28.02.2024
15.02.2024

Slovácko v Nitře dvakrát úspěšné!

11.02.2008, pondělí, 15:18
matus_velky.jpg Fotbalisté Slovácka dvakrát uspěli na hřišti slovenské prvoligové Nitry. V obou utkáních zvítězili 1:0, když se trefili osvědčení střelci Chmelíček a Činčala.

První utkání se hrálo na přírodní trávě a hostům chvíli trvalo, než se na „netradiční" povrch adaptovali.

„Předtím jsme na trávě absolvovali pouze jeden trénink, takže v prvním poločase jsme se trochu hledali. Hrát na umělce a na přírodní trávě je totiž úplně něco jiného, proto byla naše hra neurovnaná," nebyl spokojený Kalvoda.

„Po změně stran jsme ale začali hrát jednodušeji, z čehož vyplynula i vítězná branka." Tu zaznamenal v polovině druhé půle nejlepší podzimní střelec Slovácka Aleš Chmelíček.

Ani druhý zápas, který se hrál na umělé trávě, nebyl zcela podle představ kouče Slovácka. „Tyto dvojzápasy nemám příliš rád. Druhá partie hráčů totiž dvě hodiny čeká, než skončí první zápas, a pak to není ono," mračil se Kalvoda.

Jedinou radost mu tak udělal zkušený matador Václav Činčala, který po půlhodině hry rozvlnil síť nitranské brány.

NITRA - 1. FC Slovácko 0:1 (0:0)
Branka: 65. Chmelíček.
Slovácko: Marek - Kaspřák, Šimáček, Ineman, Eismann - Gonda, Grim, Stýskala, Filipský - Bačík, Chmelíček.

NITRA - 1. FC SLOVÁCKO 0:1 (0:1)
Branka: 28. Činčala.
Slovácko: Bolek - Čtvrtníček, Vrba, Spazier, Němčický - Šturma, Fischer (46. Sládek), Görner, Šilinger - Činčala, Matůš.

Autor: eLucky