Fanoušci v zápase proti Spartě podruhé
23.04.2024

Slovácko přehrálo v přípravě i Vyškov. Góly dali Doski a Kozák

09.07.2022, sobota, 14:35

Ani v pátém přípravném zápase svěřenci trenéra Martina Svědíka nezaváhali a nadále zůstávají v přípravě stoprocentní. Porazili po zlepšeném výkonu ve druhé půlce druholigový Vyškov. Trefil se Merchas Doski a Libor Kozák, oba hráči přišli do klubu v průběhu přípravy.

Domácí nastoupili bez zraněného Tomiče, Reinberka a Šašinky. Volno dostal veterán Petržela a gólman Nguyen.

Slovácko vstoupilo do utkání aktivně. Hned na úvod měl šanci Sinyavskiy, po něm nebezpečně hlavičkoval Kalabiška, ale gólman Vyškova Kinský si v obou případech poradil.

V první půlce měli překvapivě balon víc na kopačkách hosté z Vyškova. Domácí gólman Borek musel řešit víc nebezpečných situací, ale bezbrankový stav vydržel až do poločasu.

Ukazatel změny skoré se měnil hned po pár vteřinách druhé půlky. Po centru z pravé strany pustil Kozák míč na Trávníka, který našel Doskiho, jehož střela zapadla přesně k tyči - 1:0.

Domácí se ve druhém poločase prezentovali zlepšeným výkonem a měli řadu příležitostí. Kozák se ve dvou příležitostech neprosadil a parádní střelu střídajícího Jurošky pod břevno vytěsnil neméně efektně gólman Vyškova.

Druhá branka utkání přišla po vydařené akci v 68. minutě. Balon putoval po ose Daníček – Holzer a Kozák, posledně jmenovaný efektní patičkou překonal vyškovského gólmana – 2:0.

• GarryR - 09.07.2022, sobota, 23:13
    (0)

Jak se Merchas jeví? Hraje dobře?

• Šovkovskij - 09.07.2022, sobota, 21:25
    (2)

Jak jsem psal níže, výsledky nejsou důležité, záleží ovšem na herním projevu. Jsem maximálně spokojen, zajímaví hráči s erudicí.

• vajdik - 09.07.2022, sobota, 20:30
    (1)

Pokora a hlavně síla prozatímních soupeřů by z nikoho neměla vypouštět tato slova

• xxpaloxx - 09.07.2022, sobota, 20:22