*
27.11.2021
Lukáš Sadílek po Budejovicích
27.11.2021
Martin Svedík po Budejovicích
25.11.2021
Magazín TVS: Miroslav Mikšícek pred Budejovicemi
24.11.2021
Milan Petržela 437. prvoligové utkání - zdravice pred zápasem
21.11.2021
Václav Jurecka po Sparte
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 958 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
25.11.2021
Dekovacka v zápase proti Sparte
25.11.2021
Fanoušci proti Sparte
27.09.2021
Fanoušci proti Gottwaldovu
04.03.2020
Fanoušci v zápase proti Slavii
19.02.2020
Fanoušci v zápase s Baníkem

Mucha o komunikaci se Svědíkem: Když byl problém, přišel masér

02.05.2021, neděle, 18:17
josef_mucha_1_velky.jpg

Fotbalisty Slovácka vedl místo vykartovaného hlavního kouče Svědíka, tíha a zodpovědnost při zápase s Mladou Boleslaví tentokrát ležela především na asistentu Josefu Muchovi, který sice se „svým šéfem“ komunikoval i při utkání, ale body to celku z Uherského Hradiště stejně nepřineslo.

Fotbalisté Slovácka ve 30. kole FORTUNA:LIGY prohráli 0:1 a dali šanci soupeřům z Plzně a Liberce v boji o evropské poháry.

„Je to ztráta, ale pořád to máme dobře rozehrané. V sezoně vždycky přijdou nějaké výkyvy, nás to potkalo v této fázi, v posledních kolech. Ve hře je ještě dvanáct bodů, mužstvo kvalitu má. Budeme se rvát do konce. Určitě všichni toužíme po tom, abychom skončili do pátého místa. Snad se nám to podaří. Uděláme všechno proto, abychom to zvládli,“ slibuje někdejší záložník Zlína či Olomouce.

Zápas s Mladou Boleslaví vám ale příliš nevyšel, že?
Utkání se mi nehodnotí dobře. I když jsme do zápasu nevstoupili špatně, přesto nás soupeř hlavně ve středu hřiště přehrával. Držel víc míč, byl lepší v kombinaci. Sbíral víc odražených míčů. V útočné fázi byl nebezpečnější než my. My jsme tam měli tři, čtyři akce, které jsme mohli dohrát lépe. Chyběla nám nadstavba.

I proto jste ve druhé půli přeskupili rozestavení?
Ano. Chtěli jsme víc držet míč. Snažit se prosadit kombinací a centry ze stran, ale až tak se nám to nedařilo. Nebezpečných akcí mohlo být víc. V závěru jsme se snažili nakopávat, sbírat odražené míče. Pomoct si trošku silou, šancí jsme si ale moc nevytvořili, proto jsme gól ani nevstřelili.

Co říkáte na to, že jste v zápase ani jednu netrefili branku Mladé Boleslavi?
Útočným akcím a kombinacím se v tréninku věnujeme pořád. Na posledních dvaceti, třiceti metrech už ale záleží na kvalitách daného hráče, zda udělá kličku, přihraje nebo vystřelí. V prvním poločase se to několikrát nabízelo. Mohli jsme se zapřít, uhrát to. Předfinální ani finální fázi jsme neměli dobrou. I když jsme se tam dostali, akce byly krkolomné. Šlo to vyřešit lépe.

Vzadu to celkem fungovalo. Jak hodnotíte výkon brankáře Bajzy?
Jeho výkon hodnotím velmi dobře. Chytal dobře. Na závěr nám hodně pomohl i v rozehrávce. Za obdržený gól nenese vinu. V závěru, kdy to bylo otevřené, chytil i samostatný nájezd.

Jak jste komunikovali s trenérem Svědíkem?
Martin seděl kousek vedle střídačky, takže i během zápasu jsme spolu dvakrát mluvili. Když byl nějaký problém, tak přišel masér Adam Skřivan. Komunikovali jsme hlavně přes něj.

Jak velkou komplikací je zranění Reinberka a vykartovaní Havlíka s Kohútem?
Rambo (Reinberk – pozn. red.) si sám řekl o střídání. Má nějaký problém se svalem. Zkoušel to, ale střídání bylo vynucené. Je pravda, že se nám vykartovali další dva hráči. Kádr je ale celkem široký, věřím, že to zvládneme i bez nich. Dostanou šanci jiní.

Proč jste střídali Petrželu, který byl hodně aktivní?
Milan je pro nás stěžejní hráč, kvalitu v útočné fázi pořád má, ale zápasů je hodně a chceme, aby nastoupili i další hráči. Chtěli jsme oživit hru, víc to rozběhat. Proto jsme tam dali Honzu Navrátila. Ve druhém poločase jsme to trošku přeskupili, hráli na tři obránce. Snažili se více zahustit střed hřiště. I proto jsme Milana sundali.

Po delší době byli na stadionu diváci. Co říkáte na atmosféru?
Určitě vnímali. Je to super, perfektní. Chceme, aby jich přibývalo. Snad to takto bude pokračovat.

Chvílemi na střídačce plály emoce. Co se vám na výkonu rozhodčího Fraňka nelíbilo?
Zápas se vždycky nějak vyvíjí. Emoce jsou někdy potřeba. Výroky jsou občas takové … Posledních dvacet minut se čas hodně tahal. My jsme chtěli hrát bez faulů, a když byly na hraně, tak se nám to třeba nelíbilo. Ale rozhodčí zápas neovlivnil.Share |
Zdroj: denik.jpg
Jméno Heslo
text
 • Skein - 09.05.2021, neděle, 08:57
  (0)

  jo Hory, asi rachot i jinde ty diskuze... třeba kolem tohoto + smlouvy hráčů, odcovanci atd..mno, každý má svoje prolémy...i větši kluby jako jsme my. https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2020-21/395851/rusno-kolem-sanneha-fans-baniku-vadily-ucty-muslimu-vse-klidnil-agent.html

 • tucekbucekmucek - 06.05.2021, čtvrtek, 17:02
  (0)

  Na základě harmonogramu rozvolňování ze strany státních institucí, byl VV FAČR na svém úterním zasedání dne 4. 5. 2021 nucen schválit ukončení nedohraného soutěžního ročníku 2020/21 (týká se soutěží od 3. ligy níže). Pro 1.FC SLOVÁCKO to mimo jiné znamená ukončení soutěže MSFL, kde byl tým v průběžné tabulce na prvním místě. Nicméně postoupit v tuto chvíli může MFK Vyškov, který odehrál o utkání méně a při přepočtu koeficientu je tak na prvním postupovém místě. Vyškovský klub nyní řeší licenční podmínky pro případný start ve FNL. Pokud by však Slovácko dostalo možnost postoupit s rezervním týmem do druhé nejvyšší fotbalové soutěže, tak by nabídku neodmítlo. #zaslovacko #msfl #fnl

 • drzý vandrák - 06.05.2021, čtvrtek, 16:38
  (0)

  Že to neudržíme po kopě nám bylo všem jasné, tak na co paniku?Škoda jen, že dvě opory jdou zadarmo a nahradit je bude asi něco stát a pak se logicky musí někdo zpeněžit pod smlouvou, aby bylo za co dýchat.Košťuřík žádné druhé Vrbětice neobjevil....

 • Babu - 06.05.2021, čtvrtek, 15:37
  (0)

  Lol ten článek ze Sportu. S Nehodou musí být radost pracovat. Chápu, že jeho primárním cílem je prodat a inkasovat provizi a ne řešit, kdo si o něm co myslí, ale takhle pěkně popsat, s kým jednáme a co pro něj sháníme, to je bezva, vůbec to není nesolidní vůči těm klubům a hráčům :D Jinak předpokládám, že článek psal Koštuřík a formulace typu "Už jen čtyři zápasy a kouči Martinovi Svědíkovi se úspěšný kádr zčásti rozpadne." a prorokování budoucnosti v přítomném čase, to je asburdní. Co když se ten kádr nerozpadne, co bude psát potom, omluví se? Nepřijde mi normální, aby tady mluvil o těch věcech jako hotových. Netvrdím,že nemá pravdu, ale takovou novinařinu si může strčit za klobouk.

 • Driske - 06.05.2021, čtvrtek, 15:18
  (0)

  Takže lze očekávat výkony jako od Zajíce, hlavně se nezranit a seru na to, stejně už se mě to netýká. Doufám, že právě Zajíc už se do Slovácka nikdy nevrátí.

 • Bayern Munchen - 06.05.2021, čtvrtek, 14:30
  (0)

  Jsem extrémně zvědavý, jaký budou mít hráči přístup k zápasu v Karviné, podle toho si udělám obrázek, zda je o poháry snaha ještě bojovat či nikoliv... Jinak tato sezóna je velmi povedená a už jen to, že je takhle povedená posouvá možnosti hráčů, které máme do zahraničí... V tom chci smeknout i před trenérem, který je pro nás dost důležitý a je vidět, že dokáže posunout hráče i mimo hranice ČR, kde je pak o ně zájem... Snad pan Svědík neodejde, i když ví, že to tady s financemi není růžové... Je pro mě i záhada, že když tu není tolik peněz, tak proč byla snaha dostat B tým do druhé ligy... To jsou přeci další finanční náklady, i když třeba ne tak velké oproti první lize, ale i tak jsou větší jak v MSFL... Uvidíme tedy, jak to vše dopadne... Nike - FCS: klíčové hráče, pouštíme zdarma, myslíš koho, Hofmanna kterému je 31 let a odehrál tady 9 roků, ty mu jako chceš bránit v možnosti odejít za lepším v jeho letech... Kolik by si za něho chtěl... on si to tady odsloužil a přeji mu to, chyba odchodů zadarmo byla u Zajíce a Jurošky, ale ne u Hofmanna v jeho letech... A Kliment sem přišel s tím, že odejde zase zadarmo, byl to u něho pokus omyl po zranění, nemusel se vůbec do své formy, kterou má teď nikdy dostat... Takže nevím, když rok marodil i u nás, kdo by mu dával delší kontrakt než na další jednu sezónu... A bohužel si myslím já, asi se předpokládalo, že tady přijde nějaký movitější sponzor, který by případně Klimentovi dal více peněz a zůstal by, ale to se nestalo, tak ho tady nebudeme držet, když na něho nemáme peníze...

 • Hory - 06.05.2021, čtvrtek, 14:08
  (0)

  Být negativní, je česká národní povaha. A některým je v tom negativnu prostě dobře. Já to tady vždy beru tak, že je diskuzní fórum a tam musí člověk počítat s tím, že si přečte celé názorové spektrum. Jako stačí si zajít na fb jakéhokoliv klubu když se nedaří. Vřele doporučuji. Stačí sledovat Plzeň, Baník a pak si řeknete, jo to u nás na diskuzi je pohoda a klídek. Opravdu.

 • fcs - 06.05.2021, čtvrtek, 13:55
  (0)

  Kdybych dělal v klubu a přečetl některé momenty tak OKAMŽITĚ končím,lidi začněte si vážit toho co tu je prostě nejsou peníze aby se hračí udrželi a hráčská kariéra je krátká tak proč si někde nevydělat několikanásobně vic... 4 zápasy do konce REALNĚ hrajem o 4.misto s tím že to máme ve svých rukou a některým je to pořád málo? Za poslední dobu jsme privedli zadarmo:Hellebranda,Janouška,Jurečku,Ciciliu,Tomiča výhodné jsme prodali Trmala,Heču,Břečku,Trávníka a určitě bych mohl pokračovat tak buďte trochu soudní a neukazuje jen na to špatne!!!

 • paya - 06.05.2021, čtvrtek, 13:18
  (-1)

  tady je zase nablito :-D všichni chytrolíni a manažeři....vidí do peněz všech klubů po celé Evropě, do hráčských smluv, panu Pojeznému do hlavy. Pokračujte na večer přikoupím ještě jeden popcorn :-D :-D

 • Nike - FCS - 06.05.2021, čtvrtek, 12:04
  (0)

  Jo, Slovácko které nemá peněz na rozdávání, pouští klíčové hráče zdarma, tak kde ty prachy chceme brát, když ne z přestupů? A raději vyhovíme hráči, aby dostal více prachů z podpisu, protože odešel zadarmo.... vždy to jde nějak udělat, nějaký kompromis aby z toho profitovali obě strany...

 • drzý vandrák - 06.05.2021, čtvrtek, 12:02
  (0)

  Tak to je ještě lepší Puskas Akademy ;-)

 • TondaFCS - 06.05.2021, čtvrtek, 11:26
  (0)

  Protoze Razgrad je tlaceny BG vladou a vsichni ostatni v BG ho nesnasi, to je uplne mimo misu prirovnani

 • TondaFCS - 06.05.2021, čtvrtek, 11:25
  (-1)

  Kdo si dovolil zpochybnovat cistou dusi pana reditele Bc.Krejciho? Ten by polozil za Slovacko zivot

 • kecipep - 06.05.2021, čtvrtek, 11:22
  (0)

  Přesně tak, přijdou noví vlčáci. Srubek, Polášek, Pernica, Vecheta. Takovým slavných výprodejů tu bylo a doneslo nás to až do EKLu

 • Prosto - 06.05.2021, čtvrtek, 11:22
  (0)

  Co se tady porad brecite, ze je hradiste nejmensi mesto? .. Razgrad ma taky 47 tisic obyvatel a resi to nekdo?..neresi :) hraci tam chodi a pohary hraji.

 • hešpy - 06.05.2021, čtvrtek, 11:21
  (1)

  Pokud odejdou 3-4 hráči, tak musí vedení intenzivně pracovat na tom, aby 3-4 hráče přivedlo, jinak by už pomalu nebylo koho dát ani na lavičku.

 • huhu - 06.05.2021, čtvrtek, 11:19
  (1)

  Pro mě naprosto zásadní věci: 1) aby zůstal Svědík a měl motivaci znovu něco budovat (pokud odejdou zmínění čtyři hráči) 2) setrvání Kadlece, pokud začne vedle něj hrávat Srubek, tak může opravdu vyrůst v kvalitního stopera 3) Setrvání alespoň jednoho z dvojice Havlik-Sadílek Pokud nastane vše výše uvedené, budu spokojen. Beru to tak, že tuto sezonu sklidíme ovoce za roky práce a bude potřeba kádr vyměnit, zabudovat nového Sadílka, nového Hofmana nebo nového Klimenta. A zase další roky tvrdě pracovat a čekat, až se práce zúročí. To je bohužel osud menších klubů.

 • tucekbucekmucek - 06.05.2021, čtvrtek, 11:04
  (-1)

  Bude sestup 😥

 • Ondra - 06.05.2021, čtvrtek, 09:58
  (1)

  Nebuďme furt tak připosraní, že jsme nejmenší město v lize a jsme defacto předurčení ke hře o záchranu. Proč bychom pravidelně nemohli hrát v horní polovině tabulky. Pár hráčů odejde, pár přijde. Je to normální fotbalový život.

 • Bayern Munchen - 06.05.2021, čtvrtek, 09:55
  (0)

  Tak od nás zadarmo jde Kliment, u kterého se to dalo snad i čekat, že tady po restartování kariéry nebude hrát za pár korun, když je ještě v dobrém věku, aby si na sebe vydělal. Myslím, že něco pro nás odvedl a je i jeho velká zásluha, kde se teď nacházíme... U Hofmanna je to snad jasné, 31 let letos, 9 roků je na Slovácku, to je za mě kmenový hráč, který pro Slovácko odvedl hodně práce a jeho kariéra může trvat už jen pár let, tak si chce jít za lepším, kde dostane více peněz na zabezpečení rodiny... A to proč chce jít za lepším a odchází zadarmo snad vedení ví delší dobu, když je to avizované... Ale zase jsme furt kolem čeho se to vše točí tak jsou peníze... Kde jsou ti sponzoři, pan Zlínský na nich snad pracuje... Nebýt pana Zemka, tak už dávno jsme v pralese, nechápu, že opravdu není tady nikdo aspoň trochu patriot nebo že tady v okolí nejsou žádné silnější firmy, které by ten fotbal sponzorovaly... Nevím, jak Slovácko vyjednává se sponzory, ale asi to nebude nic valného...

 • Jerry1984 - 06.05.2021, čtvrtek, 09:53
  (0)

  Slovácko se dalo takovou cestou.. takže nikdy nebude stálicí na vyšších příčkách,jednou se sezóna povede, dvakrát zase ne.. ale tak to ti vždycky bylo a asi i bude.. už to tu bylo psáno tisíckrát, Hradiště, jako nejmenší město ligy si nikdy nebude moc vyskakovat.. letos se zadařilo velmi výrazně, ale FCS nikdy nebude moct komkurovat ani třeba Liberci a jiným.. furt to bude asi výkonově sinusoida.. letos je to umístění obrovský úspěch!

 • Pan Puk - 06.05.2021, čtvrtek, 09:47
  (0)

  Já jsem zvědav jak dopadne ten Plavšič. Taky nemá dořešenou smlouvu a to Sparta hraje úplně s jinými možnostmi než FCS. A stejnak ji možná uteče zadarmo a to ještě do SKS.

 • Ondra - 06.05.2021, čtvrtek, 09:46
  (0)

  K těm jménům bych ještě přidal Jurečku

 • seby77 - 06.05.2021, čtvrtek, 09:44
  (0)

  Pochybovat o Pojezném, tak to jsem se zasmál. Pojezný dělá pouze to, co mu umožní budget. Smlouvu musí podepsat vždy DVA a nikdo nikoho k podpisu nutit nemůže. Všichni si umíme představit, že jak Juroška tak i Zajíc dostali nabídku z Baníku. A jako soupeřit s platy z Baníku, to by byla pro nás ekonomická sebevražda. Tak to bohužel je. Platit tady hráče, na které nemáme, tak se můžeme taky za chvíli poroučet do pralesa a nebo to tady klidně rozpustit, za mě je to v pořádku. A když říkate A tak řekněte i B. Janošek, Hellebrand, Trmal, Trávník, Břečka. Něco se podaří, něco zase ne. Není každý den posvícení...

 • Jerry1984 - 06.05.2021, čtvrtek, 09:38
  (0)

  Tak, zase.. třeba budou soupeři v příští sezóně Slovácko podceňovat :)..

 • Driske - 06.05.2021, čtvrtek, 09:32
  (0)

  Krejčí byla největší svině široko daleko. Toho jsem samozřejmě nemyslel.

 • Pan Puk - 06.05.2021, čtvrtek, 09:25
  (2)

  Driske> Jako třeba Krejčí, který si odkloňoval kde mohl? Takových manažerů chodí po naší vlasti hodně. Ale lidí dýchajících za klub je opravdu minimum. Pojezný má své mouchy, ale nevidím nikoho kdo by měl vhled do fungování fotbalu od mládeže až po A, byl srdcař a byl vůbec ochoten držet tady ligový fotbal ve finančně druholigových podmínkách. Bojovat na všech frontách, aby to tu pokračovalo. A kór v letošní sezoně, kdy Pojezný a celé vedení musí mát hlavu jak pátrací balon.

 • Ondra - 06.05.2021, čtvrtek, 09:24
  (0)

  Já si naopak nemyslím, že se to děje jen ve Slovácku. Je přeci naprosto normální, že jsou hráči bez smlouvy. Hofmann nebo Kliment nemají vůbec žádný pevný vztah ke klubu, tak se nemůže divit, že tady budou hrát, když si jinde vydělají násobky toho, co tady. Kliment sem přišel zadarmo, podepsal smlouvu na rok (pak ji prodloužil) a bylo jistě předem domluvené, že odejde zadarmo. Hofmann chce prodloužit smlouvu, ale požaduje podpisový bonus, který je určitě menší než angažování nové stopera. Pokud bonus nedostane, tak chce do zahraničí, aby si peníze vydělal. Překvapuje mně končící smlouva Ramba, který podepisoval novou smlouvu snad před rokem.

 • karagavrylydys - 06.05.2021, čtvrtek, 09:22
  (1)

  Taky to berte z druhé strany. Hráč s končící smlouvou, který odejít chce, tak ví, že když půjde "zadarmo", přistane mu více peněz na jeho vlastním účtu. Proč by podepisoval novou smlouvu s výstupní prodejní cenou třeba 5 mega pro klub, když těch 5 mega může zkasírovat jako přestupní bonus sám? Já si myslím, že tady se na nějaké morální hledisko moc nehraje.

 • bambulak - 06.05.2021, čtvrtek, 09:18
  (0)

  myslim, Driske, ze odpoved na tvou otazku vsichni zname

 • Driske - 06.05.2021, čtvrtek, 09:16
  (-1)

  Otázkou je, jestli je pan Pojezný vůbec kompetentní osobou, která by tuhle práci měla vykonávat.

 • bambulak - 06.05.2021, čtvrtek, 09:09
  (0)

  jak pise Nike, to je takova nase klasika. bylo to se zajicem, juroskou, ted tihle dva a rozhodne jich bylo jeste spousta. nevim o zadnem jinem klubu kde by to bylo tak caste

 • Nike - FCS - 06.05.2021, čtvrtek, 09:05
  (0)

  Strašně mě žere, že hráči jako Honza nebo Standa pokud odejdou, tak zadarmo... tohle prostě musí mít klub ošéfované, aby z toho něco káplo.. není možné aby 2 stálice ze základu nám prchli uplně zadarmo, to je strašně ubíjející..... Ale jako proti jejich odchodu nic nemám, každý se chce posouvat dopředu a zkusit i jiné prestižnější angažmá, jen mi sere že klub, který defakto vychoval Standu do ligy + dostal Honzu do velké formy utře nos.... je mi to takové nefér, ale každopádně za to si může klub sám, musí tlačit na hráče aby tam byla furt ta smlouva, a v případě nabídky by z toho klub alespon trošku profitoval, pro nás je každý milion dobrý...

 • Pan Puk - 06.05.2021, čtvrtek, 08:50
  (0)

  Tak podle TK27 Kliment podepsal, Sadílek jde do Belgie, k nám Trávník a Nguyen, nebo Trmal, ne? Takže pohoda, jazz :-D

 • karagavrylydys - 06.05.2021, čtvrtek, 08:46
  (0)

  Tak jsem mrknul na soupisku. Pokud odejdou všichni 4 jmenovaní (Kliment, Hofmann, Sadílek, Havlík), tak nám v kádru zůstanou staří (Kadlec, Petržela, Kalabiška), zkušení (Reinberk, Daníček, Navrátil, Bajza ?), střední generace (Nemrava, Cicilia, Jurečka), talenti (Kohút, Tomič, Srubek) a neperspektivní (Divíšek, Šimko, Rezek, Kubala) a zbytek (Mareček, Polášek, Vincour, Melekestsev)

 • Ondra - 06.05.2021, čtvrtek, 08:44
  (0)

  Mě dost štve to, že Liberec je schopný stahovat zajímavé hráče ze Slovenska (většina zadarmo po konci smlouvy) a my přes Javořinu nevidíme.

 • hešpy - 06.05.2021, čtvrtek, 08:19
  (0)

  Hory, v tomhle souhlas, určitě by teď mělo mít Slovácko lepší pozici ve vyjednávání. Hráči musí vidět, že pod Svědíkem se dá opravdu slušně posunout, že to má smysl. Jen aby si teda neřekli, že radši půjdou do Bolky, protože je to blíž Praze a stejně dají víc.

 • a jé - 06.05.2021, čtvrtek, 07:51
  (0)

  Pánové Nehoda ten by prodal i vlastni matku když by s toho něco kaplo

 • Hory - 06.05.2021, čtvrtek, 07:51
  (0)

  Co bude výhodou oproti jiným sezónám, že se lépe vyjednává o příchodu posil když hrajeme v horních patrech soutěže, než když tomu bylo naopak. Myslím si, že je to dost silný argument při vyjednávání, že v další sezóně chceme navázat na tu minulou. Když se dívám, kde jsou Teplice, tak si říkám, jak se jim asi bude vyjednávat o nových posilách, kdo tam bude chtít jít? Pořád je porovnávám s naší minulostí.A jinak si říkám, že Šumiho delší pobyt v jeho domovině v leošním roce (jak tu někdo psal)třeba přinese nějaké hráčské překvapení nejen z jeho země,ale možná z regionu. Co víme?

 • Bayern Munchen - 06.05.2021, čtvrtek, 07:35
  (0)

  Tak určitě ještě nepadáme :-) to se uvidí až za rok... Ale aspoň chápu, proč asi nechtějí to čtvrté a teď i páté místo v lize a proč najednou hrají tak jak hrají... s kým by ty poháry pak hráli a finančně by to předkolo asi taky něco stálo, což pro chudý klub není nic levného... U Klimenta jsem čekal, že odejde, v nejlepším věku a peníze ze zahraničí nebo Sparty, tomu Slovácko nemůže nikdy konkurovat... Hofimu to přeji, má roky a byl tady stálice, a za něho v jeho letech bychom stejně moc neutržili... Co se týče Sadílka s Havlíkem, tak pokud by měli odejít oba dva, tak to je brutální zásah a nevidím v našem kádru žádného tak kvalitního záložníka jako jsou oni dva... Ale přeji jim to jít si zkusit zahraničí, mají na to věk a snad i kvalitu... Jsem rád, že Kadlec prodloužil, ještě určitě rok zvládne :-) a jinak TK27 měl zase asi pravdu s tím Sadílkem, že už je podepsaný v Belgii :-) jen je škoda, že mu nevyšel i ten Kliment a hlavně co je důležité, tak že nikomu tady nevyšly spekulace o sponzorech a na tom ten fotbal v Hradišti stojí...

 • riedlss - 06.05.2021, čtvrtek, 07:24
  (0)

  Už padáme? :D sila :D

 • Ondra - 06.05.2021, čtvrtek, 07:19
  (0)

  Slovácko bude krvácet :) To je titulek! Je to normální vývoj kádru. Ten článek má i svá pozitiva do konce sezóny. Kliment ví, že jako 13-ti gólový střelec dostane lepší nabídku než 10-ti. U Sadílka to možná zvedne jeho cenu.

 • Rado - 06.05.2021, čtvrtek, 07:08
  (0)

  Poslyšte, takových článků bylo a bude a není potřeba je brát tragicky. Vše se odvine od konečného umístění a na tom zúčastnění věřím tvrdě pracují. Je potřeba se rychle vrátit a odrazit třeba od toho výkonu s Libercem a úspěšně dílo dokončit. Co bude dál je úkol managementu, určitě se v zákulisí předjednávají i možnosti směrem dovnitř

 • seby77 - 06.05.2021, čtvrtek, 07:03
  (0)

  Za mě pohoda😎 Taky si nemyslím, že by to byla vše 100% jistota. Hory👍

 • fcs - 06.05.2021, čtvrtek, 06:52
  (1)

  Borci podme dokopat tuto vybornu sezónu na 4.misto a nikdo vaše odchody vyčítat nebude!!! Přece jsme si nemohli myslet že udržíme Klimenta,Sadilka,Havlíka a Hofman má už přece jen věk tak mu tu příležitost přejme,škoda jen že zadarmo

 • Hory - 06.05.2021, čtvrtek, 06:43
  (1)

  Na první pohled ten článek působí až šokujícím dojmem, ale stačí se podívat kdo ho napsal a hned je to jasné. Já tam čtu,že odchází jeden náš hráč (ten nejlepší) a vedení musí z ekonomických důvodů udělat to, co udělalo v loňské sezóně v případě Trmala.Na hráče kterému dobíhá smlouva a nechce ji prodloužit se dívám jako na hráče který náš není, tak proč plakat? Mezi náma, Kliment je dobrý, to jo, ale kolik gólů dal ze hry? Tam už ta statistika tak bombasticky působit nebude. Prostě jedni odejdou, druzí přijdou. To je fotbal. Liberec po každé sezóně v podstatě rozprodá kádr a postaví nový a jak hrají? Nikde není psáno, že příští rok nebudeme ještě silnější. Neviděl bych to tak černě, jak se to snaží bulvárně vylíčit ten článek. Máme kvalitního trenéra a tam to začíná.

 • hešpy - 06.05.2021, čtvrtek, 06:31
  (0)

  A nové posily zatím nejsou na cestě, no tahle věta mě ani nepřekvapuje. Tak na hrotu bude hrát Cicilia, pokud bude ok, případně Jurečka. V obraně Srubek, Vincour? A kdyby odešel jak Havlík, tak Sadílek, tak je hotovo.

 • karagavrylydys - 06.05.2021, čtvrtek, 06:29
  (-1)

  Tak to snad raději ty Poháry ani neuhrát, když osa týmu odchází.

 • hešpy - 06.05.2021, čtvrtek, 06:25
  (0)

  Krutá daň za úspěch. Navíc bez injekce proti bolesti v podobě velkých peněz. Slovácko podle zdrojů iSport Premium po sezoně opustí minimálně tři klíčoví hráči. Stoprocentní je odchod nejlepšího střelce Jana Klimenta a stopera Stanislava Hofmanna. Oběma končí smlouva. Velmi pravděpodobně zmizí do zahraničí i další. Kdo je ještě na odchodu a kam by mohli dotyční zamířit? Třeba u Klimenta je ve hře i pražská Sparta... Už jen čtyři zápasy a kouči Martinovi Svědíkovi se úspěšný kádr zčásti rozpadne. Bolavá bude prioritně ztráta desetigólového Jana Klimenta (27). „Novou smlouvu ve Slovácku určitě nepodepíše,“ uvedl pro Sport jeho manažer Zdeněk Nehoda. Agentura Nehoda Sport mu hledá angažmá v cizině. V Česku přichází v úvahu pouze jeho přestup do Sparty. „Je to možnost,“ potvrdil. Pod bičem trenéra Svědíka se Kliment po zdravotních patáliích vrátil do špičkové formy. Ve FORTUNA:LIZE na jaře neběhá moc lepších útočníků. Tím se mu otevřely i dveře zpět za hranice. Po štacích v bundeslize a v Dánsku se řeší jeho transfer do nizozemské, belgické či polské ligy. Variant může být ještě víc, například Sparta. „Do Stuttgartu šel jako mladý, pár startů si zapsal,“ připomněl Nehoda. Jeho syn Michal, bývalý prvoligový útočník, doplnil: „V Bröndby Kodaň odehrál Klímič výbornou sezonu. Bohužel se pak vážně zranil. V zahraničí se o něm pořád ví.“ Nehodové rozhodili sítě, v několika evropských zemích mají spolupracovníky. Těm dávají tipy na své klienty, kteří by se mohli hodit různým týmům. „Jde to přes ně, kluby přímo neoslovujeme,“ nastínil Zdeněk Nehoda, hlava agentury. Aktuálně je žhavým zbožím Kliment, který bude v létě volným hráčem. Ve Slovácku odchovanec Jihlavy budoucnost nevidí. Míří výš. Svlečení slováckého dresu v předstihu avizoval rovněž stoper Stanislav Hofmann (30), který je v klubu od roku 2012. Tento ročník bude výsledkově nejlepší, i kdyby to nakonec neklaplo s postupem do pohárové Evropy. „Jsme spolu dlouho, sešla se dobrá parta s dobrým trenérem. Bude hrozně těžké na tuto sezonu navazovat. Hned tu příští. Ale moc bych si to přál,“ vyznal se střední obránce, který má několik nabídek ze zahraničí. Kontrakt mu dobíhá a v české lize nezůstane. Ani za něj miliony do pokladny nepřitečou. Příslib pro Havlíka i Sadílka Jiný případ jsou záložníci a velcí kamarádi Marek Havlík (25) a Lukáš Sadílek (24). Oba disponují smlouvou ještě na další sezonu a přitom je pravděpodobné, že minimálně jeden z nich v létě odejde. Momentálně to vypadá na Sadílka. „Sáďa by to chtěl venku zkusit, něco mu hledáme,“ přitakal Michal Nehoda. „On i Havlík mají od Petra Pojezného (ředitele klubu) příslib, že je uvolní. A Petr plní, co slíbí,“ připojil jeho otec Zdeněk. Možnosti se nabízejí podobné jako v případě Klimenta: Nizozemsko, Belgie, Polsko... Produktivního Sadílka má na seznamu posil také Slavia. O zahraničí se zajímá i Havlík, šikovný levák. „Ve Slovácku je dlouho. Už dospěl, má dvě děti. Venku by to zvládl,“ věřil Michal Nehoda. Stejně jako Sadílek, ani Havlík nehrál ligu jinde než v Uherském Hradišti. V jeho případě však není vyloučeno, že nakonec ve Svědíkově souboru setrvá. O přestup údajně neusiluje jako Sadílek. Nějaké pozitivní zprávy? Pokračovat budou oba mazáci, stoper Michal Kadlec (36) a záložník Milan Petržela (37). S Kadlecem už by měl být klub podle informací Sportu napevno domluvený. A také u Petržely by mělo jít o formalitu. Oba chtějí ukončit plodné kariéry na místě, kde fotbalově vyrostli. Smlouva ještě končí krajnímu obránci Petru Reinberkovi. Zatím se s ním Slovácko vždy na prodloužení domluvilo. V případě postupu do pohárů by se to mohlo stát opět. Jenže minimálně třem bolavým ranám se klub nevyhne. A nové posily zatím nejsou na cestě.

 • Mara881101 - 06.05.2021, čtvrtek, 06:19
  (0)

  A nemá někdo ten článek celý kluci?

 • fandajakhrom - 06.05.2021, čtvrtek, 06:09
  (-1)

  Talkze pristi sezonu budeme hrat zase o sestup..? :-)

 • fandajakhrom - 06.05.2021, čtvrtek, 06:08
  (0)

  https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2020-21/395755/slovacko-bude-krvacet-kliment-a-dalsi-miri-do-ciziny-ve-hre-je-i-sparta.html

 • Witeek - 05.05.2021, středa, 20:45
  (0)

  Nikdy nesouhlasím tady s tím Tondou, ale poslední jeho komentář mě rozsekal :D :D

 • fcs - 05.05.2021, středa, 19:48
  (0)

  Artigas: jestli nejsi nahodu debil ty... Asi o klubu Guimaraes nic nevis jinak bys toto nikdy nenapsal a řeknu ti jiný pohled na věc a to takový že možná kdyby Trmal zůstal jak píšeš tak teď hrajem o záchranu protože ať se ti to líbí nebo ne, tak jsme závislý na prodeji hráčů a v danou chvíli to vypadalo jako dobré řešení pro obě strany

 • Artigas - 05.05.2021, středa, 14:56
  (0)

  Tondafcs: ty víš kde je Javořina? Tak to si borec.

 • TondaFCS - 04.05.2021, úterý, 23:09
  (0)

  Pro kluka od pasu co byl nejdal na silvestrovskem vyslapu na Javorinu neni prekvapenim, ze prestup do guimaraese nechape. Pust si nejaky dokument na netu a pochopis

 • riedlss - 04.05.2021, úterý, 16:20
  (0)

  Artigas: neřekl jsem, že je to nemožné :) samozřejmě je to reálné, ale jako fanoušek si to nepřipustím dokud nebude po boji.

 • Artigas - 04.05.2021, úterý, 14:07
  (0)

  CeZeRo: je zřejmé, že Trmal má debila agenta anebo je debil on. Guimaraes není žádný top tým, to mohl zůstat tady a možná s ním už FCS mělo poháry jisté. Portugalci nejsou zrovna ti, kdo by pospíchali s placením a těch splátek je pět, takže kdoví, jestli vůbec poslali aspoň jednu.

 • Artigas - 04.05.2021, úterý, 14:05
  (0)

  riedlss: tak z posledních pěti prohráli čtyři, takže zas tak nemožné to není; ale myslím, že v Karviné to zlomí a vyhrají zbývající čtyři kola.

 • Nike - FCS - 04.05.2021, úterý, 10:32
  (0)

  Hlavně jsem slyšel že to bylo nějak na 5 splátek ta částka, tak kdoví jestli už je vše splaceno....

 • CeZeRo - 04.05.2021, úterý, 09:59
  (0)

  Z rozhovoru s Trmalem: Dokážete si představit, že byste se o roce vrátil zpátky do Česka, Slovácka? Musel bych to zvážit. Nebráním se žádné nabídce. Pro mě je zásadní, abych chytal. Odchod ze Slovácka byl ale trošku složitější, nevím, jestli by mě chtěli zpátky. Uvidíme, co bude v létě. Možností je určitě víc. Klidně se vrátím do Česka, ale vůbec by mi nevadilo, pokud bych zůstal v Portugalsku.

 • drzý vandrák - 04.05.2021, úterý, 07:12
  (0)

  Omlouvám se za překlep.Samozřejmě 12 bodů.Ale kdo chtěl tak pochopil.

 • Ondra - 04.05.2021, úterý, 06:44
  (0)

  V minulém ročníku stačilo 53 bodů po 30. kole na krásné 3. místo

 • peetrs - 03.05.2021, pondělí, 22:12
  (0)

  pemo hoď si to ty pesimisto 😋. 4 zápasy? To je 12 bodů! 😁😁

 • karagavrylydys - 03.05.2021, pondělí, 22:04
  (0)

  pema: Nezlob se na mě, ale to jsou argumenty jak žáka pomocné školy. Karvina musí? Co musí? Nemusí nic. Když už, tak my musíme. A Budějovice hrají za prachy a my za klobásu a pivo?

 • karagavrylydys - 03.05.2021, pondělí, 22:02
  (0)

  drzý vandrák: Pokud nějaká konkurence uhraje 16 bodů, tak to potom klobouk dolů.

 • kecipep - 03.05.2021, pondělí, 21:02
  (0)

  Pema: Týmy ze středu tabulky musí? Musí nám to tak maximálně pustit

 • drzý vandrák - 03.05.2021, pondělí, 20:26
  (1)

  Klidně můžeme vyhrát všechny zbývající zápasy.Fotbalově na to máme, jen se nám musí vrátit forma....a to zejména v záloze.Zlomit hůl můžeme až po posledním kole, dříve ne.Ani konkurence automaticky neuhraje 16 bodů.To chce klid a věřit.

 • riedlss - 03.05.2021, pondělí, 20:07
  (0)

  pema: zase nepřeháněj :) pět proher v řadě je fakt špatný vTip. Každý fanoušek Slovacka by 1 zápas z 5ti dal aspoň remízu, jen aby to nebylo blbé a ty tu vyhlásíš takový vývar.

 • huhu - 03.05.2021, pondělí, 19:49
  (0)

  pema: domácí musí, hracum jde o prachy... , a hráčům Slovacka nejde o nic? Oni nemusí? Hrajou zadarmo?

 • Šovkovskij - 03.05.2021, pondělí, 19:48
  (0)

  pema: No, tak teď sis opravdu zašprýmoval:-)

 • huhu - 03.05.2021, pondělí, 19:47
  (2)

  pema: nebyl sem na strankach 1 den a tady se rozjeli bookmakeři, vy ste šašci, pema tu napiše jak přeje slovacku, ktere má nejlepší sezonu v historii a napíše tu 5 proher v řadě a a každou tu prohru rádoby odborně okomentuje. Ty vole ať už ta sezona skončí nebo na řadu z vás to má fakt špatný vliv .

 • pema - 03.05.2021, pondělí, 18:49
  (-6)

  Samozřejmě, že přeji Slovácku úspěch, co nejlepší umístnění, pokud možno vítězství ve všech utkání v závěru tohoto ročníku.. Bohužel, však s přihlédnutím ke všem nynějším okolnostem tipuji: Karviná - Slovácko 2:0 /vždy to bývají vyrovnané zápasy ale domácí prostě musí../Slovácko - Bohemians 1:3 - bohužel, doma na Bohemku moc nemumí, Budějky - Slovácko 3:0 - domácí musí - hráčům jde o prachy, Slovácko - Zlín 0:2 - derby, na Ševce, když o něco jde ...je vždycky mizérie../

 • Rado - 03.05.2021, pondělí, 18:09
  (0)

  Je nutné ty negativy okamžitě hodit za hlavu! Tohle si musí pohlídat i lídři v kabině. Zápasů už zbývá málo a šance na skutečný historický úspěch je stále velká. Vrátit se třeba k utkání s Libercem. Tedy k fyzicky náročnému fotbalu, zabezpečit obranu, vyhledávat odražené balony, zpřesnit a zrychlit hru, střílet i z větších vzdáleností, atd. Věřím, že Martin Svědík těch pár dní kvalitně využije a mužstvo začne zas plně šlapat !

 • champyon - 03.05.2021, pondělí, 16:33
  (0)

  31.kolo KAR-SLO 1:1, PLZ-PRI 3:0, BOH-LIB 1:1. Dohrávka 23.kola SPA-PLZ 2:1. 32.kolo SLO-BOH 1:0, PAR-PLZ 1:1, LIB-BRN 2:0. 33.kolo CBU-SLO 1:1, PLZ-OST 2:1, ZLI-LIB 0:1. 34.kolo SLO-ZLI 3:1, OPA-PLZ 0:2, LIB-OLO 2:1. Konečná tabulka: 4.Slovácko 61b., 5.Plzeň 61b., 6.Liberec 60b. Ale nevím, tuto sezónu mi tipování moc nejde, tak je možné, že to bude jinak :-)

 • celtic - 03.05.2021, pondělí, 16:01
  (0)

  bohužel musím souhlasit z Bayernem,že z první šestky máme nejhorší výsledky,,,a musíme doufat,že nám pomohou ostatní soupeři,dnes třeba remíza Sparty z Libercem je dobrá a snad to Slávia dotahne taky do vítězného konce (zatím vede po poločase 2:0)....bohužel covid a úzký kádr nám zatím pohřbívá nadějě na poháry,,,po covidu to stojí na pár hráčích a ztratili jsme kvůli covidu sílu a energii a lehkost na to abychom hráli nátlakovou hru co jsme hráli před covidem,,,,Slávia,Sparta a Plzen taky prodělali covid,ale protože mají široký kvalitní kádr,tak se to na nich nepodepsalo....u nás je tento markantní....k tomu nás čeká nevyzpytatelná Karviná,Budějky na které neumíme zahrát a i když je Zlín letos slabounký,tak nebude tak pod tlakem.tak jako my,kteří musíme vyhrát a derby je vždycky nevyzpytatelné..a Bohemka je dost dobrá,běhavý tým,takže taky žádní nazdárci,,,momentálně máme špatnou sérii,takže psychika asi není dobrá,zvlášť když víme,že musíme teď vše vyhrát a doufat,že ztratí plzen i ostatní z šestky...trochu se bojím,že to ani letos nebude na Evropu stačit,moc bych si přál opak....ale i kdyby to nevyšlo i tak to byl výsledkově skvělý rok,,,,a pokud to vyjde tak to bude super,nezbývá než doufat a věřit

 • vajdik - 03.05.2021, pondělí, 15:09
  (0)

  Optimisticky FCS získá 8.b, pesimisticky 4.b, reálně 6-7. Bude to prostě o prsa a zajímavé až do konce. Podle mě hrajeme o pátý flek s Libercem. Ten má venku Bohemku, Zlín, doma Brbo a Oloumouc. Takže relativně stejně snadné či těžké jako Slovácko. Náskok máme +3b, jelikož pri rovnosti bodů je Slovácko před Libercem!

 • vlkodlak - 03.05.2021, pondělí, 14:59
  (0)

  je to ještě otevřené plzen a liberec jsou taky pod pořádným tlakem včera kdyby plzen neměla dobrého golmana tak dostali 8 a v liberci asi byli po zápase těžce sklamaní a než půjdou před nás tak musí odehrát dva zápasy aspon 4 body a mi nebodovat

 • karagavrylydys - 03.05.2021, pondělí, 14:16
  (0)

  Jsou tady jak optimisté, tak realisté, tak pesimisté. Tak si pojďme zatipovat: KAR-SLO 1:1, SLO-BOH 0:0, Č.B.-SLO 2:1, SLO-ZLI 1:0. Konečná tabulka: 4. Liberec 60b., 5. Plzeň 59b. 6. Slovácko 58b. No a koncem května uvidíme ...

 • seby77 - 03.05.2021, pondělí, 13:25
  (0)

  Zdejší jasnovidci mě osobně nechávají naprosto v klidu. Zajíci se počítají až po honu, takže já jsem hodně zvědavý a natěšený na finiš. Věřím, že to urveme ke spokojenosti náš všech .)

 • riedlss - 03.05.2021, pondělí, 12:52
  (0)

  Jinak, měli jsme skvělou šňůru. Ukázali jsme, že fotbal hrát umíme tak nevím proč hned někoho zatracovat kvůli naopak nepodařené sérii v níž byly dva zápasy s týmy, na které jsme se ještě nedávno dívali ze dna tabulky. Bohužel prišla krize, ale není důvod k žádné panice. To by si měl každý uvědomit. Jinak po pohárech tu prahne každý, i já, to si nemusíme ani říkat. Ale nejsme Slavia, která nekompromisně vyhlásí double a smete ,,všechno,, co jí stojí v cestě. Tady sme na Slovácku, věci se tu mají jinak a nic se samo neuvaří. FCS! Takže já věřím a když se nezadaří klub měnit nebudu :)

 • riedlss - 03.05.2021, pondělí, 12:40
  (0)

  dominikha: může to teď znít jako fráze, ale jen proto, že se to v dané situaci tak trochu hodí vzhledem k tomu jak je klub na tyto informace opatrný. To víme všichni, že víme vždycky kulové a tady pak vznikají konspirační teorie :) ale to je jedno. Jen jsem chtěl spíš poukázat na to, že ta ,,fráze,, je jinak skvělá práce trenéra, jít zápas od zápasu...

 • Artigas - 03.05.2021, pondělí, 11:47
  (-1)

  Vidím to opět na stejně zmastěný závěr jak loni; když neporazí ani MB, jak chtějí vyhrát v ČB, s kterými uhráli jediný (!!!) bod při skóre 0:4?!?! Klokani sice na podzim prohráli, ale dát Necid pentli, tak se FCS třepalo... jedině snad ševci, kteří jsou letos absolutně marní... Od zápasu s Libercem je to naprostá trága, úplně se vytratil presink a kombinace po zemi, totálně to borci posrali v Pardubicích, místo aby je zmáčkli po první brance, mysleli si, že se porazí sami! Stejné, jak s ČB-dva zápasy, nula (!!!) bodů, skóre 1:4!!! Co by proboha dělali s takovou hrou v EKL?!?! Sice Liberec a Plzeň včera nevyhráli, ale (už podle pískání toho zmrda Fraňka) je jasné, že cajzli nejsou rádi, že FCS je na pohárech a udělají všecko, aby ho smázli, takže čekám v Karviné max. plichtu, ČB dtto, Klokani prohra a ševci plichta ...

 • dominikha - 03.05.2021, pondělí, 11:13
  (0)

  Já bych tady neřešil co bude za tři týdny, ale spíš tu naši "oblíbenou" frází jdeme zápas od zápasu. Můžeme se teď chytnout s Karvinou a může to být úplně jiné kafe

 • bilas - 03.05.2021, pondělí, 11:08
  (0)

  Musíme zapnout, nadruhou stranu nechybělo mnoho, aby to sadílek nebo peržela vyřešili lépe a mohli jsme v poločase vést 2:0 a byl by klid. Bohužel když inkasujeme, tak se to bez sil už honí těžko ...

 • Nike - FCS - 03.05.2021, pondělí, 11:05
  (0)

  Souhlas vše je otevřené, ale pokud chceme pomýšlet na 4,5 místo tak musíme hrát uplně ale uplně jinak než v sobotu... Poslední 4 zápasy, hráči se musí kousnout, snad si to nepokazí takovou sezonu, vždyt pro někoho to může být poslední šance si zahrát poháry....

 • huhu - 03.05.2021, pondělí, 10:48
  (0)

  Budějovice a Karviná těžší soupeři než Bolka? jako hodnotíte podle tabulky? Podle mě bolka kvalitou kádru a jednotlivců je určitě dál než zmíněné dva týmy. Ja věřím že to 5. místo udržíme.

 • kecipep - 03.05.2021, pondělí, 10:34
  (0)

  Hory: přesně. Bolka je silný soupeř, kádr má na první šestku, Jarolím si tam konečně zavedl svůj systém a příští rok budou úplně někde jinde. My hrajeme s týmy, kde můžeme vytěžit 12 bodů, stačí nám s jistotou 9 (podle mě bude i méně vzhledem k losu Liberce). Jestli věšet hlavy dolů, tak až po posledním kole!

 • Hory - 03.05.2021, pondělí, 10:25
  (0)

  Nechápu ten pesimismus tady. Ta možnost něco uhrát tady pořád je a je značná. Ale tady už se sezóna zabalila s tím, že to prostě nedopadlo. Snad tak neuvažují i hráči. Pokud se to povede, co víme, co se bude dít v létě v kádru?

 • Ondra - 03.05.2021, pondělí, 10:20
  (0)

  Plzeň rozhodně nemá lehký los. Hraje na Spartě a v Pardubicích, doma s Ostravou. I poslední zápas v Opavě nemusí být úplně lehký. Ještě se může stát, že Plzeň skončí šestá, my pátí, Plzeň vyhraje pohár a my ...

 • Bayern Munchen - 03.05.2021, pondělí, 10:09
  (0)

  Přesně tak na poháry bych zapomněl. říká se mi to dost těžce, protože tato možnost tady možná zase nebude několik let, zda vůbec ještě někdy... je to škoda, ale los Liberce a Plzně není vůbec špatný a my z naší formou, kterou máme strašnou nemáme šanci... I ty naše poslední čtyři zápasy budou extrémně těžké, na to je vůbec vyhrát... Nejléep jsme hráli před covidem, ale i po covidu nebyla naše hra až tak špatná... podle mě jsme v zápase s Pardubicemi urazili toho nahoře a od té doby to není nic moc... Poslední zápas s Bolkou jenom nákopy místo toho aby se hrálo po zemi, kde je Kliment určitě silnější a presink jsem neviděl vůbec... A to jsem si myslel, že delší čas na regeneraci bude výhoda, ale přišlo mi to, že to bylo snad ještě horší... No nic ale sezóna to byla i tak povedená, jde vidět jak pan Svědík každý rok ten tým posunul výš v tabulce, je to super kouč a velký profesionál... škoda že tady nemá lepší finanční zázemí na možnost přivést si posily, které by chtěl...

 • Ondra - 03.05.2021, pondělí, 09:48
  (0)

  Ve svých rukou to sice máme, ale po sobotním výkonu tomu přestávám věřit. Čeká nás venku Karviná a Budějovice, což budou určitě těžší soupeři než Bolka. Doma Bohemka, která 10x neprohrála no a pak vyhecovaný zápas se Zlínem. Liberec má Olomoc, Zlín, Bohemku a Brno. A hlavně výrazně lepší formu než my.

 • karagavrylydys - 03.05.2021, pondělí, 09:41
  (0)

  Hory: S výkony, které předvádíme, na Poháry raději zapomeňme. Za posledních 5 kol mají horší výsledky jen Opava a Zlín.

 • Hory - 03.05.2021, pondělí, 09:29
  (0)

  Včerejší výsledky Liberce a Plzně nám pořád nechávají tu možnost, že to máme ve svých rukou na jakém místě skončíme. Nevěřím tomu, že Plzeň porazí Spartu. Té jde o předkolo LM a Plzeň na ní kvalitou nemá.

 • hešpy - 03.05.2021, pondělí, 09:27
  (0)

  Ale tak proč třeba nezkusit klasické rozestavení 4-4-2. Než hrát neustále 4-2-3-1.

 • hešpy - 03.05.2021, pondělí, 09:23
  (0)

  Tak když už, tak podhrot by měl být spíš Kliment než Cicilia. Nebylo by špatné to vyzkoušet, Cicilia umí kvalitně jak nohama, tak hlavou, jen ať to zas nesklouzne k neustálému nakopávání jak za Doška.

 • Bayern Munchen - 03.05.2021, pondělí, 09:19
  (0)

  kecipep: důležité bude jak to vypadá s krajními beky, jestli se uzdraví Kalabiška a Reinberk... víc se mi líbí Jurečka na kraji zálohy, než jako podhrot, zkusil bych podhrot ke Klimentovi Ciciliu... ale tak to asi nebude...

 • karagavrylydys - 03.05.2021, pondělí, 09:13
  (0)

  U Tomiče mi zatrnulo, jak se mu při doskoku po jednom souboji prohnulo koleno.

 • Ondra - 03.05.2021, pondělí, 09:02
  (0)

  Tomič byl rád, že odehrál poločas s Boleslavi. Nemyslím si, že je schopen hrát víc jak 30 minut.

 • kecipep - 03.05.2021, pondělí, 08:53
  (0)

  Tak záloha Sáďa, Daníček a Jurečka se vrátí na podhrot. Křídla máme už taky zdravé, takže žádný problém. Jsem zvědavý, zda nebude Tomič na bekovi.

 • karagavrylydys - 02.05.2021, neděle, 18:51
  (0)

  "Kádr je ale celkem široký." To jako fakt?

 • Skein - 02.05.2021, neděle, 18:20
  (0)

  jinak gratulace dceři :-)

pristi
 Další články:
09.05.2021, neděle, 20:45 - Slovácko se přiblížilo Evropě. Karvinou pošesté za sebou porazilo 2:0
09.05.2021, neděle, 19:19 - Karviná - Slovácko 0:2, útok na poháry, trefili se Daníček a Petržela
08.05.2021, sobota, 10:25 - Slovácko jede do Karviné. Budeme se rvát, slibuje asistent trenéra Mucha
06.05.2021, čtvrtek, 16:58 - Hofmann opustí Slovácko: Polsko je s penězi jinde, přemýšlím i nad exotikou
02.05.2021, neděle, 11:45 - Slovácko teď miluju ještě víc, smál se boleslavský kouč Jarolím po klíčové výhře v Hradišti
* Novější články * * Přidat komentář * * Vytisknout článek * * Odeslat článek * * Starší články
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace