17.08.2024
FCS jede na výjezd

Máme problém zúročit převahu v góly, přiznává kapitán Slovácka

22.11.2011, úterý, 13:54

Se stoperem Trousilem a brankářem Filipkem je Michal Kordula jediným fotbalistou prvoligového Slovácka, který v dosavadních čtrnácti podzimních zápasech nevynechal ani minutu.

Defenzivní záložník a kapitán týmu tak byl u báječné série na konci léta, kdy Slovácko šest zápasů v řadě neprohrálo. S o to větší nelibostí sleduje současné výsledky, kdy naopak tým z posledních pěti utkání prohrál hned čtyři.

"Jsme moc zklamaní," stýská si 33letý Kordula po domácí prohře 1:2 s Libercem. "Když prohrajete gólem v devadesáté minutě, a navíc po situaci, na kterou nás trenér upozorňuje, je to špatné."

Liberec je druhý v tabulce, ale byl hratelný. Souhlasíte?
To je sice pravda, ale co z toho? Zase jsme doma prohráli. Potřebujeme do zimní přestávky získat ještě minimálně tři body, jinak podle mého názoru nemůžeme podzim hodnotit dobře.

Začátek sezony se vám vydařil. Nebyli jste až příliš namlsaní?
To si nemyslím, snad je každý z kluků pokorný a rozumný, ve fotbale totiž situace může být z týdne na týden úplně jiná. Zápas, kdy jsme byli ztrestaní, mohl být ten se Slavií, to jsme byli až příliš suverénní. Jinak ne.

• Moravian - 23.11.2011, středa, 06:36
    (0)

kecipep: A prvních 20 minut 2. poločasu byl pod tlakem zase Liberec. Myslím, že to utkání vůbec nebylo o otázce času, kdy dostanem gól. Minimálně remízu jsme si určitě zasloužili a jak říká Šovki, bylo to o individuální chybě a ta zkrátka mohla přijít kdykoli. Tedy nešlo o tlak Liberce, ale kiks, který se občas prostě stane. A my se jej vybrali v nejméně vhodnou dobu.

• kecipep - 22.11.2011, úterý, 21:48
    (0)

však jsme se od 70. minuty nedostali skoto za půlku ;) Liberec už jen kombinoval kolem našeho vápna a byla to otázka času

• Šovkovskij - 22.11.2011, úterý, 19:52
    (0)

cervik: Nemyslím si, že bychom byli v závěru pod nějakým tlakem. Tam prostě přišla individuální chyba levého obránce. Potom se může vracet hráčů kolik chce, pokud děláš takové individuální kiksy, tak ten gól prostě dostaneš.

• cervik - 22.11.2011, úterý, 18:42
    (0)

Když se dostaneme pod tlak v posledních minutách,tak to není jen o jednom,nebo dvou hráčích.KDYBY jsme vedli 3-0,tak není co řešit,tady je zakopaný pes.A pokud se obránci nestáhne záložník,tak to má holt těžké.

• JUVE - 22.11.2011, úterý, 14:38