Fanoušci v zápase proti Spartě podruhé
23.04.2024

Report z domácího zápasu s Brnem + VIDEO!

24.03.2014, pondělí, 16:30

21. kolo přiválo na Slovácko moravského soupeře z druhého největšího města v republice – Zbrojovku Brno. Slovácko Brno na domácí půdě neporazilo ani jednou od otevření stadionu v Uherském Hradišti, tak bylo na čase tuto bilanci změnit. A povedlo se to náramně! Nejprve skóre otevřel vlastním gólem Košťál, do konce prvního poločasu ještě navýšil na 2:0 Petr. A v poločase druhém už se připisovaly branky pouze na účet naší zimní posily, Jardy Diviše, který se s tím (na rozdíl od zápasu v Plzni) nemazlil a Brnu vstřelil hattrick. Utkání tak skončilo parádním výsledkem 5:0.

DIVÁCI: V krásném jarním počasí byla nahlášena návštěva 4782 diváků, což je na takové utkání celkem málo, nehledě na to, že bylo venku opravdu hezky, doma se vyhrálo třikrát za sebou a hráči přivezli skvělý bod z Plzně. Hosté zaplnili velice slušně svůj sektor, mohlo jich být kolem 300. (nedokážu odhadnout)

ULTRAS: Fanoušci Zbrojovky se na začátku utkání prezentovali velkým písmenem Z vyrobeným z fólií, které doplnili dalšími červeno-stříbrnými fóliemi. V utkání taky neustále zapalovali pyrotechniku (která končila převážně na hřišti) a pálili fólie z chorea. Slováčtí fanoušci si připravili modrobílou moravskou orlici s nápisem FCS, SLOVÁCKO JE MORAVA, vyrobenou na modrobílých igelitech. Bílými igelity bylo choreo doplněno ve spodní části sektoru B3. V posledních minutách utkání byla odpálena pyrotechnika.

SUPPORT: Domácí kotel byl naplněn asi nejvíce za poslední domácí zápasy, ale rozjížděl se vlažněji než hosté, kteří předvedli velmi dobrý support celý první poločas. Náš výkon byl v první půlce standardní, vygradoval až ve druhém poločase, kdy jsme předvedli velmi dobré představení, čemuž samozřejmě napomohly i góly do sítě soupeře. Fanoušci Zbrojovky podporovali svůj tým celý zápas i za nepříznivého stavu.

POD ČAROU: Pětigólový příděl v síti Brna je výbornou pozvánkou na výjezd do Příbrami, kde se nám poslední roky celkem daří, takže neváhejte a v sobotu vyražte :-)

Modrá!!!

Babu

• Greif - 30.03.2014, neděle, 12:48
    (0)

Ono stačí si jen na 5 minut odskočit na Ačko a Cčko pak je hezky slyšet .. a hned by to hodnocení bylo hodně zajímavější .. z kotle se to fakt těžko často hodnotí

• Šovkovskij - 29.03.2014, sobota, 08:15
    (0)

Jako obvykle, pěkný report. Ostatně, ty má Babu vždy. Musí se ocenit, že se toho někdo ujal, protože fanoušek Slovácka je tvor nevděčný:-)

• riedlss - 26.03.2014, středa, 08:09
    (0)

Babu:nene to není reakce na ten článek. já to posuzuju jen podle toho, že proti Bohemce jsem byl nemocný a seděl přesně naproti kotle a vypadalo to fakt dobře až jsem byl překvapený, za to proti Brnu dobrý support,alepočtem nás tam zdaleka nebylo tolik jak proti bohemce ;)

• Pan Puk - 26.03.2014, středa, 07:56
    (0)

Snad poprvé se celý stadion zapojil do opakovačky Slováckooooooo. Škoda že tomu musel pomoci až vynikající výkon fotbalistů. Znělo to moc pěkně. Jinak kotel pěkně šlapal a závěrečné pyro spojené s oslavou gólu bylo neskutečné. Tak příště repepete :-)

• Babu - 25.03.2014, úterý, 19:55
    (0)

já za sebe děkuju všem choreotvořičům, bez nich by skoro nebylo o čem psát :-)

• Babu - 25.03.2014, úterý, 19:54
    (0)

riedlss: děkuji.. po kritice mé osoby na fcslovacko.com nevím kým sem byla na vážkách :-) z hlediska počtu nevím, mně se to strašně špatně odhaduje, stejně jako počet hostů..

• riedlss - 25.03.2014, úterý, 14:38
    (0)

jinak jak tu zaznělo někde, že kotel byl zatím nejlepší za Jako tak po stránce fandění možná,ale zhlediska počtu byl určitě lepší proti Bohemce.

• riedlss - 25.03.2014, úterý, 14:37
    (0)

Díky za dobrou práci všech a tady Babu za pěkný pravdivý objektivní článek ;)

• eLucky - 25.03.2014, úterý, 11:35
    (0)

Tentokrát byla radost střihat video ze zápasu a můžu jenom doporučit abyste ho zhlédli, protože tentokrát stál náš support opravdu zato! Díky za skvělý sobotní večer všem zůčastněným na hřišti i v hledišti:)