*
15.01.2022
Príprava: Hanácká Slavia Kromeríž - FCS 1:5 (1:1) - Kromeríž 15.1.22
15.01.2022
Príprava: FCS "B" - MSK Breclav 2:0 (0:0) - Belinka 15.1.22
13.01.2022
Pavel Nemcický a novinky v "bécku"
11.01.2022
Michal Kadlec v plné príprave
05.01.2022
Rozhovor: Tomáš Fryšták v FCS
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 958 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
25.11.2021
Dekovacka v zápase proti Sparte
25.11.2021
Fanoušci proti Sparte
27.09.2021
Fanoušci proti Gottwaldovu
04.03.2020
Fanoušci v zápase proti Slavii
19.02.2020
Fanoušci v zápase s Baníkem

Brankář Lvíčat si v Guimaraesi zoufá: Nevím, co mají se mnou za úmysly

26.01.2021, úterý, 08:12
matous_trmal_portugalsko_velky.jpg

Prochází spletitým obdobím. Ve Slovácku válel, vydobyl si nálepku opory a na portugalskou misi vyrážel před půl rokem nažhavený. Jenže radostná nálada Matouše Trmala se proměnila v pochmurnou. Brankář reprezentační jednadvacítky v Guimaraesi permanentně zahřívá lavičku nebo dokonce vysedává na tribuně, čuchnout dostal jen v Ligovém poháru proti Benfice.

Jak to koušete?
Ze začátku jsem si to bral dost, ale postupem času vám nezbývá nic jiného než dál makat. Je to životní zkušenost. Musím zůstat trpělivý a počkat si na šanci. Sám nevím, co tady mají se mnou za úmysly. Doufal jsem, že si zachytám aspoň v Portugalském poháru, což se nestalo. Přišla příležitost v Lisabonu proti Benfice v Ligovém poháru, jenže to je určitě málo za půl roku.

Chytáte tedy za rezervu?
Právě, že nechytám vůbec nikde. Ve Vitórii je vedle áčka a béčka také juniorský tým do 23 let. Každý má ale svoje hráče, takže kluci z áčka do béčka nebo juniorky vlastně hrát nechodí. Když jste v prvním mužstvu, hrajete zkrátka za něj. Pokud se nevejdete do základu, sedíte na lávce nebo tribuně. V béčku mají další třeba čtyři gólmany. Chtěl jsem jít chytat za rezervu, bavili jsme se o tom, ale nedostal jsem možnost, což mě mrzí. I sportovní ředitel klubu byl proti.

Na čem máte podle vedení pracovat?
Nejvtipnější právě je, že mě furt chválí. Říkají, trénuješ skvěle, to je ta cesta, kterou potřebujeme. A pak mi oznámí: dneska jdeš na tribunu! Nechápu to, ale nechci si stěžovat. Ve fotbale to tak chodí. Každopádně půl roku skoro bez zápasů je nepříjemný, kór v mém věku.

Jediný zápas proti Benfice vám však vyšel, byť jste prohráli po penaltovém rozstřelu.
Chtěl jsem si ho co nejvíc užít, povedlo se, jenom škoda výsledku (1:2). Bylo to skvělý, byť mi to nedávalo smysl. V Portugalském poháru jsem nechytal ani proti druholigovému soupeři, a najednou šel proti Benfice.

Vysloužil jste si za výkon pochvalu?
Přišlo mi, že jsou všichni překvapení. Tvrdili mi, že jsem podal super výkon. Po utkání za mnou přišel jeden člověk, co dělá v klubu marketing a povídá: zachytal jsi skvěle, spoustu lidí jsi překvapil. Tak jsem si pro sebe říkal, dobrý, ale já myslel, že tady budu chytat od začátku. V Česku jsem si udělal nějaké jméno a tady mi sdělí, že jsem překvapil proti Benfice...

Probíráte svoji situaci s trenérem brankářů?
Komunikujeme spolu. Povykládá se mnou, jak se tady cítím... Ale nejdůležitější slovo má hlavní trenér Henriques, který většinou o všem rozhoduje. Nemůžu na něj říct nic špatného. Je ambiciózní, umí namotivovat tým. Proti kouči Tiagu Mendesovi, který v říjnu skončil prý snad kvůli neshodám s vedením, je to trochu rozdílné. Henriques už má za sebou trenérské zkušenosti, což je na něm vidět. Vycházím s ním dobře, akorát by mi mohl dát víc šancí.

Žádné rozpory nemáte ani s brankářskou jedničkou Varelou?
Ne, vůbec. Právě naopak. Bruno je skvělý kluk. Pomáhá mi se vším, co potřebuju. Je pohodový.

Jak vypadají gólmanské tréninky ve Vitórii?
Pokaždé máme gólmanskou rozcvičku a pak se vždycky zapojujeme do tréninku s týmem, do baga a jiných cvičení. Chce, abychom byli společně s ostatními hráči. Za Mendese jsme pracovali víc na brankářských věcech. Nechal klidně celý trénink gólmany samotné.

Tým táhne bývalý portugalský reprezentant Quaresma, jaký na vás zanechal dojem?
Ricardo je neuvěřitelný profík. Klobouk dolů, jak fotbal miluje. Vždycky přijde první na trénink a poslední z něj odchází. Na hřišti zůstává poslední, kope tam furt přímáky, zkouší penalty. Má už nějaký věk a něco v kariéře za sebou, ale furt má velkou lásku k fotbalu. Je vzorem pro všechny. Co dokáže s míčem, se jen tak nevidí. Radost se na něj dívat. Kdykoliv něco potřebujete, poradí a pomůže. Akorát nesnáší prohry. Když se nedaří, umí v šatně zařvat.

Fotbal je v Guimaraesi náboženstvím, je to znát, i když se zápasy hrají bez diváků?
Ano, jedeme na stadion autobusem z hotelu a fandové u něj většinou stojí a vyprovázejí nás na zápas. Nebo nás zastaví po cestě třeba padesát lidí s dýmovnicemi. Jsou výborní, furt s týmem žijí.

Jak prožívali prestižní derby s Bragou, v němž jste doma padli 0:1?
Povzbuzovali před stadionem, byli slyšet před zápasem i v průběhu něj. Bylo tam i hodně policistů, kteří hlídali. Po utkání jsme si měli dát pozor. Kdo nepřijel autem, měl dbát na opatrnost a odjet domů taxikem, protože lidi jsou docela blázni, když se prohraje.

V klubu jste od léta, žádali vás fanoušci na ulici o autogram nebo společnou fotku?
Ze začátku mě nikdo nepoznával. Až po Benfice mě pár lidí pozastavilo. Říkali, chytal jsi skvěle, makej dál. Ale zatím to určitě není tak, že bych šel po ulici a každý mě vítal. Nechytám a moc mě neznají.

Portugalský fotbal je technický, co říkáte na úroveň ligy?
Když to srovnám s českou ligou, hráči jsou tady vyspělejší. Ve hře jeden na jednoho, dovolí si víc. I týmy ze spodku tabulky všechno rozehrávaly odzadu, kombinovaly a snažily se hrát fotbal.

Pokročil jste v portugalštině?
Základní slova a pokyny na hřišti rozumím. Tím, že tu máme dost cizinců, jede v kabině hodně angličtina. Ze začátku nás chodilo na portugalštinu deset a po třech týdnech jsme tam zůstali dva. Pak lekce zrušili. Netvrdím, že ji nepotřebujete, ale trenér dost překládá do angličtiny. Můžete ji tedy používat.

Ve Vitórii je národnostní směsice, s kým si v šatně nejvíc popovídáte?
Ze začátku tady byla parta Němců, dva kluky ale pak přeřadili do béčka a zůstal tady jeden Němec, s nímž se hodně bavím. Ale mluvit se dá v kabině se všemi.Share |
Zdroj: sport.jpg
Jméno Heslo
text
 • Skein - 30.01.2021, sobota, 13:32
  (0)

  Maty by měl chytat v neděli, tak držte palce.

 • TondaFCS - 28.01.2021, čtvrtek, 20:32
  (0)

  Takze kdyz si v dobe zapasu doma na dvore odpalim svetlici, tak platim 100k pokutu?

 • marakyjov - 28.01.2021, čtvrtek, 17:04
  (0)

  Vypadá to, že Trmalův problém bude vyřešen...aspoň dočasně. eurofotbal: 28.01.2021 13:44 - Trmal se dočká další šance Matouš Trmal zatím za Vitórii SC Guimarães odchytal jenom jeden zápas, což se co nevidět změní. Mladému českému brankáři pomohou zdravotní problémy jeho konkurentů, pozitivní test na covid-19 měli Bruno Varela a Jhonatan. (abola.pt)

 • kecipep - 28.01.2021, čtvrtek, 08:04
  (0)

  Novela prošla prvním čtením ...S pokutami od 10.000 korun do 50.000 korun a při opakovaném páchání přestupky do 100.000 Kč novela počítá pro postihy za použití pyrotechniky při sportovních utkáních, a to i mimo místo zápasu. Pachatelům má hrozit i zákaz vstupu na stadiony. Aby měly správní úřady možnost kontroly recidivy, nový přestupek by se měl zapisovat do rejstříku. V praxi bude prokazování tohoto přestupku podle návrhu obdobné jako u trestné činnosti spjaté s projevy diváckého násilí, které se nemusí přímo vázat na místo sportovní akce, ale na souvislost s návštěvou sportovní akce. "Podmínkou spáchání tohoto přestupku přitom nemusí být to, že se fanoušek chce sportovního utkání skutečně zúčastnit a být na stadionu přímo přítomen," uvádí. Postižitelní by měli být podle autorů návrhu i ti, kteří se cíleně vyhýbají hromadným přesunům, aby je nemohla sledovat policie. Používání pyrotechniky během sportovních zápasů považuje ministerstvo vnitra za jeden z nejrizikovějších projevů sportovního fandění vzhledem k síle exploze, hlasitosti a možnosti vzniku požáru. Obecná pravidla pro použití rachejtlí podle úřadu fakticky jakékoliv bezpečné použití ze strany fanoušků vylučují, a to jak v místech sportovní akce, tak při přesunech fanoušků, které mají většinou podobu hromadných pochodů.

 • kecipep - 27.01.2021, středa, 23:08
  (0)

  Uz ho ani nezminujte, zbytecne bude zajimavy. Bud zde padnou posty ci konkretni specifikace posil a pokud se to potvrdi, muze tu nejaky blazen doufat i ve sponzora

 • TK27 - 27.01.2021, středa, 22:58
  (0)

  Všechno bude :)

 • Skein - 27.01.2021, středa, 22:19
  (0)

  spinka, zitra jde do školky

 • Bayern Munchen - 27.01.2021, středa, 21:08
  (0)

  Kde je ten TK27 a jeho dvě posily :-))) musím se smát :-) ještě že se tomu nedá věřit :-)))

 • drzý vandrák - 27.01.2021, středa, 20:41
  (0)

  Šovki: Napíšu to ještě jednou.Peníze za Trmiho pomáhají v dnešní době přežívat klubu.Celá přestupní částka ještě není a ani nemůže být dle smlouvy na účtu,ale peníze dorazily.Je to tak jak už jsem jednou psal.Tímto tohle téma uzavírám.

 • bilas - 27.01.2021, středa, 19:58
  (0)

  Zas dávat góly v top týmu proti Zlínu by zvládl i Věcheta...

 • karagavrylydys - 27.01.2021, středa, 19:51
  (0)

  Kuchta dnes hattrick. Abych se přiznal, absolutně jsem nečekal, že bude schopen se ve Slavii takhle prosazovat. Každopádně, nesympatický fotbalista.

 • Šovkovskij - 27.01.2021, středa, 19:42
  (0)

  Moraviane, Ty jsi byl vždy velkým příznivcem historie, jakožto i známý fanda Bragy:-)

 • Moravian - 27.01.2021, středa, 19:18
  (0)

  Guimaraes a Braga dvě historická centra Portugalska před reconquistou. Musím říct, že Braga je mi bližší, ale stadion má hezčí Guimaraes.

 • Šovkovskij - 27.01.2021, středa, 19:14
  (0)

  Tak jsem to rozhodně nemyslel, naopak, chtěl jsem říci, že škoda, že ty góly dal zrovna on. Provokatér a simulant. Vůbec mi zde nechybí.

 • TondaFCS - 27.01.2021, středa, 18:59
  (0)

  Simulujiciho blbecka neni skoda nikdy, musim rict ze v kadru je hodne sympataku a goly da Kliment, pohoda

 • Šovkovskij - 27.01.2021, středa, 18:19
  (0)

  Gottwaldov rozjel utkání proti Slavii ve velkém štýlu:-) Škoda jen toho Kuchty...

 • Šovkovskij - 27.01.2021, středa, 17:17
  (0)

  Pohled Michala Koštuříka:-) Je to už trochu film pro pamětníky. V útoku Meduna s Nezmarem, ve středu zálohy Polách, Šumulikoski, Abraham, na kraji Petržela, vzadu Michal Kadlec s Palinkem, v bráně Drobisz. Tehdy byly pilíře Slovácka (tehdy FC Synot) v ročníku 2003/2004, kdy pod bičem Karla Jarolíma dosvištělo na páté místo. Parta kolem Martina Svědíka má našlápnuto k překonání historického maxima klubu. A znovu jsou u toho Kadlec s Petrželou. Dnes veteráni, ovšem pořád velmi platní. Kouč nemá rád velká slova, nahlas vyřčené smělé cíle. Tak to napíšeme za něj: Byl by hřích, kdyby jeho soudržný, sehraný a dobře dirigovaný výběr minimálně nezopakoval šestnáct let starý úspěch. Spolu se Slavií a s Jabloncem má Slovácko od konce podzimu v lize nejlepší formu. A hlavně: Není důvod, aby to neplatilo i nadále. Nové klubové rekordy: 1.)Pět vítězství v řadě 2.)Tři výhry v řadě venku 3.)Čtyři zápasy po sobě kopal tým penaltu (vždy proměnil Daníček 2x a Kliment 2x) 3.)Poprvé tři vstřelené góly na Bohemians 4.)Jeden hráč se trefil čtyřikrát po sobě (Jan Kliment) - Konec hlášení:-)

 • Šovkovskij - 27.01.2021, středa, 16:24
  (0)

  ...golfu..:-)

 • Šovkovskij - 27.01.2021, středa, 16:23
  (0)

  SEDLO SI TO. PŘEHRÁLA JE JENOM SLAVIA Během týdne, kdy relaxoval s kamarády z Uherského Hraadiště na golgu na Kanárských ostrovech, vyhrálo Slovácko tři zápasy. "Budeme muset někam lítat častěji," směje se bývalý reprezentant Miroslav Kadlec (56), jehož syn Michal velí defenzivě rozjetého mančaftu. Svědíkův tým vidí vysoko. "Je velmi dobře fyzicky připravený. Přehrála ho jenom Slavia," podotýká. Tak co z pozoruhodně rozjeté sezony vyleze? "Kromě titulu je možné všechno," reaguje Miroslav Kadlec, vicemistr Evropy 1996 a někdejší skvělý bek. V Uherském Hradišti je doma, a když to jde, nechybí na žádném utkání. "Jste překvapený, jak Slovácko válí?" - "Zas takové překvapení to pro mne není. V sezoně jsem neviděl kromě Slavie mančaft, který by je přehrál. Spíš to bylo naopak. Herbně to bylo za mně výborné i na jaře. Vzpomínám si na zápas s Jabloncem. Ten byl rád za bod. Slovácko bylo jasně lepší, akorát chyběly góly. Teď padají. Je to krásné, na čtvrtém fleku tým moc často nebývá. Mám pocit, že se rozhodčí snaží pískat rovinu. Co jsem zaregistroval v poslední době, nedělají větší chyby." - "Je současný úspěch hlavně zásluhou trenéra?" - "Martin Svědík na tom má velký podíl. On hráče vidí každý den na hřišti. Vychází mu taktika proti silným mužstvům. Jako nedávno s Plzní. Vím to ze své kariéry. Když je člověk v pohodě, vyhraje dvakrát třikrát po sobě, jde na hřiště a vůbec si nepřipouští, že by prohrál. Je to hodně o psychice." - "V čem je síla Svědíkova souboru?" - "Je dobře poskládaný, mix starších a mladších. Důležité je, že i když vypadne několik hráčů, je lavička dostatečně silná, aby to vykompenzovala. Vím od syna, že tréninky jsou docela intenzivní. Kluci mají natrénované. Je to znát. Je potřeba jít do utkání s tím, že když se nebude dařit, zremizuje se, ale neprohraje. Když si věříte, dá se cokoliv. I Sparta tady vyhrála s velkým štěstím. Na Baníku se domácí v prvním poločase skoro nedostali ani za půlku." - "Kam to tedy Slovácko dotáhne?" - "Na titul už to nebude, ale Jablonec nebo Sparta jsou rovnocenní soupeři. Nejsou nijak odskočení. Příští týden v Jablonci může Slovácko taky klidně vyhrát. Útoční Kliment říkal, že takovou partu nikdy nezažil. Je vidět, že si to sedlo." - "Co říkáte na výkony syna Michala? Zdá se, že na sklonku kariéry chytl druhý dech..." - "Nedovedl si představit, že by už mohl hrát někde jinde a přinutil se tam v jeho pozdním fotbalovém věku běhat a trénovat. U něj je to o morálně volních vlastnostech, o chuti. Nevím, jestli přidá ještě sezonu. Slovácko snad o něj zájem mít bude. Podle mne má motivaci, aby ho ještě viděl na hřišti syn. To je jeho motor." - "Roste kouč Svědík pro velký klub?" - "Trenérů u nás moc není. Výchova mladých těžce zaspala. Co si budeme vykládat, v lize se pořád točí stejná jmén. Martin toho už hodně vystřídal. Je taková povaha, že si taky s každým nesedne. Určitě to může někde zkusit. Jestli to bude fungovat, ukáže čas."

 • Šovkovskij - 27.01.2021, středa, 15:46
  (0)

  https://pasteboard.co/JLAGrAG.jpg

 • seby77 - 27.01.2021, středa, 15:37
  (0)

  Zkus tohle a pak jsem hod jenom odkaz. https://pasteboard.co/

 • kecipep - 27.01.2021, středa, 15:31
  (0)

  Vlož sem odkaz do textového pole a my si to zkopčíme do vyhledávacího řádku či jakého v prohlížeči ;-) Ale přepis taky fajn, nechám to na tobě a dík

 • Šovkovskij - 27.01.2021, středa, 15:29
  (0)

  Jerry, jak jsem psal huhu, nevím jak, když tady není takový ten vkládací řádek na odkazy... (Fotka/video). Já jsem v tomto opravdu laik a je to pro mne španělská vesnice:-) Kdyby tu byl takový ten řádek na vložení toho obrázku, tak není problém ale tady nic takového není.

 • Jerry1984 - 27.01.2021, středa, 15:13
  (0)

  co třeba 2i.cz.. jim určitě stačí odkaz..

 • Šovkovskij - 27.01.2021, středa, 15:06
  (0)

  Je tam ještě rozhovor se starým Kadlecem a pohled Koštuříka, ale musím si dát pauzu:-D

 • Šovkovskij - 27.01.2021, středa, 15:04
  (0)

  Nezvládáš tréninkové dávky? Máš smůlu. Běžci jako Lukáš Sadílek nebo Vlastimil Daníček mají pro Svědíka větší hodnotu než hračičkové, kteří si na hřišti ulevují. To už není příklad sedmadvacetiletého Jana Klimenta, střeleckého symbolu slováckého rozmachu. "Má výbornou kondici, sílu. Vidíte, že vydržel tři zápasy. Hraje velice dobře," ocenil progres útočníka, který už se zdál na odpis. Po návratu do české ligy měl velké manko, neustále ho brzdily zdravotní trable. Nyní je fit, nabitý energií. A padá mu to. Nejen z pokutových kopů. "Je vidět, že je na tom Kliment fyzicky dobře. Obránci ho těžko dobíhají," všiml si internacionál Miroslav Kadlec, pravidelný návštěvník zápasů. Hra Slovácka se mu zamlouvá. Od brankáře po útok. "Daří se Sadílkovi, Havlíkovi a i Kohút dokáže pomoct. Střed hřištěhraje dobře, i stopeři to dali dohromady. U brankáře Nemravy se řešilo, jestli má na ligu. Hodili ho do vody a zvládá to. Jeho sebevědomí jde nahoru a chytá velmi dobře," ostřehl vicemistr Evropy z roku 1996 a otec stopera Michala. Ještě jedna důležitá okolnost. Na Slovácku jsou nejspíš imunnní vůči covidu, nákaza má do šatny zákaz vstupu. Klíčová je rovněž zesílená lavička. Nedávno vypadli lídři Daníček s Milanem Petrželou, přesto tým neztratil drajv a dál vyhrává. Už to dokázal pětkrát po sobě. V sobotu však čeká na orzjetý soubor typický zrádný duel. Přijedou České Budějovice. Jasná jednička? Nemusí to tak být. "Realizační tým musí na hráče apelovat, aby si dali pozor a doma to proti průměrnějšímu mužstvu zvládli. A příští týden v Jablonci může Slovácko taky klidně vyhrát," uzavřel Kadlec.

 • Šovkovskij - 27.01.2021, středa, 14:52
  (0)

  ÚSPĚŠNÍ A NECHUTÍ Chyťte, jetstli to dokážete! Slovácko před Vánoci naskočilo na nosnou vlnu a přepisuje historická klubová maxima. Od pěti výher v řadě po čtyři penalty v posledních čtyřech zápasech. Svědíkův soubor šlape jako kola, rozšířený dopravní prostředek v Uherském Hradišti. Zastaví se až na bedně? "Mužstvo funguje celé. Z toho pak vynikají individuální výkony," uvedl kouč Martin Svědík. Soupeři o nich říkají: Jsou nechutní. Běhají, presují, neuhnou, rozdávají rány, šlapou vám po patách. Takhle to bylo i dříve. Novinka je, že se borci Slovácka naučili střílet góly. Výsledek? Čtvrté místo v tabulce, pět bodů ztráta na druhý Jablonec a forma, se kterou může tým směle pomýšlet na další vzestup. Herní projev už není jen nechutný, on i baví. Během pětizápasové vítězné série nasázeli Kliment aspol. čtrnáct branek! Tohle byla v minulosti norma tak na půl sezony. A další zbořený mýtus. Slovácko za Svědíka proslulo jako kat favoritů. Obrat o body Spartu, Slavii, či Plzeň? Žádný problém. Jenže pak ztratíte s protivníky ze dna tabulky a jste tam, kde jste byli. V průměru. Pořád se točíte do kola. Dnes kondičně i takticky perfektně připravené mužstvo zvládá s grácií i partie s Opavou, Příbramí, Karvinou. "Pomohla nám výhra nad Plzní," prohlásil kouč. Najednou to nejsou udřené triumfy o gól, nanicovatá představení. Svědíkův "teamwork" dokáže dát zřetelně najevo, že je fotbalově výš. Tohle je možná cennější fakt, než čas od času sejmout některého z tuzemských gigantů. Díky výsledkové vyváženosti se klub z pohraničí dostal na dostřel medailovým příčkám. Svědíkovi to ale nahlas neříktejte. Usadil by vás, že je do konce strašně daleko, hromada těžkých zápasů. Po sobotním vítězství na Bohemians 3:1 však dokázal pochválit. "Fyzicky je na tom tým dobře," prohlásil mimo jiné. Aby ne, kondička je pro náročného trenéra základ.

 • Šovkovskij - 27.01.2021, středa, 14:14
  (0)

  huhu: Velice rád bych, ale nevím, jak sem vložím fotku, když tady není takový ten vkládací řádek na odkazy... (Fotka/video).

 • huhu - 27.01.2021, středa, 13:30
  (0)

  Šovki: nemohl bys prosím ten článek v novinách nafotit a hodit ho sem? díky

 • Šovkovskij - 27.01.2021, středa, 13:20
  (0)

  Tyto jižanské národy jsou takové volnější, ale podle mne tradiční klub z Guimarase plní to, k čemu se zavázal. Přeci je to tam úplně na jiném levelu, než u nás.

 • karagavrylydys - 27.01.2021, středa, 12:51
  (0)

  A otázkou je, jestli vůbec splátkový kalendář portugalci dodržují.

 • Artigas - 27.01.2021, středa, 12:48
  (0)

  Šovkovskij: a oni Portugalci se nikdy k placení moc neměli, že ...

 • Šovkovskij - 27.01.2021, středa, 12:32
  (0)

  Tento příspěvek jsem dal pod jiný článek, ale patří spíše sem: Co se týče Trmala, asi sám si přál větší vytíženost, proti velmi dobře odchytanému zápasu proti Benfice Lisabon se v brance neobjevil vůbec, což mu v jeho věku asi nepřidá. V jeho věku prostě musí chytat, ale konkurence v Guimaresi je opravdu velká. Pokud si dobře vzpomínám, do Guimarese chtěl hned a sám, takže jej nikdo netlačil a já ho chápu, taková šance se nemusela zase opakovat. Snad šanci ještě dostane, pokud ne tam, tak třeba někde na hostování, aby opravdu chytal a nestagnoval. Ještě se musím vyjádřit k tomu, že Slovácko jede za jeho prodej. S tím si dovolím nesouhlasit. Opravdu je omyl, pokud si někdo myslí, že celý ranec dostal klub na dřevo hned po podpisu. Praxe je taková, a u Trmala tomu je taky tak, že Guimares za Matouše má několik splátek. Takže taková bomba to asi taky nebude.

 • Šovkovskij - 27.01.2021, středa, 12:31
  (0)

  Někdo tu zmiňoval, že lavička Slovácka není příliš silná, obzláště v záloze. S tím nemohu souhlasit. Tři zápasy během týdne, a Daníček, Petržela, či Kalabiška na lavičce a na hře to nebylo poznat.

 • Šovkovskij - 27.01.2021, středa, 12:28
  (0)

  Jak říkáš, o Slovácku se píše a mluví v superlativech, jak nikdy. Buďme za to rádi. Přesto musíme zůstat na zemi, celé "jaro" je ještě před námi, program náročný a zápasů hodně. Kluci však ukázali, že fyzičku mají parádní. Nebojím se, že by Svědík něco podcenil, do kluků určitě pořád hučí a jede se na 100%. Ten mančaft vypadá velice zdravě, co se týče morálky. Byla by škoda si to pokazit.

 • riedlss - 27.01.2021, středa, 12:23
  (0)

  *strašně rád. Ale co mě neděsí je to, že to teď kluky baví a to je důležité. Očekávání jsou teď velká, snad se kluci i s trenérem opět perfektně připraví.

 • riedlss - 27.01.2021, středa, 12:18
  (0)

  Šovky: pěkně se to čte, je to návykové, fanoušek se baví, šlo by si na to zvyknout, ale.... tak jak to bere s pokorou trenér,to musíme brát asi taky :) tento týden se toho tolik namluvilo o Slovácku až mě to rrochu děsí, ale jsem zato

 • Šovkovskij - 27.01.2021, středa, 12:05
  (0)

  Jinak v dnešním tištěném Sportu celá stránka o Slovácku. Příjemné čtení.

 • Artigas - 27.01.2021, středa, 11:09
  (0)

  riedlss: vím, ale tak agent si mohl a měl zjistit, že Vittoria nakupuje další gólmany, Varela je dobrý o tom žádná. Tu Primeira Ligu taky sleduju, ale to je jak tady kapr liga-Porto, Sporting, Benfica a Braga, za nimi s propastí Guimaraes a potom nic. Tak aspoň zkušenosti získá, kluk, pořád lepší, než kdyby šel do cirkusu toaLetná...

 • riedlss - 27.01.2021, středa, 10:25
  (0)

  Artigas: toho Varelu bohužel podepsali 14 dní na to co tam přišel Maty jako volneho hráče, to musela být celkem ťafka pro Trmyho. Předpokládám, ze ale vedeli, kdo tam chytá a nechytá. Byl tam nejaky prestárly brazilec a nejací mladoši. Podle poslednich zápasů to vypadá jakoby trener daval na lavku jeden zápas jednoho a další toho druhého tedy Matyho-bavime se o dvojce, Varela se zdá, ze ma misto jisté. Guimaraes se snazim sledovat, no celkově fotbal žádná hitparada teda. :/

 • kecipep - 27.01.2021, středa, 10:19
  (0)

  Varela tam přišel až po Matoušovi, stejně jako další mladý gólman z Chelsea.

 • Artigas - 27.01.2021, středa, 10:14
  (0)

  Noticka k článku-to má Maty tak blbého agenta, že mu neřekl o dalších třech gólmanech?! Přestoupit do klubu, kde jsou čtyři gólmani a Varela jednička? No comment ... k diskuzi - Driske, to co's tady vyplodil, to je fakt top ... zřejmě vymletá palice, nevím, kde's vzal "nácky" na "B"?! A dědci s borovičkou, to znáš dobře, zřejmě si taky dáváš ...

 • riedlss - 27.01.2021, středa, 09:57
  (0)

  Díky moc :)

 • nbk - 27.01.2021, středa, 09:54
  (0)

  Riedlss: taky jsem to četl, článek zde https://www.sport.cz/hokej/reprezentace/clanek/2047984-poradatel-letosniho-ms-v-hokeji-fasel-prisel-se-zasadni-zmenou-kterou-prosazuje.html?utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz#hp-sez Já pořád tak nějak věřím že MS je světové, ale že liga bude alespoň s nějakým omezením na 50% kapacity

 • riedlss - 27.01.2021, středa, 09:45
  (0)

  drzy vandrak: naopak je dost aktuální. A být v tomto optimista nemá naprosto žádnou cenu, bohužel pro fanoušky sportu špatná zpráva. Tento rok očekávám víceméně celý ve stejné nejistote a režimu jako doposud. Odkaz na článek? :)

 • riedlss - 27.01.2021, středa, 09:39
  (0)

  Driske, udelal sis profilek, aby ti aspoň někdo hltal ty tvé sračky. To už je aspoň druhý :D No aspoň umíš správně napsat jméno, to se povede málo komu. Tak vitej na comu lopato ;)

 • Jerry1984 - 27.01.2021, středa, 09:29
  (0)

  A proč do toho fanoušek jde jsou emoce :)

 • Jerry1984 - 27.01.2021, středa, 09:22
  (0)

  Tak jasně, že diváci jsou součástí fotbalu.. je to obchod. Divák si zaplatí za zábavu. Fanoušek je pro klub zdroj příjmů.. někde i hodně velký.. tady moc ne. Ale přesto.. je to obchod, čím věrnější tím pro klub líp..

 • drzý vandrák - 27.01.2021, středa, 09:18
  (0)

  Přátelé otočím list.Souvisí to ale s tou účastí na stadionu.V dnešním článku o pořádání MS v hokeji píše Fasel, že chce uspořádat MS v jedné zemi (po odebrání turnaje v Bělorusku),aby byly mužstva "v bublině" na jednom místě a stadionu.Na to že se to má letos konat na přelomu května a června to nezní moc optimisticky.Sice je to v hale, ale i tak to vypadá,že se vůbec nepočítá s diváky a bude to MS v izolaci.Chápu,že na to musí být připraveni, protože nikdo neví co bude.Ale i tak mě to děsí,že za půl roku bude situace minimálně stejná jako teď.Třeba se ale něco stane a bude líp.Omlouvám se, že jsem zde zamotal hokej, ale tak nějak mě to zaujalo, že to tak připravují na červen.

 • Driske - 27.01.2021, středa, 09:17
  (0)

  Už ses nám tady vyyzvracel? Zatím se tady nejvíc předvádíš jenom ty, Rídle.

 • riedlss - 27.01.2021, středa, 09:07
  (0)

  Proč se nesejdete tady v diskuzi? Tondo můžu se zeptat, jsi vůbec normální nebo takového idiota jenom děláš? :D co by si konkretne s tebou na te diskuzi řekli s takým vemenem ?! :)

 • riedlss - 27.01.2021, středa, 08:58
  (0)

  Tím se zastávám lidí co na ten fotbal chodí podpořit Slovácko. Ono lidi za klavesnici podpoří tak velke hovno :) fotbal se hrál vzdycky před divákama. Nohy svázané a nervozita je čistě jejich problém, se kterým se prostě musí hráči vyrovnat!

 • riedlss - 27.01.2021, středa, 08:32
  (0)

  Nbk: naprosto souhlasím. On má v tomto trochu zaostalé smýšlení a tady Driske tomu nasadil akoráz korunku. Lepší nácek a dedek na stadione nez dementi za klavesnicema :)

 • Driske - 27.01.2021, středa, 08:00
  (0)

  Podle mých informací některým hráčům nevadí, že se nehraje před diváky, ba naopak. Nemají nohy svázané nervozitou. :) Kdo by taky chtěl poslouchat nácky z tribuny B a dědky posilněné borovičkou z tribuny C.

 • nbk - 27.01.2021, středa, 01:57
  (0)

  Tondo jdi do pice, myslím že v době nekorony ti věrní chodili.. ja permanentku měl a mám i teď. Pracuju ale v Čechách a těch domácích zápasů nestíhám moc. Teď momentálně jsem tady doma,proto bych se něčemu takovému nebránil a ty výsledky? Hráči si to zaslouží doprdele. Ti borci makaji, mají nejlepší skóre, nejvíc bodů realizační mužstvo šlape je to prostě bomba

 • riedlss - 26.01.2021, úterý, 22:27
  (0)

  :D :D slyšel jsem hodně, ale toto vyplodí jenom ementál Tonda :D

 • TondaFCS - 26.01.2021, úterý, 21:26
  (0)

  Proc se nesejdete treba tady v diskusi? Efekt bude stejny. Pred koronou clovek liny zvednout prdel a ted v dobe zakazu nejvic aktivity, tleskam

 • nbk - 26.01.2021, úterý, 14:05
  (0)

  V Sobotu by to chtělo kluky před stadionem podpořit, hrají neskutčně mají formu a i přes tu zimu bychom to mohli vydržet těch 90 minut fandit naplno. Kdyby se nás tam 50-60 sešlo bylo by to dobré. Slivovice, svařák čaj do termosky a jeto. Někdo kdo se přidá?

 • CeZeRo - 26.01.2021, úterý, 10:33
  (0)

  Ondra: No v základu hrával, měl průměrnou minutáž 75 min na zápas.

 • Ondra - 26.01.2021, úterý, 10:29
  (0)

  On nehrál v základu ani za B tým, takže do áčka měl celkem daleko.

 • kecipep - 26.01.2021, úterý, 08:33
  (0)

  Křídlo by se nám zrovna hodilo. No snad jsme to neprokaučovali

 • CeZeRo - 26.01.2021, úterý, 08:17
  (0)

  Článek o Kostkovi, který přešel z našho béčka do Pardubic. https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2020-21/390397/kostka-oklikou-zpet-v-lize-prvni-zapas-od-rijna-cekal-jsem-to-horsi.html

pristi
 Další články:
29.01.2021, pátek, 09:00 - Gól, nebo nahrávka? Slováckého krále asistencí těší obojí
26.01.2021, úterý, 19:18 - Slovácko vyzrálo a vítězí. Pohled na tabulku je pěkný
24.01.2021, neděle, 11:00 - Znovuzrozený Kliment válí, u Botiče byl blízko hattricku. Aspoň nemusím nic platit do kasy, culí se
24.01.2021, neděle, 10:20 - Svědík: Po neproměněné penaltě bylo jasné, že utkání dohrajeme
24.01.2021, neděle, 10:00 - Klusáček o penaltách: Byly to školácké chyby, situace řešíme hekticky
* Novější články * * Přidat komentář * * Vytisknout článek * * Odeslat článek * * Starší články
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace