*
05.08.2021, čtvrtek, 11:21
Petržela: V Plzni musíme být produktivně...
02.08.2021, pondělí, 18:41
VIDEO: Michal Kohút nejen k vítězné tref...
02.08.2021, pondělí, 08:00
VIDEO: Jan Kalabiška po zápase s Dynamem
Více na fcslovacko.cz
*
včera
Daniel Holzer po Zlínu
včera
Martin Svedík po Zlínu
16.09.2021
Stanislav Hofmann pred Zlínem
13.09.2021
Filip Vecheta po Slavii
13.09.2021
Martin Svedík po Slavii
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 956 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
04.03.2020
Fanoušci v zápase proti Slavii
19.02.2020
Fanoušci v zápase s Baníkem
29.10.2019
Sektor B3 - místo kde stojíme za Slováckem!
07.10.2019
Fanoušci v zápase proti Liberci
06.08.2019
Fanoušci v zápase proti Gottwaldovu

Slovácko plánuje oslavy s fanoušky. V tom budeme dobří, vtipkuje ředitel Pojezný

13.05.2021, čtvrtek, 21:16
pojezny_slovacko_velky.jpg

Prvního května oslavil výročí dvaceti let od vstupu do klubu. Když současný ředitel 1. FC Slovácko Petr Pojezný přicházel do Synotu na pozici manažera mládeže, hrál zrovna celek z Uherského Hradiště letní Intertoto Cup.

Od té doby Moravany poháry míjely, dočkají se až letos, po nejúspěšnější sezoně v historii klubu. Svědíkovu týmu schází k postupu do nově vzniklé Evropské konferenční ligy UEFA jen krůček. Nejen o letošním úspěchu, ale i posilách či ekonomice mluvil známý funkcionář v pořadu Rendez-vous na stanici Český rozhlas Zlín.

Mají hráči za postup do evropského poháru vypsány nějaké prémie?
Prémie mají vypsány od poloviny sezony, protože před ní jsme v to ani nedoufali. Až po polovině ročníku jsme zjistili, že ta šance tady je. Rozhodl a vypsal jsem prémie takové, že hráči mají padesátiprocentní podíl na všech financích, které díky tomu postupu získáme. Každý hráč má navíc svoje individuální prémie a bonusy ve smlouvě.

Náskok máte slušný, los je také přijatelný. Může Slovácko skončit hůře než páté?
Nemyslím si, že bychom měli lehký los. V lize žádní lehcí soupeři nejsou. Máme zkušenosti, že papírově lehčí soupeř je kolikrát těžší. Navíc třeba České Budějovice nemáme úplně v lásce. S nimi se nám většinou nedaří. O to větší motivaci proti nim máme. Taky končíme doma se Zlínem, což je derby. Motivací je strašně moc. My ale jdeme zápas od zápasu. Nedíváme se dál. Každý zápas je pro nás hra o všechno. Slovácko ještě pod názvem Synot hrálo v letech 2001 až 2003 letní Intertoto Cup.

Vy jste v klubu působil na jiné pozici. Jak na toto období vzpomínáte?
Ano. Je to tak. Do klubu jsem přišel právě v roce 2001. Bylo to prvního května, takže slavím výročí dvaceti let od vstupu do klubu. (úsměv) tehdy jsem působil jsem na pozici manažera mládeže společně s panem Valentou seniorem, který by dneska asi byl potěšen tím, že ti mladí kluci, které jsme tehdy brali do akademie, tak se jim dneska daří na ligové scéně. Pro mě to tehdy byla zajímavá doba. Jezdil jsem společně s mužstvem. Poznával jsem zahraniční kluby, sledoval, jak se u nich dělá fotbal. A pro kluky, co poháry hráli, to bylo zpestření, protože to bylo zase něco jiného než liga.

Jak je na tom klub po ekonomické stránce? Je připravený postavit konkurenceschopný tým s ambicemi v evropském poháru?
V současné době jsme ekonomicky zdravý klub, protože hospodářský výsledek máme kladný. Jelikož se nám v minulém roce podařilo prodat Hellebranda s Trmalem, tak jsme se loni moc na finance ohlížet nemuseli. Na druhé straně to nebyl důvod k tomu, abychom se zbláznili. Já nesu zodpovědnost za to, aby se s těmi prostředky nakládalo tak, jak má. U mě žádné bláznění nebylo. Ve všech odvětvích klubu, nejen v prvním mužstvu, se snažím dělat postupné kroky. Věřím tomu, že nám vyrostou další hráči, které pak třeba taky prodáme. U nás se všechno musí odpracovat, aby se pak úspěchy daly sbírat.

Na jak velkou pomoct se může Slovácko spolehnout ze strany města, kraje? A co sponzoři? Máte problém v době pandemie udržet stávající partnery, nebo se vám díky výsledkům hlásí i další firmy?
Tady toto pro mě není úplně příjemná otázka. My s tím neustále bojujeme. Já samozřejmě vnímám, že nežijeme v úplně velkém městě a ani náš kraj není tak ekonomicky silný, nicméně na to se nás soupeři neptají. My jsme samozřejmě vděční za každou podporu, která se nám ale bohužel nedaří navyšovat. Zatím žijeme v tom, že si sotva obhájíme to, co jsme dostali rok předtím, což nás samozřejmě úplně dál neposunuje. Na nás zbývá, než s tím bojovat a věřit v lepší zítřky.

Budete muset kádr pro poháry posílit?
Nemusíme nic, protože máme širokou základnu hráčů, i směrem do mládeže. Samozřejmě pokud to všechno zvládneme, budeme chtít mužstvo doplnit. Máme i ekonomickou motivaci, protože v pohárech se dají vydělat i peníze. Kádr by si zasloužil zesílit, ale já věřím i stávajícím hráčům. V současné době diskutujeme na úrovni sportovního ředitele Veliče Šumulikoského a trenéra Martina Svědíka o složení kádru. Je to otázka nejbližších dnů, kdy se rozhodneme. Taky bude záležet na tom, kteří hráči odejdou.

Už se rýsují nějaká jména posil?
I když by si fanoušci zasloužili nějaké jméno, ze mě tuto informaci před koncem sezony nedostanete. Abych odkrýval karty, to se mi úplně nechce. (úsměv)

Dají se očekávat na poměry Slovácka velké změny?
Samozřejmě registrujeme zájem o naše hráče, což souvisí s výkony kluků. Na druhé straně úplně konkrétní nabídky na stole neleží, takže zatím se tím nezabývám. Pro mě je prioritní, jak si stojí a hraje Slovácko. Pokud se něco objeví, pak se tím budeme zabývat. Budeme zodpovědně rozhodovat směrem k danému hráči i celému klubu.

A co realizační tým? Podaří se vám jej udržet?
Věřím, že určitě ano. Nemám žádné indicie nebo informace o tom, že by se mělo něco měnit. Všichni táhneme za jeden provaz. Cítíme, že jsme blízko konci mimořádného úspěchu, sezony, na kterou budeme chtít navázat.

Hodně fanoušků přičítá úspěch kouči Svědíkovi. Jste stejného názoru?
Já mu to přeji. Podle mě to ale není úspěch jenom jednoho člověka. U nás v klubu je to vždycky o spoustě drobností, ze kterých se skládá celek. Nic se neděje ze dne na den. Pro mě je důležitý tým, na prvním místě je ale celý klub. Trenér je určitě jedna z hlavních postav. Pro mě je ale důležitý také Veliče Šumulikoski, který se velmi dobře zhostil pozice sportovního ředitele. Právě on společně s trenérem táhnou tým za tím úspěchem.

Trápí vás hodně, že úspěšné tažení nemůžete naplno prožívat s fanoušky, kteří jsou vyhlášení?
To je opravdu jediná, zato celkem významná, kaňka této sezony. Mrzí nás to z více pohledů. Nejen z ekonomického hlediska, ale hlavně proto, že si s námi nemohou užívat konkrétní zápasy. Většina z nich byla fakt povedená. Snad se alespoň při závěrečném utkání se Zlínem podaří kapacita alespoň trochu navýšit. Záměrně jsme to udělali tak, ať na derby mohou jít skalní příznivci, kotel. Tak snad si alespoň poslední zápas užijí.

Plánujete nějaké oslavy s fanoušky?
Plánujeme, ale je otázka, zda budeme moct. Určitě se nějaké řešení najde. Já si myslím, že v tom budeme dobří. (úsměv)

Myslíte si, že se lidé na zápasy Evropské konferenční ligy dostanou?
Vidím už teď, že UEFA řeší kvóty stadionů, že by se mohlo na stadion dostat alespoň pětavdcate procent diváků, což u nás odpovídá dvěma tisícům. To jsou v podstatě všichni naši permanentkáři. Pokud by UEFA držela tento trend, všichni věrní příznivci se dostanou na stadion.

A co zbytek klubu? Jak si stojí mládež?
Náš klub je jako továrna. Od těch nejmenších prcků postupujeme rok po roku až do prvního mužstva, které vidí všichni. My máme ale 400 mládežníků, na vysoké úrovni máme i všechny kategorie dívek. Ženy víceméně postoupily do předkola Ligy mistrů, takže poháry už máme jisté. Dorostenky podruhé vyhrály nedohranou sezonu, což je strašná škoda, protože už mohly mít dva tituly. Věřím, že vydrží, posunou se nám do žen a naváží na úspěch děvčat v první lize.Share |
Zdroj: denik.jpg
Jméno Heslo
text
 • TondaFCS - 15.05.2021, sobota, 20:22
  (0)

  Velice slaba znamena finance kolik? A jakou bys mel predstavu, aby mesto klubu davalo?

 • Šovkovskij - 15.05.2021, sobota, 15:16
  (0)

  Bohužel je smutným faktem, že podpora Města ke klubu je dlouhodobě velice slabá. Nicméně, až přijede Juventus Turín s Ronaldem, tak vychcánci z radnice budou první, kteří se budou chtít vecpat do VIPky, nebo aspoň na áčko:-)

 • Skein - 15.05.2021, sobota, 14:22
  (0)

  Město řeší očko...a vyšla reklama spojená s tradicemi. Tam sedí fakt parta blbců!

 • Skein - 15.05.2021, sobota, 14:21
  (0)

  Toníku ty budeš takový rypoň, ideální dát hlavu do koryta...

 • Šovkovskij - 15.05.2021, sobota, 14:06
  (0)

  Já v tom cítím jistou pachuť i v tom, že podpora Města i Kraje není příliš valná, na což pan Pojezný už několikrát poukazoval. Na radnici by si páprdové měli uvědomit, co nejen pro město tento klub znamená a jakou dělá městu reklamu. A taky si uvědomit, o kolik dětí a mládeže se stará a jakou má za to odpovědnost. Dále bych chtěl jen upozornit, snad si někdo nemyslí (vládní svoloč a na ni přisátá další chátra a pijavice vysávající státní rozpočet a naše peněženky), že nám bude někdo nějak omezovat, nebo dokonce zakazovat nějaké oslavy. S tím ať jdou laskavě do míst, kde slunce nesvítí, tudíž do pr.dele, abych byl diplomatický. V první řadě ty oslavy ale musí být podpořeny aspoň tím kýženým bodem, který je blízko, ale i daleko, abych to nezakřikl. Takže dnes výhra a jsme tam:-)

 • TondaFCS - 15.05.2021, sobota, 14:03
  (0)

  Premie vypsany a hraci o nich nevedeli? Nebo proc rikal jeste na jare Petrzela, ze se o nich musi pobavit?:)

 • Skein - 15.05.2021, sobota, 13:54
  (0)

  hory: amen!

 • Hory - 15.05.2021, sobota, 12:40
  (0)

  Tak si říkám, že být my na místě Liberce, když se podívám na jejich poslední výsledky, tak tady na fóru by byla hrůza, jak vedení, hráči a nevím kdo všechno nechtějí do pohárů a nikdy nechceme bojovat o přední příčky. Opravdu dobrý příklad na zamyšlení, jak to funguje, když se zrovna nedaří.

 • karagavrylydys - 15.05.2021, sobota, 09:26
  (0)

  Něco mi říká, že dnes budou s bodem spokojeni oba soupeři. A kurs 3,65 na remízu je velmi lákavý.

 • Skein - 15.05.2021, sobota, 09:17
  (0)

  to RNA: kolik zítra posíláš?

 • Skein - 15.05.2021, sobota, 09:17
  (0)

  jinak čumím, že Brno srovnalo 90, jsem viděl jiný stav..pak přepl..že je po zápase :-D, díky Zbrojovko

 • Skein - 15.05.2021, sobota, 09:15
  (0)

  to je některých ale naivita, dnes bude těžký zápas, bohmeka jede na vlně a k romu poslední tři zápasy u nás 0:0. Pevně veřme, že to dnes zlomíme a udělám ten pomyslnýposlední krůček, tam kam chceme! modráá

 • Artigas - 15.05.2021, sobota, 09:10
  (0)

  Brnéčko i rudokožci FCS pomohli, takže dnes opět vítězný zápas. Ty Pardubice zřejmě Plzeň taky potrápí, při dobré konstelaci by mohly taky do pohárů...

 • Hynda - 15.05.2021, sobota, 07:39
  (0)

  Tak pojďme Slovácko dnes na 3 body, zahrajte dnes krásný zápas s výhrou a bude krásná sobota FCS

 • Valheru - 14.05.2021, pátek, 22:47
  (0)

  Fandové Slovácka to měli teď těžké... fandit Spartě proti Plzni, Brnu proti Liberci... :-) Ale teď to kluci mají ve svých rukou a zítra snad výhra + poháry!!! Chceme udržet 4. flek.

 • celtic - 14.05.2021, pátek, 22:03
  (0)

  Vandas...souhlas:)...dneska f Vandas..souhlas..dneska Brnu fandili asi vsichni fams Slovacka..osobne bych si pral aby radeji spadli Teplaky..ktere nesnasim od te doby co sme s nimi prohrali ve finale poharu

 • Vandas - 14.05.2021, pátek, 21:55
  (0)

  Ani jednomu remíza nepomohla, ale Slovácku ano. Nikdy jsem Brnu nefandil jak dnes 😀

 • RNA - 14.05.2021, pátek, 21:54
  (0)

  Souhlas, Hladika vzit, k nemu Prichystala a Kaniu, co je na hostovani v Opave z Baniku. Z Pribrami Zorvana a Lubegu do utoku. Do zalohy Travnika, do brany Ngueyena

 • drzý vandrák - 14.05.2021, pátek, 21:54
  (0)

  Zítra bude po problému.

 • barnabas.666 - 14.05.2021, pátek, 21:53
  (0)

  Lerch je neskutečný šmejd, ale nakonec ani jeho obdivuhodný výkon Liberci nestačil. Tohle těm sviním přeji.

 • fana - 14.05.2021, pátek, 21:52
  (0)

  Brno!!! :)

 • celtic - 14.05.2021, pátek, 21:52
  (1)

  Parada Brno v posledni minute nastaveni vyrovnalo takze uz nam ve zbyvajicich trech zapasech staci ziskat bod..uz mozem pomalu odzatkovavat sampanske

 • Hynda - 14.05.2021, pátek, 21:50
  (0)

  Brnoooooooo😁😁😁😁😁😁

 • jusephe - 14.05.2021, pátek, 21:50
  (1)

  Tak zítra stačí remíza a jsme v Evropě!!

 • drzý vandrák - 14.05.2021, pátek, 21:38
  (0)

  To není žádné odbočení, to je dobrý postřeh.

 • chmelda - 14.05.2021, pátek, 21:05
  (0)

  Trochu odbočím, už několikátý zápas po sobě sledují Zbrojovku a strašně se mi zamlouvají výkony Hladíka, jeden z mála na tom hřišti nechá všechno a je velmi šikovný a myslím že když Brno spadne by mohl být i cenově dostupný

 • fandajakhrom - 14.05.2021, pátek, 20:57
  (0)

  Myslim, ze by bohate stacilo, kdyby kazdy majitel permice privedl noveho fanouska, ktery by si permici koupil ...

 • drzý vandrák - 14.05.2021, pátek, 19:56
  (0)

  Já žádný transparentní účet nepotřebuji.Pokud by nějaká možnost přispět existovala, tak rád přispějí a je mě jedno na co klub peníze použije.Určitě na chod klubu a jestli to pomůže tam nebo tam je mě u zadku.Aby se za každou korunu musel klub každému zodpovídat, tak to by určitě o to nestál ani on sám.Když chci pomoct klubu , tak mu věřím a nebudu pátrat na co to použil.

 • Skein - 14.05.2021, pátek, 18:20
  (0)

  Jinak paráda, ty ženy...snad budou i poháry u mužů, a bude to opravdu povedený sportovní rok....finanční kondice, super..snad to bude lepší a lepší....je na čem pořád pracovat! mno snad tedy zlín vyjde a bude veselo!

 • Skein - 14.05.2021, pátek, 18:15
  (0)

  Jedna věc je oslovit, druhá jednání, třetí výsledek...vždy je to něco za něco..ne to, že tady máte balík peněz...a řekneme, děkujeme. Je to obchod, kdo v tom dělá, ví, o čem píšu...Také mohu zavolat do těch firem, domluvit si schůzku, pokud bude vubec zájem a k zastižení jednatel/ředitel..bude jednání a řeknou, jaké jsou pro nás plusy. Na jednání musíte dojít i s vypracovanou nabídkou, kde jich budete prezentovat, na co příspívají atd. Alfa a omega.

 • Michal fcs - 14.05.2021, pátek, 18:08
  (0)

  Borci, vykašlete se na trasparentní učty a podobné věci, vše je na dlouhé lokte a spoustu byrokracie. Šiřte mezi všechny permanentkáře, že nová permice na příští sezonu bez jakékoliv kompenzace je PODĚKOVÁNÍ za skvělou sezonu a okamžitá ( i když né moc velká)finanční injekce od fanoušků

 • Skein - 14.05.2021, pátek, 18:07
  (0)

  Tady je rádců co se má udělat a jak, ohledně marketingu(PR, promo,..). Jeden člověk moc nedá, náročné na čas a znalostí, které jsou potřeba pořád studovat. Vědět také mantinely co může jít ven mezí lidi na webu, social apod. Následně domluvit spolupráce (často není zdarma), připravit a zrealizovat věci kolem toho, třeba jednu věc - bilboardy. A to chcete xx věcí. Psát texty, fotky, viděa apod. Toho je plná řiť, co se dá.. :-D, a když to bude dělat agency, tak si zaplatíte (ne pár tisíc). Takže tak ve zkratce. Ano je pravda, pomohlo by to na venek - prezentace klubu a sponzůru ( na stadioně, mimo něj, v kraji,...). Toš tak...

 • Skein - 14.05.2021, pátek, 17:59
  (0)

  Vandas: ty budeš asi mladík, myslíš to dobře, ale ....

 • Skein - 14.05.2021, pátek, 17:58
  (0)

  Transp.účet - musí být přesně definovaný na co jsou peníze použity, je tam veřejné - majitel účtu. Nelze z toho zaplatit nic jiného než je dané. Ikdyž peníze zůstanou..a nedají se asi poslat na jinou dobročinnou věc/účet. (co mám zkušenost).

 • Jerry1984 - 14.05.2021, pátek, 14:45
  (-1)

  já být majitelem firmy tak do českého fotbalu taky nepřispívám.. myslím do toho profesionálního, protože poslední události naznačují, že tu není příliš důveryhodné prostředí... to radši podpořím víc klubů na amatérské úrovni.. ale pokud se to celé zlepší s novým vedením fotbalu, tak třeba nastane lepší situace v celém profi fotbale.

 • Vandas - 14.05.2021, pátek, 14:40
  (0)

  Ještě k těm sponzorům. Třeba na Hodonínsku a Břeclavsku existuje min dalších 10 firem co mají stamilionové obraty. Třeba Groz-Beckert, Varmuža, Vista Car, Moravia system, Fosfa atd. (je jich daleko víc). Jestli to naše hledání sponzorů zkouší vedení FcS i v těchhle velkých firmách?

 • huhu - 14.05.2021, pátek, 13:35
  (0)

  Myslím že spoustu z nás by uvítalo transparentní účet, a hlavně podpořit něco cíleného. Koupě permice je samozřejmě věc dobrá, ale peníze se ,,ztratí" v klubu. A já už nevím jestli se za ty peníze z permic zrekonstruovali třeba prostory pro mládež, nebo jestli se to rozdalo třeba na odměnách. Pokud by tedy vznikl transparentní účet, určitě by to nemohlo být ve stylu ,,podpoř svůj klub", ale určitě něco konkrétního. Mě osobně by asi nebylo příjemné kdybych poslal částku na transparentní účet a nevěděl na co to jde. Aby to nedopadlo tak že fanoušci složí 100 tis a klub to zahrne do odměn hráčů například.

 • Vandas - 14.05.2021, pátek, 11:47
  (0)

  Přesně tak pomožme společně nákupem nových Permic. Toto je důležité!!! Tohle bude důležitý vzkaz klubu, že si vážíme práce, jak se prezentovali a hráli tuhle sezonu.

 • Michal fcs - 14.05.2021, pátek, 11:33
  (2)

  Beckstage: pokud je to tak, tak to si s radosti koupím novou a tuto letošní snad pohárovou si zaramuji, bude mít velkou vzpomínkovou hodnotu... Pomožme společně, kupujme nové permice

 • Backstage - 14.05.2021, pátek, 11:27
  (2)

  Podle informací, co se ke mně dostaly, tak by všechny permanentky na tuto sezonu měly platit i pro sezonu další. Kdo bude mít zájem klub podpořit, tak si bude moct koupit permanentku novou.

 • Vandas - 14.05.2021, pátek, 11:23
  (1)

  Jo máš pravdu koupím si novou a nic za to nechci. Všichni fanoušci by si to měli uvědomit jestli chtějí chodit na první ligu. Stojí to hodně peněz. Doufám, že to většina pochopí.

 • Michal fcs - 14.05.2021, pátek, 11:14
  (1)

  Vandas:jako nejrychlejší je za neodchozenou permici nic nechtít a koupit si novou. Je to pro klub nejrychlejší řešení, určitě mají těžké, jak kompenzovat ty, kteří to budou požadovat, takto jim pomůžu hned a bez starostí

 • Hory - 14.05.2021, pátek, 11:01
  (0)

  Já bych ten pohled nesměřoval na MND, to není jediná firma v portfoliu KKCG. Najdeme tam třeba i Sazku a ta už má hodně co dočinění s fotbalem.Navíc po tom, co Sazka zrušila veškerou svou inzerci v médiích ovládaných Andrejem Babišem.

 • Vandas - 14.05.2021, pátek, 10:53
  (0)

  Nikdo se radit nesnaží. Jen poukazuju na malou viditelnost klubu a jeho sponzorů navenek. Šlo by to dělat lépe. V MND znám situaci a od nich peníze nečekej. Probíhá tam zeštíhlení a ozdravení a různé audity na lepší fungování. Situace je tam špatná. Rok nemohli skrz pandemii vrtat v zahraničí. Nikdo si nemyslí, že jsou amatéři, ale vždy jde dělat něco lépe.

 • Bayern Munchen - 14.05.2021, pátek, 10:50
  (0)

  Ondra: a od toho se taky samozřejmě odvíjí sponzoring...

 • Bayern Munchen - 14.05.2021, pátek, 10:49
  (0)

  Ondra: no ohledně marketingu si myslím, že v klubu jsou velcí amatéři...

 • Ondra - 14.05.2021, pátek, 10:40
  (0)

  Za AUTO UH stojí bývalý majitel AUTOGAMES, takže tam peníze určitě jsou. Generálním partnerem se ale asi nestane. Všichni se tu snažíte radit, ale nemyslím si, že by v klubu byli samí amatéři. Od stolu se dobře radí, aby Slovácko podepsalo MND, ale realita nebude tak jednoduchá.

 • Hory - 14.05.2021, pátek, 10:34
  (0)

  V souvistlosti se sponzorstvím jedna aktuální sponzorská "kauza". Příští víkend se jede Rallysprint Kopná a na poslední chvíli jim odřekl generální partner (dlouholetý), přesto se jim podařilo zajistit nového v podobě AUTO UH. Já vím, že je to jiná disciplína, ani nevím kolik to celé stojí (ale asi dost). Jen vím jaká je to firma, kde sídlí a kolik má peněz (tady tuším). Proč musí jen ukazovat své auta na stadiónu, teda když ještě mohli chodit diváci?

 • Vandas - 14.05.2021, pátek, 10:19
  (0)

  Možná je dobré zauvažovat nad nabídkou prezentování loga firmy na dresu v Konferenční lize (snad ji budem hrát) za určitou částku. Celá republika se na nás bude dívat v ten moment. Záběry půjdou i do Evropy. Billbordy atd.

 • Vandas - 14.05.2021, pátek, 10:08
  (0)

  Je to i o prezentaci našeho klubu. Viz viditelnost těch sponzorů. Chce se to asi i podívat za hranice našeho kraje. Ale je aj jasné, když majitel firmy je Zlíňák a má tam fotbal, hokej tak málo kdy dá peníze někde na Slovácko. Chce se to podívat po firmách v okolí Hodonínsko, Kroměříž, Vyškov, Břeclav Brno proč ne? Adt..

 • hešpy - 14.05.2021, pátek, 10:03
  (0)

  A já se osobně ani nedivím, že se sem žádný sponzor nehrne, protože způsob jakým se zde dělá, respektive nedělá marketing je tristní. Pamatuju si, že jednu dobu byl v Hradišti billboard Slovácka, nechápu proč se tohle neděje, kup si permanentku, dole vypsaní sponzoři atd. Mimochodem Puku, stále čekám na fotky těch hráčů, abych je mohl upravit.

 • Bayern Munchen - 14.05.2021, pátek, 09:55
  (0)

  Toto mě sere, že se nedá sehnat sponzor, kdy jindy než když se Slovácku daří a útočí na poháry... Pokud není možné sehnat sponzory ani na tyto úspěchy tak ho tady už asi neseženeme nikdy... Akorát nerozumím tomu, že někde to jde a někde to nejde (viz Zlín, sponzor na další sezónu s 5 mil. ročně)... Asi ten marketing opravdu řádně nefunguje a to jsem si myslel, že ten pan Zlínský by někoho sehnat mohl :-(

 • Vandas - 14.05.2021, pátek, 09:43
  (0)

  Toto mi tady chybí. Větší zviditelnění klubu a jeho sponzorů v celém našem kraji. Ne jen na stránkách oficiál někde na spodu nebo na mantinelu, ale FcS ty sponzory musí prezentovat i venek. Jinak se sem nikdo jako sponzor ani nepohrne. Někdo tady psal něco o KKCG já tam pracuji a MND má problémy samo se sebou v téhle době. Komárek není na fotbal on vidí jen něco za něco. A svůj marketing si dokáže prezentovat sám.

 • kecipep - 14.05.2021, pátek, 09:35
  (0)

  To bylo reakce, že to někde funguje. Já bych klubu dal klidně trvalý příkaz a myslím si, že za rok by se naskládalo peněz dost.

 • Vandas - 14.05.2021, pátek, 09:31
  (0)

  kecipep - jo, ale Opavě přispívat nebudu ;) . Třeba by to chtělo projekt - zaplaťme si nějakého hráče. Nebo spíš přispějme klubu na jeho plat. Škoda je, že zrovna tenhle rok je ta pandemie, protože kdyby chodil každý zápas plný dům tak by i sponzoři viděli obrovský zájem fanoušků o fotbal tady a i oni by měli větší potenciál se zviditelnit. Navíc ze vstupného by byl vývar. Možná by bylo dobré zaplatit i velký bilboard něde dobře viditelný Fc Slovácko podporují tyhle firmy, ať je o ten sponzoring našeho klubu větší zájem a prestiž podporovat fotbal na Slovácku.

 • kecipep - 14.05.2021, pátek, 09:01
  (0)

  Vandas: https://www.rb.cz/povinne-zverejnovane-informace/transparentni-ucty?mvcPath=transactions&accountNumber=111555033&path=transactions

 • Pan Puk - 14.05.2021, pátek, 08:46
  (0)

  Vandas> mam to podobne. Taky podporim koupi permice
  V nekterych klubech to maji tak, ze prodlouzi stavajici permici o rok a zaroven pro ty co chteji novou tak moznost prispet klubu koupi nove permice. Stejne to predpokladam bude i u FCS. U naseho klubu si myslim ze se ceka jak to bude s pohary. Vzhledem k tomu ze by mohla byt kapacita 2000 na pohar coz je pocet permanentkaru.

 • Valheru - 14.05.2021, pátek, 08:43
  (0)

  Díky, já to hledal v archivu pořadu a tam o FCS nebylo nic.

 • Pan Puk - 14.05.2021, pátek, 08:39
  (0)

  Vahleru. Jde to najit tady v cca 15:25
  https://program.rozhlas.cz/zaznamy#/zlin/2021-05-12

 • Vandas - 14.05.2021, pátek, 07:54
  (0)

  Michal FcS - I já jsem ochotný zaplatit na B3 za plné peníze. Mělo by to být, ale na dobrovolnosti. Co víc jako fanoušek mohu udělat. Nebo ať zřídí nějaký transparentní účet, kde jako fanoušci můžeme přispět, ale ať vidíme na co to jde a kde se klub vybrané peníze rozhodl použít. Když nemohu sehnat sponzory. Myslím, že i tohle je cesta k pár desítkám tisíc korun za rok. Ale důležité je abychom věděli na co ty peníze jdou a čemu jsme pomohli 😉

 • Valheru - 14.05.2021, pátek, 07:09
  (0)

  Snažil jsem se daný pořad s ředitelem najít a nepovedlo se... má deník přístup k něčemu, co se ještě nevysílalo nebo jsem jen slepý? :-)

 • Michal fcs - 13.05.2021, čtvrtek, 22:12
  (3)

  Když už jsme u těch financí....jsem jednoznačně rozhodnutý zakoupit si permici na novou sezonu za ˇplnéˇ bez jakýchkoliv kompenzací za tuto sezonu, je to minimum, jak podpořit klub za skvělou sezonu v této těžké době...doufám, že nás bude většina

 • karagavrylydys - 13.05.2021, čtvrtek, 22:06
  (0)

  Škoda, že se redaktor Kopl nezeptal na odchody Klimenta, Hofmanna, Sadílka a Havlíka.

 • Ondra - 13.05.2021, čtvrtek, 22:06
  (0)

  Tam je uvedeno 50% z postupu, nikoliv přímo z toho, co uhrají v pohárech.

 • Survival - 13.05.2021, čtvrtek, 21:49
  (0)

  50% všech zisků z pohárů pro hráče? :-O to by mohla (měla) být pro hráče doost velká motivace.

pristi
 Další články:
16.05.2021, neděle, 17:45 - Nádherný večer pro Slovácko, hodnotí postup do Evropy Kadlec
16.05.2021, neděle, 17:39 - Slovácko se vrací do pohárové Evropy! Po osmnácti letech
14.05.2021, pátek, 18:41 - Evropa volá! Fotbalisty Slovácka pošle do pohárů výhra nad Bohemians
14.05.2021, pátek, 18:36 - Slovácký kapitán Daníček: Evropu si chceme uhrát sami
13.05.2021, čtvrtek, 11:44 - Tomič se po roce a půl objevil v sestavě Slovácka. Na hřišti se cítil dobře
* Novější články * * Přidat komentář * * Vytisknout článek * * Odeslat článek * * Starší články
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace