*
25.09.2022
MSFL: FCS B -SK Hanácká Slavia Kroměříž 3:3 (1:0) - 8. kolo - Bělinka 25.9.2022
21.09.2022
FCS "B" před HS Kroměříž
20.09.2022
UECL: Ohlédnutí za domácím zápasem proti Partizanu Bělehrad
18.09.2022
Marek Havlík po Jablonci
18.09.2022
Martin Svědík po Jablonci
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 968 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
07.09.2022
Fanoušci v zápase proti Slávii
31.08.2022
Fanoušci v zápase proti Liberci
19.08.2022
Děkovačka po zápase proti AIK
19.08.2022
Fandění v zápase proti AIK Stockholm
19.05.2022
Finále poháru - SLOVÁCKO VÍTĚZ POHÁRU

Partizan vs Slovácko

Přihlaš se na výjezd

03.11.2022 od 21:00

Bělehrad

Přihlášeno
14
fanoušků

Brankářský talent Trmal o portugalské šanci: Kolena se mi nerozklepou

16.08.2020, neděle, 15:31
trmal_listopad2019_velky.jpg

Českou ligou prolétl jako kometa. Za jeden a půl ročníku posbíral rovných padesát ligových startů, z nichž hned ve 22 neinkasoval gól. A v pátek už fotbalový brankář Matouš Trmal odletěl do portugalské Vitórie Guimaraes, kam přestoupil ze Slovácka za zhruba milion eur čili 26 milionů korun. Stále je mu přitom pouhých jedenadvacet let, patří tak mezi nejtalentovanější české brankáře.

„Ale když jsem přišel v šestnácti do slováckého dorostu, měl jsem za to, že získám nějaké zkušenosti, ale za dva roky půjdu akorát tak zpátky do Znojma. Vím, že jsem byl absolutně nepřipravený, a obdivuju místní trenéry, že se mnou měli trpělivost,“ smál se Trmal v rozhovoru pro MF DNES před cestou za velkým angažmá.

„Když vidím současné mladé brankáře ve Slovácku a sebe v tom věku, je to nesrovnatelné. Snem pro mě bylo mít aspoň jeden ligový start.“

Když jste se v lize zabydlel, toužil jste po angažmá v zahraničí?
To nebudu zapírat. U nás se ale většinou jde českou cestou, přes Slavii, Spartu. Nebývá zvykem, že by z klubu hrajícího uprostřed tabulky šel hráč do zahraničí. Jsem rád, že jsem to mohl nabourat a i udělat reklamu Slovácku.

Jak se váš přestup seběhl?
Byli jsme sice s vedením Slovácka domluvení, že už by to třeba letos mohlo vyjít, ale přišla koronapauza a nikdo nevěděl, co bude. Jestli kluby budou mít finance, jak to kde bude vypadat. Řekl jsem si, že to asi letos nevyjde, nedá se nic dělat. Mám ve Slovácku ještě na dva roky smlouvu, jsem tady spokojený, proč bych odcházel?

A do toho se ozvala Guimaraes.
Dozvěděl jsem se už asi před měsícem od manažera, že jemu i do klubu přišla oficiální nabídka. Další den jsem šel za panem Pojezným, který ale řekl, že by chtěli víc peněz, nemůžou přijmout první nabídku. Neměl jsem s tím problém, ve Slovácku jsem měl dál smlouvu. Asi po týdnu Vitória navýšila nabídku, to už pro Slovácko bylo reálnější, zajímavější. Chtěl jsem to zkusit a Slovácko mi, i vzhledem k snad docela dobré nabídce, jakou dostalo, vyšlo vstříc. Přitom nemuselo. Po dalším debatování s majitelem a ředitelem jsem dostal povolení tam odletět na zdravotní prohlídku. Jsem odchovanec, Slovácko mi pomohlo, když jsem byl menší, vzalo mě do dorostu a vychovalo mě. Tak jsem vždycky měl představu, abych to klubu třeba podobným přestupem mohl vrátit. Povedlo se, jsem za to rád.

Portugalský klub na svém webu píše, že na vás vlastní 90 procent ekonomických práv. Kdo má těch zbylých deset?
Slovácko. Dali si do smlouvy, že z mého případného dalšího přestupu bude mít kromě klasického výchovného ještě desetiprocentní podíl.

Překvapilo vás, že jste dostal pětiletou smlouvu?
Když mi to manažer řekl, byl jsem zpočátku překvapený, je to přece jen doba. Den před podpisem ale za mnou na hotel přijel sportovní ředitel a všechno mi vysvětlil. Mladým sice dávají smlouvy na čtyři pět let, ale zároveň v nadsázce prorokoval, že u mě to vidí tak na dva roky, než půjdu pryč. Klub žije z mladých hráčů, které se snaží zviditelnit a prodat do lepších klubů. Když mi všechny detaily smlouvy vysvětlil, nebylo nad čím přemýšlet a rád jsem ji přijal.

Budete tam sám?
Přítelkyně teď má pracovní povinnosti, pak za mnou doletí. Mám v ní velkou podporu, obětuje se pro mě, za to jí patří velké poděkování. Je herečkou, kvůli práci bude případně pendlovat.

Pravidelným návštěvníkem zápasů Slovácka byla taky vaše máma. Co na přestup říkala?
To je taky velká fanynka, obětovala se pro mě a moc mě podporovala. Vynechala snad jediný zápas v Teplicích, kde jsme zrovna prohráli 0:2 a já jsem udělal chybu. (směje se) Obdivuju, jak ji fotbal vtáhl, totéž babička. To jsou s přítelkyní moje největší podpory. Brácha fotbal úplně nemusí, ale je rád, že se mi daří, a všemožně mě podporuje. Když se máma o přestupu dozvěděla, byla první v šoku, ale pak už začala řešit, kde to je. A že už o prázdninách dojedou, hned se sama pozvala. Musel jsem ji přibrzdit, že vůbec nevím, co mě čeká. Obecně mi spousta lidí píše, že je to kousek od moře, tak určitě dojedou na dovolenou. No, jsem na ně zvědavý...

Je vám stále pouhých 21 let a už jste odchytal 50 zápasů, což je na poměry české ligy hodně nezvyklé. Čím si to vysvětlujete?
Především mi Slovácko dalo důvěru, týmu se zrovna nedařilo, tak jsem asi byl ve správný čas na správném místě. Měl jsem štěstí. A vždycky jsem dřel pro to, abych tohle zažil. První zápas jsem chytal v Plzni a říkal jsem si, že ani nemám co ztratit. Byli jsme poslední a měli sedm porážek v řadě. Bral jsem to jako ideální šanci se nastartovat a neměl jsem co ztratit. Bodově se nám to sice v Plzni nepovedlo, ale mně osobně celkem ano. Následoval důležitý zápas na hřišti Příbrami, my jsme vyhráli 3:0, pak už jsem do brány nikoho nepustil. Když jsem šanci dostal, chtěl jsem se klubu co nejvíc odvděčit a pomoct mu.

Říká se, že brankáři dozrávají později. Byl jste vy ve dvaceti letech, když jste začal chytat, v něčem jiný než vaši vrstevníci?
To bych ani neřekl. Mě před dvěma lety ani nikdo neznal. Na rozdíl od dalších kluků jsem nikdy nebyl v mládežnických reprezentacích a ani jsem si nezasloužil tam být. Až jsem začal chytat ligu, najednou se všechno změnilo. Po prvním ligovém startu se o mě začali zajímat manažeři, přitom do 19 let jsem ani žádného neměl, volat mi začali z reprezentační jednadvacítky, že se mnou počítají. Takže můj první start za nároďák v životě přišel, až jsem měl určitě deset ligových startů. Je to takový paradox.

Ve vaší první ligové sezoně jste se, především díky příchodu trenéra Martina Svědíka, zachránili. Jak hodnotíte uplynulý ročník?
Kdybych se v zápase v Opavě nezranil, dochytal bych jej celý. To mě mrzelo, že jsem klukům nemohl pomoct v době, kdy se nám nedařilo. Byla velká škoda, že sezona, kterou jsme měli skvěle rozjetou, porazili jsme v ní Slavii, Spartu i Plzeň, se během čtyř zápasů obrátila, skončili jsme devátí a v nadstavbě vypadli hned s Bohemkou. Víc jsme mohli vytěžit i z poháru, ze kterého jsme vypadli ve čtvrtfinále s Libercem na penalty. I přesto jsme udělali kus práce.

Je to zkušenost pro vás všechny.
Určitě. Rok pro Slovácko byl celkově dobrý. Vždyť jsme byli pasovaní spíš na spodní skupinu.

Kdo myslíte, že vás v bráně nahradí?
S Pavolem Bajzou, kterého po mém příchodu Slovácko získalo, jsem se neviděl, neznám ho. Ale přeju mu hodně štěstí, ať se mu daří. A ohromně přeju Víťovi Nemravovi, protože k němu jsem měl v kabině nejblíž. Je to skvělý kluk. Po tom všem, co už zažil, jak na sobě dřel, aby se zase dostal nahoru. Doufám, že to vezme po mně a bude chytat. Dostal premiérovou příležitost v posledním zápase minulé sezony na hřišti Bohemians a zachytal fantasticky. Klobouk dolů před ním, jak zvládl první ligový start. Kdybychom v zápase hru nemuseli otevřít kvůli prohře v prvním zápase, řekl bych, že by gól vůbec nedostal. Doufám, že zase dostane šanci a chytne se jí.

Ve Slovácku jste byl jasnou jedničkou. Jakou pozici byste měl mít v Portugalsku?
Co jsme se bavili, počítají s tím, že se hned porvu o pozici jedničky. Měli by tam být dva brazilští gólmani, 37letá ikona Douglas a 29letý Jhonatan, který má zlomenou ruku a měl by být čtvrt roku mimo. Přivedli ještě 19letého gólmana z juniorky Chelsea a mají dalšího mladého Portugalce, s těmi počítají do budoucna. Snad šanci dostanu a chytím ji. Bude záležet jenom na mně, začnu od nuly a musím ukázat, že něco dokážu.

Pustil jste se do studia portugalštiny?
Všichni z vedení, s kterými jsem se potkal, mluvili anglicky. To mě překvapilo. Zároveň bychom měli mít hodiny portugalštiny. Chtěl bych se jazyk co nejdřív naučit, komunikace je u gólmana přece jen dost důležitá. Sám jsem se už zaměřil na základní pokyny a postupně se chci co nejvíc rozmluvit.

Jaké budou ambice klubu?
Guimaraes chce v portugalské lize vždycky bojovat s top trojkou - Benfikou, Sportingem a Portem. Doufám, že budeme hrát co nejvýš, abychom se za rok dostali do evropských pohárů. Mrzí mě, že se to nepovedlo teď, týmu chybělo pět bodů.

Byla cítit nespokojenost?
Určitě. Odvolali trenéra, přišel Tiago Mendes, který hrál v Chelsea, Lyonu, Juventusu a Atléticu Madrid, kde teď dělal asistenta Simeonemu. Toto je pro něj první angažmá v pozici hlavního kouče. Uvidím ho až na prvním tréninku, příprava nám začíná v pondělí. Zatím jsem se bavil hlavně se sportovním ředitelem a prezidentem klubu.

Guimaraes jste navštívil před dvěma týdny při podpisu smlouvy. Jak na vás zapůsobila?
Město je vzdálené asi půl hodiny jízdy od Porta. Je historické, menší, snad se v něm ani nemůžete ztratit. Na lidech vidíte, že fotbalem žijí úplně všichni, po ulici chodí běžně v dresech. V Portugalsku snad ani jiný sport není, maximálně býčí zápasy.

A klub?
Měl jsem nějaká očekávání a první zkušenost to předčila. Ve Slovácku jsme měli skvělé zázemí, ale když pak vidíte tréninkové centrum v Guimaraesi... Pět hřišť vedle sebe, spousta pracovníků v klubu, třeba jen to oddělení skautingu.

Guimaraes byla taky čtvrtá v návštěvnosti, průměrně její domácí zápasy vidělo 17 tisíc diváků, to je víc než má kterýkoliv klub v Česku.
A stadion pro 30 tisíc diváků je krásný. Nějaká videa, jací jsou fanoušci fanatici, jsem si našel sám. A taky na Instagramu mi přišly mraky zpráv od portugalských fanoušků, kde mi oni sami videa ukazovali.

Nerozklepou se vám z toho prostředí kolena?
To nehrozí. Kdybych se něčeho takového bál, tak tam ani nejdu. Když jsem se nerozklepal z prvního ligového startu v té nepříjemné situaci, tak už snad z ničeho. Těším se na to.

Setkal jste se při návštěvě Guimaraese s nějakými fanoušky?
Večer jsem podepsal smlouvu a ráno šel na snídani. Myslím, že na tom hotelu ubytovávají hráče a číšníci byli velcí fanoušci Vitórie. Jeden si se mnou asi dvacet minut povídal. Prý mě někdo z fandů postřehl už na letišti, takže čekali můj příchod. Začal mi popisovat, jak tam všechno funguje. Na závěr mě poprosil o společnou fotku.

Ve velmi blízkém okolí Guimaraese je dalších osm ligových týmů, takže vás čeká jedno derby za druhým.
To hlavní je proti Braze, ty dva kluby se nestrpí. Příjemné je, že před všemi těmito zápasy se spí u nás na hotelu a pak se jede.

Zároveň jdete po rodném Znojemsku a Slovácku do další vinařské oblasti. Máte k vínu pozitivní vztah?
Nevadí mi, i když nejsem vyloženě jeho milovník. Víno z Guimaraese jsme chutnali při večeři po podpisu smlouvy a chutnalo mi. Stejně jako tamní jídlo, na to se taky těším.

 Share |
Zdroj: idnes.jpg
Jméno Heslo
text
 • riedlss - 19.08.2020, středa, 15:03
  (0)

  Maty je strčí do kapsy všechny :)

 • kecipep - 19.08.2020, středa, 14:41
  (0)

  Vitória SC Guimarães získala Bruna Varelu. Pětadvacetiletý gólman přichází z Benficy, které si ponechala 50 % práv, načež se svým novým zaměstnavatelem podepsal čtyřletou smlouvu.

 • kecipep - 18.08.2020, úterý, 10:21
  (0)

  Skein, Cezero: Tak jste kluci ukázali ty vaše pomalé internety a já vám děkuji ;-)

 • Šovkovskij - 18.08.2020, úterý, 10:19
  (0)

  Mládežnický reprezentant Ruska a z Dynama Moskva musí něco umět. Myslím, že to bude zajímavé. Neříkám, že to bude nový Komličenko, ale góly by dávat mohl.

 • CeZeRo - 18.08.2020, úterý, 10:13
  (0)

  kecipep: ten ti přidám zase já :-D

 • kecipep - 18.08.2020, úterý, 10:04
  (0)

  čumím, ale chtělo by to návod :D Ještě ten se Suchošem prosím :)

 • Skein - 18.08.2020, úterý, 09:57
  (0)

  to kecipep: tak čum ;)

 • kecipep - 18.08.2020, úterý, 09:54
  (0)

  Skein: To tu říká každý druhý, to máte vytáčivé připojení? Mně se ani pořádně stránka ještě ani nenačte a už je to zamknuté.

 • Skein - 18.08.2020, úterý, 09:49
  (0)

  dobře napsáno, a dal si Dany záležet s ,. ;) díky., njn ty zamčené rozhovory.. ale umím to obejít :-D

 • riedlss - 18.08.2020, úterý, 08:24
  (0)

  DHc: Velice dobře napsáno.

 • Ykarus - 17.08.2020, pondělí, 22:20
  (0)

  Amen..

 • Dany-Hull City - 17.08.2020, pondělí, 17:52
  (0)

  V první řadě díky kecicep za video k hraci a jeho predstaveni. A k vam ostanim kdyz to tady obcas ctu napisu par radku sveho nazoru. Slovácko takové hrace uz delsi dobu vybira a mysli do budoucna. muze i nemusi tento hrac vyjit, muze se vytahnout casem jako napr. civic ale taky nemusi a za dva roky muze paberkovat a dopadnout jako korejec ci jini hraci. kazdopadne si myslim ze urcite zacne v B-týmu jelikoz jde o mladeho hrace a i svedik ma na tohle nos a nebude ho tlacit do acka kdyz jej nezna a vi odkud prichazi, na rovinu treti ruska liga je asi neco jako nas stred druhe ligy, takze pokud by se v becku chytil tak si svou sanci od trenera A-tymu zaslouzi. Tento hrac mi pripomina neco jako prichod vincoura, jde o budoucnoust a je jen na nem jak se do toho dostane, jelikoz jde o vic nez o to jestli umi strilet branky, jde o fyzickou narocnost, techniku, aklimatizaci jelikoz je cizinec a hlavne v jake dobe se ke sve sanci dostane. Z videa mi chvilemi pripominal ILIJU Nestorovskeho takze bych si pral jen aby dostal vice casu a sance ale to jen v pripade ze nebude jina cesta ci bude ukazovat svou kvalitu. A nemuzu omopenout ze ackoliv ma slusny prehled ve hre tak prece jen ty branky vetsina z nich z videa byly po hrubych chybach obrancu coz je potreba brat, takze je pro me velmi unahlene si myslet ze je to druhy komlicenko, ten navic v cesku zanechal svou stopu po nejake dobe, a nebyl strelcem ihned. Rad bych se spletl ale myslim si ze pokud jeste nekdo prijde bude to v rozehrane soutezi do 5 kol a formou hostovani pri zuzovani kadru top tymu u nas, myslim ze jsme sve moznosti klubu a i schopnosti lidi v nem vycerpali moznosti k tomu aby nekdo jeste prisel. Je to tak kazdy rok a kazdy rok ikdyz ted pod vedenim Sumiho se to zlepsilo tak se to tak kazdy rok lepi ci doplnuje. Hraci z hostovani me take velmi zajimaji kolik casu dostanou a zda nekdo vyleti jako vyletel trmal. A myslim ze i nemrava neni daleko od toho bojovat o post jednicky.

 • riedlss - 17.08.2020, pondělí, 17:00
  (0)

  jo on je ze třetí ligy, tak to nic....některým se fakt nezavděčíš :/ :D

 • Ondra - 17.08.2020, pondělí, 16:32
  (0)

  Vy myslíte, že Slovácko koupí borce, který dá v ruské lize 8 branek? Mladík ze třetí ligy, který bude hrát hlavně za B tým. Jestli se dostane do áčka je tak 50 na 50. Je fajn, že to zkoušíme. Hlavně aby nedopadl jako Yu, ten se jevil skvěle a jak dopadl ...

 • kecipep - 17.08.2020, pondělí, 15:59
  (0)

  S Kubalou a Suchým jsou rozhovory na deníku, ale překvapivě zamčené.

 • kecipep - 17.08.2020, pondělí, 15:59
  (0)

  Tonda: Vecheta dostává plný počet minut v MSFL. Timur ještě ani u nás neobul kopačku a už budeš trollit, buřte. Timur bude náš hráč, o cca rok starší jako Filip a má stejné právo a minuty jako on. Zkus někdy napsat něco normálního a jen nevyrypovat.

 • huhu - 17.08.2020, pondělí, 15:58
  (0)

  A jo sakra, ja myslel že Kuban Krasnodar hraje první ligu... tak snad teda ví co dělají, dle transfermarktu cena 200 tis eur, takže to nebude asi žádné terno. Každopádně asi bude silný, vysoký, snad z něj vyroste Kompličenko. Vecheta dle mého názoru má stejný problém jako měl dřív Kubala (nebo ještě možná stále má, nevím), že jsou ti kluci slabý a absolutně nepřipravení na ligový fotbal z hlediska fyzičky a síly.

 • TondaFCS - 17.08.2020, pondělí, 15:53
  (0)

  Proc jeho minuty nedostane Vecheta?

 • zary.cz - 17.08.2020, pondělí, 15:40
  (0)

  Chlapi, ale on ty góly nedal v první ruské lize, ale v Professionalnaja futbalnaja liga, což je třetí ruská liga. Ale vypadá solidně, tak snad nám to všem ukáže.

 • riedlss - 17.08.2020, pondělí, 15:31
  (0)

  Timur, Cecil, Klimoš-može byt :)

 • huhu - 17.08.2020, pondělí, 15:27
  (0)

  tak to klobouk dolů, koupit 19 letého utočníka z Dynama Moskva, který v 15 zápasech dal 8 kousků, je vynikající počin. Vůbec nechápu jak jsme se ekonomicky mohli přiblížit tomuto klubu a podmínkám hráče, který by pravděpodobně kdekoli v Rusku dostal nasypáno víc

 • Hory - 17.08.2020, pondělí, 15:12
  (0)

  To nevadí. Timur a jeho parta jim ukáží i tak! Ti starší mi jistě rozumí.

 • hattrick - 17.08.2020, pondělí, 14:39
  (0)

  Tak to je v řiti, díky za info...

 • Fífa - 17.08.2020, pondělí, 14:14
  (0)

  Hattrick: na utkání budou vpuštěni pouze domácí fanoušci po předložení permanentky

 • kecipep - 17.08.2020, pondělí, 14:09
  (0)

  https://www.youtube.com/watch?v=RNAjJ4xYaAw

 • kecipep - 17.08.2020, pondělí, 13:37
  (0)

  Tonda: Tak to si tu výroční zprávu opravdu přečti ;-)

 • TondaFCS - 17.08.2020, pondělí, 13:35
  (0)

  O Hame se tu spekuluje kazde leto od roku 2008, zatim na tom nebylo pravdy ani trochu :)) staci si projit vyrocni spravu a je jasne, ze Hame o podobnem zameru nemuze uvazovat

 • hattrick - 17.08.2020, pondělí, 13:31
  (0)

  Neví někdo jak je to momentálně s počtem povolených diváků na fotbale (jak reálné je navštívit zápas ve Zlíně)? Díky.

 • Nike - FCS - 17.08.2020, pondělí, 10:45
  (0)

  Paráda, útočník se bude vždy hodit a snad se chytne... každopádně stále čekám na toho beka, protože jestli bude hrát Divíšek základ tak je to naše zranitelné místo týmu a dle mého bychom toho potom litovali...A co tomič? Jak je na tom, kdy bude schopný zápasu alespon za béčko?

 • Šovkovskij - 17.08.2020, pondělí, 10:04
  (0)

  Přesně tak, Backstage má velmi dobré zdroje a jsem rád, že podpořil i mé příspěvky skrze Hamé. Smlouva byla skutečně před podpisem, bohužel současná situace je taková, že věci se mění ne ze dne na den, ale z hodiny na hodinu. Takže jsem rád, že uvedl správnost mých informací. Skutečnost, že se situace neustále mění, není má vina. Je to opravdu škoda, 20 milionů za sezonu by bylo krásných. Věřme, že až se situace trošku uklidní, přijde k nějakému dalšímu jednání...

 • Bayern Munchen - 17.08.2020, pondělí, 09:19
  (0)

  Jde vidět, že Backstage má velice dobré informace a většinou dost pravdivé na rozdíl od některých... Útočník se bude určitě hodit, jen je škoda, že nesháníme posily na krajní beky... I když co na tohle říká Backstage bude ještě někdo :-)))

 • Hory - 17.08.2020, pondělí, 09:01
  (0)

  Hmm, tak to jsem nečekal! Tak teď ještě na předsezóní tiskovce přesdstavit nového sponzora a je to komplet.

 • kecipep - 17.08.2020, pondělí, 08:57
  (0)

  Bude předsezónní tiskovka?

 • kecipep - 17.08.2020, pondělí, 08:33
  (0)

  Nový Komličenko :-) Útočníků není nikdy dost

 • CeZeRo - 17.08.2020, pondělí, 08:30
  (0)

  Novou posilou Slovácka bude 19 letý hrotový útočník z Dynama Moskva Timur Melekescev, čaká se už jen na víza. Bude s ním podepsána dlouholetá smlouva a Dynamo bude mít přednostní práva pro jeho případný odkup. Info z DDK, rozhovor s Pojezným.

 • Skein - 17.08.2020, pondělí, 08:26
  (0)

  hezký rozhovor, má to hlavu a patu, odpovída hezky, tak má odcházet odchovanec, snad bude příkladem pro druhé, a dnes Matesu dobrý vstup do klubu.

 • GarryR - 16.08.2020, neděle, 16:06
  (0)

  Podepisuju se pod výrok co napsal kecipep, úžasné

 • kecipep - 16.08.2020, neděle, 15:34
  (0)

  Skvělý rozhovor. Takto odchází odchovanec.

pristi
 Další články:
18.08.2020, úterý, 10:07 - Bylo to chlapské utkání, bod beru, přiznává Saňák po remíze s Hlučínem
18.08.2020, úterý, 09:57 - Kubala se vrátil ze soustředění, aby pomohl béčku. Všechno odpracuji, slibuje
17.08.2020, pondělí, 20:46 - Utkání ve Zlíně bude jiné než generálka, slibuje stoper Slovácka Kadlec
17.08.2020, pondělí, 18:49 - Slovácko posiluje útok. Z Dynamo Moskva získalo mladého střelce Melekesceva
15.08.2020, sobota, 08:45 - Testy na koronavirus? Normální věc, musíme se chránit, ví Šimko
* Novější články * * Přidat komentář * * Vytisknout článek * * Odeslat článek * * Starší články
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace