*
15.01.2022
Príprava: Hanácká Slavia Kromeríž - FCS 1:5 (1:1) - Kromeríž 15.1.22
15.01.2022
Príprava: FCS "B" - MSK Breclav 2:0 (0:0) - Belinka 15.1.22
13.01.2022
Pavel Nemcický a novinky v "bécku"
11.01.2022
Michal Kadlec v plné príprave
05.01.2022
Rozhovor: Tomáš Fryšták v FCS
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 958 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
25.11.2021
Dekovacka v zápase proti Sparte
25.11.2021
Fanoušci proti Sparte
27.09.2021
Fanoušci proti Gottwaldovu
04.03.2020
Fanoušci v zápase proti Slavii
19.02.2020
Fanoušci v zápase s Baníkem

Hodnocení 1. FC Slovácko: Úspěšný start všechny namlsal. Pak přišel pád

16.12.2015, středa, 09:40
synotliga_velky.jpg

Desátá příčka, dvacet bodů a pasivní skóre 21:31. To je vizitka fotbalového Slovácka po podzimní části Synot ligy. V souhrnu je to zhruba to, co si vedení klubu vytýčilo před začátkem soutěže. Výsledky přesně odpovídají předchozím pěti sezonám. „Bodově jsme na tom velmi podobně, spokojeni ale být nemůžeme. Kdybychom nepropadli v moravských derby, mohli jsme být v úplně jiné situaci," mrzí trenéra Svatopluka Habance.

Mužstvo šlo do podzimu prakticky bez posil, spíš počítalo ztráty hráčů ze základní sestavy. Do Jablonce odešel Trávník, kousek vedle v Liberci hostoval Kerbr. Mimo hru byl dlouhodobě zraněný Kalouda, v průběhu podzimu se zranili Kuncl, Šimko a Břečka.Náhrady? Žádná velká jména. Z dorostu povýšili Civič a talentovaný Sadílek, kteří se ukázali v solidním světle. Z hostování se vrátili Daníček a Hofmann, těsně před startem podzimu přišel z pražské Sparty obránce Chvátal.

Před jarní částí čeká mužstvo hodně práce. Zatímco v předchozích sezonách by bylo dvacet bodů solidním odrazovým můstkem, tentokrát tomu tak úplně není. Na „vině" je beznadějně poslední ostravský Baník, jehož body se rozpustily mezi další týmy. Na druhou sestupovou příčku tak mají modrobílí náskok pouze pěti bodů. Tradičních třicet bodů tak na záchranu pravděpodobně stačit nebude.

Parádní start vs. nepovedený závěr

Za umístění zhruba v polovině tabulky může mužstvo děkovat svému výbornému startu do soutěže. V prvních pěti zápasech třikrát vyhrálo a urvalo deset bodů. Solidní začátek zastínila dlouhá série pěti zápasů bez výhry v závěru podzimu, během které bralo Slovácko jediný bod. Čekalo se víc od zápasů v Brně a hlavně v Olomouci, z tohoto pohledu je počet bodů mírným zklamáním.

Očima Svatopluka Habance: „Máme za sebou opravdu zvláštní půlrok. Po výborném začátku přišla zranění, která svým elánem dočasně ‚zneviditelnili' mladíci. Ztráta Kaloudy se ale projevila na naší úderné síle. Úspěšný start namlsal nejen fanoušky, přišlo určité uspokojení a někteří hráči nepodávali výkony, na které mají."

Defenziva

Tady vězí největší problém Slovácka. Jedenatřicet inkasovaných branek je na podzim suverénně nejvíce za posledních pět let. Více gólů dostal jenom Baník, stejně jako Slovácko je na tom Jihlava. Už v průběhu jara mluvil trenér Habanec o posílení defenzivy. Přes zimu by to chtělo v obraně razantní změny, ne jenom kosmetické. Zajímavostí je, že v zápasech proti Slovácku se dvougólově „nastartovali" Fatai ze Sparty, Baroš z Mladé Boleslavi, brněnský Řezníček, olomoucký Malec a v posledním zápase Hora z Teplic.

Očima Svatopluka Habance: „Výkony obrany, to je skupinová chyba od hlavního trenéra a ž po posledního hráče. Je ale potřeba říct, že k selhání systému často vedly neskutečné individuální chyby. Do obrany by aspoň jedna posila měla určitě přijít."

Ofenziva

Z šestnácti zápasů neskórovalo Slovácko pětkrát, logika je jasná: bez gólů se neboduje. Venku se útočníci neprosadili ve čtyřech případech, doma jen proti pražské Slavii. Z jednadvaceti branek vstřelila dvojice Diviš – Došek dvanáct, tedy větší polovinu. Náhrada za Libora Doška se zatím najít nepodařila, očekávaný útočník z Toga Francis Koné většinu podzimu promarodil. Doskakoval ve čtyřech zápasech, z odehraných 67 minut se nedají odvozovat žádné závěry.

Očima Svatopluka Habance: „Jsem rád, že jsme si ověřili, že umíme nejen systém „Libor Došek", ale umíme být nebezpeční i jinak. Máme tedy dvě varianty, teď je na nás, abychom nalezli utkání, ve kterých hru na brejky zvolit. Abychom měli i variantu číslo tři, to by musel být Kone zdravý, což bohužel na podzim nebylo. Věřím, že absolvuje přípravu a bude na jaro nachystán v plné síle."

Co se podařilo:
 pět výher doma

Skvělá představení v prvním a posledním zápase podzimu. Zápasy s pražskou Duklou (4:3) a proti Teplicím (4:2) by byly ozdobou i daleko prestižnějších soutěží než je Synot liga. Slovácko udivovalo nevídanou bojovností, chutí poprat se o úspěšný výsledek. Dohromady to vedlo k obrovskému zlepšení bilance domácích zápasů. Oproti jarní části sezony, ve které Slovácko vyhrálo doma jediný zápas, mohla parta kolem Doška oslavovat se svými fanoušky celkem pětkrát.

Očima Svatopluka Habance: „Tady se dají krásně použít slova Tomáše Pospíchala, že fotbal nemá logiku. Zatímco v minulé sezoně jsme toho doma moc nezískali, tak letos jsme s prakticky stejným mužstvem tento trend úplně otočili. S tím jsme samozřejmě spokojení, musíme ale pořád hledat nové impulsy k nabuzení týmu, abychom v tom pokračovali."

Co se nepodařilo: moravská derby

Do pozitiv se jistě směle může zařadit fakt, že Habancovi hoši dokázali jako jediní z celé ligy urvat bod na hřišti plzeňské Viktorky. Pak ještě přidali výhru v Jihlavě, jenže pak jako když utne. Na stadionech soupeřů to bylo jedno velké trápení, po Baníku jsou Došek a spol. venku nejhorším mužstvem. To navíc umocnila skutečnost, že modrobílí padli s moravskými rivaly v Brně, ve Zlíně i v Olomouci. Největší rozčarování zavládlo po zpackaném derby ve Zlíně. Ostře sledovaný zápas nevyšel herně ani výsledkově (1:2). Když jsme u negativ, musíme zmínit i vyřazení v domácím poháru od divizního Slavičína.

Očima Svatopluka Habance: „Absolutně nedokáži popsat, proč došlo k takovému obratu a venku jsme najednou byli bezzubí. Naše výkony venku byly hrůzostrašné. V některých zápasech jsme zklamali celkově, chybělo nasazení, držení míče, střelba, zkrátka všechno. Nechci být alibista, proto říkám, že tam hrálo roli uspokojení, což bylo na hřišti vidět."

Podzim 1. FC Slovácko v posledních pěti letech

Rok Umístění výhry remízy prohry skóre body
2011 8. 7 2 7 16:18 23
2012 8. 5 5 6 21:20 20
2013 8. 5 4 7 26:28 19
2014 7. 6 3 7 24:21 21
2015 10. 6 2 8 21:31 20

Zajímavá čísla

6 - Tolik branek vstřelili nejlepší střelci mužstva. Jaroslav Diviš se na Libora Doška dotáhl v posledním podzimním kole.
3 - Jméno Jaroslava Diviše figuruje i mezi autory nejvíce asistencí. Spolu s ním přihrál na tři góly i Marek Havlík.
1392 - Železným mužem týmu je záložník Marek Havlík, který vynechal jen 48 minut. O šest minut porazil Milana Heču.
22 - Alespoň na jednu minutu zasáhlo do šestnácti podzimních zápasů v dresu Slovácka dvaadvacet hráčů.
41+3 - Tolik karet (41 žlutých a tři červené) posbírali hráči Slovácka. V obou statistikách jim patří v lize druhé místo.
63 - Milan Heča nasbíral mezi ligovými gólmany nejvíce zákroků – 63. Rozdal rovněž nejvíce přihrávek – 627.

Trenér si vychutná Arsenal, hráči proběhají Vánoce

Včera mužstvo absolvovalo výstupní testy v Olomouci, dnes hráči nastupují na dovolenou. Ani přes svátky ale nebudou moct úplně vypnout, na rozloučenou vyfasovali individuální tréninkové plány a sporttestery. „Zimní příprava bude extrémně krátká, protože začínáme už 13. února. Pouze šest týdnů je málo, nemůžeme si dovolit žádné zahálení," vysvětlil trenér Slovácka Svatopluk Habanec. Podle něj ale plán příliš nevybočuje z toho, na co jsou hráči zvyklí. „Ale úkolů tam přece jen mají o něco víc," pousmál se hradišťský lodivod.

Fotbalisté Slovácka se znovu sejdou 3. ledna. Přípravu na odvety začnou dalšími testy, pak se hned vydají do Uherského Brodu na kondiční soustředění. Následně se budou připravovat v domácích podmínkách, od 27. ledna do 6. února je pak čeká soustředění v Turecku. „Odehrajeme tam i generálku," prozradil Svatopluk Habanec.

On sám dnes odjíždí na krátkou dovolenou, odkud zamíří do Anglie. „Jedu na utkání Arsenal – Manchester City. Jedu tam i s mojima klukama (s dcerami – pozn, aut.), už se nemůžu dočkat," dodal dobře naložený kouč Slovácka.

Záložník 1. FC Slovácko Veliče Šumulikoski: Dvacet bodů je solidních, ale čekal jsem o čtyři víc

Veliče Šumulikoski neprožil úplně ideální podzimní část ligy. V úvodu sezony nastupoval pravidelně, ale ozvaly se bolesti zad, které ho ze zápasového rytmu vyřadily. Přestože vynechal tři duely, byl makedonský plejer jedním z tahounů Slovácka. V létě mu končí v klubu smlouva, existuje však možnost, že by skončil i dříve. Čtyřiatřicetiletý matador připustil, že v zimní přestávce bude kvůli zdravotním problémům zvažovat svoje další působení v profesionálním fotbale.

Už jste se rozhodl, jestli budete v klubu pokračovat i na jaře?
Mám smlouvu do léta. Momentálně je pauza, trochu si odpočinu a uvidíme, co naznačí moje tělo. Trénovat a hrát přes bolesti zad se nedá pořád. Při hře se na to snažím nemyslet, doufám, že do zimní přípravy naskočím.

Po podzimu jste na desátém místě se ziskem dvaceti bodů. Jste spokojený?
Myslím, že jo. S dvaceti body nemůžeme moc jásat, ale je to takový solidní základ do jarních odvet. Stejně mají ještě Jablonec a Příbram, mít lepší skóre, tak jsme mohli být v horní půlce tabulky.

Odpovídá postavení v tabulce síle a kvalitě mužstva?
Na jednu stranu odpovídá, na druhou stranu jsme mohli mít o čtyři, pět bodů víc. Měli jsme nastavenou nějakou koncepci, ale v několika zápasech jsme dostali hodně laciné góly, které všechno nabouraly. To ovlivnilo postavení v tabulce. Přišli mladí kluci z béčka a juniorky, kteří nemají moc zkušeností, měli jsme také hodně zraněných. Z tohoto pohledu byl podzim celkem slušný.

Hořela hlavně obrana. Jednatřicet inkasovaných branek je hodně…
To je pravda. Bohužel, měli jsme takové období, ve kterém jsme dostávali hodně laciné góly. Na tom musíme zapracovat, máme na to šest týdnů.

Který zápas byste na podzim označil jako nejlepší?
Bylo tam víc slušných zápasů, ale vybral bych asi poslední mač proti Teplicím. Po stránce agresivity, bojovnosti a touze po výhře bych ho hodnotil jako náš nejlepší.

Který se naopak povedl nejméně?
Derby ve Zlíně. Chtěli jsme tam hodně uspět, ale první poločas byl z naší strany tragický. Fotbal jsme začali hrát až ve druhé půlce, ale paradoxně v době našeho tlaku jsme dostali druhou branku. Ten zápas byl pro nás velkým poučením, na jaře musíme Zlínu porážku vrátit.

Více se čekalo i od zápasů v Brně a Olomouci. Také tam Slovácko prohrálo…
V Brně jsem nehrál kvůli zranění, v Olomouci jsem měl zase čtyři žluté. V obou zápasech mančaftu scházelo víc agresivity a touze po výhře. Navíc v Olomouci všechno ovlivnil gól soupeře, který padl už ve třetí minutě.

Jak jste se svými výkony spokojený vy osobně?
To ať zhodnotí někdo jiný. Já můžu jen říct, že všechno, co jsem odehrál, tak jsem se snažil odbojovat a hrát srdcem. Už nejsem nejmladší, mám zdravotní problémy a vždycky jsem si uvědomoval, že to může být můj poslední ligový zápas.

Pohled majitele klubu Zdeňka Zemka: Kouč Habanec svou pozici obhájil

„Začátek sezóny byl z mého pohledu až nad očekávání dobrý. Po něm přišel u nás už možná tradiční podzimní pokles, ale uzavřený vydařeným zápasem s Teplicemi. Já osobně bych viděl na našem kontě raději třiadvacet bodů a klub na osmém místě, ale současný zisk a pozice nejsou těmto metám nijak vzdáleny.

Co mě mrzí a vadí, jsou už ty vzpomínané výkyvy, které ale nepostihují jen Slovácko, ale i další kluby. Důkazem toho jsou právě již zmíněné Teplice, které zakončily podzim pětizápasovou černou sérií. Přitom je to mužstvo, které se léta drží na výsluní ligy. Analýza a hledání příčin našich výpadků jsme nechali až na období po posledním zápase. Čeká nás jednání představenstva klubu a také schůzka s trenérem v příštím týdnu. Tam budeme hledat příčiny našich neúspěchů.

Je ale potřeba si objektivně uvědomit, že nás letos provázela řada zranění hlavně zkušených hráčů, namátkou vzpomenu Kaloudu, který patřil k oporám. Pro mě trošku nepochopitelně nám stagnuje či nefunguje obrana, respektive celá defenzívní činnost týmu. Branek jsme dostali skutečně hodně a v této statistice patříme k pěti nejhorším týmům.

Rezervy musíme hledat v první řadě v tréninkovém procesu, v přístupu k němu a v jeho efektivitě. Jsou to ale věci řešitelné, a přestože jarní část začne letos nezvykle brzy, už v polovině února, tak dokážeme mužstvo připravit tak, aby se v tabulce dostalo do první desítky.

Samotný závěr podzimu byl ve znamení spekulací nad pozicí trenéra Habance. Takové spekulace se objevují vždy, když se nějaký čas nedaří. Svatopluk Habanec ale poslední zápas s Teplicemi z lavičky vedl a dovedl jej k vítězství. Tím svoji pozici obhájil a sám tak uťal veškeré spekulace. Nadále má důvěru a tým bude připravovat na jarní boje. Věřím, že v jarní premiéře, která bude na domácím stadionu proti vedoucí Plzni, dokážeme odehrát důstojný zápas."Share |
Zdroj: denik.jpg
Jméno Heslo
text
 • Valheru - 24.12.2015, čtvrtek, 23:19
  (0)

  huhu, on je u Slovácka bohužel dlouhodobý problém, že informace nemá pomalu ani tiskový mluvčí :-( Boj v tomto ohledu zdá se bohužel být se současným vedením bojem s větrnými mlýny.

 • Skein - 24.12.2015, čtvrtek, 13:39
  (0)

  a hlavně se ukáže charakter tohoto klučiny, uvidíme po odmlce. ano dle infa jsme dostali lepší keš jako by byl v dorostu. díky a adios Holikos. ze trenéninkové plochy, pracuje se na projektu, který musí projít určitými prosesy, já je doufám a pevně věřím, že to bude. Nic není ze dne den, takže opatrnš na toto téma. ztm se jede ve starých kolejích. hezké svátky

 • FCS10 - 23.12.2015, středa, 19:31
  (0)

  A mimo téma Mám doma navíc knihu o historii fotbalu na Slovácku "Dáme góla, dáme..." Nechci dělat inzerci, ale třeba někdo bude mít zájem. Fungl nová, neotevřená, nepoškozená. Na ceně se můžeme domluvit, rozhodně by to nebylo těch plných 799,- jako oficiálně. A předem přeju krásné a klidne prožití Vánočních svátků a aby byl příští rok lepší než ten letošní. :)

 • tomisek - 23.12.2015, středa, 19:24
  (0)

  Huhu:jak píše Soča,je to dost. Pro oficiální informaci požádej mluvčího klubu :)

 • soča - 23.12.2015, středa, 19:09
  (0)

  huhu: asi není solidní dávat tyto informace na internet, ale je fakt, že Slovácko dostalo za 17 letého kluka opravdu velký balík. Holíku! Děkujem!

 • huhu - 23.12.2015, středa, 16:09
  (0)

  Babu,Valheru: huhu by si přál být informovaný, avšak oficiální stránky v případě prestupu holíka mlčeli, takže huhu zůstal jako většina fanoušků slovácka bez informací a jeho slova o přestupu zadarmo byli jen známkou frustrace a předpokládal nějakou menší tabulkovou částku, pokud to bylo mnohem víc, prosím o info :)

 • Pan Puk - 23.12.2015, středa, 16:09
  (0)

  FCS10:Spekuluje se o nekolika milionech. Z klubu jen vyslo, ze to byla castka ktera se dava za nektere ligove hrace.

 • FCS10 - 23.12.2015, středa, 14:22
  (0)

  Babu: Mnohem víc? To jest kolik? :)

 • Babu - 23.12.2015, středa, 13:49
  (0)

  huhu: zadarmo?? :D za toho "slávistického odchovance" (jak se on po 2 měsících v praze označuje) jsme dostali mnohem víc peněz než by kdo čekal, na to, že si kop maximálně v dorostu.

 • Valheru - 23.12.2015, středa, 12:40
  (0)

  tomisek: huhu je jako obvykle hyperinformovaný :-)

  ondicz: to je jeden brankář, co si myslel, že má na to chytat v Ačku v podobném věku jako Holík, a tak šel do Příbrami, kde nám všem ukázal, co v něm je :-)

 • ondicz - 22.12.2015, úterý, 19:25
  (0)

  Krček by byl super, kdo to je vůbec netuším ale jméno má stylové:)

 • tomisek - 22.12.2015, úterý, 19:24
  (0)

  Huhu: jak víš, že odešel zadarmo?Píšeš kraviny. Není to pravda

 • huhu - 22.12.2015, úterý, 18:41
  (0)

  KEIKIN: tréninkové plochy máme, kvalitní trenéry taky, na skauty nemáme peníze, problém je v tom že si tu vychováme talent a on nam v 17 uteče do Slavie zadarmo. Za mě změnit jediné, Krejčího.

 • tomrs - 22.12.2015, úterý, 12:24
  (0)

  KEINKIN: připadá mi to jak kdybys to opisoval z deníčku Jaroslava Hřebíka:D

 • eLucky - 22.12.2015, úterý, 11:31
  (0)

  to KEIKIN: Tvůj postup by teda byl extrémně radikální musím říct:D Na to nemáme čas ani možnosti se obávám. Navíc - buďme realisti - v akademii jsou i velmi dobří, přímo špičkoví trenéří! Samozřejmě je tam odborník v Psotkovi, ale také např. domácí Staňa Vajčner, který byl už několikrát oceněn celorepublikově jako výjimečný trenér a jednou dokonce jako vůbec nejlepší trenér mládeže v Česku. Osobně si myslím, že akademie by měla byt postavena na zkušenostech domácích bývalých hráčů klubu jako jsou Hlahůl, Němča, Kordič, Kowal, Činčala - ti všichni se v akademii nějakým způsobem angažovali. A ve stejné zapojení do struktur akademie doufám po ukončení kariéry i třeba u Šumiho, Libora... případně i navrátivších se odchovanců - Kadlec, Kúdela? Tito zkušení hráči samozřejmě nemusí být zákonitě dobří trenéři, ale mladým v akademii rozhodně mají co předat jednak ze svých zkušeností a jednak ze svých schopností:) Navíc se u "domácích" trenérů daleko lépe pěstuje jakýsi klubismus, než u trenérů ztv. z venku - což tu jednu dobu byla velká móda v akademii a prakticky se to vůbec neosvědčilo. Např. experiment s Mišovcem byl totální propadák.

 • KEIKIN - 22.12.2015, úterý, 10:35
  (0)

  Myslím, že pokud radikální řez, tak už teď a nečekat. Sezona je stejně defacto v kýblu. A případný nový trenér by měl mít více času se připravit na další sezonu. Teda nechcu byt chytrý jak radio, ale je čas dělat jiný fotbal: Navrhuji tedy představenstvu klubu: Jako sportovního ředitele a současně trenéra přivést Martina Haška. Změnit koncepci vzhledem k našim možnostem. Povyhazovat trenéry mládeže a investovat do odborníků na moderní mládežnický fotbal a taky do akademie. Je třeba vybudovat tréninkové plochy + zázemí. Současně změnit skauting - vybírat jiné typy hráčů. Větší, silovější, bojovnější. To vše by znamenalo se zbavit průměrných hráčů, nechat hrát zkušené a vedle nich mladé nadějné. Nerozdělovat hráče na obránce a záložníky, v moderním fotbale se stírají role. Fotbal se dneska na úplně té nejvyšší úrovni hraje jednoduše na dva doteky v plné rychlosti. Bez míče bránění v bloku se zajištěním spoluhráčů, kteří si vystoupí. Po ztrátě míče okamžitý sprint za balon. Taktika se mění dle score během zápasu a reaguje na aktuální stav. Cílem je kontrolovat celý zápas.

 • Skein - 22.12.2015, úterý, 08:44
  (0)

  ztm jen spekulace, uvidíme po sezoně, nnyní to není na pořádku dne.

 • egi - 20.12.2015, neděle, 13:50
  (0)

  Ano,Habanec má nabídku od Brna a taky zájem odejít,ale je pod smlouvou a tu chce naše vedení dodržet. Leda,že by se kluby nějak domluvily (momentálně žádná dohoda není). To vím zase od našeho představenstva.

 • Pedro - 20.12.2015, neděle, 13:29
  (0)

  S tou jistotou Habance na jaro bych tak určitě nepočítal...dle velmi dobrých zdrojů z brněnského představenstva se s ním na post sportovního ředitelke velmi vážně počítá v Brně co nevidět...

 • KotelGuláše - 18.12.2015, pátek, 10:14
  (0)

  Je to nějakej debil. Ať si tu slávisticko hvězdu pichne do prdele.za dva roky bude ze slávky přestupovat do Jihlavy a hanět bude zas slávku že nedostal čuchnout.

 • eLucky - 18.12.2015, pátek, 10:12
  (0)

  Krček je stále hráčem Příbrami a Vejmola zas Jihlavy. Ani jeden z nich samozřejmě (zatím) nechytal za áčko. Možná v přípravě. Vejmola byl tuším v áčku na jaro alespoň na lavce. Vejmola taky loni hostoval v druhé lize v Kolíně, kde se celkem chytl. Zato Krček... si zahrál pořádně od přestupu tak akorát za juniorku Příbrami, dnes je prej na hostávní v ČFL.

 • Skein - 18.12.2015, pátek, 10:12
  (0)

  ohledně Kerbra, myslím že zájem Liberce stále je, je to o jendání, dle mě tam zůstane. Možná přestup, uvidíme během přestávky.

 • Skein - 18.12.2015, pátek, 10:08
  (0)

  kua to je trotl ten Holik, sto a jedna se Sadílkama, je to zajímavé, u sourozenců asi v pohodě, férové jednání a Holík brečí, a pak že je odchvoanec Slávie, za minutu hry. to je komediant. jdu zvracet znej

 • Greif - 18.12.2015, pátek, 09:59
  (0)

  Lysoněk :D

 • Babu - 18.12.2015, pátek, 09:08
  (0)

  Keikin: Krček, Vejmola, Holík. Jiné si nevybavuju. Všeci děsně uražení a sami si připadali tak talentovaní, že jsme je tu prý nedoceňovali. Kde jsou první dva, netuším.

 • KEIKIN - 18.12.2015, pátek, 08:27
  (0)

  Možná že je, ale kolikátý podobný případ už to je ? Skoro mám pocit, že mluvil spíš o řediteli než o Slovácku jako celku.

 • eLucky - 18.12.2015, pátek, 07:36
  (0)

  To sů od něho kecy jak dyby sme ho tady nutili nádeničit na polu kurva. Ať políbí Slávistický dres a narve si prachy do prdele! Je zvláštní, že Michal Trávník nebo Marek Havlík se dokázali prosadit tady v našem klubu, který tomuto megasupertalentu šlape po štěstí. Jestli bude hrát tak dobře jak mu to v 17ti kecá, tak to musí dotáhnout minimálně do repre! No uvidíme... nic zlého mu přát nebudu, ale je to pěkný čurák.

 • Greif - 18.12.2015, pátek, 07:15
  (0)

  Nemá to v hlavě v pořádku ... hlavně že chtěl už v květnu pryč ..co s takovým chudáčkem ..

 • onysfan - 17.12.2015, čtvrtek, 22:58
  (0)

  Nevíte někdo něco o Kerbrovi? Zůstává v Liberci nebo se vrací?

 • Babu - 17.12.2015, čtvrtek, 22:46
  (0)

  díky za odkazy. Co mě potěšilo u Sadílků - že Krejčí řekl, že nikdo z mladých hráčů neodejde. Co mě překvapilo u Holíka - ať už to bylo, jak chtělo, ok, chtěl odejít, ale co to je za kecy, co pouští ven? Odmala tu hraje a pak vykládá, jak je od narození Slávista. Hrál za ně minutu a cítí se být slavistickým odchovancem, to si nevidí ani trochu do huby? I kdyby ho odsud vykopali lopatou, tak by měl některá svá tvrzení mírnit. Ve Slovácku dostávají odchovanci šanci a pokud dupal, že chce v 17 do áčka a nebyl tam, tak má možná přehnané sebevědomí. Havlík, Sadílci, Trávník jsou příkladem toho, že každý šanci dostane, někdo dřív, někdo později. Neznám zákulisí toho příběhu, ale jeho vyjadřování se do médií je neskutečně velkohubé na 17letého borca, co ještě nic nedokázal. Megatalentů v 17 rokoch už tu bylo a jak někteří dopadli.

 • achjohosku - 17.12.2015, čtvrtek, 22:06
  (0)

  Tady je ten článek: https://ctrlv.cz/i94j https://ctrlv.cz/v4Jx https://ctrlv.cz/LWL4

 • achjohosku - 17.12.2015, čtvrtek, 22:01
  (0)

  Já mám internetový výtisk, pošlu ho.

 • FCS10 - 17.12.2015, čtvrtek, 21:53
  (0)

  Šovkovskij: Zdravím. Nemáte možnost ten článek oskenovat a vložit jsem pomocí administrátora na web nebo mi ho poslat na mail? Díky. :)

 • Šovkovskij - 17.12.2015, čtvrtek, 18:04
  (0)

  Dnes se mi do rukou dostal včerejší Sport, ve kterém je na dvoustraně probírána kauza odchodu Libora Holíka ze Slovácka do Slavie. Je okolo toho hodně zlé krve a je to dost nechutné. Osočování všech zaintersovaných stran, tj. Krejčí, Holík, jeho agent Muller, slávistický sportovní ředitel Jinoch. Hlavně to, jak se Holík o Slovácku vyjadřoval, bylo hnusné. Nepopírám, že v něčem může mít pravdu, ale mělo by to mít své hranice.

 • kecipep - 17.12.2015, čtvrtek, 16:07
  (0)

  no ten byl u nás už asi 4 krát :-D

 • eLucky - 17.12.2015, čtvrtek, 16:03
  (0)

  to kecipep: To mi připomíná (ne)přestup Falďase před lety do Slovácka:D Takový amatérismus...

 • kecipep - 17.12.2015, čtvrtek, 15:54
  (0)

  Tak tady si Zbrojovka trochu nakydala na hlavu svým brzkým prohlášením :-) http://fotbal.idnes.cz/fotbal-pilik-pribram-0r0-/fotbal.aspx?c=A151217_154451_fotbal_rou

 • kecipep - 17.12.2015, čtvrtek, 15:38
  (0)

  Dobrý stoper, což potvrzoval ve 2. lize (Hofi ovšem taky) :-) Bohužel podzim promarodil.. vždy si vzpomenu na jeho gol ve Zlíně.. https://www.youtube.com/watch?v=HHtQoaAzvBQ

 • ostuda slovácka - 17.12.2015, čtvrtek, 15:28
  (0)

  Michal Koštuřík: Pokud Slovácko angažuje beka Kouřila (202 cm) z Baníku, jak má v plánu, posune se z 5. místa v Evropě dle výškového průměru hráčů k vrcholu.

 • vajdik - 17.12.2015, čtvrtek, 15:19
  (0)

  Babu - ano, ted uz si to napsala dobre..je to posunuto tusim do toho 4mista, pak by zustal prvoligista.. v prvním odkaze si psala pouze o prvním a druhém místě a proto jsem zareagoval, že už z desátého fakt se nedá postoupit ani koupí licence, což je již zrušeno, tak i kdyby 9 týmu postup vzdalo kvůli stadionu a zazemí...

 • Babu - 17.12.2015, čtvrtek, 14:20
  (0)

  vajdik: nevím, jak jsi to myslel, každopádně je to prý tak, že pokud nepůjdou první dva týmy, nabídne se to ještě třetímu a čtvrtému z druhé ligy. Pokud ani oni nesplní podmínky, zůstává v první lize 15.tým dosavadního ročníku. Viz //// Pokud postup do vyšší soutěže odmítne první nebo druhé mužstvo tabulky, nabídku dostane už jen třetí a čtvrtý tým. Pokud ani ty nebudou mít zájem, předposlední tým vyšší soutěže nesestoupí. Zdroj: http://fotbal.idnes.cz/zastupci-druhe-fotbalove-ligy-zadaji-zmirneni-podminek-pro-postup-1fm-/fot_dsouteze.aspx?c=A151111_155542_fot_dsouteze_pes

 • pema - 17.12.2015, čtvrtek, 13:13
  (0)

  Je zcela logické, že soupeři Slovácka chtějí využít situace, kdy se i v mediích spekuluje o jistých, i finančních, potížích majitele klubu JUDr. Zemka - a chtějí odkoupit nadějné hráče za méně finančních prostředků nežli tomu bude, pokud tito hráči ve Slovácku zůstanou, osvědčí se a odehrají určité ligové, případně / i v mládežnických kategoriích/ reprezentační utkání. O tom že žádnou nabídku majitel klubu nemá, jak uvedl v tisku, lze spekulovat a víme zcela jistě - jak to v případě prodeje hráčů chodí /... ze dne na den, z hodiny na hodinu... aktivita hráčských agentů apod./. Nemusí to být jen z oblasti scifi, že se může jednat jen o dezinformace, které mohou poplést hlavu různým nadějným hráčům a zapůsobit jak na jejich výkonost tak i na klima v kádru Slovácka.. Je také třeba, aby managment Slovácka dobře měl otevřené oči, uši a především sledoval také - co se děje kolem někerých hráčů Slovácka ze strany agentů či funkcionářů jiných oddílů ale také co se dějé v jiných oddílech, pokud se týká posílení kádrů a není to vše jen o penězích..

 • kecipep - 17.12.2015, čtvrtek, 12:19
  (0)

  V médiích se začaly objevovat zaručené zprávy o zájmu klubů o některé hráče Slovácka. Mluvilo se o Sadílkovi či Havlíkovi. Je ve hře jejich odchod ze Slovácka? Na stole žádnou konkrétní nabídku nemám. Navíc nás nic nenutí hráče prodávat. Myslím také, že oslabovat tým o perspektivní hráče by ani nebylo rozumné. Zeme pro DDK. Tak to jsem velice zvědav :-)

 • vajdik - 17.12.2015, čtvrtek, 10:32
  (0)

  Babu-pletes se...tak to není, precti si to jeste jednou ty pravidla postupu. Ale asi jako pred sesti lety z 10mista uz by jsme fakt nepostoupili ani koupí ani kdyby vsichni pred nama vzdali postup.

 • eLucky - 17.12.2015, čtvrtek, 10:32
  (0)

  Navíc už to od další sezóny nebude jako letos s Varnsdorfem, který pokud by šel do ligy by do roka musel mít ligový stadion, nově se toto bude dat rozložit do 3 let. Takže to zase může znamenat vyšší zájem o postup.

 • Babu - 17.12.2015, čtvrtek, 10:10
  (0)

  keikin: no ale cesta zpět z druhé ligy do první se změnila. Pokud nejsou na postupových místech kluby s odpovídajícím zázemím, nepostupuje třetí klub v pořadí druhé ligy, ale místo něj setrvá v první lize patnáctý.

 • Skein - 17.12.2015, čtvrtek, 09:30
  (0)

  to jsou zase srance...bože, běžte něco dělat uitečného, než psát takové bludy

 • eLucky - 17.12.2015, čtvrtek, 08:37
  (0)

  To sů fantasmagorie:D Nevim o čem sa tu bavíme vlastně:D Talentovaní hráči, kteři přerostli svůj klub, odchází všude, tento vývoj nezastavíš ať budeš sypat jaké budeš chtět peníze, ať budeš mít sebelepší ambice. Momentálně je to takové jaké to je, vždycky se na všem dají najít chyby, ale buďme rádi, že nám to celkem s klidem stačí na ligu. Chtějme samozřejmě víc jako fanoušci a tlačme klub tímto směrem, to rozhodně, ale nemůžeme to tlačit tímto směrem za každou cenu. Baník, Slavia, Brno aj v posledních letech zažili velké investice do kádru a následné kruté vystrízlivění poté co tyto investice nenásledoval sportovní úspěch. Všichni výše zmínění se z následků těchto manažerských harakiri vzpamatovávali - v Baníku stále vzpamatovávají - několik let. Po těchto zkušenostech musíme upřednostňovat stabilitu kádru a financí.

 • riedlss - 17.12.2015, čtvrtek, 08:16
  (0)

  Slovácko a přechodný přestup do druhé ligy? Gheh :D

 • KEIKIN - 17.12.2015, čtvrtek, 08:12
  (0)

  Já to vidím jinak. Ten model by šel nasadit, ale předpokládal by více peněz v rozpočtu než současný. Protože mladí hráči by chtěli pryč a Zemek by je musel stůj co stůj udržet. Hrát je s mladýma talentama je velký luxus, to si nemůžou dovolit ani bohaté kluby. Ve druhé lize už nezůstalo moc týmů, které mají odpovídající stadion na I. ligu (Hradec, Budějky, Baník), takže cesta zpět by určitě nebyla sci-fi.

 • Šovkovskij - 17.12.2015, čtvrtek, 05:11
  (0)

  A Sokolko, když bychom spadli do druhé ligy, Ty jsi tak naivní, že si vážně myslíš, že při finančních pozížích Zemka a nezájmu (resp. neschopnosti sehnat nové sponzory) bychom se do ligy ještě vrátili? Já Ti odpovím takto: pokud bychom spadli, tak tady fotbal končí. A o první lize si můžeš nechat leda tak zdát.

 • Šovkovskij - 17.12.2015, čtvrtek, 05:07
  (0)

  sokola aspol.: Plácáte nesmysly a hlavně si protiřečíte. Už nyní mladí tu šanci dostávají a posledních 5-6 zápasů vypovídá o tom, že na to ještě kolikrát nemají. Pokud odstavíte tzv. "veterány", myslíte si, že udržíte ligu? Nebuďte naivní. Ti kluci mají perspektivu, ale v LIGOVÉ sestavě nemůže být tolik jinochů, to je sebevražda, musí to být vyvážené. Stačí se podívat, když byla zranění, jak jsme absolvovali některé zápasy, třeba na Spartě, ale i jiné. Nemluvě o tom, že co když se v takto okleštěné sestavě někdo zraní? Kdo za toho mladého půjde? Dorostenec, nebo žák? Co se týče Příbrami, tak to je úlet. Bednář, Rezek, nebo Zápotočný, to jsou dorostenci podle mého gusta:-D Ligu s mlaďochi prostě neuhrajete, neupírám jim budoucnost, ale nejvyšší soutěž je tak vyrovnaná a našlapaná, že bychom jeli do druhé ligy rychlostí Pendolina:-)

 • Babu - 16.12.2015, středa, 20:53
  (0)

  huhu: doufám, že Kubala, i když má jen 16, se přidá do přípravy už teď. Rezek je po zranění. Vlasta byl dobrý příklad, ten maká o x % víc než ostatní a nechá tam všechno, i kdyby se mu nedařilo.

 • huhu - 16.12.2015, středa, 20:23
  (0)

  sokolka: mě se to taky líbí, zvýšil bych počet mladých v základní sestavě..minimálně Civič, Břečka, Sadílek by měli nastupovat pravidelně namísto Košůtů, Reinberků nebo Valentů. V nizozemsku se to normálně praktikuje ze 17 18 let už je věk na ligu, proč nejít tímto směrem....radši 12 místo s mladýma než 8 místo se starochama. Příbram se mi taky libí jakým jde směrem. Časem se snad přidá Kubala, Rezek a podobní. A hráč který si váží slovácka tomu vždy dá 100% ..jasným příkladem je Vlasta Daniček, nemá techniku od boha ale má slovácké srdce, na takových hráčích to musíme postavit

 • achjohosku - 16.12.2015, středa, 19:57
  (0)

  Sokolka: Výborný nápad, tak vítej 2. ligo! :)

 • huhu - 16.12.2015, středa, 18:11
  (0)

  Havlos: proc to sem dáváš ty jantare kdyz uz ten článek tady visí x hodin?

 • Havlos - 16.12.2015, středa, 17:24
  (0)

  http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-zahranici/255143/talent-sadilek-oslnil-eindhoven-rikaji-mi-vysavac-smeje-se.html

 • Babu - 16.12.2015, středa, 16:10
  (0)

  zas někteří nasraní ještě Chvátalovi ani neskončilo volno.. dokud to neuvidím černé na bílém, tak mě nějaký kec idnesu absolutně nezajímá.

 • riedlss - 16.12.2015, středa, 15:10
  (0)

  číst vesměs pozitivní přestupové aktivity ostatních klubů je pro fanouška Slovácka dobrá masáž :D horší je to už vážně jen v Baníku.......

 • JUVE - 16.12.2015, středa, 13:37
  (0)

  Proste JARA HASTIK ZPATKY ! KREJCI VAFFANCULO !!!

 • Skein - 16.12.2015, středa, 13:02
  (0)

  takové články žeru, žádné potvrzení a bludy, ohledně Chvátala, pokud tu je na rok, tak smlouva by měla být plněna. Ale je fakt, že Brno je akční, ale jen mediálně díky těmto spisovatelům. Raději žádné bludy, a pak jen tiskovka došel do klubu, potvrzené zprávy, zatím jsou to jen výkřiky do tmy.

 • Greif - 16.12.2015, středa, 12:58
  (0)

  Takže zase vedení neví na jak dlouho podepsalo hostování .. zda na půl roku či na rok .. Vláďo ty si fakt čím dáál větší šašek ..

 • tomrs - 16.12.2015, středa, 12:26
  (0)

  kecipep: pokud nemáš palivo, tak možeš chytat ujížděcí vlak jak chceš...

 • kecipep - 16.12.2015, středa, 11:43
  (0)

  Aha, tento článek jsem ještě nečetl. Zajímavé info. Každopádně Zbrojovka půjde zřejmě nahoru po všech stránkách.. Možná i dobře pro nás, že vedení uvidí případný ujíždějící vlak

 • Hory - 16.12.2015, středa, 11:31
  (0)

  Kekin dovolím si ocitovat slova ma jitele Brna : 4. ledna, kdy se brněnští fotbalisté sejdou po zimní dovolené, by se měl trenérovi Václavu Kotalovi hlásit i další novic – 19letý kmenový hráč Sparty Juraj Chvátal. Krajní obránce na podzim kopal za ligové Slovácko. „Teď by měl ale hostovat u nás,“ sděluje Bartoněk Zdroj: http://fotbal.idnes.cz/zbrojovka-brno-018-/fotbal.aspx?c=A151216_2212857_fotbal_ald

 • eLucky - 16.12.2015, středa, 11:30
  (0)

  to kecipep: Taky si myslím, jestliže máme od Spartičky Chvátala zapůjčeného na sezónu, tak nevidím důvod proč by ho po půl roce cpali do Brna na jiné hostování. Tady má vytížení a dostatek prostoru, pro hráče aj Spartu by bylo naprosto zbytečné ho z tadyka vytrhnout, aby se pak v Brně znovu sehrával a sžíval s kolektivem. Navíc jelikož je ze Senice, tak to od nás má dom aj blíž;)

 • kecipep - 16.12.2015, středa, 11:16
  (0)

  Zájem Brna o Chvátala znamená, že už je tam? Nemyslím si.

 • eLucky - 16.12.2015, středa, 11:08
  (0)

  Nevím jaké plány majů trenéři s Civičem, ale ten se dá na postu v obraně taky použít a proti Teplicám vůbec nebyl špatný. Potřebnou rychlost rozhodně má.

 • tomrs - 16.12.2015, středa, 10:53
  (0)

  Hory: my jdeme taky zajímavým směrem, místo doplňování kádru, budeme trénovat, trénovat a trénovat, nic jiného nám taky ani nezbývá, připravenost hráčů by měla být tedy o třídu výše:)

 • tomrs - 16.12.2015, středa, 10:48
  (0)

  Hory: na stránkach fcs.cz je napsáno, že sem přichází na roční hostování, takže asi bez opce, takže odehraješ rok a čau, Sparta své hráče jen tak nepouští, pokud ano, tak má výhodnější pozici při koupi hráče zase zpět. Brno jde zajímavým směrem, Pilík, Polák, Chvátal...

 • Hory - 16.12.2015, středa, 10:39
  (0)

  No,jsem zvědavý na tu obranu. Když si uvědomím, že přišel vypomoct Chvátal a ten už je v Brně, tak si říkám kdo a jakým stylem domlouval jeho hostování...

pristi
 Další články:
18.12.2015, pátek, 14:50 - Fotbalista Slovácka Sadílek: Hostování v Eindhovenu chci změnit v přestup
17.12.2015, čtvrtek, 17:42 - Habanec: Platili jsme za sebeuspokojení
17.12.2015, čtvrtek, 17:42 - Zemek: Cílů můžeme dosáhnout
16.12.2015, středa, 09:02 - Talent Sadílek oslnil Eindhoven. Říkají mi Vysavač, směje se
11.12.2015, pátek, 13:59 - Nevyrovnaný podzim fotbalového Slovácka: nový střelec i děravá obrana
* Novější články * * Přidat komentář * * Vytisknout článek * * Odeslat článek * * Starší články
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace