15.02.2024
04.02.2024

Remízu Slovácka zachránil Petr. To kdybych nedal, tak jsem si vyliskal, říká

04.05.2014, neděle, 11:18

Jakub Petr je podepsaný pod jednou z kuriozit letošního ročníku Gambrinus ligy. Ofenzivně laděný fotbalista si v aktuální sezoně připsal dva zápasy na hřišti pražské Dukly. Nejprve ve druhém kole opouštěl Julisku se svěšenou hlavou.

V dresu olomoucké Sigmy si odvezl čtyřgólový debakl a po zpackaném výkonu odešel na hostování do Uherského Hradiště. Šance na reparát mu vyšla náramně. V páteční předehrávce se mu z hlavního města cestovalo už o poznání veseleji. Jeho branka minutu před koncem upevnila Slovácku šestou příčku v tabulce.

Na Julisce jste nastoupil v letošním ročníku už podruhé. Uvědomil jste si to před zápasem?
Abych řekl pravdu, tak jsem to těsně před utkáním vůbec neřešil. V týdnu jsem si na zápas se Sigmou vzpomněl, dostali jsme už po deseti minutách dvě branky. To už se hrálo těžko, bylo vlastně po utkání.

V dresu Slovácka jste si odvezl bod. Takže na druhý pokus spokojenost?
Bylo to vyrovnané. Dukla kopala hodně standartek, z jedné se jim podařilo dát pět minut před koncem branku. Nakonec jsme rádi, že jsme vyrovnali.

Zápas se hrál v komorním prostředí, přesto měl svoji úroveň. Souhlasíte?
Na Julisce bylo hodně málo diváků, myslím, že pro ty, kteří přišli to mohlo být celkem zábavné. Oba mančafty měly hodně šancí, je asi v pořádku, že zápas skončil remízou.

• Šovkovskij - 08.05.2014, čtvrtek, 18:54
    (0)

Michal fcs: Tohle když jsem slyšel, tak jsem se musel vzteknout, kdyby ty peníze dali raději do Slovácka! Nejprve utečou do Jablonce a teď budou sponzorovat celou ligu. Je mi z toho zle a smutno zároveň. Osobně to považuji za zradu, starý pan Valenta by se musel v hrobě otočit:-(

• Šovkovskij - 08.05.2014, čtvrtek, 18:53
    (0)

Mně právě nějak snad začátkme jara eLucky říkal, že od nové sezony bude Adidas, takže tohle je velká škoda...

• Uhel - 06.05.2014, úterý, 19:32
    (0)

s tou Kappou je to škoda...... :/ co se dá dělat no.... snad na přes rok.....

• Pan Puk - 06.05.2014, úterý, 15:12
    (0)

Minimalne pristi sezonu tu bude Kappa. Taky bych byl radsi za jinsi znacku, ale co nadelame.

• riedlss - 06.05.2014, úterý, 14:55
    (0)

když se to posledně řešilo, tak jsem zaslechl že bychom měli mít ,,tři proužky,,

• eLucky - 06.05.2014, úterý, 14:54
    (0)

to fcslovacko: Kappa zůstává... nic se nemění;)

• ostuda slovácka - 06.05.2014, úterý, 14:49
    (0)

když se tu objevil ten nový sponzor ligy, někde sem četl, že by měl klub přejít na jinou značku dresu, nevím však na jakou

• Michal fcs - 06.05.2014, úterý, 08:05
    (0)

• ostuda slovácka - 05.05.2014, pondělí, 20:46
    (0)

To by nemusela, ale bohužel Příbram opět nespadne, to si Starka ošéfuje, hold Sigma si za to může sama, 2 výhry za jaro, to je sakra málo

• Lajtra - 05.05.2014, pondělí, 20:24
    (0)

Tak Olomouc by zrovna nemusela :/ Nejak tam dokopat tu Pribram radsi. No bude to jeste hodne zajimave.

• ostuda slovácka - 05.05.2014, pondělí, 20:09