spoustu hráčů, které by chtěl pozvat, stále hraje a in on má své povinnosti. Skutečnost, že se to nedozvíme z klubu, snad nikoho nepřekvapí (navíc sám Šumí říká, že cítí rezervy, jak se klub prezentuje na veřejnosti).

 • kecipep - 16.10.2018, úterý, 09:23
  (0)

  Taky si myslím, že fámy o období bez výplat některým Pojezný říkal na pověstném tenise. Prolhaný luloš Gudu by nám mohl vyprávět. Až kluci budou bez výplat, tak vězte, že to na hřišti poznáte a už ani nebudeme řešit, že jsme neproměnili 5 tutovek, jelikož si žádné nevypracujeme.

 • hrdla - 16.10.2018, úterý, 09:19
  (0)

  Možná některé z Vás zklamu, ale hráči výplatu dostávají. Kdo chce psa bít hůl si vždycky najde.

 • hešpy - 16.10.2018, úterý, 08:00
  (0)

  Buchlovjaku, tezko se z klubu objeví prohlášení, ze hrací nedostávají výplatu. Tady se tají úplně vše.

 • a jé - 16.10.2018, úterý, 07:47
  (0)

  Hešpy-bohuzel také jsem to slyšel, jenže v tom případě nám Pojezdny kecal že je klub po ekonomické stránce tuhle sezónu zajištěn

 • Buchlovjak - 15.10.2018, pondělí, 23:43
  (0)

  a to je právě ono...něco se někam doneslo, jedna babka povídala, fans už roky neví nic a je tu jen prostor pro spekulace. To je fakt takový problém vyjít s pravdou na povrch? A né furt ty alibistické kecy že příště to bude lepší a že trénujeme a makáme? To je prostě trapas.

 • hešpy - 15.10.2018, pondělí, 21:30
  (0)

  No, ke mně se doneslo, že hráči už nějakou dobu neviděli výplatu, trenérům se neproplácí cesťáky. Je to smutné

 • Buchlovjak - 15.10.2018, pondělí, 21:26
  (0)

  Taky by mě zajímalo, co s tím Šumim a já si myslím, že bude prd...tak se náš milovaný klub hodlá zachovat k tomuto srdcařovi? Nebo se pletu? Byl bych velmi rád pokud bych se mýlil. Hráči nejsou schopni trefit z metru mrakodrap, klub vydává jen alibistické články, trenér vychvaluje hráče po prohře (po Karviné dokonce řekl, že nechápe jak je možno prohrát....), nehledě na to že fans o klubu, zázemí, hráčích ví tak pět procent. To že je to ekonomicky špatné víme všichni, ale že by jsme byli trochu v obraze to opravdu ne...nevím co si o tom myslet. Po čtvrt století fandění mě to fakt nebaví, ale s Teplákama tomu dám ještě šanci. Bohužel toto co se poslední dobou děje rozhodilo už i ty velmi otrlé fans. Tož tak. Ale FCS nafurt! A v sobotu všichni do kotle!

 • rim - 15.10.2018, pondělí, 20:23
  (0)

  :-))))))))))))))))))))

 • Šovkovskij - 15.10.2018, pondělí, 13:46
  (0)

  Největší výhodou reprezentační přestávky je fakt, že Slovácko po šesti víkendech neprohrálo:-)

 • eLucky - 12.10.2018, pátek, 15:13
  (0)

  to zdrh: To sů sice drné pokuty, ale je to aspoň přehledné co je za kolik a prakticky se při takovém trestu není o čem bavit. U nás je to na uvážení DK, která to rozdává někdy jak kdyby tahali čísla z klobůka...

 • zdrh - 12.10.2018, pátek, 14:01
  (0)

  kecipep: hráč, funkcionář, trenér, rozhodčí nebo i majitel klubu (Zemek je také člen)

 • zdrh - 12.10.2018, pátek, 13:58
  (0)

  eLucky: V Německu letos zavedli celkem drsný sazebník za nejrůznější prohřešky fanoušků. Jen pro zajímavost: 3000 € za hozené pyro na trávník (za jeden kus), 1000 € za odpálené pyro v hledišti (za kus), 3000 € za vniknutí fanouška na trávník (za jednoho), 4000 € za použití různých laserových ukazovátek, 8000 € za nesportovní transparenty (od plochy 3 metry čtvereční), házení předmětů na hřiště - 1000 e za kus. Pokud tyto přestupky zapříčiní přerušení zápasu, tak se to zvedá o 20 - 100 % podle délky přerušení. Tresty se naopak sníží, pokud se identifikuje aspoň jeden viník, polovina nebo všichni viníci (snížení o 25-75 %).

 • vajdik - 12.10.2018, pátek, 12:34
  (0)

  eLucky - stačí, když si ligové kluby, stejně tak jako to mají hokejové - odsouhlasí právo veta třeba 1x za sezonu. Ale to by v tom českém cirkuse zvaném fotbal chtělo něco i dělat a ne jen kývat jak mocipáni přikáží...

 • eLucky - 12.10.2018, pátek, 11:44
  (0)

  to vajdik: Každý toto asi dělat nebude, ale narážím na to, že takovému excesu se sebelepšími bezpečnostními opatřeními nemáš šanci jako pořadatel vyhnout. A možeš mnět třeba drony sledující každého fanouška. Takže mi příde neadekvátní za toto trestat klub za nezvládnutí pořadatelské služby. Přitom se tomu dalo jednoduše předejít tím, že sem toho debila nepošlou...

 • vajdik - 12.10.2018, pátek, 11:38
  (0)

  eLucky - ale aby každý člověk který cítí třeba křivdu reagoval takto, tak se pak můžeme vrátit o nějaké tisíciletí zpátky a jít bydlet na stromy - chápeš? Jinak tady někdo něco udělal, na stadionu jsou kamery - není snad nic lehčího aby to klub vymáhal po tom individuu, které to udělalo a které porušilo návštěvní řád fotbalového stadionu MV?

 • eLucky - 12.10.2018, pátek, 11:27
  (0)

  to vajdik: Fotbal je o emocich, neříkám že to schvaluju a že bych to dělal, ale nemyslím si, že to bylo nějak překvapivé a stojím si za tím, že svaz zavdal nominací sem hlavní roznětku do toho, aby ten dement skončil s pivem na hlavě;)

 • fana - 12.10.2018, pátek, 11:21
  (0)

  Chlapi nevíte kdy se losuje pohár?

 • kecipep - 12.10.2018, pátek, 11:19
  (0)

  Clen facr znamena i zaregistrovany hrac, pokud se nepletu. Coz jsem tim padem i jav ..

 • vajdik - 12.10.2018, pátek, 11:05
  (0)

  eLucky - ikdyž pan Nenadál řekl o Slovácku a hráčích co řekl, a udělal v zápase v Liberci co udělal... Jen primitiv ale pak následně vyleje na takového člověka pivo! O to hůř že je to člen FAČR.. Ale na stadionu je kamerový systém, vstupem na stadion každý souhlasí s řádem stadionu a přeci nemůže být nic lehčího že toto provinění a pokuta po daném jedinci by měla být vymáhána klubem. Nebo se snad pletu že to nejde? Tebe když naštve někdo v životě, tak automaticky po něm házíš pivem?

 • eLucky - 12.10.2018, pátek, 10:50
  (0)

  to Skein: Zajímalo by mňa zevrubné odůvodnění pokut. Né že by to něco změnilo. Zrovna to, že někdo hodí pivo po rozhodčím absolutně není v silách klubu zamezit, takovou pokutu prostě nechápu. To jako má klub mnět za každů cenu všude kolem tribun gorily? Svaz udělal tu pičovinu, že sem delegoval Nenadála, který se sám dobrovolně pasoval do největšího nepřítele Slovácka. Na to dopadl eště velice dobře, dyž dostal enom pivem.

 • Skein - 12.10.2018, pátek, 10:12
  (0)

  Chybu podle komise udělal v neděli i rozhodčí Ondřej Lerch, který naopak měl nařídit v utkání Jablonce se Slováckem penaltu proti domácím. Hostující Jan Navrátil si ve vápně v 61. minutě obhazoval bránícího Matěje Hanouska, který zahrál rukou, ale sudí nechal hru pokračovat. Jablonec zvítězil 2:0 dvěma góly z prvního poločasu.

 • Skein - 12.10.2018, pátek, 10:12
  (0)

  Pokutu 50 tisíc korun zaplatí také Slovácko za duel s Opavou. Mimo jiné za to, že fanoušek polil rozhodčího pivem. Jelikož je výtržník členem FAČR, bylo s ním zahájeno disciplinární řízení.

 • egi - 11.10.2018, čtvrtek, 20:29
  (0)

  kecipek-Šumiho odkopli jak prašiveho psa, Dekař se mosel taky spakovat,i když to vypadalo,že odešel sám a trenéři+ vedení je rozděleno na 2 skupiny. Jedna kolem Korduli a druhá kolem Levého. Ani bych se nedivil, kdyby odešel Palec.Tak jak Dekař.

 • kecipep - 11.10.2018, čtvrtek, 09:56
  (0)

  Hlavně se Šumim měla být během podzimní pauzy rozlučka... Snad se to nedozvíme den předem, stejně jako o zpřístupnění síně slávy

 • Skein - 10.10.2018, středa, 20:45
  (0)

  další super článek ;)

pristi
 Další články:
17.10.2018, středa, 14:29 - Chceme Teplicím vnutit naši hru, říká křídelník Slovácka Navrátil
16.10.2018, úterý, 19:19 - Odvolaný Kordula o Slovácku: Tým se dostával do bahna. Konec očekával
16.10.2018, úterý, 18:36 - Kordula i Levý skončili. Slovácko proti Teplicím povede Vlachovský
16.10.2018, úterý, 18:25 - Ve Slovácku skončili Kordula i Levý, tým přebral bývalý kouč fotbalistek
09.10.2018, úterý, 10:50 - Fotbalové Slovácko prožívá strmý pád. Kde se zastaví?
* Novější články * * Přidat komentář * * Vytisknout článek * * Odeslat článek * * Starší články
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace