30.11.2023
Fanoušci v zápase proti Baníku

Report ze zápasu s Mladou Boleslaví + video

13.08.2013, úterý, 17:30

Ve 4. kole GL čekal Slovácko domácí zápas s Mladou Boleslaví. Herně se našemu týmu příliš nedaří, po ztrátě Libora Doška nevíme, co hrát, proto byl tým posílen o útočníka Jakuba Petra, který hned v sobotu nastoupil. Po aktivní hře v prvních dvaceti minutách však dostáváme branku, která hráče v bílém sráží na kolena. Druhý poločas je rozkouskovaný a plný nepřesností z obou stran. Nakonec však přichází zvýšení ze strany mladoboleslavských, když se po odraženém míči dostává ke střele z dálky Kysela. Slovácko tak prohrává 0:2 a v tabulce mu patří nelichotivá 14. příčka.

DIVÁCI: V příjemném letním počasí se na stadionu schází 4359 diváků. Návštěva opět velice průměrná, statistiky počtů v domácím prostředí nám stále klesají. Z Boleslavi přijelo 7 statečných.

ULTRAS: Hosté svůj sektor ozdobili několika vlajkami. Domáci si připravili nápis VENCOVI ŠKODOVKY NESVĚDČÍ, ALE U NÁS VŠECHNY O SVÉ KVALITĚ PŘESVĚDČÍ, odkazující na návratilce z hostování v Mladé Boleslavi, Vencu Ondřejku. Jsou připraveny také obouručky.

SUPPORT: V první půli fandíme docela dobře, hráči hrají aktivně a napomáhají k dobrému supportu. Po obdržené brance naše aktivita trochu klesá, ale výkon není špatný. Ve druhém poločase je hra strašná, a tak raději vrháme síly do lepšího supportu. Po druhé brance v naší síti dlabeme na stav na hřišti a pouštíme se do zábavy jako je vláček, pokřik a la Pepek námořník a Zeď smrti. Užíváme si zbytek zápasu po svém a support je nejlepší v celém zápase. Na konci zápasu si v kotli sedáme a hráčům neděkujeme, neboť 20 minut nedělá zápas a kvalita naší hry je otřesná. Hosté se snaží fandit celou dobu a zápas si pochopitelně užívají.

POD ČAROU: Na Bohemku jedeme výjimečně v pondělí, což je na nic termín, ale vypadá to, že autobus se poskládá. Pokud máte čas, neváhejte a pojeďte!! Peníze se vždy najdou. Nezbývá než doufat, že naši hráči se trochu zmátoří a ukáží nám, co že to celou přípravu trénovali. Další domácí zápas přijede silný soupeř jak na hřišti, tak novodobě i v hledišti – Viktoria Plzeň, proto nás čeká fotbalový svátek v krásný čas 20,15 pod světly!