15.02.2024
04.02.2024

Slovácko si místo překvapení odvezlo ze Sparty debakl

25.02.2013, pondělí, 09:01

Smůla v koncovce a kolaps ve druhé půli připravily fotbalisty 1. FC Slovácko úspěšný start do jarní části Gambrinus ligy. Na půdě jednoho z největších favoritů soutěže předvedli modrobílí v prvním poločase vynikající výkon, jenže branka Sparty pro ně byla zakletá. Duel po změně stran rozhodl domácí náhradník Kweuke, který během čtrnácti minut připravil všechny čtyři góly vítězů.

Na rozdíl od kamerunského hrdiny byl jednoznačným smolařem zápasu útočník Slovácka Libor Došek, který jen v první půli mohl zaznamenat hattrick. „Dvě z těch šancí byly tutovky, které by se měly dávat," sypal si popel na hlavu zkušený útočník. Nejblíže ke gólu byl ve 29. minutě, kdy po Volešákově centru orazítkoval břevno Vaclíkovy brány. Gólman Sparty pak měl obrovské štěstí, že z pokračující akce Hlúpik netrefil odkrytou branku.

Slovácko v první půli vysunutým presinkem účinně narušovalo rozehrávku Sparty, která se vůbec nemohla dostat do tempa. Největší příležitost tak domácím musel připravit jejich soupeř. Reinberk nepřesnou rozehrávkou vysunul do sóla Kadlece, kterého ale fantasticky vychytal Melichárek.

Těsně před odchodem do kabin měl na noze gól kdo jiný než Došek, jenže jeho pravačka mířila těsně nad. „S jeho zkušenostmi by měl Libor aspoň jednu z takových šancí dát," posteskl si trenér hostí Svatopluk Habanec.

V kabině Sparty muselo být o přestávce pořádně dusno, do druhého poločasu totiž vyběhli domácí s o poznání větším nasazením a chutí. Zlom v utkání ale přišel až s příchodem Lea Kweukeho.

• fcs - 26.02.2013, úterý, 15:34
    (0)

to Hory: to asi ne no,ale nerad se dívám na fandu at je tam jakýkoli fotbal a to kvuli obrazu i komentatorum.Ale když se nedostanu na fotbal,tak jsem rád za každý přenos .

• Šovkovskij - 26.02.2013, úterý, 15:14
    (0)

Opravdu krutý a nezasloužený výsledek. Slovácko více jak hodinu drželo nadějnou remízu, vytvořilo si i nějaké šance, bohužel pak dostalo v rychlém sledu několik gólů, sesypalo se, jak to v takových případech někdy bývá, a už to jelo. Nicméně jsem si jist, že v pondělním televizním zápase uvidí celá republika výhru Slovácka nad pražskou Duklou a samozřejmě kvalitní atmosféru, která ke Slovácku patří:-)

• Hory - 26.02.2013, úterý, 14:29
    (0)

Na rovinu, pokud by Slovácko uhrálo dobrý výsledek, tak tady nikdo úroveň komentáře neřeší.

• fcs - 26.02.2013, úterý, 14:04
    (0)

to vajdik :to už je detail :))

• Buchlovjak - 26.02.2013, úterý, 13:54
    (0)

fcs: kdyby se tím lidi řídili tak nás musí jezdit ven tisíc...furt jsou to jen řeči :-)

• vajdik - 26.02.2013, úterý, 13:02
    (0)

Sedí se vždy PŘED bednou :D za bednou by si toho moc neviděl :D

• fcs - 26.02.2013, úterý, 12:32
    (0)

ČT maji v pohodě přenosy ale Fanda je opravdu hrůza,aspon nás to bude nutit jezdit na fotbal na živo a né sedět za bednou

• Valheru - 26.02.2013, úterý, 10:45
    (0)

Buchlovjak: já si včerejší zápas Plzně v Brně docela užil...a nebylo to jen proto, že jsem měl vsazeno na Plzeň s HCP :-)

• eLucky - 26.02.2013, úterý, 09:15
    (0)

to Buchlovjak: moja rec... dival sem sa na Slovacko v TV jednuc a vydrzal sem to asi 15 minut:D V tv je to jedna velka nuda... fotbal mimo kotel vubec je o nicem.

• Buchlovjak - 26.02.2013, úterý, 08:12
    (0)

já se divím, že se vůbec někdo divá na fotbal v televizi. A hlavně na naši ligu. Kdybych přece jen jednou do roka musel sledovat fotbal jinde než na ČT tak jdu raději dvě hodiny běhat sněhem :-D

• riedlss - 26.02.2013, úterý, 07:23
    (0)

na toho Fandu se fakt nedalo dívat, zpičovatělí pražáci posraní,,

• tarantule - 25.02.2013, pondělí, 22:55
    (0)

Bylo to mokrý a byla to i smůla. Chci věřit, že se Došek rozestřílí, nebude kopyto a bude mu to tam padat. Jasně. Chci se toho dočkat.

• rochy - 25.02.2013, pondělí, 19:46
    (0)

Ale Kweuke byl nezastavitelnej, bohužel.. Ale co Došek? To byla tragédie..

• fcs - 25.02.2013, pondělí, 16:14
    (0)

to tarantule :Ten komentátor na tom fandovi je hrůza v každém zapase,velice ze sebe děla odborníka a to co říka by dokázal každý

• ostuda slovácka - 25.02.2013, pondělí, 14:04
    (0)

A hlavně to nejvíc sral Došek, měl tam několik dobrých šancí, kdyby tam padla aspon jedna tak by to vypadalo jinak, teď musí jasné tři body proti Dukle!!

• tarantule - 25.02.2013, pondělí, 13:57