18
fanoušků

Slovácko se chystá na Slavii. Když se to sejde, máme šanci uspět, věří Hofmann

10.09.2021, pátek, 18:50

Jsou posledním týmem, který Slavii porazil. Fotbalisté Slovácka loni na jaře přemohli Pražany 2:0, od té doby sešívaní jedou, válcují ligu. Před reprezentační přestávkou protáhli rekordní sérii bez porážky v nejvyšší soutěži na 51 utkání, celek z Uherského Hradiště by spanilou jízdu mistrů rád utnul.

Jenže v minulé sezoně Svědíkův tým dvakrát inkasoval se Slávií tři branky a v obou vzájemných duelech prohrál, teď se pokusí obhájce trofeje okrást o body.

„Soupeř je v zápase určitě favoritem. Hlavně doma je velmi silný, takže nás čeká jedno z nejtěžších utkání v sezoně. Minule jsme tam prohráli celkem vysoko, takže máme co napravovat,“ uvedl stoper Slovácka Stanislav Hofmann.

Moravané před rokem v Edenu prohráli jasně 0:3, teď se pokusí potrápit favorita víc.

„Tehdy nám tam vůbec nevyšel vstup do zápasu, kdy jsme hned v úvodu inkasovali gól z penalty. Teď musíme chytnout začátek a být produktivní,“ zná cestu k úspěchu mostecký rodák.

„V posledních zápasech jsme si vytvořili dost šancí, ale nedokázali jsme je přetavit v góly. Na Slavii určitě nebudeme mít tolik příležitostí. Pokud se to ale sejde, máme šanci uspět,“ věří.

Celek z Vršovic na startu letošní sezony není v úplné top formě. Sešívaní nezvládli odvetu 4. předkola Evropské ligy s Legií Varšava a po porážce 1:2 budou hrát jenom Konferenční ligu, v jejíž předkole neuspělo právě Slovácko.

• Bayern Munchen - 13.09.2021, pondělí, 08:24
    (0)

Tak opět jsme na Slavii nezachytili začátek utkání, nevím, proč se to každý rok opakuje... Včera mě i překvapilo, že jsme hráli na tři obránce, čekal bych, že zrovna na Slávce budeme hrát tu klasiku na čtyři beky, což jsme nakonec i hráli a byli jsme pak vyrovnaným soupeřem Slávce... Bylo patrné, že když byl na stoperu Daníček a udělal chybu, tak nestíhal, ale jakmile přešel do zálohy, tak když tu chybu vyrobil, tak za ním stojí ještě Kadlec s Hofim. A i Havlík to měl ze začátku těžké s Ekpaiem, když hrál kraj zálohy, prostě bylo patrné, že jakmile se dal na krajního beka v druhém poločase Kalabiška a Havlík se vrátil na střed hřiště, tak měla Slávie s námi problémy... Za včerejšek chci pochválit Sadílka, včera se už výkonem blížil k tomu loňskému Sadílkovi... kdo mě zklamal je Reinberk, nechápu, že neumí kloudně odcentrovat do šestnáctky soupeře, ty jeho centry byla hrůza... No a zrovna na Slávii a ne jen s ní se ukazuje ten náš obrovský problém s útokem, kde prostě chybí útočník, což si včera zase i Svědík postěžoval, v tomhle prostě naše vedení zaspalo, a je vidět, že po odchodu Klimenta tady není pořádná náhrada, což nás stálo poháry a třeba i body na Slávii. Vůbec nezazlívám Jurečkovi jeho horší koncovku, prostě on není typický útočník, to víme, je to spíš krajní záložník. A co se týče Vechety tak určitě v něm je vidět, že to bude zabiják ve vápně, ale fyzicky na to zdaleka ještě nemá, hrát útočníka číslo jedna, bylo vidět, že v soubojích dost upadával, když na něho obránce přitlačil tělem... Takže za mě asi tak, ale na Slávii jsme favorit nebyli a výkon nebyl nejhorší nakonec, i když na krásu se nehraje... Teď bude důležité získat doma tři body a udržet se v kontaktu se špicí ligy...

• drzý vandrák - 12.09.2021, neděle, 21:32
    (0)

Tak proč do říti,tak nehrajeme od začátku a až ve 25. minutě zjistíme,že jsme taky fotbalisti..

• zdrh - 12.09.2021, neděle, 21:31
    (0)

Když se dávám na statistiky Slovácka na stránkách ligy, tak je vidět, že má strašně málo střel. Není ani tak problém s úspěšností jako spíš s počtem střel. Extrémně produktivní Sigma má dvojnásobný počet střel na branku a má jen o něco víc než dvojnásobný počet gólů. A je to vidět i u statistik hráčů. Ve Slovácku mají pouze 3 hráči za letošek aspoň 5 střel (Jurečka 11, Petržela 9 a Havlík 5), v Sigmě jich je 8! V úspěšnosti střelby je Slovácko sedmé, v celkovém počtu střel je spolu s Budějovicemi a Karvinou poslední, v počtu střel na branku předposlední.

• Skein - 12.09.2021, neděle, 21:28
    (0)

to driske zkus si s ním zaběhat..od tv každý tréner apod.

• Skein - 12.09.2021, neděle, 21:27
    (0)

to Fipa, tak zkomolit přijmení hráče, který to je celou kariéru, tleskám

• Witeek - 12.09.2021, neděle, 21:27
    (0)

Po prvním poločase to bylo na ručník. Druhá půle už byla o něčem jiném. Není se za co stydět. Jen Svědik zklamal. Navrch, Tomič, Kali...ti tam mohli být klidně dřív (nebo v základu).

• Driske - 12.09.2021, neděle, 21:22
    (0)

Bohužel Jurečka neuhraje ani souboj. Navíc je zoufale pomalý.

• Nike - FCS - 12.09.2021, neděle, 21:20
    (0)

Ten Jurečka to je kalamita takové zakončení... co on nedá.... to: fipa: Ty si dobrý Rainberg, když už tak se nauč psát aspon jména hráčů.... Dneska hrál fakt špatně ale říct po jednom zápase, kdy se nepovedl že není ligový tak to si dobrý... Dnes to byl jeho 250 zápas v lize, nemyslíš že kdyby na tu ligu neměl že už by tam dávno neměl co dělat a nehrál by někde MSFL nebo 2.ligu? To jsou zase řeči....

• peetrs - 12.09.2021, neděle, 21:16
    (0)

fipa: s tím Šášou ta samá myšlenka, proč mu dá jenom tři minuty??? I tak se ale stihl přimotat ke gólu. Jestli jsem dobře viděl posouval míč na Kaliho, který našel Vechetu? Jinak Filipovi gratulace k prvnímu ligovému, pěkně o uklidil... Slavia měla celý druhý poločas plné gatě. Díky kluci, dobrý práce...👍👍👍

• barnabas.666 - 12.09.2021, neděle, 21:14
    (0)

Tak já předpokládám, že Vecheta nehraje od začátku proto, že nemá fyzičku na odehrání takové porce minut.

• fipa - 12.09.2021, neděle, 21:05
    (0)

Zaprvé nechápu proč nehraje Vecheta od začátku...je to jediný klasický útočník. Zadruhé, proč jde Šašinka tři minuty před koncem. A za třetí Rainberg není zdůrazňují není ligový fotbalista. Byl to dobrý bojovný fotbal,ale Rambo nedal jedinou přihrávku směrem dopředu. Hráli jsme celý zápas o deseti.

• Babu - 12.09.2021, neděle, 21:03
    (0)

barnabas: Jurečka se dostává do hromady šancí, ale vždycky to dá po zemi prostě, stačilo by 50 % šancí dát víc jak 0-10 cm nad zemí.. prostě není koncový útočník, je lepší jako křídlo.. dala bych tam doma Filipa

• Hynda - 12.09.2021, neděle, 21:03
    (0)

Skvělý fotbal jen využít ty šance či máme určitě bych dal Vechetu se Zlínem od začátku má tah a určitě bude gólový jináč simpaticky výkon FCS nafurt

• Petros - 12.09.2021, neděle, 20:59
    (0)

Druhá půlka z naší strany výborná, proměňovat šance vezem minimálně bod. Ale co už.... Vecheta krásný gól, to mu pomůže. A teď vzhůru na derby!

• barnabas.666 - 12.09.2021, neděle, 20:54
    (0)

Samozřejmě gratulace Vechetovi k první gólu.

• Valheru - 12.09.2021, neděle, 20:54
    (0)

Je hrozná škoda té produktivity, protože dneska to mohlo skončit i opačně, kdybychom ty šance proměňovali (jak Sigma 3 góly ze 3 střel) :-).

• barnabas.666 - 12.09.2021, neděle, 20:53
    (0)

Zajímalo by mě, jak by dopadla ta šance v 50. minutě, kdyby tam místo Jurečky byl Vecheta. Něco mi říká, že by to nenarval do obránce na brankové čáře.

• Hory - 12.09.2021, neděle, 20:53
    (0)

Škoda, toho výsledku. S ostudou určitě neodjíždíme, ba naopak. Ten výkon byl dobrý a potvrzuje, že máme na to, hrát v čele tabulky. Díky borci!

(2)

Perfektní branka. Škoda, že snížení nepřišlo dřív, na bod to bylo. Ale bezva výkon v druhé půlce.

• fandajakhrom - 12.09.2021, neděle, 20:51
    (0)

Skodaaaaa. A ted hlavne neposrat derby

• Valheru - 12.09.2021, neděle, 20:49
    (0)

Ty vole, škoda, už to mohlo být jak Bolka se Sigmou...

• jjirin - 12.09.2021, neděle, 20:49
    (2)

Snad Filip některým pochybovačům otevře oči,, nebo aspoň zavře ústa :)

(0)

Vždycky když kolem 70. minuty odejde Petržela, tak skončí veškerá naše kombinace... i proti Pardubicím, Hradci, teď

• fandajakhrom - 12.09.2021, neděle, 20:28
    (0)

Tak co nedal Jurečka a Sadilek neni normalni :-) ale hlavne ze neni potreba hledat utocnika

(0)

Škoda toho připosraného začátku, pak už to bylo ok.

• Jerry1984 - 12.09.2021, neděle, 19:44
    (0)

ta hra už je docela vyrovnaná.. jsem se nechal tím začátkem unést..tak sorry..

• Jerry1984 - 12.09.2021, neděle, 19:35
    (0)

Valheru: fanoušek spíš už bývalý.. už mně to nějak netáhne to fandění..

• Jerry1984 - 12.09.2021, neděle, 19:33
    (0)

hlavně, že se všude mluví, že musí přežít začátek a bác..

• Jerry1984 - 12.09.2021, neděle, 19:30
    (0)

hra už je lepší.. ale ten začátek, asi je to hotovka

• Babu - 12.09.2021, neděle, 19:21
    (0)

Nějak nechápu, proč není vlevo Kalabiška nebo Šimko, Mára Havlík se tam zblázní s Ekpaiem :-))

(2)

O2 stojí dvě kila měsíčně, anebo můžeš do hospody, ale tam pravděpodobně necháš víc 😎

• Tom87 - 12.09.2021, neděle, 17:19
    (-1)

Prosím o ten stream pokud někde je a jinak kde je to v tv?

(0)

TIP na sestavu a výsledek? bude to boj...tak snad se borci ne...

(0)

tak zde video kanál nejede, neboto dělá jenom mně?

• Skein - 10.09.2021, pátek, 18:51
    (0)

Na přemožitele libereckého Slovanu, třetiligové Zbuzany, narazí ve třetím kole MOL Cupu fotbalisté Slovácka.