*
včera
FCS-Pardubice 7:3/6:1/-liga dorostenek-D.Němčí 22.5.22
18.05.2022
Petr Reinberk po výhře nad Spartou v poháru
18.05.2022
Martin Svědík po výhře nad Spartou v poháru
17.05.2022
Martin Svědík před pohárem se Spartou
17.05.2022
Vlastimil Daníček před pohárem se Spartou
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 960 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
19.05.2022
Finále poháru - SLOVÁCKO VÍTĚZ POHÁRU
19.05.2022
Finále poháru fandění druhý poločas
19.05.2022
Finále poháru fandění první poločas
16.05.2022
Fanoušci v zápase proti Hradci
16.05.2022
Děkovačka po zápase proti Hradci

Slovácko - Boleslav 1:2, šestou prohru v řadě odvrátili za čtyři minuty

22.05.2011, neděle, 10:52
clanek_znak_boleslav_velky.gif

Prozatímní kouč boleslavských fotbalistů Ladislav Minář slaví úspěch. Tým pod jeho vedením uťal sérii pěti ligových porážek za sebou a ve 29. kole uspěl na hřišti Slovácka. Přitom i teď to vypadalo na další prohru, ale skóre otočil útočník Řezníček během čtyř minut.

Zápas tak přinesl nebývalý souboj sportovních ředitelů a trenérů v jedné osobě: na jedné straně stál právě Minář, který v týdnu vystřídal Karla Stannera, na druhé pak Miroslav Soukup.

A zatímco Minář uspěl, Soukup se zlobil: "Tentokrát bude z mé strany hodnocení hodně krátké, protože bych tu zase seděl a vykládal totéž, co tady slyšíte prakticky každých čtrnáct dní. To, že máme šance, že je nedáme, pak dostaneme hloupý gól a prohrajeme zápas."

Na lavičce nechal nečekaně zkušené Urbánka se Švancarou a do zápasu poslal především mladíky, což zpočátku fungovalo, ale s postupem času se aktivita domácích vytrácela.

Už v šesté minutě Slovácko vybojovalo míč, Fujerik dostal míč za obranu, obhodil si dokonce i gólmana hostů Millera, ale z úhlu trestuhodně minul opuštěnou boleslavskou branku.

Svůj kiks však napravil vzápětí, kdy jeho prudkou přihrávku do šestnáctky nešťastně usměrnil Rolko jen k dotírajícímu Ondřejkovi a ten otevřel skóre zápasu.

Boleslavští hráli zakřiknutě, jejich branka v 16. minutě nebyla uznána a v dalších situacích selhali střelecky. Slovácko pak nevyužilo při sólu Ondřejky odskočit na dvoubrankový rozdíl, za což po pauze pykalo.

Najednou vypadlo ze své role a hosté zcela převzali iniciativu, ofenzivu výrazně posílil příchod Řezníčka, který otočil svými dvěma góly průběh zápasu.

Nejdříve po zmatcích v obraně, která v tu chvíli hrála bez zraněného Košúta, a dorazil míč do odkryté branky. O pět minut později dostal přihrávku do šestnáctky, oklamal Starého a střelou pod Filipkem zakončil podruhé.

"Jeli jsme sem hlavně s cílem přerušit sérii porážek a pokud možno dostat do pohody před pohárovým zápasem. Nicméně první poločas byl z naší strany hrozný a kdyby Slovácko proměnilo jednu z několika dalších příležitostí, tak bychom ten zápas zase absolutně nezvládli," uznal Minář.

Zatímco hostující kouč střídal efektivně, domácí trenér dále sázel na mladíky, kteří si ale s lépe hrajícími hosty nevěděli rady a Slovácko ve druhé půli ani jedinkrát nevystřelilo. Hosté si proto závěr výhru pohlídali, navíc mohli přidat další góly, jenže Táborského vychytal Filipko a Chramosta trefil břevno domácí branky.

1.FC Slovácko - FK Mladá Boleslav 1:2 (1:0)
Góly: 8. V. Ondřejka - 62. J. Řezníček , 66. J. Řezníček
Slovácko: M. Filipko - L. Kubáň , R. Mezlík , T. Košút (62. J. Starý ), P. Reinberk - L. Fujerik , J. Perůtka , J. Valenta , V. Ondřejka (75. P. Švancara ) - F. Hlúpik (69. V. Daníček ), I. Nestorovski
Mladá Boleslav: M. Miller - J. Kysela , A. Rolko , V. Dimitrovski (34. P. Johana ), R. Šírl - A. Mendy , O. Kúdela , L. Opiela , I. Táborský (80. D. Dudka ) - J. Chramosta , M. Kulič (55. J. Řezníček )
Žluté karty: 22. T. Košút , 44. L. Fujerik , 70. J. Valenta - 51. I. Táborský , 64. J. Kysela
Rozhodčí: M. Nenadál - M. Wilczek , P. Peřina
Počet diváků: 4496 (55% z kapacity 8121 diváků)Share |
Zdroj: idnes.jpg
Jméno Heslo
text
 • tarantule - 24.05.2011, úterý, 09:15
  (0)

  TY VOLE BAGR,nevíš jaký jsem nebo nejsem odborník. Ale vytkni mně jedinou věc ,která byla špatně popsána nebo byla tak strašně TRAGICKÁ,že jsi se musel zrovna ty vyjadřovat. Diskutuji jako fanoušek, který hledá řešení a očima fanouška zmiňuje a diskutuje náhled na situaci a ¨"frmol" , který teď se tu jeví.Ale ty jsi příliš vzdálen i fanouškům i Slovácku a zatrpklý k tomu.Tak co s tebou ?

 • Greif - 24.05.2011, úterý, 07:50
  (0)

  bagře ty si zas podej ruku se Zelenkou aspoň poznáš toho člověka :) Myslím že to nebude až tak špatnej člověk .. třeba se i od něj něco dozvíš :)

 • Buchlovjak - 23.05.2011, pondělí, 22:56
  (0)

  tak doufám, že jste si všichni ulevili a teď bych to chtělo přestat plácat "moudra" a počkat si na to co se bude dít....rozumy na fórech nás nikam neposunou...

 • bagr77 - 23.05.2011, pondělí, 22:30
  (0)

  ty vole,tarantule,ty jsi odborník na slovo vzatý,tragédie!!Si podej ruku se Soukupem!!

 • šurma - 23.05.2011, pondělí, 16:27
  (0)

  Soukup ven !!!!!!!!!

 • tarantule - 23.05.2011, pondělí, 08:04
  (0)

  Vím - mudrdlantů je mnoho. Jen moje vidění. Názor. Tak sorry.

 • tarantule - 23.05.2011, pondělí, 08:01
  (0)

  Opakuji a upřesňuji svůj názor. Netvrdím , že hra v poli je POKAŽDÉ špatná, jak mnozí reagují. Chci vypíchnout, že kdyby třeba Fujerik dal z poloviny gólů co měl šancí, stal se králem střelců s dvacetigólovým náskokem. Také ostatní pálí vyložené šance nebo pološance. A Svanci je jediný momentálně, který ač je spíš připravuje než střílí jich dal 7 , proti střelcům se 2 nebo jedním. Proto vítám na sraz střelce i z krajského přeboru na vyzkoušení a vím, že nemohou mít asi fyzičku jako prvoligisté , ale jistě mají talent brankové příležitosti vyhledávat a PROMĚŇOVAT. A ještě poznámka --- kdyby Fujerik a jiní ty příležitosti neměli, pak bych souhlasil, že záloha hraje vodu. Takže- dle mne - obměnit sestavu hlavně tu ze střídačky, posílit bude-li z čeho a bude -li zájem něco utratit a soustředit se na nácvik proměňování šancí, umět se trefit do branky, umět vytvořit NÁTLAK ve vápně atd. atd.

 • Pedro - 22.05.2011, neděle, 22:17
  (0)

  Všechny komentáře jsou naprosto trefné...předváděná hra je bez jakékoliv tvořivosti, největší problém vidím osobně v absenci záložníka, který tvoří, řídí hru...to je nejslabší článek mančaftu. nemáme Hovátha jako Plzeň...nemáme dirigentam nemáme osobnost, která mi stmelila a vyburcovala družstvo, nemáme přirozenou autoritu, je to hra na náhodu jak bylo mnohokrát napsáno.je to opravdu o jen odražených míčích, po nichž se dosáváme do ojedinělých šancí. O jakékoliv herní kombinaci se nedá oparvdu ani uvažovat. Co na to realizační tým??? Vždyť je to katastrofa. o využívání individuálních akcí z očí do očí gólmanovi ani nemluvě!! Kolik potřebuje"ligový" hráč možností, aby proměnil sólo na golmana? Fujeriku, Fujeriku..kolik toho bylo jen za jaro!!! naprostá pravda je ten fakt, že ani v béčku se někteří borci střelecky neprosadí...opravdu začít od podlahy, pánové ve vedení prubudit se!!!

 • ABC - 22.05.2011, neděle, 20:24
  (0)

  přesně, tam se neví o co ve fotbale"go", t.j. nahoře "huj"ale uvnitř "fuj"/FCS/, hráčům koupí pár upocených triček a to je asi tak vše,řízení klubu ve vašich rukou je alarmující a na velmi chabé úrovni!A jinak ,do hry se musí začít dostávat mladé maso a žádné otálení, fotbal se dlouho běhat nedá!

 • tarantule - 22.05.2011, neděle, 20:10
  (0)

  Ne ne . V odkupu nebyl problém. Bylo to legální a byli jsme rádi, že to přišlo. Že byla potřeba obměna hráčů jsme také přijali s pochopením i logikou. Dělali se zásahy do sestavy v létě i zimním termínu, protože to bylo potřeba. Pojmenovávejme věci správnými jmény a připusťme, že nebýt vyhecovaný zápas s Brnem, asi by k takové diskusi zřejmě nedošlo. Po Boleslavy jsme většinou pochopili, teď trochu i za sebe - že hráči asi neprodali zápas ani nikdo jiný , že prostě NEUMÍME DÁT GÓL ANI DO PR8ZDNÉ BRANKY !!!!!!!!! To je zarážející. Šancí jsme měli na kopačkách dost , ale ten trenér je tam nevsítí.!!! Chybu u trenéra bych viděl pouze v tom , že je to NENAUČIL !!! A u manažer. to, že vytypovaní hráči na posily byl zásah mimo terč. Mají problém se uplatnit i v "B". Takže že je púotřeba znovu zamést ze sestavou je nabíledni, jen se musí řádně zvážit, aby se koncepce nestala koncepcí na 13. - 16. místo v příštím ročníku. Naschvál nevypisuji své typy na hráče, kteří nepřesvědčili, mám za to , že toto trenér už ví a chyb se vyvaruje. Protože hráče na lavičku může použít z akademie, juniorky. Věřím že uzná, že pouze s mladými, nevyzrálími jinochy se nejvyšší soutěž hrát nadá. ( Anebo ať se mě zeptá.....)

 • stanam - 22.05.2011, neděle, 19:00
  (0)

  Problém začal už odkupem účasti v Gambrinus lize. Pokud se to neodmaká a žije se s pocitem, že vše lze koupit, pak vystřízlivění se dříve či později dostaví. Z-GROUP chce být jen vidět, ale o výsledky nestojí. Stávající složení klubu bude jen balancovat na hranici udržení. Pokud se nepřivedou kvalitní fotbalisté, pak tento způsob hry (a zejména výsledky) odradí diváky a důvěra se bude jen těžce získávat zpět. A pokud chybí "dvanáctý hráč", pak sešup je o to rychlejší.

 • Ingo11 - 22.05.2011, neděle, 17:41
  (0)

  Jak říká článek Slovácko ve druhé půli ani jediknrát nevystřelilo. A to je celkem časté, taktika jedna a ta samá nakopávané míče. Vždy když někdo pochválil Slovácko( teď to není tak časté) tak za kombinační hru. Teď vůbec nepředvádíme kombinační hru. Určitě by to chtělo změnu, přivést kvalitní hráče, ale určitě se dá uvažovat i o trenérské změně.

 • JaRon - 22.05.2011, neděle, 14:27
  (0)

  Tož nevim no. Z úst při zápase rozcvičujících hráčů jsem taky leccos zaslechl. Mám pocit že buď naprosto vázne komunikace nebo chybí vzájemný respekt na ose trenér-hráč. Obávám se, že pan Soukup zkouší a testuje, ale výsledky to evidentně zatím nepřináší. Co se týká hry, tak ta je jedním slovem STRAŠNÁ. Sice mám asi nároky n"nehodné" české ligy, ale hchci tak moc, když chci vidět 1-2 kreativní záložníky kteří VÍ kam a proč přihrávají. To co probíhá na hřišti je (na)kopa(va)ná na náhodu. Jediným technicky zdatnějším hráčem je bezesporu Švanci, ten ale hru z útoku tvořit nemůže. Vždyť veškeré šance jsou jen po blbých a náhodných odrazech. Po Křídlech nám to taky moc neběhá. Doprdele, chce to tvořit!!

 • Pablo88 - 22.05.2011, neděle, 11:58
  (0)

  No mě teda šokovala vyjádření Soukupa, že oni mladíci hráůli dobře- což já tedy nechci zpochybňovat!- a že s nimi lze počítat do dalších zápasů...Ve II. lize by to stačilo, ale esi se má teda hrát I. liga, tak je třeba k mladíkům dát opravdu kvalitné hráče a ne to, co je tady!!! Jinak sbohem I. ligo! Zvlášť když vidíme, co se děje se Švancarou...Začínám pomalu věřit, že Zelenka měl v leccčems pravdu- když se Soukup chová ke Švancarovi v oblasti kominikace, jak se chová, tak co teprve jak to bylo se Zelenkou! Divím se, že p. Zemek to nechává tady ladem, asi sází na ředitele Krejčího, možná až moc! Rozhodně není od věci změnit trenéra- statistika za jaro jsou naprosto šílené!!!!

 • Artigas - 22.05.2011, neděle, 11:31
  (0)

  Njn, FCŽ (žebráci):(:(:(

 • AmaZ - 22.05.2011, neděle, 11:23
  (0)

  Dává Fujer goly aspoň na tréningu. Tomu už sem se musel jenom smát...

pristi
 Další články:
27.05.2011, pátek, 07:09 - Výjezd zrušen: (NE)jedeme do Teplic na poslední zápas sezóny
23.05.2011, pondělí, 12:03 - Tuším, že jsem hrál ve Slovácku naposledy, říká smutný Švancara
23.05.2011, pondělí, 07:11 - Nová anketa: Mělo by Slovácko udržet Petra Švancaru?
22.05.2011, neděle, 10:49 - Švancara tuší, že jeho dny ve Slovácku jsou sečteny
21.05.2011, sobota, 10:37 - Do fanshopu byly umístěny mávací vlaječky za 190,- Kč
* Novější články * * Přidat komentář * * Vytisknout článek * * Odeslat článek * * Starší články
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace