A i když třeba kvůli hygienickým a bezpečnostním opatření uvidí jen pár utkání FORTUNA:LIGY, vstupenku na celý ročník si pořídí.

Klub jim vyhoví, prodej permanentních vstupenek začne prodávat nejspíše už v polovině srpna.

„Pracujeme na tom. Jakmile budeme znát termíny, budeme naše příznivce informovat," uvedl na klubovém webu ředitel Slovácka Petr Pojezný.

Známého funkcionáře reakce příznivců potěšily.

„Mile mě překvapilo, kolik emailů nám dorazilo s tím, že fanoušci permanentku chtějí i s rizikem, že se třeba na utkání nedostanou," říká Pojezný.

Celek z Uherského Hradiště má dlouhodobě kolem dvou tisíc předplatitelů. Mezi nimi je spousta těch, kteří chtějí milovanému klubu v nelehkých časech pomoct.

„Nás samozřejmě okolnosti kolem pandemie zasáhly a už jarní část musela většina permanentkářů oželet. My celou dobu přemýšlíme, jak jim vše kompenzovat. O to více nás potěšilo, že se najdou lidé, kteří chtějí fotbal na Slovácku podpořit i s rizikem, že se třeba na fotbal nedostanou," uvedl Pojezný.

Slovácko tak v půlce srpna umožní svým příznivcům, aby klub nákupem permanentky podpořili.

„Samozřejmě pro nás je prodej permanentek příjmem, který nám nyní chybí a musíme tento výpadek cash flow nějakým způsobem nahrazovat, což vzhledem k okolnostem je složitější než kdykoliv předtím. Každá prodaná permanentní vstupenka je pro mě navíc signálem, že fanouškům na Slovácku opravdu záleží," dodává Pojezný.