Z PLOCHY | Tomáš Břečka po zápase v Hradci Králové

15.02.2024
04.02.2024

Slovácko podlehlo Teplicím až po penaltovém závěru

06.11.2011, neděle, 22:01

Teplice – Dvě penalty v samém závěru hodně zamíchaly s průběhem zápasu 13. ligového kola mezi Teplicemi a Slováckem.

Domácí vedli díky gólu Mahmutoviče ze závěru prvního poločasu a vedení v klidu hlídali, pak ale Slovácko vybojovalo spornou penaltu za ruku ve zdi stojící na hranici šestnáctky, a Volešák ji proměnil. Pak se ale penalty dočkaly i Teplice a Mahmutovič už v nastaveném čase rozhodl o jejich výhře.

Domácí byli zpočátku agresivnější i pohyblivější, jenže všechny jejich akce končily na vápně. Jak záloha bez distancovaného Ljevakoviče vršila nepřesnosti, Slovácko začalo přebírat iniciativu a Teplice měly najednou velké problémy, ale i pořádnou porci štěstí.

Mezi 15. a 38. minutou proletělo okolo teplické branky celkem šest střel, z nichž ta nejnadějnější po gólu přímo volala. Domácí stoper Petr Lukáš nezachytil oblouček za obranu, kde už číhal jeho jmenovec Jan, ale těsně minul.

Teplice nebyly v pohodě, ale i z herní křeče vykřesaly šanci – po sérii nepovedených odkopů přišel dlouhý míč na Mahmutoviče, který si rukama odtlačil stopera Trousila a najednou pelášil z levé strany na brankáře Filipka, jenže trefil jen jeho nohy. Bosenský střelec se však ještě před přestávkou přece jen prosadil a parádní křížnou střelou trefil horní růžek branky.

• Ykarus - 07.11.2011, pondělí, 12:50
    (0)

Ale snad tam musí být u hráče, zvlášt' v poslední minutě. Nemože spoléhat na to, že tam balon nepůjde.

• Pecan - 07.11.2011, pondělí, 12:26
    (0)

Je to škoda, ta pentalta špatná - zdá se ěm, že se ho Kuboš ksoro nedotkl a za druhé - neměl se ho vůbec dotýkat, protože ten balon letěl 3 metryx nad tím borcem, takže ho neměl vůbec šanci hrát. Kuboš mohl jenom stát a dívat, jak ten balón letí pryč...

• Artigas - 07.11.2011, pondělí, 09:44
    (0)

Teď jsem se dodíval na Dohráno a nemám slov... Vondrášek lže jak červený pes, protože Kubáň ho nohou rozhodně nezasáhl, takže ten tlustý debil Adam prostě zkurvil zápas. Pravda je, že minutu před koncem nemožeme udržet soupeře na jeho půlce a nechat si dat tak blbý gol. Ten Bosňák (nebo Srb) to trefil parádně, ovšem "zásluhu" na tom měl Reinberk-pokud idu po chlapovi, tak důsledně a buď ho natlačím do spoluhráče a zeberu mu míč, anebo ho fauluju. Reinberk stínoval obranu a potem utékl do vápna, kde byl platný jak mrtvému vaťák. No, tři mače, 0 bodů a místo šestého fleku propad mezi holotu. Trousil sice vykládal cosi o 23 bodech, ale to nevím s kým. Koberec je rozjetý jak pendolino, tak ledaže bysme bodovali ve na šiškově a ve starkastánu. Včera bylo vidět, že sa dá hrát aj bez Doška, ale s ním je to určitě lepší.

• Jerry1984 - 07.11.2011, pondělí, 07:32
    (0)

jo kluci musí eště uhrát nějaké body..

• Jerry1984 - 07.11.2011, pondělí, 07:07
    (0)

v tom případě si dneska ddk ani radši nekupuju :)

• Valheru - 07.11.2011, pondělí, 00:54
    (0)

Tak to si radši nečtěte, co k tomu incidentu řekl sám Vondrášek pro novináře a DDK po zápase :-)

• kecipep - 06.11.2011, neděle, 23:31
    (0)

Jinak kdo chcete, tak můžete Vondráškovi napsat na teplických stránkách něco pěkného (pokud se to k němu vůbec dostane). Ale já jsem mu napsal svoje, zmrdovi.

• kecipep - 06.11.2011, neděle, 23:25
    (0)

Krom toho, že konec jsme si prohráli sami, tak jsem teď videl video a musím se Kubošovi i omluvit, protože jestli se ho jen dotkl, tak je to moc. A jestli si za tohle nebudeme stěžovat, tak se nám to bude dít stále! (Dostal trest Chramosta, může dostat i tepličák)