*
31.05.2026
Tisková konference | Vlastimil Daníček | Slovácko - Artis
31.05.2026
Tisková konference | Roman Skuhravý | Slovácko - Artis
28.05.2026
Vlastimil Daníček | Srdce Slovácka
27.05.2026
Tisková konference | Marek Havlík | Artis - Slovácko
27.05.2026
Tisková konference | Roman Skuhravý | Artis - Slovácko
*
06.06.2026
1.FCS"B"-F.Místek 2:2/2:0/-31.kolo 3.ligy-Bělinka 6.6.26
06.06.2026
Finále OFS Uh.Hradiště-5.6.26
31.05.2026
U17: 1.FCS-Baník 2:2/0:1/-28.kolo-St.Město 30.5.26
30.05.2026
U19:1.FCS-Baník 3:3/2:3/-28.kolo-Širůch 30.5.26
25.05.2026
W18: 1.FCS-V.Plzeň 0:2/0:0/-3.kolo nadst.mistr-Bělinka 24.5.26
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 990 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
01.06.2026
Děkovačka po poslední zápase sezóny a rozloučka s LEGENDOU
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšní - první poločas
01.06.2026
Fanoušci v zápase proti Líšňi druhý poločas
13.05.2026
Děkovačka po zápase s Baníkem
13.05.2026
Fanoušci v zápase proti Baníku

Slovácko prohrálo s Mladou Boleslaví 0:3, skončí čtrnácté a baráž začne venku

17.05.2026, neděle, 11:40
borci_radost_brezen25_velky.jpg

Fotbalistům Slovácka závěr anglického týdne hrubě nevyšel. Celek z Uherského Hradiště v domácím zápase s Mladou Boleslaví nepotvrdil poslední výkony ani výsledky, ve 4. kole nadstavbové části Chance ligy ve skupině o záchranu prohrál 0:3. O výhře hostů rozhodly dva góly Josefa Koláříka v první půli, triumf Středočechů po hodině hry pojistil střídající Jiří Klíma.

Mladá Boleslav bodovala ve dvanácti z posledních třinácti kol a dostala se do čela skupiny o záchranu. Tým z Uherského Hradiště naopak prohrál po třech utkáních, zůstal čtrnáctý a z této pozice půjde i do baráže.

V ní se utká s Táborskem nebo Artisem Brno. Jisté je, že dvojutkání začne venku.

Slovácko sobotní duel pojalo jako přípravu na baráž, trenér Roman Skuhravý nechal odpočívat mimo jiné Havlíka, poprvé od začátku hrál mladík Fiala. Rovněž hosté s jistotou záchrany dali šanci dalším hráčům širšího kádru.

Úvod utkání patřil Středočechům, kteří lépe kombinovali a zlobili tím obranu Slovácka. Odměnou jim byl vedoucí gól v 17. minutě. Lehký posunul míč na zcela volného Koláříka, jehož střela z hranice pokutového území se otřela o tyč a skončila v síti.

Domácí zpřesnili hru a snažili se otevřít boleslavskou tvrz z křídelních prostor. Po akci Fialy a Koscelníka balon jen prosvištěl kolem Vorla, neboť sprintující Blahút na něj nedosáhl. Byl to jediný náznak šance týmu z Uherského Hradiště, který však pykal za nedůslednost v defenzivě.

Jméno Heslo
text
  • Hory - 30.05.2026, sobota, 06:49
    (2)

    Tak to má velký problém a asi nepřímo i klub. Je pravda, že se stačí podívat koho vernisáže navštěvuje, komu půjčuje auto a by přijel na hrad,koho zve na autogramiádu na svůj autofest a pak člověku ten článek začne dávat ještě větší smysl. Tlusťák byl vždy soutěžácká nula a nikdo nechápal za co měl vždy za velmi dobré auto a z čeho to platí. Odložilíci alespoň zajeli něco v rámci malého mistráku,kdo se trošku zajímá o Rallye,tak bohužel tomu článku musí dát zapravdu.

  • Petros - 30.05.2026, sobota, 06:27
    (2)

    https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-kauzy-zavodnici-rally-priznali-obri-podvody-usvedcuji-tim-sefa-hazardni-firmy-307213#dop_ab_variant=1676541&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest302_asistent_url_varCC&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

  • Valheru - 28.05.2026, čtvrtek, 18:46
    (0)

    celtic: ta otázka na tiskovce po Artisu doma padne zcela určitě...

  • Hory - 28.05.2026, čtvrtek, 17:50
    (4)

    Po včerejší tiskovce to asi bylo jasné, že to oznámení příjde. Díky za vše Vlasto!

  • tvojemama - 28.05.2026, čtvrtek, 15:58
    (0)

    Jen co byste říkali na nějakou spolupráci se Slavii? Jako x let zpátky by mě to sralo ale teď když ty možnosti nejsou a je v lize větší konkurence tak by mě to smysl dávalo. Jinak třeba i Ústí ma docela skauting a jedou data a mají na seznamu tak 40hráčů.

  • tvojemama - 28.05.2026, čtvrtek, 15:56
    (0)

    Včera všechno super. V neděli to snad bude v klidu.

  • celtic - 28.05.2026, čtvrtek, 13:12
    (0)

    V prvé řadě podepsat trenera..a aj ten si k tomu rekne o ktere hrace stoji kterym konci hostovani a smlouvy..pripadne musi mit vyhlednute i posily ...to vsechno musi stihnout za necele dva mesice

  • tomrs - 28.05.2026, čtvrtek, 12:29
    (0)

    Myslím, že se jednání rozběhnou po nedělním odpoledni, jak bude tutovka setrvání v lize, do té doby se zatím nic neřešilo, jelikož se nevědělo, zda budeme prvoligoví, je jen otázkou, zda se podaří dojednat prodloužení hostování stávajícím hráčům, jaké mají úmysly samotní hráči a jejich mateřské kluby. Např. Ouanda se zviditelnil, ale myslím, že ještě do užší nominace Slavie to nebude, záležet bude na něm i na Slavií, kde bychom mohli rozvinout s Přemou Kovářem větší spolupráci. Každopádně si myslím, že trenér je už jasný....

  • karagavrylydys - 28.05.2026, čtvrtek, 12:02
    (0)

    Marwik: Pravdu máš, smlouvu má do 2029. Díval jsem se na livesport.cz, kde je uveden chybný údaj. Omlouvám se.

  • celtic - 28.05.2026, čtvrtek, 11:56
    (0)

    karagavrylydys: no to máš pravdu....Slovácko čeká perné léto...moc času nemajú...ohledně hostovaček ...prodloužení smluv a posílení,,,podepsání trenéra a posílení kádru...posílit musíme...jinak to dopadne tak jak letos a možná i hůř

  • Marwik - 28.05.2026, čtvrtek, 11:55
    (0)

    karagavrylydys: U Mary ty tři roky utekly jak voda.

  • karagavrylydys - 28.05.2026, čtvrtek, 11:47
    (0)

    Já jsem zvědav příští sezonu na kádr (konec hostování: Huk, Kostadinov, Ouanda, Fiala, Horák, Suchan, konec smlouvy: Ndefe, Havlík, konec smlouvy v zimě: Koscelník, Blahút, asi konec: Krmenčík, Reinberk) no a taky na trenéra, který tady bude trénovat.

  • barnabas.666 - 28.05.2026, čtvrtek, 10:21
    (0)

    jj, Borek. Balóny z něj vypadávaly jak přezrálé hrušky. Taky mi se svou hlavou připomíná Nemravu. O to víc mě pobavil rozhovor s ním před baráží: "V baráži bude určitě větší tlak na hráče. Jak jej snášíte?" "Tlak není jen v baráži, ale před každým střetnutím. V baráži bude o něco větší. Ale hráči v našem postavení se s tím musí vyrovnat. Navíc mně se hraje pod tlakem lépe."

  • Hory - 28.05.2026, čtvrtek, 09:30
    (2)

    Vzpomínám, jaký tu byl poprask když Borek odcházel, jakého že brankáře to naše neschopné vedení prodává. Včerejšek ukázal, že to rozhodnutí nebylo zase tak špatné. Jak byl dobrý ve Vyškově, tak je stejně dobrý i v Artisu, ale asi jen v rámci druhé ligy, má tu dobrou výkonost.

  • chalupář - 28.05.2026, čtvrtek, 08:39
    (5)

    Já doufám, že po vyhrané baráži a záchrany 1. ligy (k čemuž máme opravdu jen krůček) nás úspěch z baráže "neumlčí" vůči tomu, že vedení/majitelé dostali klub až do baráže a vystavíme jim kruté vysvědčení. Protože reálně očekávám, že záchrana bude pro majitele ukazatel jakože všechno je OK, děláme to dobře, furt hrajeme ligu a pokračujem stejným způsobem a nezmění se vůbec nic.

  • silon - 28.05.2026, čtvrtek, 08:06
    (1)

    Borek ma svoje limity, ktere ho na jedničku v prvni lize nepustí. Neco jako sveho casu Nemrava.

  • hromik - 28.05.2026, čtvrtek, 07:39
    (0)

    To Driske: uplne presne to samé jsem si rikal , ego az do vesmíru a kdyz vzdy vidim to jeho žvýkaní te žvýkačky pres celou hubu jeste . No potěš

  • Driske - 28.05.2026, čtvrtek, 07:23
    (1)

    Včera se ukázalo, ze prodej Borka bylo správné rozhodnutí. Ego do vesmíru, vykon nic.

  • Marwik - 27.05.2026, středa, 22:59
    (0)

    Hruška z B by měl dostat šanci a hlavně velkou výstupní klauzuli.

  • spor - 27.05.2026, středa, 22:47
    (0)

    Kéž by Ouanda zůstal i na příští sezonu

  • petrFCS - 27.05.2026, středa, 22:31
    (2)

    Super výjezd super výsledek jen tak dál

  • Ykarus - 27.05.2026, středa, 22:11
    (0)

    Pardon, všechno je v pořádku

  • Ykarus - 27.05.2026, středa, 22:00
    (0)

    Prosím pana Bubna, jestli tam nezůstala šala Mor.Pisek děkuji😃😃

  • karagavrylydys - 27.05.2026, středa, 21:40
    (2)

    A šlo to i bez Petržely.

  • celtic - 27.05.2026, středa, 21:38
    (1)

    hoši parada,,,děkujem...chtělo by to podepsat trenéra Skuhravého,,,ještě že vyhodili Kameníka a angažovali RS,,,jen škoda že to nebylo o pár zápasů dřív,věřím že by sme se vyhnuli baráži

  • Marwik - 27.05.2026, středa, 21:24
    (0)

    Snad tu nebudeme litovat zlepšené produktivity. Ten tým se posouvá a nebýt vypuštěného zápasu s Bolkou, mohl mít lepší šňůru ve vstřelených brankách v řadě lepší než Slavia. Po bide pod bývalými trenéry obrovský posun.

  • barnabas.666 - 27.05.2026, středa, 21:24
    (0)

    tvojemama: Určitě jsme si dnes zasloužili vyhrát. A ještě navíc vidím, že tam mám chybu. V těch předešlých zápasech jsem uváděl všechny střely a v tom dnešním mám uvedené jen střely na bránu, celkově bylo dnes střel 15. Což je i tak pořád velmi solidní produktivita.

  • tvojemama - 27.05.2026, středa, 21:08
    (0)

    barnabas- Ale když hodnotíš ten zápas celkove tak o ten gól minimálně jsme si určitě zasloužili vyhrát. Super.

  • barnabas.666 - 27.05.2026, středa, 20:57
    (0)

    Dnes jsme byli nebývale produktivní. Z 9 střel 4 góly. Například ve Zlíně 16(0), doma proti Bolce 13(0), doma proti Baníku 8(2), na Dukle 15(1), v Teplicích 9(1), doma proti Dukle 15(1) atd.

  • barnabas.666 - 27.05.2026, středa, 20:34
    (0)

    Artis první půle jasně lepší. Dovolili jsme jim příliš mnoho přihrávek z křídla do malého vápna. Bylo štěstí, že se jim nepodařilo jít do většího trháku. Gól Marinelliho je asi dost zmrazil. Druhá půle z naší strany o třídu lepší výkon a navíc nám to tam i padalo. Snad v odvetě navážem na ten výkon z druhé půle, protože cirkusáci umí být dost nebezpeční.

  • Marwik - 27.05.2026, středa, 20:30
    (0)

    Obrovský dík patří trenérovi, který z mrtvého klubu udělal něco, čemu hráči i fanoušci věří. A ten jeho rukopis je vidět. A jak spolu žije kabina, radost pohledět.

  • Rado - 27.05.2026, středa, 20:17
    (1)

    Jak jsem psal když došel Ouanda má neuvěřitelný potenciál a pro Slovácko velký nadstandart. A opět- rychle prodloužit Ndefeho ! Tradičně slabý 1. pol hodit za hlavu, ale samo RS si za tohle borce ještě podá. Havlík si to konečně užil. Opět nádherné gólové akce ! Na psychicky náročnou baráž tento zápas měl dobré parametry a dalo se na to dívat !

  • annubis - 27.05.2026, středa, 20:10
    (-3)

    Nějak málo příspěvků.....aha my jsme vlastně vyhráli tak, neni o čem psát.....

  • a jé - 27.05.2026, středa, 19:49
    (0)

    Havlík trefil nádherně a druhý poločas stoji za koukání, je pravda , že Artis úplně odpadl

  • fandajakhrom - 27.05.2026, středa, 19:32
    (0)

    Konecne Havlas 🙃 Artis uplne odpadl

  • volič - 27.05.2026, středa, 18:44
    (0)

    Góóóóóóól

  • fandajakhrom - 27.05.2026, středa, 18:43
    (0)

    I love Marinelli 😍

  • fandajakhrom - 27.05.2026, středa, 18:31
    (0)

    Otresny unaveny vykon... smerujeme do 2.ligy...

  • Rom.Zales - 27.05.2026, středa, 17:41
    (0)

    Propoceny parek za 40 a tradicni klobasa grilovana na Sovisove prkne od hajzlu

  • FCS10 - 27.05.2026, středa, 17:33
    (0)

    Artis dnes pro domácí fanoušky pitný režim (pivo, limo) zdarma. Co chystá na neděli Slovácko pro domácí? 😁

  • hromik - 27.05.2026, středa, 17:05
    (0)

    Jak to vidíte dnes ? Bude to jednoznačný zápas v podání našich borců ?

  • tvojemama - 27.05.2026, středa, 15:25
    (1)

    A pokud by měl klub něco dotovat a klidně na tom ztrácet i peníze tak jsou to deti. Hlavne ty ve věku 11-15. Aby měli vztah ke klubu když vyrůstají. Takhle si získáš dlouhodobe fanoušky. Nějáky Pepa co mu je 40 a na fotbal nikdy nechodil tak dojde tak jednou když je to zadarmo.

  • tvojemama - 27.05.2026, středa, 15:20
    (0)

    Já bych určitě občas udělal výjimku a snažil se třeba jednou za rok dostat na stadion co nejvíc lidí na nějaký neatraktivní zápas.

  • vajdik - 27.05.2026, středa, 14:41
    (2)

    eLucky jen se zeptám, a jak se získává fanouškovská základna? Přece nějakým impulsem...

  • eLucky - 27.05.2026, středa, 14:32
    (0)

    to paja: To sem viděl a tohle mi příjde jako náprosto neuvěřitelné nakupování podpory... ale je to stejně jedno, určitě na to nalákají na tento zápas pár kolemjdoucích, ale fanouškovská základna se takto rozhodně nebuduje!

  • Ykarus - 27.05.2026, středa, 14:11
    (0)

    Tak to si budu muset koupit od Buchloviaka

  • kecipep - 27.05.2026, středa, 13:18
    (0)

    Bílá

  • paja - 27.05.2026, středa, 13:16
    (0)

    Máme dneska nějaký drescode ?

  • paja - 27.05.2026, středa, 13:08
    (0)

    Když sme u těch aktivit klubu, tak Artis nabízí na výjezd k nám balíček za 200,- kde je v ceně lístek tričko a doprava ...

  • Mouses - 27.05.2026, středa, 10:48
    (1)

    Je to tak, mediální zájem je sice 0, ale klub nedělá nic pro to, aby se to změnilo. S vajdikem 100% souhlas ve všem!

  • adolf - 27.05.2026, středa, 10:20
    (1)

    Ale jasně, mějme to tady jak v přeboru.. dojdi na fotbal, dej si neco v bufetu a drž hubu.. nevadi ze dojde 50 lidi

  • adolf - 27.05.2026, středa, 10:18
    (1)

    Vajdik: souhlas, je jasné že to jde, jen se musí chtít.. otevření stadionu v 11, nejake dva food trucky a lidi si tam mile zajdou na oběd (na tu hnusnou klobásu ty lidi fakt nenalákáš), predzapasovy program a následně fotbal…

  • vajdik - 27.05.2026, středa, 10:12
    (1)

    Opravdu mě sere, že klub nemůže na toto utkání udělat otevření třeba v 11.h něco vymyslet v areálu, prodejci prodají daleko více pití, jídla - spojilo by to spousta lidí s obědem!!! Marku, nemůže se ten klub nad tímto zamyslet??? Neděle 11.h cca 25stupnu sluničko - nějaká autogramiáda pro děti. No nic....

  • vajdik - 27.05.2026, středa, 10:09
    (1)

    Ještě můj poslední příspěvek k dnešku - včera když hrál Baník tak v pondělí už články všude možně, o úterku se už vůbec nebavím...a DNESKA někde najít na internetu že hraje ARTIS vs SLOVACKO, chce to dost goooooglit... Prostě pádem do druhé ligy by tento klub měl umíráček - Slovácko není Baník, není Zbrojovka, není Sigma - týmy z tradicí co spadli do druhé ligy ale byla otázka času kdy se vyškrábou nahoru... U Slovácka už by k tomu nikdy bohužel nedošlo...už jen ten mediální zájem o dnešní utkání :(

  • fana - 27.05.2026, středa, 10:09
    (1)

    Ve Zlíně teď po derby měli akci pro permanentkáře každý klobáska zdarma+zdarma celkem 1000 piv než se vypijí. Co tady mají permanentkáři? Kromě ohrané písničky že je to levnější, stálé místo na stadionu a blabla...

  • vajdik - 27.05.2026, středa, 09:28
    (1)

    Michal FCS a ještě tady když někomu píšeš o hlavě pomazané, že obchodní partneří sedí na ačku na polstrech, tvl a ti lidi co do toho sypou prachy - ty ředitelé majitelé at se cpou ve VIPU klobásama ale tito obchodní partneří, tedy firmy, ony nemají řadové zaměstnance??? https://www.fcslovacko.cz/cs/partneri Tady máš partnery, myslíš si kdyby každá firma dostala 50-10lístků jako určité poděkování kdyz se lístky nevyprodají tak to tímto způsobem rozdat... Hej fakt co se zamysli trošku nad tím co jsi napsal ;-) a někoho tady ses snažil urazit, ztrapnit a ukázat jak jsi chytřejší...NEJSI

  • vajdik - 27.05.2026, středa, 09:23
    (1)

    Michal FCS, já nebudu komolit tvůj nick - ale moje představa je, jelikož je výkop 13:00, aby třeba po vzoru Zlína na zápas když řeknu dvacetiletí, kdy tady jde o vůbec budoucnost klubu, jelikož kdyby se spadlo, může říct AMEN, tak třeba akce, otevírání stadionu 10-11.h, program pro děti (už tady třeba mělo být vstupné 200kč - OK...dítě do 15/18let za půlku nebo 50kč), a je mi jedno že to dítě nebude vědět kde je jeho sektor na stadionu... O termínu baráže se ví jakou dobu, nebo vůbec o baráži, proč klub nevydává třeba ke vstupence bílá trika aby celý stadion vypadal jednotně a opticky a reálně plný. Máme na to vykoupit Defeho z trestu - cena je v desítkách tisíc, ehm nějakých tisíc dva tri triček - stejná cena jako právě to vykoupení jednoho hráče, ehm které za mě bylo totálně zbyteční, jelikoz v tom Zlíně opravdu hrát nemusel...nic trenéra k tomu netlacilo, zadné nutné body..ten kluk mohl v klidu byt na tribuně!!! Takže chceš po mě tady co dál??? Za mě toto není zápas tuctový a je pro klub stejně důležitý jako bylo finále poháru, které klub ekonomicky rok dva nějak držel na nohou... Pokud by se spadlo, -50.mil které tento klub a tito majitelé ve druhé lize neuvidí od českého svazu. Klub dostane bolestné 10.mil za pád do druhé ligy a tečka... Pak je možnost nevykoupí se celý stadion, vyčlenit celé D školám...není to rizikový zápas - není třeba žádné veliké manévry na stadionu, od soupeře dojede kolik, 50 lidí? Za mě i ten čas zápasu viz výše je idealní, počasí bude ideální - kua proč to nejde uchopit trošku jinak než tuctový zápas...toto není tuctový zápas!!!

  • Sordas - 27.05.2026, středa, 08:32
    (0)

    Klub, ale pro zvýšení návštěvnosti něco udělal. Jen to jako vždy zazdil nulovou informovaností. Podle mě zlevnil výrazně lístek pro rodinu. Děti jdou za 50 % kamkoliv na stadionu. Tedy platí 100 Kč a to mě přijde jako naprosto v pohodě cena. V mém případě 1 dospělí a 2 děti za 400 Kč je v pohodě.

  • Tukkan - 26.05.2026, úterý, 21:03
    (0)

    Žádný blud, prostě na tom chtějí vydělat. Už ho mám. My za 200 a oni za 330 v předprodeji.

  • paja - 26.05.2026, úterý, 20:40
    (0)

    Artis chce za lístek 330,- nebo je to blud ?

  • Michal fcs - 26.05.2026, úterý, 20:20
    (0)

    Opr. Fandiku

  • Michal fcs - 26.05.2026, úterý, 20:19
    (-2)

    Gandiku, ty jsi hlava mazaná, obchodní partneři….kdo podle tebe sedi na áčku na polstrech, ale mas pravdu, věrni mají permici, ostatní zdarma, tak je to správné

  • Mouses - 26.05.2026, úterý, 20:10
    (0)

    Vedryl: posily jak lusk 🥹

  • fandajakhrom - 26.05.2026, úterý, 19:59
    (0)

    Rozhodne je to lepsi,'nez tvoje varianta (= neudelat nic)

  • fandajakhrom - 26.05.2026, úterý, 19:57
    (0)

    Ty jsi ale hlava... tak snad chceme, aby byl plny stadion a atmosfera, ktera nam pomuze.. srovnani se vstupenkou do kina je mimo misu... muzu to rozdat obchodnim partnerum, jekich zakaznikum atdatd... bud chci mit plno nebo nechci .. a myslet si o techto fanouscich, kteri prijdou jen 2-3x za rok, muzes co chces.. to nikoho nezajima

  • Michal fcs - 26.05.2026, úterý, 19:51
    (0)

    Fanda: hmmmm, nevíš jestli i v kině nerozdávají vstupenky zdarma, že bych někdy zašel…

  • fandajakhrom - 26.05.2026, úterý, 19:46
    (0)

    Tribuna D bude prazdna.. tudiz rozdat - uplne jednoduche ...

  • Michal fcs - 26.05.2026, úterý, 19:36
    (0)

    Fandiku: co by měl jako dělat? Pokud má někdo Slovacko v srdci tak dojde VŽDY, ostatní jsou naplaveniny, kteří dojdou možná , když bude vstup nejlépe zdarma včetně dopravy…a potom ani neví, kde sedí a bloudí první poločas na stadionu….vím, o čem píšu. Takže tvůj návrh zní jak?

  • adolf - 26.05.2026, úterý, 19:33
    (0)

    Fanda: artis rozdává lístky, pokud uběhneš 5km. Taky pro domácí pivo a limo zdarma.. to u nás přeci nejde :)

  • fandajakhrom - 26.05.2026, úterý, 19:18
    (0)

    Naivni otazka: udela klub neco pro to, aby byl v nedeli plny stadion?

  • ddd - 26.05.2026, úterý, 17:45
    (0)

    petrFCS - Já dojdu pěšky haha, ale ano je to trapné, když se vyhravá mol cup a hraje evropa, tak to je každý fanoušek

  • petrFCS - 26.05.2026, úterý, 17:08
    (1)

    jestli se na nejdůležitější zápas snad v historii nenaplní ani dva busy do blbého brna tak sorry ale to je ostuda a tak doufám že 80% sektoru budou auta vlaky atd

  • petrFCS - 26.05.2026, úterý, 17:05
    (0)

    Stále marně doufám že se naplní druhý bus

  • vedryl - 26.05.2026, úterý, 12:53
    (0)

    Slovácko má zájem o dva hráče ze slovenské ligy, a to o brankáře Košic Dávida Šípoše a záložníka Prešova Romana Begalu. Zdroj: X Josef Kopčo

  • Buchlovjak - 25.05.2026, pondělí, 23:34
    (0)

    Hory: ten "agresivní člověk" pod tebou jsem byl já a dovol abych tě poopravil. Už po několikáté jste sýčkovali, že když se stane toto tak dostaneme gól a podobné přizdisráčské řeči, které do kotle prostě nepatří. Fandíme klubu a ne soupeři. Je to prostě a jednoduše spojeno s vírou, že to dobře dopadne. Za těch 35 let co na fotbal chodím už je to spojeno s vírou a rituály bez kterých to holt nejde.A nepřibarvuj to zbytečně. Jen hledáš problém, kde není. Tak jak s platbou na řidiče. Všichni na Artis!!! Najdi si mě před zápasem. Budu tam prodávat u vstupu trička. Stejně jak před každým domácím zápasem pod B3. Nekoušu jen mě sere "sýčkování.

  • Petros - 25.05.2026, pondělí, 20:54
    (0)

    Tam si kdokoliv koupí lístek v klidu i před zápasem. Ten stadion bude poloprázdný.

  • Tukkan - 25.05.2026, pondělí, 19:55
    (0)

    Už jste si někdo koupil přes Artis lístek? Nějak mi neposlali potvrzovací e-mail na vstup na jejich server.

  • ddd - 25.05.2026, pondělí, 18:18
    (0)

    Sem zvědavý jak bude vypadat kotel na Srbské, doufám, že to bude v pořádném počtu fans. 3/4 Lidí v Brně ani nechce Artis v 1. lize, takže by mohla být podpora i v ostatních fanoušcích jiného klubu. Také si říkám, kdy budou nové samolepky, šály apod.

  • eLucky - 25.05.2026, pondělí, 14:45
    (0)

    to Michal fcs: Ano jak říkáš, tuto variantu sme zvažovali samozřejmě taky, ale má to několik úskalí kolem a vyžadovalo by to zase nemálo práce navíc od někoho z aktivních fanoušků, který by se tomu věnoval. A jelikož už roky to tu funguje tak, že těch pár věcí co kolem kotle všeobecně eště jakžtakž fungujů, funguje enom kvůli pár lidem, kteří reálně nemajů zástup... tzn. přidat další takovou povinnost na bedra těchto lidí není cesta, kterou by někdo tak úplně chtěl jít. Jedna věc je, že by takový člověk musel někde hlídat a evidovat kdo, kolik kdy a atd. zaplatil za výjezd - mosely by se taky řešit případné vratky, ať už protože dotyčný nakonec nejel z vážných důvodů nebo protože se výjezd zrušil. A všecko sů to úkony na pár minut, ale nasčítá se to tak, že to pak spěje k přehlcení dotyčných, kteří dělají první poslední a nemají z toho často ani ten dobrý pocit...

  • Mouses - 25.05.2026, pondělí, 14:36
    (0)

    https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-chance-liga/475909/rekordman-petrzela-vyhazov-ze-slovacka-duvod-pry-spatny-vliv-na-kabinu.html

  • petrFCS - 25.05.2026, pondělí, 14:23
    (0)

    Jedeme za slovácko snad ne? zahoďte staré křivdy staré předsudky o vyjezdech a pojedme.... kdy jindy někam vyjet, je to blízko a o všechno

  • Michal fcs - 25.05.2026, pondělí, 14:18
    (0)

    elucky: dovolím si něco málo k platbě napsat, protože jsem taky "pár vyjezdů" v minulosti absolovoval. Bylo bohužel běžné , že byly nahlášeni lidi na plný bus(y). A skutečnost? nezanedbatelný počet volných míst. Ano, pak se dělalo to, co popisuješ. V té době jsem navrhoval, aby rezervace byla podmíněna zaplacením. Již tehdy bylo možno zaplatit dopředu několika způsoby, ale stále byly výmluvy (nemám účet, nemám hotovost, bydlím daleko od stadionu.... (Samozřejmě by se myslelo nato, že někdo z vážných důvodů nemohl na poslední chvíli, do které by se nepočítal např. zpožděný odchod z Tomáče a pod......Jak to dopadlo není třeba dál psát....

  • eLucky - 25.05.2026, pondělí, 13:58
    (1)

    to Hory: Výběr tzv. na řidiče je taková nepsaná a nevyžadovaná tradice, která k naším výjezdom patří, já sem byl ten, kdo ty prachy vybíral určitě a rozhodně nikdo z autobusu neměl povinnost dávat nic na řidiče. Tohle je hledání problému tam kde není... Výběr na začátku výjezdu = platba jízdného + pokud je zájem může kdokoli dát něco navíc s tím, že cokoli navíc se vybere, jde veškerý přeplatek do kasy fanclubu! Do klobůka na řidiča sů prachy, které sů vybírané jako poděkování řidičovi za to, že nás dovezl tam a zpátky a taky, aby měl motivaci s nama jet příště. Takže je hezké, že peníze tzv. navíc dáš už při placení "jízdného", ale pokud je vybírám já, tak vždy podávám informace o tom, kolik je třeba vybrat, aby se bus zaplatil - případně i jasně řeknu - ano výjezd měl stát 300, ale je nás málo a byl bych rád, kdybyste všeci dali 350, protože za 300 to nevycházá - zároveň pro tyto případy dycky beru nějaký ten budget navíc, právě pro případ, kdyby to nevyšlo o třeba 2-3 tisíce, abych nemusel chodit po autobuse a žebrat po Vás ty prachy. Nejvíc na hovno tady je, že např. právě ta Karviná byla tady na comu "vyprodaná" prakticky 3-4 dny dopředu a pak skutečně jede místo plného busu cca 8 volných míst - což se nezdá jako moc, ale to právě pak spěje k tomu, že místo za plánovancýh 300 se jede za 350 kus a nebo se to mosí doplácet z fondu prostě. Dovedu plně pochopit tvoje rozčarování, že dáš prachy navíc už na začátku, tak proč po tobě pak chceme ještě další peníze navíc - ale tady jde enom o špatnou informaci, protože příspěvek na řidiče dycky byl a dycky bude DOBROVOLNÝ!

  • petrFCS - 25.05.2026, pondělí, 13:32
    (1)

    Hory- to že vás někdo okřikne v sektoru neznamená že je autobusový výjezd na hovno atd,jasne je to totalni capina kvuli tomu nadávat na vás kvůli nějaké rozpravě ale to byl třeba jeden člověk ze sta, k tomu vybírání řidičovi je skrz to že se někdo přihlášený nedostavil a kdo ty busy pak zaplatí ? není důvod se bát jezdit na výjezdy a strašit lidi, výjezd na duklu byl naprosto skvělý

  • Hory - 25.05.2026, pondělí, 13:10
    (1)

    petrFCS - nic hrozného ve smyslu, že by mě někdo zbil. Ale přesně o té atmosféře mluvím. V Karviné jsme stáli v našem sektoru, oba s kamarádem na sobě mikiny Slovácka, bavili jsme se mezi sebou při trestňáku, že pokud to dobře trefí, tak Heča asi nebude mít šanci. A najednou se na nás otočil člověk pod námi a začal úplně agresivně řvát, co si dovolujeme říkat, že jsme převlečení Karviňáci, že nás mají vyhodit do jejich sektoru a že nám patří rozbít huby. Přitom jsme se normálně bavili sami mezi sebou a nikoho neuráželi. A když jsme v klidu odpověděli, že je to naše debata, tak to bylo ještě horší. Pak po cestě zpátky se znovu vybíralo na řidiče, přestože už jsme při cestě tam dávali nadstandardně navíc. Když jsme řekli, že už podruhé dávat nechceme, tak to taky nebylo úplně v přátelském tónu. A přesně po tomhle jsme si s kamarádem řekli, že už podobný výjezd nechceme absolvovat. Přitom jsme tam jeli podpořit Slovácko úplně stejně jako ostatní.

  • petrFCS - 25.05.2026, pondělí, 12:48
    (2)

    Hory- co si zažil hrozného v Karviné ?

  • Hory - 25.05.2026, pondělí, 12:32
    (-3)

    Tady ten nezájem o výjezdy, který teď bohužel asi graduje, podle mě nezačal dnes ani včera. Začalo to už cca před dvěma lety, kdy se kolem klubu vytvořila strašně negativní atmosféra. Kdo nehejtoval majitele a všechno kolem fungování klubu, byl pomalu za blázna nebo obhájce všeho. Spoustu lidí to otrávilo, znechutilo a postupně se odpojili. A tohle jsou dnes bohužel plody celé té atmosféry. Stačí se podívat, kolik je tu od soboty příspěvků a jaká nálada kolem klubu panuje. A upřímně? Po tom, co člověk zažil v Karviné, se ani nedivím, že část lidí už další výjezd absolvovat nechce.Já třeba i na Duklu, kam jely dva autobusy zdarma, raději sedl na vlak a jel po svém.

  • Mouses - 25.05.2026, pondělí, 12:27
    (0)

    Já myslím že dost lidí pojede autem a že dost lidí bude i na hlavní tribuně.

  • petrFCS - 25.05.2026, pondělí, 11:57
    (0)

    Před Zlínem se tu psalo jak se na Zlín sere aby se mohlo jet v co největším počtu na Artis… kde je ten počet ? A zájem ?

  • petrFCS - 25.05.2026, pondělí, 11:56
    (0)

    Zájem na takový zápas je žalostný

  • eLucky - 25.05.2026, pondělí, 11:40
    (0)

    Já vám teda nevim, ale o tom s kým a kde se bude hrát víme najisto od soboty večer... a reálně přes víkend možeš dělat to chceš, ale přes víkend vůbec nic nezařídíš. Jedna věc je něco chtět a druhá věc je realizace - to není enom tak, že si mávneš a všecko máš - to funguje pokud máš prakticky neomezené zdroje... a to my rozhodně nemáme. Je zázrak, že máme ty dva autobusy na středu! A nevidím teda zrovna obří zájem...

  • petrFCS - 25.05.2026, pondělí, 10:42
    (0)

    Podle komentářů atd nam snad bude fandit i celé Brno :D

  • petrFCS - 25.05.2026, pondělí, 10:05
    (0)

    Co byste chtěli kdyz na nejdůležitější zápas snad za nevim kolik let a je jen zajem přihlášených 25 lidi, sice je ještě pondělí a doufám ze se to hecne

  • vajdik - 25.05.2026, pondělí, 09:57
    (0)

    nikdo nic ani na neděli...už dávno mohli být v prodeji - krásné počasí má být, k tomu nějaký program, otevírání stadionu v 11.h, spojit to jako celodení akci.... plný stadion... nojo nechce se...

  • kecipep - 25.05.2026, pondělí, 09:55
    (0)

    Co vstupenky na Artis ve středu?

  • karagavrylydys - 24.05.2026, neděle, 19:19
    (0)

    Kurzy na postup. Artis - Slovácko 2,9 - 1,37. Baník - Táborsko 1,07 - 7.

  • Ondra - 23.05.2026, sobota, 20:18
    (0)

    Přestaňte řešit Ndefeho. Do baráže by se převedla pouze stopka za červenou. Nevím ale, jak je to do dalšího ročníku, jestli Ndefe nebude hrát první kolo

  • Vosolys - 23.05.2026, sobota, 20:13
    (0)

    Vajdik, tak Dukla se minuly rok zachranila az na penalty, tak bacha. Ale souhlasim, ze pokud neprejedem Artis, tak si sestup zaslouzime.

  • fana - 23.05.2026, sobota, 19:44
    (0)

    Moby-Dick nikdy se s hráči vedenení neloučilo s velkými fanfáry, to je stará, známá věc

  • vajdik - 23.05.2026, sobota, 19:16
    (0)

    Celtik, vyjmenoval jsi ty hráče celkem přesně kteří hrají v Brně a prošli ligou...ale všichni tito hráči už dávno na ligu neměli a proto se šli ještě placat asi za dobré peníze do Artisu, ale mě opravdu jména jako Navrátil, Vukadinovic, Breite či Borek opravdu netizi..i v takovém Slovácku které se nemůže pyšnit nějakými fakt cutalisty na lepší ligové úrovni, tak tito zmínění hráči by ani tady nenašli uplatnění a opravdu už to fotbalově mají spíše za sebou. Za mě by bylo až scifi kdyby nějaký druholigový tým měl nahradit Baník nebo Slovácko v lize!!! Jen ze statistik...za celou dobu tohoto typu barazense to NIKOMU nepovedlo...a to o něčem svědčí...

  • Moby-Dick - 23.05.2026, sobota, 17:14
    (1)

    Díval jsem se, jak se Zbrojovka loučila s Hofim a vzpomínal, kolik takových hráčů vč. Hofiho skončilo u nás bez vděku a uznání. Taková je vizitka našeho vedení. Jinak doufám, že se baráž obejde bez nějakých zákulisních excesů. Ať vyhraje lepší.

  • Mouses - 23.05.2026, sobota, 16:51
    (0)

    Na baráž se karty mažou

  • celtic - 23.05.2026, sobota, 16:47
    (1)

    Švancara...a exligoví hráči Breite,Fulnek a exzlínský Vukadinovič,,,no nebude to žádná sranda,,,budú to nervy...nechápu proč skuhravý nesmyslně nominoval Ndefeho na Zlín když měl tři žluté...pokud nebude hrát tak je to citelné oslabení na baráž,,,a velká chyba Skuhravého

  • celtic - 23.05.2026, sobota, 16:43
    (0)

    Artis sem si bohužel nepřál,,,hrají za něj hráči z exslovácka Borek,Navrátil,,,pak mladý Švabcara,,,a

  • Michal fcs - 23.05.2026, sobota, 16:11
    (0)

    Kára: nepřenášejí

  • karagavrylydys - 23.05.2026, sobota, 16:09
    (0)

    Článek ze Slováckého deníku: "Tématem v kabině Slovácka je i disciplína. Jelikož se žluté karty přenášejí z ligy i do baráže, musí se hráči vyvarovat zbytečných faulů, napomenutí za jiné prohřešky."

  • šarikkk - 23.05.2026, sobota, 16:04
    (0)

    Mělo by to být tak, že do nárazem že ŽK neprenaseji

  • Michal fcs - 23.05.2026, sobota, 16:03
    (0)

    Kára: důvod nepochopení???

  • karagavrylydys - 23.05.2026, sobota, 15:58
    (0)

    Dnešní nasazení Ndefeho se 3 žlutými kartami je pro mě naprosto nepochopitelné.

  • a jé - 23.05.2026, sobota, 15:57
    (0)

    vlastní

  • a jé - 23.05.2026, sobota, 15:54
    (0)

    Jako Dukla si dala tři vládní 🤔⁸

  • fandajakhrom - 23.05.2026, sobota, 15:53
    (0)

    Uplne zbytecne nas tento zapas stal spoustu sil..

  • a jé - 23.05.2026, sobota, 15:53
    (0)

    No Artis, asi si moc nevyberem

  • Mouses - 23.05.2026, sobota, 15:35
    (2)

    S největší pravděpodobností jedeme do Brna. Za mě ta horší varianta. Jde vidět, jak se oba kluby z druhé ligy chtějí vyhnout Baníku.

  • Ykarus - 23.05.2026, sobota, 01:35
    (3)

    Zápas se Zlínem mě vůbec nezajímá a myslím že ani klub. Přichystejme raději mohutný výjezd, jen počkat kam to bude.

  • petrFCS - 23.05.2026, sobota, 00:38
    (-1)

    Fandajakohrom- pokud chceme od hráčů pokaždé 100% a nevyprodáme ani sektor v debilním GT tak to je ostuda a je jedno ze o nic nejde proste pro aktivni fanoušky to musí být vsechno (kdyz nepočítám baráž) s takovou je to ostuda

  • karagavrylydys - 22.05.2026, pátek, 21:27
    (0)

    chmelda: https://slovacky.denik.cz/fotbal-prvni-liga/vypusti-slovacko-derby-ocekavam-nejlepsi-verzi-zlina-prohlasil-skuhravy-20260521.html

  • fandajakhrom - 22.05.2026, pátek, 17:21
    (0)

    Zapas v GT je uplne nepodstatny a vubec nejde o zadneho vladce kraje. Je ostuda, ze oba tymy hraji v teto skupine a pro nas bude zasadni, aby se nikdo nezranil (nevykartoval).. to snad chape uplne kazdy

  • Ondra - 22.05.2026, pátek, 16:33
    (0)

    Nechte si síli do Tábora

  • petrFCS - 22.05.2026, pátek, 16:25
    (0)

    Zbývá dost lístku tak snad to nebude ostuda :D na 30 minutový výjezd, pojďte se hecnout

  • zdrh - 22.05.2026, pátek, 15:28
    (0)

    Rozpis ligových soutěží 2025/26: Do barážových utkání o účast v 1. lize se žluté karty z 1. ligy ani z 2. ligy nepřenáší a pro účely evidence napomínání žlutou kartou se tato utkání nepovažují za utkání 1. ligy ani za utkání 2. ligy.

  • chmelda - 22.05.2026, pátek, 14:28
    (0)

    Kara: to jsem netušil, z kama si čerpal ?

  • karagavrylydys - 22.05.2026, pátek, 13:22
    (0)

    Jsem vůbec netušil, že se karty přenášejí i do baráže. V karetním ohrožení jsou Heča, Ndefe, Marinelli, Šviderský a Reinberk. Tak předpokládám, že minimálně první dva jmenovaní zítra nenastoupí.

  • annubis - 22.05.2026, pátek, 09:47
    (0)

    Slovácko se zajímá o Romana Begalu ze sestupujícího Prešova....

  • spor - 21.05.2026, čtvrtek, 19:48
    (0)

    Teď teprve dovenime jaký to byl úspěch

  • Hynda - 20.05.2026, středa, 20:07
    (0)

    Tak Karviná má pohár...bylo to tehdá krásné když jsme ho vyhráli pěkné vzpomínky

  • vajdik - 20.05.2026, středa, 17:53
    (1)

    A je, kola uz tu kdysi byla...teď auta a bůh ví kam to půjde dál 🤣

  • a jé - 20.05.2026, středa, 17:07
    (1)

    Aby tam bylo napsanene místo 1FC SLOVÁCKO -- 1FC Auto Uherské Hradiště 🤯 tak to raději nikdy

  • Mouses - 20.05.2026, středa, 14:40
    (-1)

    Takže už i HC Uherské Hradiště mění znak. Nutno říct, že se jim to povedlo. My kdy?

  • petrFCS - 20.05.2026, středa, 12:52
    (1)

    Doufám že nás tam bude co nejvíc krásné počasí krátká cesta co víc ! rozcvička na baráž :D

  • fana - 20.05.2026, středa, 11:06
    (0)

    https://zlinsky.denik.cz/fotbal-prvni-liga/letna-chysta-velky-svatek-derby-doprovodi-obri-fanzona-tisic-piv-zdarma-20260520.html?fbclid=IwdGRjcAR6WOBjbGNrBHpYN2V4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHj9Jb-FUkyzbjdahx_dOsTbS759Qu1q7zw4HV_7ErYGz9vTgq4pWrZAqFsu__aem_OrstJJA7GJI1XULs5QpI0g

  • Ondra - 18.05.2026, pondělí, 17:05
    (0)

    Dnes 4 roky od vítězství v poháru. Už by se to chtělo odrazit ode dna.

  • Pan Puk - 18.05.2026, pondělí, 16:36
    (1)

    Brzo bude info o Derby venku. Jede se klasicky vlakem.

  • petrFCS - 18.05.2026, pondělí, 15:27
    (0)

    Ano ale rikam to proto že v derby bysme se na to neměli vysrat aby tam hráči byli “samotní” prostě je to derby a hodně lidí se diví kolem mě že ještě není žádné info o výjezdu

  • eLucky - 18.05.2026, pondělí, 14:41
    (1)

    to petrFCS: Náš kraj je Slovácko, "Zlínský kraj" je paskvil bez historie namalovaný na mapě. Je to spíš jen snaha o zvýšení významu naprosto bezvýznameného Gottwaldova...

  • vajdik - 18.05.2026, pondělí, 14:26
    (0)

    Barnabas - i tak si myslim ze z tech 8tis na Julisce bude 2/3 hostů...otázka, zda Dukla opravdu nepustí do jiných sektorů než jimi určené fanoušky se symbolem Baníku - v UH nereálná věc...

  • barnabas.666 - 18.05.2026, pondělí, 14:17
    (0)

    Co se týče derby. Trochu nás teď tlačí boty jinde a dřeváky to nejsou. Doufám, že Skuhravý především připraví tým na baráž.

  • barnabas.666 - 18.05.2026, pondělí, 14:10
    (0)

    Dívám se na stránky Dukly, nějaké upoutávky:"Co o víkendu? Pojď na Duklu." A už mají vyprodáno. Tomu říkám marketing :o) Mají tam teda ještě nějaká upozornění u kterých bych rád viděl, jak se budou dodržovat, viz:"Zároveň bychom chtěli upozornit fanoušky FC Baník Ostrava, aby v případě koupě lístků do domácích sektorů NEVSTUPOVALI na stadion v klubových barvách, dresech, šálách ani s jinými symboly hostujícího klubu. Fanouškům, kteří toto pravidlo nebudou respektovat, nebude z bezpečnostních důvodů umožněn vstup na stadion. Současně prosíme fanoušky hostujícího týmu, aby nekupovali vstupenky do sektoru D, ve kterém bude umístěn aktivní kotel domácích fanoušků FK Dukla Praha." Aby nakonec nemuseli povolat armádu :o)

  • petrFCS - 18.05.2026, pondělí, 13:59
    (0)

    eLucky- to ale stejně neznamená ze bysme se měli na derby vysrat furt tu jde o NÁŠ region a kraj

  • vajdik - 18.05.2026, pondělí, 11:43
    (0)

    Tak o prvním sestupujícím - přímém, je v následující sezoně asi jasno. Takže se bude hrát jen o baráž...tak snad další sezona bude ukopano v záchranu!

  • eLucky - 18.05.2026, pondělí, 11:17
    (1)

    to petrFCS: "Derby" z měšťanama z Gottwaldova je to úplně poslední co by mi chybělo teda... s přehledem nejhorší sektor hostí v lize. A to i s přihlédnutím k tomu, že sektory hostí stojí celkově za hovno.

  • derflik - 18.05.2026, pondělí, 11:00
    (0)

    Karty by se přenášet neměli, protože druholigiste odehráli míň zápasů.

  • petrFCS - 18.05.2026, pondělí, 09:55
    (0)

    Ondra: Do baráže se žluté karty z ligy nepřenášejí (počítání začíná znovu). podle AI a toho co je na internetu tak nevim

  • petrFCS - 18.05.2026, pondělí, 09:48
    (0)

    Hráčsky s tebou souhlasím, fanouškovsky tam musíme vyhrát my

  • Ondra - 18.05.2026, pondělí, 09:40
    (0)

    Derby rozhodně nemůže převýšit baráž. Raději ať hrají kluci, co se na hřiště nedostanou tak často. Nesmí hrát Heča, Marinelli, Ndefe, Šviderský, kteří mají karty (i když nevím, zda se karty přenáší do baráže). Vítězství ve Zlíně za cenu karet nebo zranění by bylo velký špatný.

  • petrFCS - 18.05.2026, pondělí, 09:28
    (0)

    Na baráž musíme jet všichni, jen je pondělí a zatím žádné info o derby kde taky musíme být všichni

  • Ykarus - 17.05.2026, neděle, 22:22
    (2)

    Každopádně na baráž desítky busů, Jestli tam nebo tam, jde o všechno.

  • a jé - 17.05.2026, neděle, 15:51
    (0)

    Ok dik

  • hešpy - 17.05.2026, neděle, 15:19
    (0)

    Protože borec co to během zápasu obsluhuje včera nemohl.

  • a jé - 17.05.2026, neděle, 14:31
    (0)

    Proč nebyli vstupy s televize na led obrazovce? A ještě další dotaz . Ja se díval pokaždé co řešil VAR na O2 a nikdy jsem neviděl, ze by ukázali tu čáru na covse dívají rozhodčí. V minulých kolech to normálně bylo. Taky jsem zhlédl tiskovku trenéra Dukly tak to jsem zvědavý co dostane za peněžitou "odměnu". A když to vidím tak Berbrovci ještě navymřeli

  • kecipep - 17.05.2026, neděle, 14:26
    (0)

    Už se teda ví termín, jak Skuhravý mluvil na tiskovce?

  • Skein - 17.05.2026, neděle, 11:55
    (0)

    https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-domaci-souteze-chance-narodni-liga/475581/artis-si-zastrilel-a-je-v-barazi-chceme-se-vyhnout-slovacku-priznal-kouc-nadvornik.html

  • Skein - 17.05.2026, neděle, 11:54
    (0)

    https://www.idnes.cz/fotbal/prvni-liga/chance-liga-nadstavba-o-udrzeni-4-kolo-slovacko-boleslav.A260515_135317_fotbal_tals

pristi
 Další články:
24.05.2026, neděle, 10:03 - Zlín se loučil výhrou, Slovácko čeká v baráži Artis. Sudí Pochylý končí v lize
23.05.2026, sobota, 09:40 - Derby jen o čest. Zlín při rozlučce s fanoušky i sezonou vyzve sousední Slovácko
23.05.2026, sobota, 09:36 - Vypustí Slovácko derby? Očekávám nejlepší verzi Zlína, prohlásil Skuhravý
17.05.2026, neděle, 11:45 - Zklamaný a smutný. Porážka 0:3? Znak průměrnosti, říká trenér Slovácka Skuhravý
05.05.2026, úterý, 10:51 - Výjezd na Duklu - zdarma
* Novější články * * Přidat komentář * * Vytisknout článek * * Odeslat článek * * Starší články
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace