30.11.2023
Fanoušci v zápase proti Baníku

Melichárek: Na nuly moc nedám, důležité je vítězství

07.10.2012, neděle, 17:24

Byl to gólman Dušan Melichárek, který si i přes jasnou výhru Slovácka zasloužil ocenění muž zápasu. I přes třígólové vítězství domácích si na nedostatek práce rozhodně nemohl stěžovat. Po sedmi minutách hry vychytal v gólové šanci Nitranského. Ještě před poločasem zpacifikoval gólovou hlavičku Cicmana a o pár minut později bravurně zneškodnil střelu kapitána sešívaných Kisela.

Po změně stran si na něho nepřišel ani Mičola. Po zápase si mohl oddechnout, že ani jedna slávistická šance za jeho zády neskončila.

Jaké to je, vychytat proti Slavii nulu?
Pro mě nic nového, bylo to v krátkém čase podruhé. Minulou sezonu jsme na Slavii vyhráli 1:0, takže asi dobré. Já na nuly moc nedám. Samozřejmě, že mě to těší, ale důležitější je naše vítězství.

Během zápasu jste se zranil. Omezovalo vás to? Měl jste to složitější?
Nakopnul mě jeden soupeřův útočník, pak jsem dostal ještě koňara. Byly tam nějaké dobré zákroky, zápas jsem si užil, ale je potřeba pochválit celý mančaft. Ušlapali jsem to a máme před reprezentační pauzou klid.