*
27.11.2021
Lukáš Sadílek po Budejovicích
27.11.2021
Martin Svedík po Budejovicích
25.11.2021
Magazín TVS: Miroslav Mikšícek pred Budejovicemi
24.11.2021
Milan Petržela 437. prvoligové utkání - zdravice pred zápasem
21.11.2021
Václav Jurecka po Sparte
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 958 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
25.11.2021
Dekovacka v zápase proti Sparte
25.11.2021
Fanoušci proti Sparte
27.09.2021
Fanoušci proti Gottwaldovu
04.03.2020
Fanoušci v zápase proti Slavii
19.02.2020
Fanoušci v zápase s Baníkem

Pan Svědík je na vrcholu pyramidy, oceňuje Daníček náročného kouče

27.02.2021, sobota, 09:15
danicek_leden2021_velky.jpg

Třetí místo po 20 kolech? Když se mrkne na ligovou tabulku, musí se občas štípnout, aby uvěřil. V áčku fotbalového Slovácka točí Vlastimil Daníček dvanáctou sezonu, tak vysoko jako letos s ním ale nikdy nehrál. „Divím se každý den. Je to nezvyk. Příjemný. Ale je za tím hromada práce,“ říká Daníček, s 225 ligovými starty v modrobílém dresu hrající klubová ikona.

Ve středu jste zvládli v Jablonci přímý duel o třetí místo. Už jsou evropské poháry tématem v kabině?
Každý to má nastavené jinak. Zastávám podobnou taktiku jako trenér Svědík. Opatrnost, jít zápas od zápasu.

V čem je kouzlo letošního vzestupu Slovácka?
Týmovost, sehranost, kondiční připravenost. Největší podíl má realizační tým, který nás dobře nachystal na sezonu. Teď se to ukazuje na výsledcích.

Je architektem úspěchu trenér Martin Svědík?
On je na vrcholu pyramidy. Ale my vystupujeme všude jako tým. Tak se prezentujeme my hráči i realizační tým a vedení.

Jak se srovnáváte s jeho extrémní náročností?
Náročnost je opravdu velká, ale člověk se má pořád co učit a pořád se můžeme někam posouvat. Nemyslím si, že by tohle měl být náš vrchol technické, taktické, nebo kondiční připravenosti na zápas. Pořád se můžeme rozvíjet.

V čem se jeho náročnost nejvíce projevuje?
Co by mělo být normální - v maximálním přístupu k tréninkům. Někdo vynechá jeden posun, jeden sprint a hned dostane za uši. Soustředit se na tréninku na každou vteřinu. Docela hodně času strávíme u videa - jak před zápasem, tak po něm.

A jak berete trenérovu pověstnou pověrčivost? Změnil domácí lavičku, po vašem uzdravení nechal kapitánskou pásku Michalu Kadlecovi.
Trenér to tak cítí. Je náš šéf. Před zápasem v Jablonci přišel za mnou a zeptal se mě, jestli s tím nebudu mít problém. Že je to z pověrčivosti. Nevadí mi to. Vystupujeme jako tým. Domluvili jsme se, že to takhle necháme. V Jablonci se vyhrálo, takže trenér to vyhodnotí tak, že to vyšlo. (úsměv)

Penalty už také nebudete kopat, když je teď stejně jako vy suverénně proměňoval Kliment?
To se uvidí, až nějaká přijde. Nebavili jsme se o tom, ale pokud budu na hřišti, chtěl bych si penaltu vzít. Když přijde ze střídačky jiný pokyn, tak ji předám. Hlavně, když padne gól a vyhrajeme. Řešit tyhle „maličkosti“, které by nás mohly rozhodit, nemá smysl. Jsem rád, že vítězíme, sbíráme tři body.

Bylo těžké naskočit do rozjetého týmu po měsíční přestávce?
Kondiční blok před návratem jsem měl náročný. Pak jsme to ladili do Příbrami. Půl hodinu, na kterou jsem nastoupil, jsem se rozdýchával a chytal zápasové tempo. V Jablonci už to bylo v pohodě.

Vy, jako slovácký patriot, který odehrál všech 225 ligových zápasů v mateřském klubu, si to musí užívat o to více, že?
Je to skvělé. Jediné, co mě mrzí, že nemůžeme slavit s fanoušky po zápase, radovat se s kotlem. To je třešnička na dortu, která k tomu patří. Ale jinak si to užívám úžasně, rodina má klid. Je to příjemné, ale je za tím spousta práce, dřiny a odříkání. Není to zadarmo. Vidíme, že se nám to vrací.

S Petrem Reinberkem jste v týmu od roku 2011. Jak se od té doby Slovácko proměnilo?
Z dlouhodobé perspektivy je to těžké hodnotit. Předtím jsem byl mladý kluk, fotbalově nevybouřený. Teď je můj pohled na fotbal jiný. Jsem vyzrálejší. I rozhovory s trenéry beru jinak, oni na mě mají jiný pohled.

Když trénoval Baník Bohumil Páník, chtěl vás prý získat. Jak blízko jste měl k přestupu do Ostravy?
Jelikož nemám manažera, tak kontakt od jiných klubů by musel přijít přese mě. Jednou nabídka přišla. Ano, bylo to z Ostravy. Ale rozhodl jsem se pokračovat tady. Jestli někdo kontaktoval klub, se ke mně nedoneslo.

Ale jeho zájem vás musel potěšit, ne?
Je příjemné, když o vás takhle trenér jiného klubu mluví a chtěl by vás do týmu.

Ze Slovácka by se vám těžko odcházelo, viďte?
Něco jsem tady zažil, teď tady máme super partu, dostavily se výsledky, takže to není vůbec k řešení. Slovácko miluji a zatím to vypadá, že to tak zůstane do konce kariéry.

V neděli hostíte Slavii. Půjdete do zápasu s mistrem sebevědomě, že ho můžete porazit?
Utkáme se s nejlepším týmem ligy. To je jednoznačné. Budeme chtít využít domácí prostředí. Půjdeme do utkání s pokorou a chutí zvítězit.

Slavia bude mít v nohou čtvrteční zápas Evropské ligy v Leicesteru. Je to vaše výhoda?
Mají tak široký kádr, že to nebude hrát velkou roli.

Tipnete si, kdo Slavii naposledy v lize porazil?
Myslím, že my. (úsměv) Vzpomínám si, bylo to skoro přesně před rokem. Po zápase byla obrovská euforie. Vítězství nad Slavií, nad Plzní, na Spartě, nebo v derby se Zlínem řadím k top zápasům, které jsem ve Slovácku zažil.Share |
Zdroj: idnes.jpg
Jméno Heslo
text
 • sassha - 01.03.2021, pondělí, 15:13
  (0)

  presne tak na zacatku sezony byl daleko lepsi, verim, ze to chce jen cas a zase se rozehraje

 • bilas - 01.03.2021, pondělí, 13:25
  (0)

  Na druhou stranu ten Regiho začátek u nás byl výborný, co souboj, to vyhraný míč ... snad se zase chytne, v Jablonci při golu mu sebevědomí nechybělo :)

 • chalupář - 01.03.2021, pondělí, 13:23
  (0)

  huhu: Cicilia mi hrozně připomíná Radka Szmeka, jestli si na něj někdo pamatujete... takový hráč, co sa spíš plantal pod nohama ale pak přihrál na gol nebo skóroval sám, ale třeba bodlem, břuchem, řiťů, jak to enom šlo

 • huhu - 01.03.2021, pondělí, 13:13
  (0)

  Jurečka je na tohle lepší, rychlejší, obratnější, ale techniku a fotbalovost Klimenta nemá.

 • huhu - 01.03.2021, pondělí, 13:10
  (0)

  Cicilia mi zatím přijde pro ten náš fotbal takový neohrabaný, je to jiný typ útočníka, do vápna, na tlak. Asi už jsem rozmlsaný z kvality Klimenta, ale včera bylo vidět jak se Svědík rozčiloval na Rigiho asi po 5 minutách,co byl na hřišti, že nedostoupil hráče při presinku. Tohle prostě není jeho hra...

 • Bayern Munchen - 01.03.2021, pondělí, 13:06
  (0)

  Jak říkal Sadílek, teď se ukáže charakter týmu, pokud se vrátí na vítěznou vlnu a Slávii hodí za hlavu, tak to bude důkaz toho, že mezi ty top 4 týmy patří, pokud se sesypou a nenavážou výsledky a hrou, jak hráli doteď, nemají ve špičce co dělat...tak teď jsem zvědavý na to jaký jsou ve skutečnosti tým...

 • karagavrylydys - 01.03.2021, pondělí, 11:53
  (0)

  BM: My v podstatě hrajeme ve 13 lidech.

 • kecipep - 01.03.2021, pondělí, 11:49
  (0)

  BM: Na to jsme dojeli minulou sezonu. Bohužel nemůžeme živit široký kádr. O to je větší škoda, že aspoň to béčko není rozehrané. Třeba překvapí Rigi nebo Timur :-)

 • Bayern Munchen - 01.03.2021, pondělí, 11:46
  (0)

  No nevím, dříve Svědík většinou řekl, jak to třeba vypadalo s Daníčkem a kdy se asi vrátí... právě že s Jabloncem dohrál a ještě dával góly, taky mě to udivilo... snad bude na Pardubice ok, trošku mám obavu, že případná zranění a karty nás dost oslabí a z toho důvodu nám nakonec dojde dech... je fakt že hrát o poháry v 15 lidech a s tím naším věkovým kádrem dost těžké... doufám že se budu mýlit...

 • Hory - 01.03.2021, pondělí, 11:18
  (0)

  Snad to nebude tak hrozné, když ještě to utkání dohrál. Přišlo mi to oznámení stylem NHL. Tak snad se nepletu.

 • huhu - 01.03.2021, pondělí, 11:17
  (0)

  BM: nevím jak je to vážné, ale myslím že Svědík na tiskovce neřekl nic z jasného důvodu, aby Pardubky nevěděli, jestli bude Kliment fit nebo ne. Pokud se nepletu tak i po tom zákroku Jovoviče dohrál, tak si myslím, že spíš dostal nějakého koňara, který ho rozbolel až o den později. Možná jen nechtěli riskovat to koleno a nechali ho odpočívat, každopádně vzhledem k dalšímu zápasu je důležité, že Svědík neodkryl karty.

 • Bayern Munchen - 01.03.2021, pondělí, 10:43
  (0)

  S tím Klimentem to bude asi dost vážné, když to nechtěl Svědík ani na tiskovce specifikovat... To asi bude velký problém...

 • pema - 01.03.2021, pondělí, 09:53
  (0)

  Ano rozhodla asi šíře a kvalita hráčského kádru - viz. střídání. Bohužel - jen slepý nemohl postřehnout, čím Slovácko trápila Slávia a byla to jen otázka času, kdy své šance promění.. / myslím tím průniky středemn naší obrany... zejména pasy od Olijanky apod./, nic na tom nemění fakt, že i Slovácko mělo několik slibných šancí na vstřelení branky. Tudíž si myslím, že trenér na uvedený problém, který se v průběhu zápasu vyskytl - měl dřív reagovat např. posílení obrany Šimkem apod.. Pravdou je, co již zde bylo konstatováno, ikdyž ten přímý kop byl od Slávie kopnutý perfektně - tak, brankář, který si zvolí správnou stranu, jak včera Vít Nemrava - tudíž uvedenou střelu, by měl byť i s námahou vyřešit.. Pokud vidíme, že Havlíkovi -v posleddní době nejde zahrávání volných kopů, zejména v rozhodujícíh momentech zápasu a ve bezprostřední blízkosti pokutového území soupeře, tak jej tam zahrávat tyto situce neposílám - ať to kope - Sadílek - nahrávky, či někdo jiný, který branku trefí např. Kadlec apod../nebo se bude trápit, tak jako kdysi řekl Pener, když jej Nevrlý posílal opětovně kopat trestné kopy a věděl, že to půjde mimo branku a ohrozí sportovní halu../.

 • Witeek - 28.02.2021, neděle, 20:53
  (0)

  Já bych se v tom nehrabal. Nemáme se za co stydět. Pokračujeme dál ve sbírání 3b.

 • Hory - 28.02.2021, neděle, 20:10
  (0)

  Já tu dnešní prohru vnímám optimisticky v tom, že nám to ukázalo, že s touto hrou se můžeme prát o druhé místo a kvalifikací LM.

 • celtic - 28.02.2021, neděle, 20:00
  (0)

  Nike...souhlas,pěkně si to napsal,,,ted Porazit Pardubky,snad bude Kliment v pořádku,dnes to bylo znát...bohužel tak širokou kvalitní základnu nemáme a ják dva nebo tři hráči ze základu chybí,tak stejně kvalitní náhrada za ně není,s tím Slávie,bohužel problem nemá,dnes nám chybělo trochu štěstíčka,.... deset minut před koncem dostat gól,dost kruté za předvedený výkon...přesně jak to kdosi psal níže,,,kdyby jsme byli horší a prohráli 0:3 ,tak by to tak nemrzelo,jak to mrzí ted,ale už se stalo a nejde to vrátit zpět,,,letos by jsme si ty poháry moc zasloužili,tak nezbývá než si přát aby se to povedlo a ještě kdyby se nám povedlo vyřadit Bolku v pohárech,to by bylo supr

 • hešpy - 28.02.2021, neděle, 19:52
  (0)

  To je sice fajn, že měl střídat, ale koho tam má dát? Kubalu, Rezka, Divíška? To je druholigová kvalita, u Rezka ani to ne, ten má na prales.

 • fandajakhrom - 28.02.2021, neděle, 19:49
  (0)

  Svedik měl misto rozcilovani se střídat ... v tom byl proste Jindra na vyšším levelu. Určitě se mu vývoj nelíbil, ale byl v klidu a prostridal to, kdy měl... my bohužel ne

 • drzý vandrák - 28.02.2021, neděle, 19:49
  (0)

  Postupně budeme vykartovaní za běžné zákroky, až se posuneme na příslušné pozice , které jsou nám předurčeny.Pak nás budou chválit že všech stran.

 • RNA - 28.02.2021, neděle, 19:48
  (0)

  Rozhodlo to, proč Slavia vládne, a sice šířka a kvalita kádru. Naši kluci předvedli statečný výkon a opravdu si myslím, že nebýt gólu na 2:2, tak jsme to už dohráli. Chybí nám na lavičce 3-4 kvalitní hráči, které si nemožeme dovolit, aj tak stále žijeme neskutečnou pohádku. Tuhle prohru hodit co nejdřív za hlavu a připravovat se na Pardubice. Na Bohemce se nám už jednou vyhrát podařilo, teď by to chtělo podruhé :-)

 • Nike - FCS - 28.02.2021, neděle, 19:30
  (0)

  Já osobně jsem na kluky hrdý, a kdy jindy to mělo přijít ta prohra než s nejlepším týmem v Česku... Ano bolí to, po takovém zápase ale prostě se Slavii se musí hrát 90 minut na 100% a to jsme od nějaké 70 minuty nehráli.... Sáďa to řekl výborně v rozhovoru po zápase, že na jednu stranu jim zápas ukázal, že můžou hrát vyrovnanou partii se Slavií ale na druhou stranu ukázal, že to pro ně může být i povzbuzení, že si to ověřili a teď ten charakter jak to zvládnou, že to po dlouhé době prohráli a musí je to nakopnout a že si okusili jaké je to prohrát po delší šnůře...Ono je to i dobré, že to všichni hráči i fanoušci ty prohry potom nebudou brát automaticky...Raději prohraji po odježděném zápase proti Slavii, než třeba za týden proti Pardubicím.....No co víc než prohra mě sere zranění Klimenta, snad to nebudou opět vazy...Jinak dneska jak jste psali a říkal Svědík v rozhovoru, Slavia tam poslala kvalitu a my bohužel se tou kvalitu na lavce jim nevyrovnali....škoda zbytečného faulu Káci, do toho dostal 4ŽK a ještě gól, takový dvojtrest, a gól i Vítě, nemůže dostat gól na svou stranu, i Svéďa moc dobře věděl po pozápasovém rozhovoru, že na tom má podíl, ale že se na to musí ještě podívat...

 • hešpy - 28.02.2021, neděle, 19:28
  (0)

  Nemrava udelal stejný ukrok i proti Jablonci, když mu dal gól chramosta, očividně to není jeho silná stránka

 • fandajakhrom - 28.02.2021, neděle, 19:22
  (0)

  kdyby to ten rumunský tragéd nevyrovnal na 2:2, tak bychom to ukopali :-))

 • Skein - 28.02.2021, neděle, 19:19
  (0)

  Toniku Toníku

 • TondaFCS - 28.02.2021, neděle, 19:18
  (0)

  Neplacte, je to jenom fotbal

 • spiky - 28.02.2021, neděle, 19:18
  (0)

  Pevně věřím, že to hlavně kluky nezlomí, i když zklamání po tom průběhu zápasu musí být velké. Snad Kliment nemá nic vážného a hned příště bude ready. Hold pro boj o špicu je ten úzký kádr hodně limitující. Protože jakmile by nám příště chyběl třeba Kliment a vykartovaný Kadlec, tak už to půjde na naší hře poznat. Dnes jak jsem psal, Slavia zkušeně. Už jen to v jaké sestavě nastoupili. Byli na nás stoprocentně připraveni. Navíc borci co tam přišli z lavky, tak ten tým vůbec neoslabil bohužel. Škoda, při troše štěstí se dnes dal brát určitě minimálně bod. Ale hlavu vzhůru, jedeme dál! A co si budeme, ale dnes ty body čekal asi jen největší optimista při dobré konstalaci hvězd.

 • fandajakhrom - 28.02.2021, neděle, 18:58
  (0)

  bohužel nám chyběl Kliment s Navrátilem. S nimi bychom troufám si říct neprohráli

 • fandajakhrom - 28.02.2021, neděle, 18:56
  (0)

  Jasné, pojďme to o5 hodit na Nemravu :-) ano, udělal úkrok stranou, ale stejně tak to prostě neměl Kadlec zfaulovat, což ve studiu řešili taky ... hlavně jsme měli po jejich vyrovnání prostřídat a posílit defenzivu. ale po bitvě je každý generál .. škoda - měla to být nejhůř remíza, jak se Spartou

 • a jé - 28.02.2021, neděle, 18:48
  (0)

  Penalta jasná primak jasný myslím že rozhodčí v pohodě kluci odvedli co mohli škoda bodu ale jak tu bylo řečeno rozdíl je v lavičce protože Slávka postavila skoro totožný tým co proti Lestru takže měla respekt klukům nezbývá než poděkovat a popřát aby začali novou sérii v pátek

 • Babu - 28.02.2021, neděle, 18:22
  (0)

  fipa: já vím, že emoce jedou, ale penalta byla jasná (ruka ve vápně), standardka byla jasná (Kadlecův šlapák na nart), nic na červenou jsem neviděla

 • fipa - 28.02.2021, neděle, 18:21
  (0)

  Vymyšlená penalta., vymyšlený tresnak a Kudela,Bořil a Dělí mohli dostat klidně červenou to co předvedl Rozhodčí hnus🤮🤮🤮nedivím se že odcházejí z ligy sponzoři. Na naše kluky jsem hrdý ... fantastický výkon👍👍👍👏👏👏👏👏👏👏☝️☝️

 • nbk - 28.02.2021, neděle, 18:18
  (0)

  Nic se neděje, vyhrát v Pardubicích !!!!!!!!!!!!

 • Babu - 28.02.2021, neděle, 18:15
  (0)

  Rozdíl byl ve střídání, Slavia tam dá Lingra a my Kubalu a Rigiho, kteří si nečuchli bohužel, Milan už byl hotový

 • kecipep - 28.02.2021, neděle, 18:12
  (0)

  Nemrava úkrok udělat neměl, teď ho proprali i ve studiu :-) Trochu mě zklamal Rigi, do toho našeho náročného běhavého stylu nějak těžko zapadá, když netlačíme slabšího soupeře

 • Babu - 28.02.2021, neděle, 18:06
  (0)

  Nechápu tenhle přístup českých týmů, které chtějí hrát evropské poháry, ale hned předem brečí, že hrají 2 zápasy v týdnu.

 • Babu - 28.02.2021, neděle, 18:04
  (0)

  Tak bolí to víc, než kdyby nás vyklepli 3:0 s prstem v nose, ale za mě rozhodla lavička, Jurečka, Petržela už byli unavení a Slavia tam poslala prostě kvalitní borce, mají to trošku jednodušší :D sice předvedli brekot už předem, že ve čtvrtek hráli, v pátek cestovali a nestihnou regenerovat, ale že by postavili tři jedenáctky a my hrajeme v 15 lidech dokola, to už není podstatné :D

 • Jerry1984 - 28.02.2021, neděle, 18:00
  (0)

  jo no, bylo to blízko :)

 • karagavrylydys - 28.02.2021, neděle, 17:59
  (0)

  Škoda, bod by byl asi spravedlivý. Ještě k tomu přímáku Stancia. Kopnutý skvěle, ale golman by si svoji stranu měl pohlídat, podle mého.

 • Gigi1 - 28.02.2021, neděle, 17:59
  (0)

  Tohle celkem bolí a jsem z toho dost smutný, nicméně na druhou stranu jsme Slavii zatopili víc než kdokoliv jiný a to včetně toho "Lestru" I tahle porážka z nás udělá lepší a kvalitnější tým !! Hoši děkujem !

 • champyon - 28.02.2021, neděle, 17:55
  (0)

  Škoda, ztratit takto dobře rozehraný zápas. Ale zas je to proti nejlepšímu týmu u nás. Ale měli jsme je na lopatě..

 • hrdla - 28.02.2021, neděle, 17:54
  (0)

  Z naší strany velmi dobrý výkon. Velmi vyrovnaný souboj se sešívanou holotou, která hrála v silné sestavě. Rozhodly standartky, které se blbě brání a absence Klimenta. Jen tak dál a druhé místo uhrajeme.

 • kecipep - 28.02.2021, neděle, 17:54
  (0)

  Artigas: Takto mluv s tvojí mámou, joudo. Tvá malost se jen ukazuje.

 • Hory - 28.02.2021, neděle, 17:54
  (0)

  S takovým výkonem co dnes, můžeme klidně pomýšlet i na druhé místo.

 • Artigas - 28.02.2021, neděle, 17:53
  (0)

  kecipep: ty kkkte, ty fandíš slátancom nebo co? jasně tendenčně vedený zápas! karty udělené opačně, etc. ale co se vůbec bavím s kktem ..

 • kecipep - 28.02.2021, neděle, 17:53
  (0)

  Dobrý výkon, bez Klimenta a Navrátila jsem takový ani nečekal, díky. Teď na to jen navázat v důležitých zápasech, musíme nahradit vykartovaného Kadlece.

 • Valheru - 28.02.2021, neděle, 17:52
  (0)

  Klobouk dolů před klukama, sehráli to skvěle, bohužel to těsně nestačilo. Hoši, děkujem.

 • celtic - 28.02.2021, neděle, 17:51
  (0)

  mě to teda mrzí,nezasloužili sme si prohrát....bohužel stanciu to dnes rozhodl,,,škoda,že slávia nenasadila béčko tak jak proti Příbrami

 • Jerry1984 - 28.02.2021, neděle, 17:51
  (0)

  snad se hráči z jednoho zápasu nepo... chce to jít dál

 • Babu - 28.02.2021, neděle, 17:47
  (0)

  Mně teda sudí přijde relativně v klidu, ale nechápu, jak mohl Bořil a Olayinka nedostat kartu + ta standardka Havlíka, kdy Slavisti stáli asi 4 m od míče a sudímu to bylo jedno, to mi přišlo nefér

 • spiky - 28.02.2021, neděle, 17:45
  (0)

  Já teda zklamaný nejsem. Bohužel Slavie díky své velikosti je jinde. To co ona má na lavičce, bychom my i dalších 75% ligy měli v základní sestavě. Bohužel ... I tak před klukama smekám už teď před koncem zápasu.

 • Babu - 28.02.2021, neděle, 17:44
  (0)

  Tak druhou půlku to smrdělo, standardka od Stancia skvělá. Nevím, kdo nepohlídal Lingra, to byla opět naše chyba... Velká škoda pustit vedení 2:1 :(

 • kecipep - 28.02.2021, neděle, 17:43
  (0)

  Artigas: Fňuk fňuk. A ještě tomu nerozumíš.

 • kecipep - 28.02.2021, neděle, 17:42
  (0)

  celtic: Nebuď taková plačka, dneska rozhodčí výborný

 • Artigas - 28.02.2021, neděle, 17:42
  (0)

  jasně, no, slátaná bída přece nemohla prohrát. Vymyšlená penalta, jenom aby rýžojedi neprohráli.

 • hešpy - 28.02.2021, neděle, 17:42
  (0)

  A které góly přesně ji daroval?

 • celtic - 28.02.2021, neděle, 17:41
  (0)

  to už si slávia,pohlídá,bohužel,,,dnes nezasloužená výhra Slávie,dva góly jí daroval rozhodčí

 • Artigas - 28.02.2021, neděle, 17:39
  (0)

  no, aje to v prdeli ...

 • Jerry1984 - 28.02.2021, neděle, 17:36
  (0)

  bude to ještě zajímavé..

 • celtic - 28.02.2021, neděle, 17:29
  (0)

  dopr,,,je to tady...rozhodčí se snažil,co sem říkal

 • hešpy - 28.02.2021, neděle, 17:29
  (0)

  Zas jak s Jabloncem, dostane gól na svoji tyč.

 • Jerry1984 - 28.02.2021, neděle, 17:29
  (0)

  Tak Miško žlutá..

 • Jerry1984 - 28.02.2021, neděle, 17:25
  (0)

  na idnesu zase nadávají Kadlecovi do simulantů... Ti dva Kuchta a Kadlec se mají asi hodně rádi.. :)

 • celtic - 28.02.2021, neděle, 17:25
  (0)

  obavám sa že rozhodčí udělá všecko protoy aby byla aspon remíza,pokud klukům s červenou hvězdou nepujde dát gól

 • Jerry1984 - 28.02.2021, neděle, 17:22
  (0)

  nebo jak se tu vždycky před zápasem vytáhne, kdo bude pískat, tak hned je to ko***, *ur** a podobně.. chápu, že vyhrát chce každý, ale rozhodčí se podle mě taky snaží odvést dobře svou práci, asi tak jak vy ostatní v práci..

 • Jerry1984 - 28.02.2021, neděle, 17:19
  (0)

  to mně přijde trochu jako paranoia, že rozhodčí připískává těm druhým.. chce to nebýt tak zaujatý ;)

 • celtic - 28.02.2021, neděle, 17:10
  (0)

  taky se obávám,že rozhodčí budou chtít zařídit proti nám další penaltu ,když se slávce nebude dařit vstřelit gól

 • nbk - 28.02.2021, neděle, 17:01
  (0)

  Kdyby nebyla ruka a pentle, nedali bychom gol do šatny.. nikdo neví kolik by to bylo teď. Třeba 1:1. Proto se vys.... Na to co se stalo a rozhodně to na Vaška neházejme. I díky penaltě vedeme

 • Mia - 28.02.2021, neděle, 17:00
  (0)

  Počítám že Slávka bude kopat ještě jednu

 • Mia - 28.02.2021, neděle, 16:59
  (0)

  Tak ruka jasná, ale když chce tak ten rozhodčí si vždy něco najde přes video

 • Hory - 28.02.2021, neděle, 16:59
  (0)

  O penaltě nemůže být žádná diskuze.Byla jasná.

 • champyon - 28.02.2021, neděle, 16:57
  (0)

  Ruka jasná. Jurečka tam šel hodně blbě.

 • Babu - 28.02.2021, neděle, 16:54
  (0)

  Žádná nastřelená ruka už dnes neexistuje

 • kecipep - 28.02.2021, neděle, 16:52
  (0)

  Artigas: Já nevím, jestli jsi takový jednoduchý i jinde než zde na fóru. Říkal jsem snad, že bych ji měl jinde? Nastřelená ruka neexistuje, tohle byla jasná penalta a tečka.

 • spiky - 28.02.2021, neděle, 16:52
  (0)

  O penaltě není pochyb. Ruka i přes extra 4k záběry jasná. V dnešní době špičkové technologie jsou tyhle záběry, které vypadají jako minecraft opravdu k smíchu. Jinak lepší výsledek v poločase jsme snad nemohli chtít. Koláře to dnes očividně nebaví. Hoši bojovat!

 • Hory - 28.02.2021, neděle, 16:51
  (0)

  Tak ten závěr poločasu byl exceletní! Naši hrají výborně, ale úplně nejvíc bych vyzdvihl výkon Sadílka.

 • Artigas - 28.02.2021, neděle, 16:51
  (0)

  kecipep: jasně, proti FCS ne, kdyby to bylo pro, tak tu pentlu nepískl. By mě zajímalo, kdybys tam byl ty, kam by sis tu ruku strčil...

 • barnabas.666 - 28.02.2021, neděle, 16:51
  (0)

  Tak zatím si nemáme na co stěžovat. Dostali jsme se dvakrát před bránu Slavie a dali dva góly. Kdyby si Jurečka nehrál na letecký den, mohlo to být i lepší.

 • kecipep - 28.02.2021, neděle, 16:47
  (0)

  Artigas: Dej si hadr na hlavu. Nastřelená ruka neexistuje.

 • champyon - 28.02.2021, neděle, 16:47
  (0)

  Gool, opět šatňák.

 • Artigas - 28.02.2021, neděle, 16:47
  (0)

  Gooool! Kaca parádní s kalabiskou!

 • Artigas - 28.02.2021, neděle, 16:46
  (0)

  hespy: nastrekena ruka! Být to opačně, tak to nepiskl.

 • Babu - 28.02.2021, neděle, 16:40
  (0)

  škoda, že ty velké šance jsme odvrátili a pak je taková nešťastná pencka. Jasná, ale blbá :D

 • Jerry1984 - 28.02.2021, neděle, 16:38
  (0)

  :D

 • hešpy - 28.02.2021, neděle, 16:36
  (0)

  A v čem? Vždyť byla jasná

 • Artigas - 28.02.2021, neděle, 16:35
  (0)

  Pražské kurva!!!!

 • Artigas - 28.02.2021, neděle, 16:13
  (0)

  Nike - FCS: zřejmě ta kosa v Jablonci...

 • Artigas - 28.02.2021, neděle, 16:12
  (0)

  Je to tam!!!

 • champyon - 28.02.2021, neděle, 16:11
  (0)

  Gool, nádherný centr tam zapadl.

 • Artigas - 28.02.2021, neděle, 15:55
  (0)

  Jeden hrot... Hm, proč nezkusi s Jurečkou Regiho? Dvě věže by sesivkam mohly zatápět.

 • Nike - FCS - 28.02.2021, neděle, 15:52
  (0)

  Honza má opět problémy s kolenem, snad to nebude nic vážného :(((

 • Artigas - 28.02.2021, neděle, 15:40
  (0)

  spiky: tak asi, jinak sleduju toho ptáka na ozónu, pořád omilaji Leicester, ale ten dostal dneska trojku, mohly by mu dostat aj slatanci.

 • Artigas - 28.02.2021, neděle, 15:37
  (0)

  A Tomić teda furt na marodce... Jinak dnes to vidím na prešovský beton od FCS. Brejky moc ne, možná Milanek...

 • spiky - 28.02.2021, neděle, 15:35
  (0)

  Já doufám, že jen nějaké menší zranění a nechtějí riskovat, aby vypadl na delší dobu. Za mě určitě jsou tu důležitější zápasy, než tady tento. Vůbec se mi nelíbí ani to obrovské háló co před tímto zápasem vzniklo. Uvidíme jak se s tím kluci vypořádají. Většina z nich na tohle není vůbec zvyklá a určitě to už nešlo nevnímat co se spustilo v médiích po Jablonci. Ale jak jsem říkal, za mě jsou tu určitě důležitější zápasy, než dnešní výsledek.

 • kecipep - 28.02.2021, neděle, 15:32
  (0)

  To je v řiti bez Klimenta. K tomu když přičteme nesmyslnou stopku pro Navrátila i pro toto kolo... hned ta lavička není úplně hrozivá. Hrr na ně

 • Artigas - 28.02.2021, neděle, 15:28
  (0)

  eden14: jasně, zato ty víš všechno... Pokud vim já, avizoval FCS příchod Jurečky jako hrot, takže tak. V každém případě bez Klimenta to je novinka, zřejmě ho Martin šetří anebo ta kosa v jabkach nezůstala bez následků. A Regi može, tak uvidíme.

 • RobertFCS - 28.02.2021, neděle, 15:16
  (0)

  Artigas: Pokud se nepletu došel jsem jako podhrotový a křídelní hráč a takhle sám i představuje. Klasický útočník to není

 • spiky - 28.02.2021, neděle, 15:15
  (0)

  Jurečka se také hodně zvedl, ale jestli dokáže naplno zastoupit Klimenta? Za mě Kliment pro naši ofenzivu teď nepostradatelný, tím kolik zvládne soubojů a podrží míčů. Velká ztráta ještě před úvodním hvizdem.

 • Artigas - 28.02.2021, neděle, 15:14
  (0)

  V každém případě je to celkem oslabení ...

 • eden14 - 28.02.2021, neděle, 15:14
  (0)

  artigas, pokud sis nevšiml, tak napsal bez klasického útočníka :) a pokud nevíš, že jurečka čistý utočník není, tak je to smutné, co víš o svém klubu

 • Artigas - 28.02.2021, neděle, 15:13
  (0)

  Že by Kliment po té kose v peltastánu měl přece jenom něco?

 • Skein - 28.02.2021, neděle, 15:12
  (0)

  a dnes to počasí fotbalové..safra porte

 • Artigas - 28.02.2021, neděle, 15:12
  (0)

  RobertFCS: A Jurečka je co, golman?

 • karagavrylydys - 28.02.2021, neděle, 15:04
  (0)

  My bez Klimenta, Slavia v plné sestavě.

 • RobertFCS - 28.02.2021, neděle, 15:03
  (0)

  Tak dneska bez klasického útočníka. Kliment ani na lavce a Cicilia jen na lavce. Jsem zvědav

 • Skein - 28.02.2021, neděle, 13:34
  (0)

  nbk to jsou ale starosti...

 • sassha - 28.02.2021, neděle, 13:30
  (0)

  3.El, ale ne zakladni skupina

 • nbk - 28.02.2021, neděle, 13:21
  (0)

  Takový dotaz,pokud mol cup vyhraje tým který v lize skončí 1.nebo 2. Tak do poháru jde pět týmů. Ale kdo jde do evropy a kdo do té nové ligy? Automaticky se pořadí posunuje a třetí tým dostane šanci v zakl skupině evropské ligy?

 • nbk - 28.02.2021, neděle, 13:18
  (0)

  S*

 • nbk - 28.02.2021, neděle, 13:18
  (0)

  A udělat takový faul sks, acs či Plzeň tak hraje uz v jbc z odůvodněním že šlo o posklouznuti bez úmyslu... Jsem zvědavý kolik dostane Jovovic. Pokud navrc dva on musí nejmíň 3

 • Artigas - 28.02.2021, neděle, 13:18
  (0)

  nbk: hm, tak to byla fakt "velká hrubost" vzhledem k oraništi ... dík, neměl jsem info. Ovšem to by takový Bořil už v této sezóně nehrál ...

 • nbk - 28.02.2021, neděle, 13:16
  (0)

  Artigas, zasedání disciplinární komise usoudilo velkou hrubost a stopku dva zápasy.. tož tak..

 • Artigas - 28.02.2021, neděle, 13:13
  (0)

  A jak to, že nehraje Navrc?!?! Za redku je pořád jeden zápas a ten snad platí i na dohrávku s peltovcama, ne?

 • Artigas - 28.02.2021, neděle, 13:09
  (0)

  Jinak Ciccilia už je cajk, jak to vypadá s Tomičem? Od té bolehlavi nehrál ...

 • Skein - 28.02.2021, neděle, 12:00
  (0)

  super dva rozhovory - Milánek a Michálek :-D

 • RobertFCS - 28.02.2021, neděle, 10:32
  (0)

  Stárne tak pomalu, že to ani není vidět. Na základní sestavu v Plzni už to sice nebylo, ovšem pro Slovácko je záložník Milan Petržela (37) poklad. V posledních dvou zápasech dal gól (v sezoně tři), rychlostně je na tom pořád lépe než většina obránců. V provinčním klubu pomohl po svém návratu spojit několik partiček a nyní si vychutnává velkou jízdu. „Teď jsme MANČAFT,“ zdůrazňuje s potěšením bývalý reprezentant, jenž bude hrát v Uherském Hradišti ligu i v příští sezoně. V kabině je Petržela nositelem dobré nálady. Rád šije do druhých a umí přijmout i narážky na svou osobu. Když si během plzeňské štace nechal udělat na hlavě „komedii“, dostal přezdívku Kartáč. Podle „zeleninového“ příjmení je také Celer. „A hodně lidí mi říká Milánku. Protože jsem takovej malej skřet. U nás na vesnici má borec padesát let a furt je pro každého Pepíček,“ líčí rodák z Hoštic-Heraltic v rozhovoru pro iSport Premium. Jdete rozjetí na Slavii. Berete to jako velký zápas? „Jasně. Vnímám to tak, že je to naše velká šance ji trošku potrápit. Slavia má v nohách čtvrteční zápas Evropské ligy v Leicesteru, do toho cestování. Minule jsme ji doma porazili. Bylo by dobré, kdyby se to povedlo znova.“ Panuje u vás po úspěšných výsledcích absolutní pohodička? „Když máte výsledky, odráží se to na celém klubu. V týmu je pohoda, sranda. Máme harmonii. Všichni se víc těšíme do práce, smějeme se na sebe. Nálada je určitě příjemnější, než když se trápíte se záchranou.“ Čemu přičítáte vzestup Slovácka? „Podařilo se mužstvo stabilizovat. Každý z nás ví, jaký má na hřišti úkol. Čím víc hrajeme pohromadě, tím víc jsme na sebe zvyklí. Přináší to ovoce. Drží se nás i štěstíčko, což je taky důležité. (klepe na stůl) Trenér po nás chce, abychom lítali všude, byli agresivní a každému to znepříjemňovali. V tomto směru asi uvažuje podobně jako kouč Trpišovský. Ale že bychom se přibližovali Slavii a měli se s ní rovnat, to asi ne.“ (úsměv) Zásadní je zlepšená produktivita, co? Gólů jste moc nedostávali ani v minulé sezoně, tam výraznější posun není. „Musím říct, že nám to teď docela padá. Góly dávají střeďáci i stopeři, Hofi (Stanislav Hofmann) má už čtyři. To je super. Máme šňůru, vyhráváme i venku. Dřív se tam jezdilo s tím, ať hlavně neprohrajeme. Teď si na rovinu řekneme, že chceme vyhrát. Když se daří, každý má větší sebevědomí.“ Trenér Martin Svědík vás nicméně drží hodně při zemi, že? „Myslím, že to ani nepotřebujeme. Vůbec necítím, že by v šatně někdo vystrkoval růžky anebo měl nos nahoru. Z toho, jak vysoko jsme v tabulce, si spíš děláme srandu. Sem tam o tom zašpásujeme. Musím říct, že fakt není potřeba někoho krotit, že by nějak moc vyrostl. Ani do médií nemachrujeme. Ono je lepší být v klidu. Víme to, na to jsme dost zkušení. Jak se říká: zajíci se počítají až po honu. A je to pravda.“ Máte opravdu zkušený kádr. I tohle pomáhá v boji s tlakem, zvyšujícím se očekáváním? „Hlavně si dokážeme říct spoustu věcí z očí do očí tak, jak to cítíme. Na hřišti i v šatně. Nechodíme kolem horké kaše. Máme mezi sebou důvěru. Už nejsme dvacetiletí janci, kteří se bojí a pak pomlouvají za zády. I trenér se k nám chová jako k dospělým chlapům.“ Kouč je náročný, přísný. Dokáže se s vámi spontánně radovat z výhry? „Není typ, který by v šatně skákal. Ale to víte, že bývá uvnitř šťastný. Dělá i srandičky. Ale je takový, že si hned v autobuse cestou ze zápasu dělá rozbory, hledá, co bylo špatně. Myslím, že nechce nic předem zakřiknout a slavit předčasně.“ Klub mě kvůli prodloužení nemusí nahánět Hodláte udržet třetí místo nebo zaútočit ještě na druhé? „Chceme zůstat nahoře. Aby se zase začalo o Slovácku mluvit a ukázali jsme, že jsme v lize taky. (úsměv) Rád bychom klub i nás hráče zviditelnili. Pro všechny je příjemné, když se můžeme rvát o poháry. Co máme zprávy, dost tím žije i město. Lidé nám píšou, volají. Sledují všechny naše zápasy a fandí. Chtělo by to chytit šanci za pačesy. Samozřejmě je škoda, že fanoušci nemůžou do hlediště. Ale s tím já nic neudělám. Proto je lepší se tím nezabývat, nenechat se rozhodit.“ Asistent Jan Palinek nedávno v rozhovoru pro Sport prohlásil, že jste svým příchodem pozvedl celý tým. Co vy na to? „Fakt to říkal? (udiveně) Tohle jsem neslyšel…Necítím, že by mě někdo víc sledoval anebo byl na mě nějaký tlak. Spíš si myslím, že jsem přinesl do kabiny pohodu. Slyšel jsem, že tu byly předtím partičky. Možná jsem dokázal trošku stmelit partu. Teď jsme mančaft! V kolektivním sportu musíte držet při sobě. To je strašně důležité. Jednotlivec nebo pár partiček nemají šanci. Jenom tomu uškodí.“ Jste i mentální lídr? „Celou kariéru na hřišti mluvím, hecuju. Mám to v sobě. Tím se sám vtahuju do zápasu. Teď už se snažím klukům i poradit. Nějaké zkušenosti jsem za ty roky nasbíral. To víte, že je to z Plzně do Slovácka velký skok. Nejde o zázemí, to je v Hradišti na úrovni. Ale v Plzni jsme hráli úplně jiný fotbal než ostatní. Dařilo se, fandila nám spousta lidí, hráli jsme evropské poháry. Teď ale kopu za Slovácko. Nemám s tím vůbec problém.“ V létě vám bude osmatřicet let. Jste odhodlaný hrát i příští sezonu? „Jsem. Klub mě nemusí skrz prodloužení smlouvy někde nahánět. Není tady panika, že bych neměl pokračovat. Máme s vedením dobré vztahy. Počítá se s tím, že tady budu dál. Ve svém věku už se nikam nedostanu. (úsměv) Rád bych překonal rekord pana Šilhavého v počtu odehraných zápasů. To je teď moje meta.“ Jak zvládáte tyhle anglické týdny? „Jsem fotbalista, tak se na to musím připravit se vším všudy, přizpůsobit tomu regeneraci. Není to nic složitého. Hlavní je nedávat si do hlavy negativní myšlenky, že je toho moc. Člověk se musí nachystat. Trenér se s námi staršími hodně baví. Ptá se, jak se cítíme, jestli chceme ulevit. Většinou to ale chceme odtrénovat jako všichni ostatní.“ Dbáte na sebe víc než dřív? „Musím říct, že jo. Tělo už je opotřebovanější, je potřeba mu věnovat větší péči. Ono se vám to většinou vrátí. Když je větší zátěž, nejrychleji se mi to projeví na zádech. Ale není to nic vážného. S motivací problém nemám. Kór teď, když se tak daří. Byla by škoda, kdyby se liga přerušila. Máme z toho obavy. Doufám, že nás nestopnou. Jsme testovaní, pokorní ke covidu. Nikam nechodíme, nic nevymetáme.“ Plzeň? Taková houpačka To jste mi nahrál. Kabině Slovácka se nákaza vyhýbá obloukem. Zázrak? „Jestli jsme měli za celou dobu nakažené dva hráče…Už ani nepamatuju, kdy nám někdo kvůli covidu chyběl. Možná někdy před čtyřmi měsíci? Až se tomu sami kolikrát divíme. Říkáme si, že to není možné, že musí mít ty testy nějak zfalšované. (úsměv) Fakt si dáváme pozor, jsme zodpovědní. Nikdo to nechce dotáhnout do šatny. Když vidíte, jak se virus zase rozšiřuje, a vznikají různé mutace, je možné, že nás to taky jednou sestřelí. Ale musíme se tomu co nejvíc bránit.“ Po návratu z Plzně jste měl nějakou dobu problém vzít za svůj herní styl mužstva. Už je to v pořádku? „Jsem tu delší dobu, zvykl jsem si. Bylo by smutné, kdyby ne. Už vím, co se po nás chce. Hodil jsem za hlavu to, jak jsme hráli v Plzni. Tam jsem byl furt na balonu, hrálo se do plných. Čím víc jste na míči, tím víc si dovolíte. Tady je herní styl trošku jiný. Stane se, že se do desáté minuty nedotknete balonu. Pak ho dostanete, odskočí vám a sebevědomí jde dolů. V tomto to bylo složitější. Chvilku mi trvalo, než jsem se přizpůsobil.“ Ztrácíte s věkem rychlost? „Nepřipadám si, že bych zpomaloval. Denodenně trénuju, minimálně si tu rychlost udržuju. Spíš ji už ale míň využívám. Dřív jsem vzal balon a valil jeden na jednoho. Dnes to řeším víc fotbalově, třeba si s někým narazím.“ Přijde mi taky, že už tolik nepadáte v šestnáctce… „Vidíte, takhle jsem ani nepřemýšlel…Dřív to vznikalo z toho, že jsme měli s Plzní větší tlak. Byl jsem hodně na balonu, častěji jsem se dostával do vápna. Někdy to svádělo k tomu, aby člověk v souboji spadl. Teď se do těchto situací dostávám tak dvakrát třikrát za zápas. Chci akci spíš dohrát.“ Co si myslíte o současné Plzni? Jde nahoru? „Abych pravdu řekl, vůbec nevím, co si mám myslet. Nevyznám se v tom. Z jedné strany slyším, jak je to super. A z druhé, že tragédie. Výsledkově se Plzni nedaří, fanoušci byli zvyklí na něco úplně jiného. Asi to chce čas, aby si to sedlo a nedělat paniku. Není sranda vést takový klub a nedostat se do Evropy. Všichni, kdo do toho dávají peníze, to sledují. Není nic příjemného být najednou devátý v tabulce. Chvíli máte pocit, že se Plzeň zvedá a pak někde dostane dardu. Je to taková houpačka.“ Vy jste byl na křídle docela produktivní. Proč nejsou i vaši nástupci Kayamba, Ba Loua, Falta? „Možná jim chybí, aby to vzali víc na sebe. Když jsme hrávali s Pilkou (Václavem Pilařem), trenér Vrba nás nabádal, ať to pořád zkoušíme jeden na jednoho. A když to nevyjde, zkoušet dál. Když je teď Plzeň v křeči, myslím, že se každý bojí vzít na sebe zodpovědnost, aby nic nezkazil. Tohle křídlům svazuje nohy. Měla by vytvářet šance ostatním a ne se schovávat, zbavovat balonů. Přitom Ba Loua i Kayamba jsou na tom rychlostně i technicky dobře. Divím se, že to nepřenesou do zápasu. Asi je fakt hodně svazuje nervozita.“ Jak vnímáte novou skutečnost, že se spolumajitelem Viktorie stal sportovní manažer Adolf Šádek? „Když jsem se to dozvěděl, bylo to pro mě překvapení. Nevím, kam to směřuje, ale určitě to mají dobře propracované. V Plzni ví, proč to udělali. Pan Šádek je tam hodně let. Asi si i zasloužil, aby do klubu vnesl své jméno ještě víc. Asi se něco děje, ale přesné informace k tomu nemám. Nevím, co tam mají za lubem.“ Jak komentujete přesun vašeho dlouholetého kouče Pavla Vrby do Sparty? (smích) „Pár zpráv jsme si napsali. Samozřejmě jsem si rýpnul, to je jasné. Jsme spolu v kontaktu. Já, Limba (David Limberský) a trenér jsme furt na drátě. Hecujeme se, posíláme si různé srandičky. Bavíme se úplně o všem, nejen o fotbale. Je to takový náš fotbalový táta. Nijak mu Spartu nezazlívám. Nejsem naštvaný. Beru to tak, že je to práce jako každá jiná. Když lidí skončí v jedné fabrice, jdou do jiné.“ Zvedne tým? „Vidíte, že vyhrál všechny tři zápasy. Hned dokázal, že to má pořád v sobě. I to štěstí. Znám ho. Vím, že dokáže kluky usměrnit, dát hře hlavu a patu. Každý ví, co a jak má dělat.“

 • riedlss - 28.02.2021, neděle, 10:25
  (0)

  S velkou pokorou a respektem k soupeři říkám, že za mě bude bod úspěch a případný neúspěch se chystám prožívat naprosto bez emocí. Na fotbal bych šel dnes naprosto klidný, ničím netížéný...Doufám, ze podobně to mají nastavené i hráči, mohla by to být výhoda, klid, žádný tlak, nic, jen hezký den a zápas. Přeju borcům jenom to nejlepší, vic nejde bohužel dělat, ale budeme TAM!!

 • Ondra - 28.02.2021, neděle, 10:06
  (0)

  I rozhovor s Milánkem ze Sportu by bylo pěkné počteníčko :)

 • Nike - FCS - 28.02.2021, neděle, 10:01
  (0)

  Nemáte někdo ten článek ?? To by mohlo být zajímavé počteníčko...Jen krátký úryvek co dala stránka jako popisek: Je to deset let, kdy proti sobě stáli poprvé. V divizi! Kšiltovky na čele, spousta gest a emocí. Trenérští samouci, pověrčiví pracanti. Jindřich Trpišovský vedl Horní Měcholupy, o dva roky starší Martin Svědík zvedal utrápené Pardubice. A teď? U prvního doznívá euforie, že se o čtvrtfinále Evropské ligy utká s vysněným Glasgow Rangers, ten druhý prožívá svoji vlastní pohádku ve Slovácku. https://www.idnes.cz/fotbal/prvni-liga/martin-svedik-trener-slovacko-rozhovor.A210226_173140_fotbal_rou?zdroj=sport_hp&fbclid=IwAR3RuWB3GcebEJuqNnVEoSf3Wd-TyZOTXELfv4SOJj74Ej-NGWRJf2KfEXk

 • a jé - 28.02.2021, neděle, 09:48
  (0)

  https://cnn.iprima.cz/slovacko-udivuje-ligu-za-malo-penez-nabizime-hodne-muziky-uziva-si-jizdu-kadlec-19958

 • Artigas - 28.02.2021, neděle, 09:35
  (0)

  Nebude to určitě jak poslední výsledek 2:0. Slátanci hrají opravdu dobře, s druhým týmem Premier League si de facto vytřeli prdel, když nedostali ani branku (!!!), což moc z našich týmů nedokázalo. Sima, Olayinka a ten kkt prasácký Kuchta jsou velice nepříjemní; chtělo by to jeden Bořilův zákrok jak u jablek a bylo by to lepší. Remíza by nebyla špatná, ale vzhledem k tomu, že týmy pod FCS bodují naplno (Liberec spláchl Pardubice, které kluci bohužel nedali, Plzeň tak tak Brno), takže se na nás tlačí, tři body by bylo přímo platinové, vzhledem k tomu, že cirkus toaLetná zas výmýšlí.

 • tucekbucekmucek - 28.02.2021, neděle, 09:15
  (0)

  Cítím dneska remízku

 • TondaFCS - 27.02.2021, sobota, 23:04
  (0)

  Jako ok, beru fakt, ze Svedik vede a-tym a jde 100% na vysledky, proto prakticky ignoruje zapracovavani mladych, pominu-li Kohuta, ktery uz ma ale stejne 20. Proc jde ale stejnym zpusobem na vysledky i b-tym, tomu nerozumim. Jako kde teda dostanou sanci ti mladi? A nemyslim zaverecne minuty zapasu? Protoze stav je takovy, sice Svedik super, ale jakmile odejde, tak zasadnim zpusobem chybi mlada zakladna. Neberte to spatne, jenom se trochu obavam pyrhova vitezstvi :/

 • kecipep - 27.02.2021, sobota, 21:45
  (0)

  Za mě zásadní bude výkon Kalabišky, ať už proti sobě bude mít Simu či podobné hovado

 • Bayern Munchen - 27.02.2021, sobota, 21:42
  (0)

  Zítra to bude extrémně těžké uhlídat Simu, Olayinku, Baha a v obraně bude asi Deli, bude to těžké jak rychlostně kraje tak hlavičkové souboje v obraně při centrech... snad to Kalabiška s Reinberkem uběhají a Hofi s Kácou uskáčí... asistent budou muset hodně naši krajní záložníci vracet do obrany a dost vypomáhát a to Petržela a Jurečka budou hodně běhat, proto škoda Navrce. A pak je potřeba se vyvarovat individuálních chyb, na Slávii jsme na podzim nehráli vůbec špatně, ale tam to potopil Nemrava svými chybami, tak snad se poučil a zítra podrží, určitě si zítra zachytá víc jak v jiných zápasech...

 • Rado - 27.02.2021, sobota, 21:20
  (0)

  Tak zítra zápas s jasným lídrem tabulky, nabuzeným vítězstvím nad Lesterem. Slovácko čeká maturita, která může být úspěšná jen aktivním bezchybným výkonem.V takových utkáních rozhodují maličkosti. Myslím, že Slovácko by se mělo zhlédnout v herním pojetí Slávky v 2. poločasu. Tedy hrát vysoko, aktivně a důsledně jít po odražených balonech. Ale Martin Svědík jistě tým připraví lépe a účinněji.

 • a jé - 27.02.2021, sobota, 21:18
  (0)

  https://www.lidovky.cz/sport/fotbal/svedik-ve-slovacku-zazivam-nejlepsi-obdobi-kariery-slavia-je-evropske-muzstvo-chceme-ale-uspet.A210226_180006_ln-sport-fotbal_liako

 • Gigi1 - 27.02.2021, sobota, 21:00
  (0)

  Baník odvolal Kozla a na fb každý druhý příspěvek jak by chtěli přivést Svědíka.... :)))) oslové !! Snad si nemyslí, že by se tam vrátil, když si to tady tak hezky vypiplal a ještě do týmu, který ho jednou jako úspešného trenéra vyhodil !!!

 • Skein - 27.02.2021, sobota, 18:58
  (0)

  bilas co to meleš, že se čeká, že jim dáme bůra, to nikde nikdo nepíše! Valheru, myslím, že čteš uplně jiné diskuze :-D

 • Valheru - 27.02.2021, sobota, 18:06
  (0)

  Koukám, že i fanoušci by potřebovali svého Svědíka. Zatímco náš trenér dokáže fotbalisty dostat z hrušky dolů, aby pokorně makali jako vždycky, tak někteří fanoušci už jsou v sedmém nebi a ztrácí soudnost. Je úžasné, v jaké situaci jsme a nepřeju si nic jiného, než abycyhom tam vydrželi, ale pořád to z nás nedělá nepřemožitelné. Nezapomínejme, že hrajeme proti Slávii, dosud neporaženému týmu ligy. Je potřeba mít pokoru a bojovat. Slovácko nafurt.

 • chmelda - 27.02.2021, sobota, 17:35
  (0)

  Dívám se na ten Baník s Teplicemi a ten Zajíc je fakt šílené kopyto, ten branku nevstřelil i kdyby kopal penaltu na prázdnou branku.

 • riedlss - 27.02.2021, sobota, 16:19
  (0)

  V zápase s Jabloncem jsem si říkal, když prohrajeme tak sere pes, no a... Byla to nakonec překvapivě příjemná a jednoznačná výhra. Když prohrajeme zítra tak se tomu maximálně zasměju a jedem dál. Věřím v důstojně odehrané utkání a přeju borcům hodně štěstí! FCS nsfurt!

 • bilas - 27.02.2021, sobota, 15:56
  (0)

  No, je toho tolik, že se snad čeká, že jim dáme búra. I kdyby jsme prohráli, tak snad to kluci hodí za hlavu, bodovat bude potřeba jinde :)

 • Skein - 27.02.2021, sobota, 13:44
  (0)

  tohle je hodně dobré video https://tv.isport.blesk.cz/video/6848547/rentgen-slovacko-jako-mala-slavia-svedik-vyzve-sveho-ucitele.html

 • Nike - FCS - 27.02.2021, sobota, 12:24
  (0)

  Pod příspěvkem na FB Fortuna ligy...

 • Skein - 27.02.2021, sobota, 12:07
  (0)

  Kde to čteš? pod videem asi ne. co

 • Nike - FCS - 27.02.2021, sobota, 11:46
  (0)

  Tak o žádném zápase za posledních X roků se tak nemluví jako o zítřejším... A není se jako čemu divit, je to paráda. A když čtu komentáře Slávistů, jaký z nás mají respekt a že by nám to přáli tu výhru aby jsme se dostali i před rudou lůzu, tak to hřeje na srdíčku :-)

 • Skein - 27.02.2021, sobota, 11:37
  (0)

  díky za video, mají k nám respekt, děkujeme za to borcům a zítra žrát trávu!

 • Gigi1 - 27.02.2021, sobota, 11:06
  (0)

  Pěkně se to poslouchá !!! https://www.youtube.com/watch?v=7vXcx7egSso&ab_channel=tvslavia

 • Skein - 27.02.2021, sobota, 10:02
  (0)

  super rozhovor, pookorný, jdeme od zápasu k zápasu, a pak se uvidí...díky kapitáne! zítra makat modrá

pristi
 Další články:
28.02.2021, neděle, 19:07 - Povedený restart žen. Fojtíková chytila penaltu, rozhodla střídající Polášková
28.02.2021, neděle, 19:04 - Škoda. Slovácko vedlo nad Slavií, nakonec přišlo o sérii bez prohry
28.02.2021, neděle, 18:34 - Slovácko - Slavia 2:3, lídr dvakrát prohrával, zazářil dvoubrankový Stanciu
27.02.2021, sobota, 12:05 - Šlágr jara je tady! Rozjeté Slovácko se postaví vedoucí Slavii. Setne i mistra?
26.02.2021, pátek, 12:30 - Vzhůru za vysněnou Ligou mistrů. Ženy Slovácka začínají doma proti Plzni
* Novější články * * Přidat komentář * * Vytisknout článek * * Odeslat článek * * Starší články
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace