Z PLOCHY | Tomáš Břečka po zápase v Hradci Králové

15.02.2024
04.02.2024

Report ze zápasu s Duklou + výjezdová kartička

28.07.2015, úterý, 20:22

V 1. kole Synot ligy 2015/2016 přivítalo Slovácko na domácí půdě Duklu Praha. Pražané v přípravě zářili a porazili například Celtic. V horkém sobotním odpoledni se nakonec odehrála nečekaná gólová přestřelka. Do vedení se jako první dostali hosté v 16. minutě. Slovácko vyrovnalo ve 25. minutě po levácké střele Marka Havlíka. Druhý poločas nabídl gólové hody. Na 2:1 zvyšoval po přihrávce Havlíka v 56. minutě Došek hlavou, v 74. minutě Slovácko odskočilo na rozdíl dvou branek po dorážce Doška, ale již o minutu později Dukla snížila na 2:3. Podobná situace se opakovala na konci utkání, v 89. minutě zkompletoval Došek hattrick, Dukle se podařilo vstřelit branku ihned poté. Slovácko naštěstí divoké utkání dotáhlo do úspěšného konce, když porazilo Pražany 4:3.

DIVÁCI: Ve velkém vedru si našlo cestu na stadion 3726 diváků, hostů dorazilo 16.

ULTRAS: Hosté se prezentují menší plachtou s podobiznou nedávno zesnulé legendy Josefa Masopusta. My vytahujeme mávačky a nápis CHCEME MISTRA MORAVY! Po rekonstrukci stadionu nemáme před kotlem síť, a tak visí pouze vlajka ULTRAS SLOVÁCKO.

SUPPORT: Po minulé sezóně, která byla z hlediska fandění spíše průměrná, se letos nerozjíždíme vůbec špatně! Kotel šlape pod taktovkou Miry naplno, a i když nás v sektoru není mnoho, atmosféra je výborná.

VÝJEZD: V sobotu od 17,00 hraje Slovácko na teplických Stínadlech, kde máme určitě šanci uspět. Neváhejte podpořit tým i venku! Opět je pro výjezdové fans připravena výjezdová kartička, do které můžete sbírat razítka. Letos má razítko na starosti Adam.