Z PLOCHY | Tomáš Břečka po zápase v Hradci Králové

15.02.2024
04.02.2024

Fotbalisté Slovácka vedli, v deseti pak urvali alespoň bod

30.09.2019, pondělí, 13:18

Období bez vítězství fotbalistům Slovácka nekončí. Z posledních pěti zápasů vytěžili jen tři remízy. „Je to na nic. Radši kdybychom prohráli a pak vyhráli. Remíz teď máme hodně,“ uvědomuje si útočník Tomáš Zajíc.

Zatímco z posledních domácích nerozhodných výsledků byli hráči Slovácka vyloženě nespokojení, sobotní remízu 2:2 v Olomouci hodnotí rozporuplně.

„Po prvním poločase bychom asi za bod rádi nebyli,“ připomněl Zajíc, že Slovácko od 25. minuty vedlo zásluhou Šašinky, který nadvakrát zužitkoval parádní brejk v podání Petržely. „Ale vzhledem ke druhému poločasu, kdy jsme hned dostali gól a potom i červenou, asi bod bereme,“ uznal Zajíc.

Olomoucký Nešpor vyrovnal hned minutu po pauze, Slovácko neúspěšně reklamovalo jeho předchozí hru rukou.

„Rozhodčí byl od toho dva metry, nechápu, jak to nemohl vidět. Bylo to ovlivnění situace, nicméně chyba to je hlavně naše a nechci se na to vymlouvat,“ uvedl slovácký trenér Martin Svědík. „V kabině jsme se chystali na to, že Sigma hned od začátku půjde do tlaku, ale zase si nepochopitelně necháme dát branku. Stalo se nám to už poněkolikáté.“