04.02.2024
30.11.2023

Kalabiška: Nezvládli jsme to jako tým

03.09.2018, pondělí, 09:05

V zeleném dresu Karviné odehrál 42 zápasů, v sedmém kole FORTUNA: LIGY přijel na útulný stadion v Těšínském Slezsku poprvé jako soupeř.

Jan Kalabiška byl po zápase Slovácka novináři logicky nejvyhledávanějším mužem.

Sám 31letý ofenzivní záložník nastoupil za tým z Uherského Hradiště poprvé v základní sestavě.

Deset minut po přestávce měl dokonce na hlavě vedoucí branku, ale ve vyložené pozici ho vychytal domácí gólman Berkovec.

To byla velká šance. Souhlasíte?
Bylo to trošku z úhlu, ale Berki (brankář Berkovec) se dobře přemístil. Chytil to výborně.

Už v prvním poločase po vašem centru mohlo jít Slovácko Havlíkem do vedení. Byl to nacvičený signál?
To bych neřekl, balon jsem vybojoval náhodně balon ve skluzu. Hlavička Marka šla do brány, ale domácí balon vykopli z lajny. Ten zápas byl o prvním gólu. Věřím, že kdybychom skórovali my, tak jsme vyhráli.

• karagavrylydys - 03.09.2018, pondělí, 09:45