*
21.10.2021
Milan Petržela pred Bohemians 1905
20.10.2021
U17: FCS - FK Pardubice 2:2 /0:0/ - Širuch 20.10.21
20.10.2021
U19: FCS - FK Pardubice 0:1 /0:0/ - Širuch 20.10.21
17.10.2021
MSFL: FCS "B" - FC Dolní Benešov 4:0 /2:0/ - Belinka 17.10.2021
16.10.2021
Martin Svedík po Baníku
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 957 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
27.09.2021
Fanoušci proti Gottwaldovu
04.03.2020
Fanoušci v zápase proti Slavii
19.02.2020
Fanoušci v zápase s Baníkem
29.10.2019
Sektor B3 - místo kde stojíme za Slováckem!
07.10.2019
Fanoušci v zápase proti Liberci

Jaro bude těžké, potřebujeme posílit, říká ředitel Slovácka

11.12.2017, pondělí, 09:37
stanislav-levy fcs_velky.jpg

Je přítomný na většině tréninků, takřka denně je v kontaktu s hráči a zápasy sleduje přímo od hřiště. Od poloviny září však devětapadesátiletý Stanislav Levý není hlavním koučem prvoligových fotbalistů Slovácka, pozici přepustil svému o dvacet let mladšímu asistentovi Michalu Kordulovi a sám se posunul na post sportovního ředitele celého klubu.

„Rozdíly v práci jsou samozřejmě velké. Ale ať už předtím jako trenér, tak i nyní coby sportovní ředitel razím, že prioritou pro mě je mužstvo, klub, nikoliv jednotlivec,“ říká Levý, jenž v rozhovoru pro MF DNES hodnotí podzimní část ligy, kterou Slovácko dokončilo na čtrnácté příčce jen bod od sestupu.

Jak se vám zápasy sledují z prostoru těsně vedle lavičky?
Přáním trenéra bylo, abych seděl na lavičce, ale regule to sportovním ředitelům moc neumožňují. A nechci, abych byl vedený jako masér, kustod nebo třeba vedoucí mužstva. Většinou tedy zápasy sleduju z takzvané technické zóny. Pokud je zájem o mé postřehy, názor, zkušenosti, snažím se přispět k tomu, aby bylo mužstvo úspěšné. Zodpovědnost za sestavu a koučování je ale na trenérovi.

Jak jste si na novou roli zvykl?
Změna to je, ale když nabídka přišla, vzal jsem si určitý čas na rozmyšlenou, nebylo to ukvapené. S prací už jsem se seznámil dříve, když jsem působil v podobné funkci v Berlíně a později i v Blšanech. Rozhodl jsem se pro tuto cestu, což neznamená, že bych se někdy v budoucnu nemohl ještě vrátit k trenérské práci. Momentálně mě to ale naplňuje. A v klidu mě rozhodně nenechává současná situace prvního mužstva. Všichni víme, že nás čeká strašně těžké jaro. Musíme udělat všechno pro to, abychom zachovali první ligu i pro příští sezonu. Vůbec si nechci připouštět myšlenku, že by Slovácko mělo sestoupit. Na Slovácku zkrátka i pro příští rok musí zůstat liga.

Podzim, kdy Slovácko vyhrálo jen dvakrát, vám asi moc radosti neudělal.
Podzim byl složený ze šesti zápasů, kdy jsem byl hlavním trenérem já, za zbylých deset utkání už byl zodpovědný Michal. Ale já beru jako celek, že na podzim zkrátka nemůžeme být v žádném případě spokojení s bodovým ziskem, umístěním. Už po svém loňském nástupu jsem říkal, a jsem o tom stále přesvědčený, že toto mužstvo je konkurenceschopné. Má na víc, než co ukazuje současná tabulka a bodový zisk. Byly zápasy, ve kterých jsme byli lepším mužstvem, dominovali jsme ve hře nad soupeřem, ale nedokázali jsme to bohužel přetavit v lepší výsledek.

Čekání trenéra Michala Korduly na první výhru bylo opravdu dlouhé, mezi veřejností už byla nervozita. Zavládla i v klubu?
Na to, abych byl nervózní, nebyl důvod. Něco už za sebou ve fotbale mám. Situace byla strašně těžká pro mužstvo, vím, jak kluci pracují na trénincích, kolik toho investují do zápasů. Nebylo to odměněno úspěchem, bodovým ziskem, který by dodal hráčům daleko větší sebevědomí.

Objevily se i myšlenky, jestli není potřeba například váš návrat na lavičku?
Pro přechod na post sportovního ředitele jsem se rozhodl po důkladném uvažování. Takové signály jsem zaregistroval, ale nad nějakým návratem na lavičku jsem na podzim v žádném případě neuvažoval.

Kýžené vítězství přišlo v posledním zápase proti Jihlavě, díky čemuž přezimujete na čtrnáctém místě. Jaké jaro očekáváte?
Určitě bude neskutečně těžké. Výhra nad Jihlavou byla strašně důležitá, stejně jako posun nad čáru ponoru a že nepřezimujeme na sestupových pozicích. To je důležité i z psychologického hlediska. Ale po tom důležitém vítězství si nesmíme nasadit růžové brýle a nalhávat si, že vše je v pořádku a vše bude fungovat. Jsem stoprocentně přesvědčený, že tady ligu dokážeme zachovat, ale určitě to nebude samo od sebe.

Myslíte tím důležitost posílení? Už v létě spousta lidí po konci některých hráčů z ofenzivy varovala, že jít do sezony pouze s mladými útočníky je až příliš velkým rizikem. Podzim tomu dal za pravdu, tým se i přes dominanci ve hře nedostával do šestnáctky, nebo selhával v zakončení.
Pokud si myslím, že je potřeba v týmu něco zlepšit, je z této funkce mojí povinností na to upozornit. My víme, že jsme měli problémy ve finální fázi, tedy v šestnáctce soupeře. Něco obdobného bylo, že jsme strašně lacino dostávali góly ze standardních situací, to je zase vlastní šestnáctka. Na toto riziko jsem upozorňoval už v letní přípravě, dělám to nyní znovu. Jsem přesvědčený, že na těchto věcech je nutno zapracovat, abychom nešli do velkého rizika. Netvrdím, že příchod dvou tří nových hráčů vám něco zaručí, ale větší konkurence a variabilita by mužstvu podle mého názoru pomohly.

Myslíte tedy útočníka a stopera?
Jde o hráče do obou šestnáctek. Neříkám, že to musí být vyloženě hrotový útočník, i když se to nabízí, ale byli jsme i málo nebezpeční z druhé vlny. Scházelo doplnění útočníka větším počtem hráčů. Postrádali jsme větší zarputilost, touhu ten gól dát. Totéž se týká i opačné šestnáctky – hráče, který nechce dostat branku, chce tomu za každou cenu zabránit. Nabízí se, jak říkáte, stoper, ale není to dogma. Pokusit se získat dva hráče pro tyto činnosti je podle mého názoru povinností, pokud to samozřejmě bude možné.

Mluví se například o vašem zájmu o mladoboleslavského útočníka Lukáše Mageru. Jednáte s ním?
Určitě ode mě nyní neuslyšíte nějaká jména. Nějaké typy hráčů vyhlédnuté máme a vedeme určitá jednání. Ale konkrétní hráče nechci dostávat do nějaké pozice tím, že bych o nich mluvil. Od jednání k realizaci je strašně daleko.

Hrozí v zimě i nějaký odchod? Mluví se o zájmu o útočníka Zajíce, brankáře Heču nebo záložníka Havlíka.
Je to totéž jako u příchodů, dokud není konkrétní poptávka na stole, jsou to pouhé spekulace. Ale i když podzim nebyl bodovým ziskem optimální, dovedu si představit, že o některé naše hráče zájem buď teď, nebo v létě bude.

Bylo by vhodné v době, kdy řešíte vážné záchranářské starosti, o některého hráče přijít?
Záleželo by na konkrétní nabídce. Dávat některého hráče pryč, pokud bychom za něj neměli adekvátní náhradu, by nyní nebyl dobrý signál.

Slovácko v zimě: Rapid a dva kempy v Turecku

S 32 mistrovskými tituly historicky nejúspěšnější rakouský klub bude patřit mezi ozdoby zimní přípravy fotbalistů Slovácka.

„Vím, že o tento zápas usilovala spousta mužstev z okolí. Nám se jej podařilo dojednat díky kontaktům mého syna s nejužším vedením Rapidu,“ zmiňuje sportovní ředitel Slovácka Stanislav Levý svého syna Jana, který je hráčským agentem.

Zápas se má hrát v neděli 28. ledna od 14 hodin ve Vídni na některé z přírodních tráv s vyhřívaným povrchem. Pokud to dovolí počasí, mohlo by to být i přímo na Allianz stadionu. „Říkal jsem si, jestli proti nám nenastoupí širší kádr nebo kombinovaná sestava, ale podle jejich sportovního ředitele by to měla být poslední příprava, další sobotu pak Rapid čeká domácí začátek ligy proti Austrii,“ upozornil Levý.

Do nedaleké rakouské metropole zřejmě vyrazí spousta slováckých fandů. „Dovedu si představit, že by se zopakoval autobusový zájezd pro permanentkáře, jako v létě proti AS Řím, ale ještě jsme o tom s panem Zemkem (majitel Slovácka) nemluvili,“ uvedl sportovní šéf klubu.

Ve svém regionu se Slovácko v zimě ukáže pouze týden předtím – 20. ledna v Uherském Brodě proti Vítkovicím. Zbylých šest až sedm utkání včetně generálky tým sehraje na dvou soustředěních v Turecku, kde stráví dohromady 22 dní.Share |
Zdroj: idnes.jpg
Jméno Heslo
text
 • Nike - FCS - 03.01.2018, středa, 18:19
  (0)

  Stále ale stále opakuj, že Levý & Kordula nic nezmůžou, at je na lavce ten nebo ten ... Kádr je prostě bídný a pokud nepřijde změna na postu majitele klubu, tak se věci nepohnou bohužel, Zemek je spokojený jak zakládá krásně na odchovancích, přímo se s tím chlubí a je vše vyřešeno, klidně at se staví na odchovancích to beru ale ne aby 75% tvořili mladoši, kteří v téhle situaci tlak neustojí a bude to jenom horší a horší, nevím teda ale aby neměl Zemek na jednu posilu, tak to je fakt zle... Ten Magera by se pak hodil, ale bohužel... Jestli nějaká firma má zájem koupit klub, ať tak učiní... Už mi leze bohužel pan majitel na nervy, a to jsem ho dříve vynášel do nebe, aktuálně je to největší slabina FCS, která vše brzdí a pokud on nepískne, tak se nic nebude dít protože nebudou €€€

 • vajdik - 03.01.2018, středa, 16:39
  (0)

  Tady je ale negativ po Novém roce... Nepsal jsem tu já kdo vymyslel odchod Levého na pozici SM když majitel nedá na posilu ani korunu? Bylo mi tady sprostě nadáno a ujištěno že v zimě dojde několik hráčů.. Ok

 • eLucky - 03.01.2018, středa, 16:38
  (0)

  To je furt breku tady...

 • zary.cz - 03.01.2018, středa, 16:28
  (0)

  Kordulu nebo Standu bych nechal. Dokud bude tomu šéfovat Zemek se moc toho nezmění. Moc peněz už do toho nesype a jenom je z něho tady 70% lidí na prášky protože spolu s vedením nejsou schopní dát dohromady aspoň 1 POSILU zatím.

 • riedlss - 03.01.2018, středa, 16:19
  (0)

  Nebo mohl Levý minimálně zůstat trenérem do konce sezóny, no uvidíme, souhlasím se šovkym. Ať chtěl posily Habanec nebo teď Levý vždy to končí u pana nejvyššího s tím že peníze nejsou. Asi jediná pravdivá pravda, o které se stále mluví, akorát sens tím lidi tak lehce nesmíří.

 • Greif - 03.01.2018, středa, 16:15
  (0)

  Ale možná nevyzkousela páč ví co od vedení má cekat

 • Greif - 03.01.2018, středa, 16:11
  (0)

  Vtomhle máš sovky naprostou pravdu vyhoďte levého a zaplaťte útočníka amatéři Zemek je fakt jen chvástal to co bylo bylo ale teď ukázal svou schopnost řídit své strojírenské firmy kam došel jen na něj nasávají jak to zdevastoval

 • spor - 03.01.2018, středa, 16:09
  (0)

  Levy rika potrebujeme posilit..Kordula rika zadnou posilu nevyhlizim :D

 • Šovkovskij - 03.01.2018, středa, 16:00
  (0)

  Já nějak nepobírám, jak někdo může zpochybňovat kvalitní zimní přípravu někde v teple a na dobrých terénech. To je totiž diametrálně odlišný rozdíl, jak trénovat v těch krásných klimatickcýh podmínkách, které tu nyní máme. Každý člověk, který do toho trochu vidí, tak vám poví, že je to sto a jedna. Dnes je to naprostý standard. Co se týče toho, že naše věhlasné vedení není ochotno, ani schopono přivést byť jednu jedinou posilu, tak to je tady už takový tragikomický kolorit. Já to na jaře vidím velice bledě a i když jsem životní optimista, tipuji to na sešup do pralesa, protože tu ani nevidím nějakou snahu, aby tomu tak nebylo. A ještě jedna věc. Nějak nechápu zřízení funkce sportovní ředitel, na kterou byl dosazen pan Levý. Tato pozice je v tomto klubu totiž naprosto zbytečná, protože hlavní náplní této funkce je shánění a vytipovávaní posil, což v tomto klubu vyznívá tragikomicky a absurdně.

 • eLucky - 03.01.2018, středa, 15:10
  (0)

  xxxsss byl ukončen.

 • Bayern Munchen - 03.01.2018, středa, 14:53
  (0)

  xxxsss: Nepsal si tu nedávno o prodeji klubu do rukou miliardáře z Číny :-) a teď sestup a konec :-) musím se smát co jsou tady za lidi...

 • Ferda1 - 03.01.2018, středa, 14:22
  (0)

  Hlavně potřebujem buchara,co je schopen dat gol

 • zary.cz - 03.01.2018, středa, 14:20
  (0)

  Riedlss: Přesně tak. Asi budeme muset udělat sbírku pro vedení aby si mohlo dovolit jednoho kvalitního hráče. :D

 • riedlss - 03.01.2018, středa, 14:14
  (0)

  A ještě horší je to, že pokud si někdo myslí, že nám Břečka, který si ani nečutl, vytrhne trn z paty, tak já si myslím, že ne :) čekal bych to od rozdílového hráče, ne od něj...sorry

 • hromik - 03.01.2018, středa, 13:55
  (0)

  A nejhorší je to ze Břečka není jeste 100% fit .

 • riedlss - 03.01.2018, středa, 13:49
  (0)

  Je to vtipné co na to říct. Ale je to zároveň tak nečekaná informace, že jsem z toho až překvapený..... :D

 • zary.cz - 03.01.2018, středa, 13:44
  (0)

  Baník jde za záchranou po hlavě. Koupi kohokoliv jenom aby se zachránili. Ale našemu vedení stačí se uzdraví Břečis a Rada. Kurva chci aby se tady ta liga zachránila. Ale ti co o tady vedou to moc nebere. Snad se stane zázrak a někoho kvalitního přivedou. Chtělo by to něco jako loni Navrca, to byl kauf jak prase.

 • zary.cz - 03.01.2018, středa, 13:37
  (0)

  Kordula: Posily nevyhlížím... Toto už je moc. A kdy jindy posílit než teď?! Nikdo po nich nepotřebuje 5 posil. Stačí 1 kvalitní hráč to útoku nebo obrany. Ale to asi nemá cenu vysvětlovat.

 • Bayern Munchen - 03.01.2018, středa, 13:21
  (0)

  Proč si tu všichni stěžujete, posily nepotřebujeme uzdravil se Břečka, a pak v létě pokud budeme i v druhé lize, tak přeci přijdou miliardáři jak to tu bylo psané :-)) tak o co jde o nic...

 • lagic - 03.01.2018, středa, 12:56
  (0)

  Ať jde celé vedení v čele se Zemkem někam, když je jim to jedno...

 • hešpy - 03.01.2018, středa, 12:23
  (0)

  Já teda nechápu jednu věc. Když se teda vedení rozhodlo neposilovat, i když je to velmi nutné . Proč se odsunul Levý a na lavičku usedl nejhorší trenér v historii Slovácka, v tuto chvíli to opravdu nedává smysl. Jestli chce Slovácko lovit posily až v létě, no aby nebylo pozdě.

 • Jerry1984 - 03.01.2018, středa, 12:14
  (0)

  Zbytečný článek, ve stylu hlavně aby vyšel.. Nic nového.. Takže to ani neotevírejte :)

 • Ferda1 - 03.01.2018, středa, 12:13
  (0)

  Ale čteme,jen to radičovi nepomuže

 • kecipep - 03.01.2018, středa, 12:03
  (0)

  Někteří si článek na slováckém deníku ani nečtěte, aby vám nepraskla žilka :-) Z práce mi to sem nejde vložit.

 • volič - 02.01.2018, úterý, 20:31
  (0)

  Děkuji Ti Pane Puk

 • Pan Puk - 02.01.2018, úterý, 19:54
  (0)

  Volič> čekáme na bližší info. Pro Rapid to bude generalka na ligu, kdy ji hned další týden čeká derby s Austrií. Mělo by se to odehrát na hlavním stadionu. Jen pokud bude extrašpatné počasí tak se to přesune jinam. Chtěli by jsme na to vypravit výjezd takže až vše bude jasné dáme sem info k přihlášení.

 • volič - 02.01.2018, úterý, 19:26
  (0)

  zary.cz: ..dík za info,já bych jel,kde sa mám přihlásit?

 • zary.cz - 02.01.2018, úterý, 18:31
  (0)

  Ta Vídeň je 28.1.2018 a to je neděle.

 • Carrer - 02.01.2018, úterý, 18:19
  (0)

  Greif: tak jsem schvalně mrknul na invii a zajezdy do turecka a na 8 dni tam nic pod 10 není (all in z Vídně), takže bych o nějakých extra výhodných cenách moc nemluvil, beru v potaz, že si asi vyjednaji nějakou množstevní slevu ale i tak

 • Greif - 02.01.2018, úterý, 17:46
  (0)

  KdYbys byl trošku inteligentní víš že Turecko je nyní hodně levná destinace , ČR posílilo o 5,5% vůči celému světu , turecká měna šla o 40% dolů , ktomu letenky taky hodně levné když do Vídně létají 4 letadla denně

 • hešpy - 02.01.2018, úterý, 16:11
  (0)

  Dobře Babu, je pravda, že to nevím, vezmu to jinak. Pokud na soustředění neodletí žádná posila, tak je to fakt ubohost vedení.

 • riedlss - 02.01.2018, úterý, 16:09
  (0)

  Kdybych měl z klubu info o tom, že nás po sezoně přebírá thajská společnost, určitě bych se teď trápil náklady utracenými za soustředění v Turecku :D navíc ty náklady nebudou tak šílené, aby je někdo srovnával s cenami za posily. Výmaž se..... :)

 • Babu - 02.01.2018, úterý, 15:38
  (0)

  hešpy: a jak to víš? stojíš jim za zadkem anebo jim u toho svítíš? To, že Baník ohlásil dvě posily před Vánoci je spíš výjimka, většinou každý dotáhne nováčky až v lednu..

 • Skein - 02.01.2018, úterý, 14:50
  (0)

  http://www.mesto-uh.cz/anketa-sportovec-desetileti?highlightWords=anketa zástupci i z FCS ;)

 • hešpy - 02.01.2018, úterý, 13:11
  (0)

  Tak to pěkně kecáš, chlapče.

 • Moravian - 02.01.2018, úterý, 12:50
  (0)

  Myslím, že se tu ignoruje jeden podstatný fakt. Posilovat potřebují celky pochybující o své kvalitě či konkurenceschopnosti. A my o své kvalitě ani o konkurenceschopnosti nepochybujeme. Náš tým má jedinou slabost a to, že málo vyhrává. Ale to s kvalitou nemá co dělat. Ta tam prostě je, tudiž posílit nepotřebujeme.

 • hešpy - 02.01.2018, úterý, 12:42
  (0)

  Všeci dělají pro záchranu maximum, jenom tady se spí. Je to fakt ubohost.

 • zary.cz - 02.01.2018, úterý, 12:25
  (0)

  Martin Svědík přebírá Jihlavu po Ivanu Kopeckém...

 • Šovkovskij - 02.01.2018, úterý, 11:24
  (0)

  Já jsem slyšel, že nás koupí Microsoft. Minimálně:-)

 • huhu - 02.01.2018, úterý, 11:19
  (0)

  kecipep: trošku ironicky .. na co by nám byl Vyhnal když v létě dojde thajský sponzor s bezednou peněženkou?

 • hešpy - 02.01.2018, úterý, 11:04
  (0)

  Už mě to sere, vedení není nikdy o nikom přesvědčené, vždycky se testuje x hráčů, ale žádný není údajně na základ, což je podle mě naprostý nesmysl. Kurva jestli se do soustředění nikdo nepřivede tak, no však já bych se opakoval.

 • kecipep - 02.01.2018, úterý, 10:50
  (0)

  Dalo se čekat, že po něm bude mezi elitou sháňka. Ve hře bylo chvíli i Slovácko. „Tam o mně nebyli přesvědčeni,“ dozvěděl se. Naopak Teplice by ho braly hned. „Volal mi trenér Šmejkal, kterého jsem poznal ve Slavii. Hodně mě lákalo s ním zase spolupracovat. Ale Teplice přišly o čtrnáct dní později, už jsem jel podepsat Zlínu. Trenér to pochopil,“ potěšilo ho. Článek o přestupu Vyhnala.

 • eLucky - 02.01.2018, úterý, 08:29
  (0)

  Takže pokud už by někdo mohl připustit, že ta kravina, co sem napsal někdo, kdo to má z úst Pojezňáka prej, je pravdivá, tak pak si jednoznačně zaslouží BAN a hlavně pádlem po držce od Pojezňáka zato, že tuto informaci vynesl ven! Nicméně Koubicxxx a xxxsss zřejmě není totožná osoba. Koubicxxx má každopádně BAN za vynášení citlivých informací z klubu a nebo očividné trollení na fóru!

 • Moravian - 01.01.2018, pondělí, 22:06
  (0)

  Není nic věrohodnějšího, než dát odkaz na obrázek volně vložený na net, kde je hůř než amatérsky vytvořena napodobenina dresu s logem klubu a nápisem holdingu. To je jasný důkaz o záměru společnosti klub koupit a mít s ním ty nejsmělejší plány. Divím se, že o tom vůbec někdo pochybuje a neděkuje pánům xxxsss a Koubickxxx za odhalení těchto skvělých perspektiv. Pokud jde o totžnost těchto individuí nepochybuji o příbuzenském vztahu. Prozrazují je ta 3 x a společná duševní choroba.

 • riedlss - 01.01.2018, pondělí, 20:33
  (0)

  Pohádka je to pěkná :) aspoň autor nelhal v jedné věci a to je fakt, že tato thajská společnost opravdu existuje.......

 • Bayern Munchen - 01.01.2018, pondělí, 16:52
  (0)

  Koubicxxx: Myslím si, že raději tady sneseme rozumování huhu, než tvoje lži o tom, co řekl Pojezný, protože to je až nechutná lež, která tady dělá s fanoušků blbce. Vždyť to nedává vůbec žádnou možnost reality a podloženou takovou možností. Takže jako vtipálci jste dobří, ale řešme realitu klubu a ta je jiná než si dělat z toho ještě legraci :-(

 • huhu - 01.01.2018, pondělí, 15:13
  (0)

  Bayern: já bych takovým blbým děckám dával ban, to je skoro horší než když tu někdo nadává na všecko možné. S jakou jistotou to sem ten Koubicx napíše je neuvěřitelné, skoro jako by to byl sám pojezdný. A pak sem xxxsss dá tričko nike kde v malování prdl název sponzora. Mimochodem Koubicxxx a xxxsss je stejný člověk, už proto bych to mazal a sem na forum by měl být přístup na občanku například, ne aby sem registrovalo každé pako

 • KotelGuláše - 01.01.2018, pondělí, 14:56
  (0)

  Ale to víte,že se tady jen někdo snaží být zábavný a není na tom a ni tricha pravdy.

 • Bayern Munchen - 01.01.2018, pondělí, 14:19
  (0)

  Koubicxxx,xxxsss: To jsme se tady všichni zasmáli :-), čínský gigant, že chce koupit Slovácko :-))) no april ještě pánové nebyl, kde by takový sponzor chtěl takový klub na východě republiky, daleko od Prahy :-) musím se smát a tohle asi pan Pojezný neřekl, to by byla velká drzost...

 • Modraaaa - 31.12.2017, neděle, 20:17
  (0)

  Vsem fanouskum slovacka preji do Noveho roku hodne zdravicka,stesticka a hlavne at to kluci ukopou.

 • kecipep - 31.12.2017, neděle, 17:38
  (0)

  To už je velké trolení cpát něco do úst přímo řediteli klubu...

 • a jé - 31.12.2017, neděle, 16:01
  (0)

  Čte se to dobře možná až moc ale zpět na zem souhlas se skeinem docela se bavím

 • Skein - 31.12.2017, neděle, 14:09
  (0)

  na konec roku se bavím

 • huhu - 31.12.2017, neděle, 13:44
  (0)

  jenom pro představu, věhlasný sponzor slavie CEFC měl v roce 2015 tržby 35 miliard USD..neverte vsemu co sem někdo napíše :)

 • huhu - 31.12.2017, neděle, 13:42
  (0)

  xxxsss: nejde o pobočky,jde o to ze je to cinsky gigant :)

 • huhu - 31.12.2017, neděle, 13:37
  (0)

  Koubicxxx: firma Hon Hai (Foxconn) je čínská firma, v minulém roce měla tržby 131 miliard dolarů, v česku má pobočky v kutné hoře a pardubicích. Myslím že jako silvestrovský vtip hezké :)

 • a jé - 31.12.2017, neděle, 13:04
  (0)

  Já bych jako novoroční přání raději Valentu ten přesně věděl co chce, věděl že pokud se má investice do fotbalu aspoň trochu vrátit musí hrát poháry ;-) že prodej hráčů v české lize rozhodně rozpočet nenaplni

 • Ferda1 - 31.12.2017, neděle, 13:03
  (0)

  Červenka by se slovacku hodil,to by byla posila. Ma penize,které je ochotny vrážet do fotbalu,zajimá se o děni v klubu

 • huhu - 31.12.2017, neděle, 12:52
  (0)

  Šovki: to si nedokážu představit, to bysme si do hradišta vzali to nejlepší ze zlína ? a jak by to nesli fanoušci ve zlíně? to by sem nikdo nejezdil. Jinak Červenky je pro Zlín škoda, z rozhovoru je cítit že by chtěl investovat do stadionu a infrastruktury, ale nemůže protože to všecko patří městu. Slovácku závidí stadion a právě tu nastavenou koncepci, která ve zlíně prostě není, ikdyž Grygera dělá co může. Třeba časem zlín upadne v zapomnění a Červenka koupí půlku slovácka :) Takové silvestrovské přání

 • Šovkovskij - 31.12.2017, neděle, 09:59
  (0)

  xxxsss: Tak před několika lety tady taková myšlenka byla. To byl Gottwaldov ještě provinční druholigový klub. Nicméně už tehdy ta nevraživost byla evidentní, což bylo vlastně i příčinou toho, že to nakonec nedopadlo.

 • Šovkovskij - 31.12.2017, neděle, 03:33
  (0)

  Tak já teda bych tu špínu na našem stadionu nesnesl! A vedení města ukazuje svoji ubohost. I to je náznak toho, koho volit. Červenka se už nechal slyšet, že by chtěl větší propojení mezi Gottwwaldovem a Slováckem. Náš stadion se mu totiž tuze líbí, to je známá věc. Pokud by k něčemu takovému došlo, hodím permici do krbu a koupím si psa:-)

 • andretti - 31.12.2017, neděle, 00:09
  (0)

  Zdrh:potom šel do Brna a to už Synot hrál Gambrinus ligu. Takže asi tak.

 • volič - 30.12.2017, sobota, 17:40
  (0)

  ..asi mají pravdu s tou EL,já bych sa podívat šel,fandil bych soupeři Zlína,radoval se z každého gólu v síti Zlína,možná bych vzal i nějakou vlajku podle soupeře a takových by nás mohlo být třeba půlka Céčka,pan starosta UH by si poslechl,že jeho matka je kurva, to se samozřejmě týká i pana majitele Červenky,když ho mati rodila v uh,to by šlo,já jsem pro,, Sedláčkova Brigáda tož Kurva,,

 • huhu - 30.12.2017, sobota, 15:49
  (0)

  a ještě jeden úryvek rozhovoru s Červenkou: V lize jste schopní hrát rovnocenně se Spartou, se Slavií i s Plzní, ale pak vás přehrávají Jihlava nebo Slovácko. Jak to snášíte? „Po zápase se Slováckem, který jsme šťastně vyhráli, jsem napsal jejímu majiteli panu Zemkovi esemesku. Že mu gratuluju, jaký má tým, jak hráli dobře a že nemůžou sestoupit. Se Zemkem mám výborný vztah. Přeju Slovácku, ať se zachrání. Hřeje to na srdci :D

 • lagic - 30.12.2017, sobota, 15:27
  (0)

  huhu: Kadlec může mít vydělané kolik chce a stejně půjde vždy jen po penězích, ten by si pro korunu nechal vrtat koleno, stejně jako jeho otec.

 • zdrh - 30.12.2017, sobota, 13:38
  (0)

  andretti: Když se Miroslav Kadlec vracel z Německa (1998), tak St. Město hrálo 2. ligu, jeho Slovácká Slavia právě spadla do MSFL. Takže jeho návrat byl tehdy absolutně nereálný.

 • a jé - 30.12.2017, sobota, 13:25
  (0)

  Omlouvám se ale jste pardon jsme naivní jestli nějaká posila tak v únoru a hostování vedení neví že takhle se fotbal nedělá

 • Bayern Munchen - 30.12.2017, sobota, 13:16
  (0)

  Proč stále řešíte posily, vždyť Zemek jasně řekl, že je spokojený s tím co je a že chce dále stavět pouze na mladých a odchovancích. Pro Slovácko bude posilou to, když nikdo z tohoto kádru neodejde. A prostě nemáme finanční možnosti, jako má Baník, proto budeme rádi když letos s tím co máme nesestoupíme, ale dost se toho bojím, bohužel :-(

 • andretti - 30.12.2017, sobota, 12:54
  (0)

  Jako jeho táta, ten taky prachy nepotřeboval a zpátky se nevrátil.

 • huhu - 30.12.2017, sobota, 12:14
  (0)

  Nike FCS - co bys chtěl, nejsou peníze a management slovácka má dovolenou, přece nebudou mezi svátkama jezdit do práce, to počká až na 3 ledna a pak se uvidí koho ostatní týmy vyřadí z kádru a co zbytkového zbyde na slovácko :D (berte to jako vtípek ne utok :) ) Jinak k tomu kadlecovi, baník X slovácko ...věřím ze má vydělané a nemosí jit jak žoldák do ostravy, takový fotbalista by se tu sakra hodil.

 • Nike - FCS - 30.12.2017, sobota, 11:55
  (0)

  Fakt už mě to nebaví, příprava už pomalu bude začínat a my jsme furt bez posil... Všichni posilují, minimálně 1 posilu mají a my furt nic... a ty kecy okolo Magery a spol. zase ani nic...

 • kecipep - 29.12.2017, pátek, 23:03
  (0)

  A Zlín přivedl Vyhnala z Vlašimi, na toho jsem si myslel já :)

 • kecipep - 29.12.2017, pátek, 23:03
  (0)

  z Twitteru: Spartu zřejmě opustí Michal Kadlec, a o jeho služby má zájem Slovácko a Baník. No kdyby dal přednost Baníku, tak pro mě umřel.

 • Šovkovskij - 29.12.2017, pátek, 17:07
  (0)

  https://www.sport.cz/fotbal/synot-liga/clanek/946859-o-lotyse-z-jihlavy-se-zajima-cela-ceska-spicka-do-sparty-miri-egyptan.html „Pokusíme se přivádět hráče z Pobaltí, Skandinávie či Islandu. Jsou zvyklí na skromné podmínky, já tomu říkám ‚studený odchov'. Berou podobné peníze jako hráči u nás a pro kluby jsou ekonomicky schůdní, což je velká výhoda," avizoval předminulou zimu hráčský agent Pavel Zíka. - Já si myslím, že to je směr, na který by se mohlo zaměřit i Slovácko. Nicméně, nedělám si iluze.

 • eLucky - 29.12.2017, pátek, 16:06
  (0)

  to tvojemama: 50M za golmana a v cesku?:D To by byl mega ulet:D Max 20-25;)

 • tvojemama - 29.12.2017, pátek, 13:59
  (0)

  O Kolarovi z Liberce se spekuluje, ze pujde za 50M do Slavie. O Hecu zajem je, tak bysme tu cenu mohli vytahnout nahoru.

 • zdrh - 29.12.2017, pátek, 13:58
  (0)

  Jen pro zajímavost, díval jsem se na Transfermarkt, kde před Vánoci byly aktualizovány hodnoty hráčů (je to sice jen taková hra, ale proč ne v okurkové sezóně). Šesti hráčům se hodnota zvedla (Zajícovi, Sadílkovi, Hellebrandovi, Rezkovi, Kubalovi a Tkáčovi), naopak třem klesla (Ťokovi, Radovi a Hečovi). Podle tohoto serveru má Slovácko nejnižší hodnotu hráčského kádru v naší lize.

 • hešpy - 29.12.2017, pátek, 13:33
  (0)

  Skeine, já nevím jestli si myslíš, že jsi vtipný, ale to co tady produkuješ je spíš smutné. V klubu je ticho, jak kdyby se nic nedělo, ostatní konkurenti ví, že jsou v hajzlu, tak s tím zkouší něco udělat a tady ticho, nic. Nové posily Břečka, Rada, to je smutné.

 • Skein - 29.12.2017, pátek, 12:33
  (0)

  a já že už odešel, kua snad už po Novém roce :-DDD

 • vajdik - 29.12.2017, pátek, 11:36
  (0)

  Já jen k příspěvku tvojemama uvedu, že Heča rozhodně na českém trhu hodnotu 15mil. Kč nemá a Slovácko takovou částku od nikoho nedostane. Ruku na srdce, je to totálně průměrný golman s dobrým reflexem a špatným odhadem centru a slabou rozehrávkou nohama...

 • Skein - 29.12.2017, pátek, 11:11
  (0)

  konečně rozumné argumenty

 • tvojemama - 29.12.2017, pátek, 11:04
  (0)

  Pokud by byl Brecka ok, Rada taky ( ikdyz po tom zraneni je to strasne slozite), tak by stacil jen ten utocnik. Pokud by to byl Magera, tak verim, ze se zachranime v klidu. Pokud fakt nemame zadne penize, tak bych prodal Hecu za 15m+, Danek jako jednicka a toho Mageru bych zaplatil. Verim, ze vedeni vi co dela, tak uvidime. Taky verim, ze mladi hraci zase po te zimni priprave muzou byt lepsi.

 • tvojemama - 29.12.2017, pátek, 10:57
  (0)

  Vy jste fakt kreteni :D. Fillo za 400k mesicne me prijde docela vtipne, kdyz ani Teplice mu nechtely dat vic jak 200k, Diop neni nic extra, Banik muze mit problemy klidne dal. Jihlava bez Hanuse a pokud odejde ten Ikeuniks( absolutne nevim jak se to pise), tak budou v prdeli. Hanus nejlepsi hrac, to on je hodnekrat zachranil. Karvina pokud angazuje Chovance, tak to taky muze byt docela velka chyba.

 • Skein - 29.12.2017, pátek, 10:39
  (0)

  snad přijde nějakou fanoušek z webu, dá na stůl pořádný balík a koupí klubu posily.. :-DD

 • Skein - 29.12.2017, pátek, 10:37
  (0)

  okurková sezóna počala..

 • Ferda1 - 28.12.2017, čtvrtek, 20:39
  (0)

  Kurna to je ticho,žadný drb,žádna ověřená novinka

 • zdrh - 27.12.2017, středa, 14:27
  (0)

  skein: V zahraničí bývá běžné, že jsou novináři specializovaní na dané kluby a vědí o nich všechno a často mají kontakty na lidi uvnitř. A už tím, že často s lidmi z klubu jednáš, tak se dovíš věci, které třeba ani říct nechtěli. A také pokud jsi na klubu často, vidí, kdo tma přijíždí, odjíždí apod. Když se teď v prosinci v Dortmundu měnil trenér, tak už asi tři čtvrtě hodiny dopředu před tiskovkou, kde měl být oznámen nový trenér, všechny německé servery psaly, kdo to bude. Novináři ho prostě viděli přijet.

 • Skein - 27.12.2017, středa, 09:06
  (0)

  by mě zajímalo, kde berou takové informace, možná dají prst ven a ono něco dofoukne, ztm jen spekulace.

 • Babu - 27.12.2017, středa, 09:00
  (0)

  xxxsss: Pepa Chovanec, to jako vážně? :D ten český rybníček je vážně divný

 • huhu - 26.12.2017, úterý, 15:48
  (0)

  Koubicxxx: jeste 14 dní zpet si tu psal že určitě odchází Heča, Havlík a Zajíc..už to zas neplatí? začni si ověřovat zdroje :). To že přijde magera a odejde heča není tady na foru nic nového ty zas jen potřebuješ být zajímavý, hrát si na novináře a představit to tady jako hotovou věc. Nick vytvořený tak před měsícem.

 • riedlss - 26.12.2017, úterý, 13:33
  (0)

  To zní zajímavě, ale..... To máš z kabiny nebo od maséra, nebo jaký zdroj?

 • zary.cz - 25.12.2017, pondělí, 19:30
  (0)

  ... :D :D :D :D

 • Artigas - 25.12.2017, pondělí, 11:35
  (0)

  Jaro bude stejné, jak všecky, akorát bohužel z hekligy spadnou určitě dva týmy z Moravy. Nejhorší je, že z pralesa se zas dere ta chamraď Starkova :(((( Hlavně doufám, že vypadne tzv. trenér Kordula a konečně (!!!) začne hrát Hellebrand!!!

 • Valheru - 20.12.2017, středa, 00:26
  (0)

  Artigas: ROFL :-D

 • riedlss - 19.12.2017, úterý, 21:08
  (0)

  Artigas: boduješ

 • Artigas - 19.12.2017, úterý, 21:04
  (0)

  No kdyby Kordulu nahradil vyhozeny Šilhavý, to by byl kauf, včetně dvou či tří útočníků...

 • Šovkovskij - 18.12.2017, pondělí, 19:29
  (0)

  Já si myslím, že pokud by přišel jeden jediný hráč, tak by to byl nesporný úspěch.

 • huhu - 18.12.2017, pondělí, 15:34
  (0)

  zary.cz: a 5-6 hráčů bys nechtěl? mě se to zdá teda lepší

 • zary.cz - 18.12.2017, pondělí, 13:35
  (0)

  Ale spíš místo trenéra*

 • zary.cz - 18.12.2017, pondělí, 13:34
  (0)

  Myslím že konec podzimu ukázal že s Kordičem to půjde. Ale spis trénera bych zvkvalitnil tým o 2-3 hráče! Kterých se i tak doufám dočkáme!

 • KEIKIN - 18.12.2017, pondělí, 06:37
  (0)

  Koubicxxx: Kordič má podle mně u hráčů respekt. Dalšího Krejčího ? V Plzni z něj podle mého měli hráči srandu, ve smyslu, že byl spíše jakýsi kamarád. změnu respektovat bez očekávání.

 • riedlss - 17.12.2017, neděle, 22:41
  (0)

  Kordič to neměl zrovna jednoduché. Nevím, že jsou všichni tak chytří. Pokud je to z Krejčím pravda, pak není důležité kde byli a kdo je viděl.

 • Migin - 17.12.2017, neděle, 20:04
  (0)

  Kde byli a kdo je načapal?

 • kecipep - 15.12.2017, pátek, 19:54
  (0)

  Tomáš Vasiljev se vrací po hostování zpět do Slovácka. (z webu Vítkovic) Na podzim 11 zápasů, 3 góly.

 • volič - 15.12.2017, pátek, 19:11
  (0)

  Keci,keci,keci a zas jen nepodložené keci,dyť to psal bulvár

 • fana - 15.12.2017, pátek, 14:46
  (0)

  xxxsss: a co jsem dem před hodinu daval

 • fana - 15.12.2017, pátek, 13:50
  (0)

  http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2017-18/321429/trpisovsky-do-slavie-rozbuska-jak-se-muze-zmenit-mapa-ligovych-treneru.html?kapitola=383778 byl bych pro Kordula sa ma toho eště toho hodně učit na ligového trenéra

 • Ferda1 - 15.12.2017, pátek, 12:04
  (0)

  Možná není zas taková hvězda,ale ve vápně se motá slušně a gola taky dá

 • tomatos - 15.12.2017, pátek, 11:58
  (0)

  A Řezníček je taková super hvězda?? Ve Spartě ani v Plzni si moc nekopl...

 • eLucky - 15.12.2017, pátek, 09:35
  (0)

  to huhu: Prachy za Eldara idů na provoz klubu, ztratíš se možná ty;)

 • huhu - 15.12.2017, pátek, 09:31
  (0)

  zdrh: no tak to ještě hůř pokud měl výstupní klauzuli a olmik si vyjednal ještě něco navíc (řezníček + procenta z přestupu), zatímco že ja si prostě stojím za tím že mesíčně nám chodí mega za civiče které se prostě ztratí

 • zdrh - 15.12.2017, pátek, 00:19
  (0)

  huhu: Ale on odešel na výstupní klauzuli. Takže to je něco jiného než přestup Civiče do Sparty. Jinak Sigma prý bude mít podíl i z dalšího případného Chorého přestupu z Plzně někam dál.

 • huhu - 14.12.2017, čtvrtek, 18:28
  (0)

  vajdik a artigas: ja vubec nehodnotím chorého a jeho cenovku, já hodnotím schopnost olomouce vyjednávat a za kvalitu přivést kvalitu a k tomu peníze

 • vajdik - 14.12.2017, čtvrtek, 16:33
  (0)

  Jít Chorý do Slovácka (v jednu dobu se o tom i mluvilo...), tak tu 99% lidí uchcává jakého to nemáme šutera...a nikdo by tu nenapsal že je to totální dřevo atd.

 • kecipep - 14.12.2017, čtvrtek, 16:15
  (0)

  Poznar nevyhořel, ten jen naplnil očekávání :-) Už při jeho příchodu do Plzně jsem se chytal za hlavu, kdo ho tam mohl protlačit. To je prostě bota jako prase. Wagner nemá správný přístup + tam nedostal ani dost příležitost. Tecl je něco jako Mahmut, rychlík na protiútoky. Což při stylu Plzně/Slavie není příliš k užitku... v Jablonci nám potvrzuje kvality. Chorý není tolik prověřený, ale tentokrát si myslím, že je to trefa do černého. Při množství centrů, které Plzeň dostane do vápna za zápas, by byl kumšt (který umí jen Poznar) nedostat aspoň 10krát za sezonu balon do sítě (obzvlášť s jeho fyzickými parametry) :-)

 • Artigas - 14.12.2017, čtvrtek, 13:04
  (0)

  Stejně tak vyhořel Poznat, Wagner, Tecl...

 • Artigas - 14.12.2017, čtvrtek, 13:04
  (0)

  Chorý je totální dřevo a vyhori

 • Skein - 14.12.2017, čtvrtek, 12:11
  (0)

  to huhu: uvidíme co chorý v plzni, třeba to bude jako lokvenc apod. Náhradu ze sparty? jen hostovačka? na rok a bez možnosti opce? mimo. Ano nevzal se hotový hráč. Je tam silný ročník dlouho pohromadě, kdo ví jací budou, když budou v jiných klunbech. Máme to podobné jako oni, mladý ambiciozní tým.

 • huhu - 14.12.2017, čtvrtek, 10:42
  (0)

  z olomouce *

 • huhu - 14.12.2017, čtvrtek, 10:42
  (0)

  šmatlák Chorý do olomouce za 20 mega do plzně + řezníček, tak se dělají obchody, ikdyž to je ,,pouze" roční hostování. Náš civič za 20 do sparty, peníze chodí radši ve splátkách a kvalitní náhradu jsme nevyjednali vůbec žádnou. To se olmik topil ve 2. lize a ted budou mít kvalitnější kádr než my

 • Moravian - 14.12.2017, čtvrtek, 08:53
  (0)

  kecipep: Co si pamatuji, tak většina (ne-li všichni) hráčů, co dělali drahoty se smlouvami až je nepodepsali, nedopadla vůbec dobře. Ono si taky stačí vzpomenout na Kovalíka, který po zisku krále střelců předpokládal, že je hvězda, která musí být zaplacena značně nadprůměrně. Do formy se už nikdy nedostal. Na obranu těchto hráčů nutno podotknout, že to zpravidla nemají ze své hlavy, ale naočkováno od manažera. Ten má podíl z transferu i nové smlouvy, tak apeluje na svěřence, aby se snažili vybrečet si co nejvíc. Buď je z toho nová smlouva nebo prodej a pro něj v obojím případě zisk.

 • kecipep - 14.12.2017, čtvrtek, 08:13
  (0)

  Greif: V Bulharsku celkem 4 zápasy. Teď je ve finské lize, kde odehrál asi 9 zápasů. V průměru je na hřišti asi 25 min

 • Greif - 14.12.2017, čtvrtek, 07:55
  (0)

  Nevíte kolik toho odehrál Hlůpik ? Košůt ten teda dopadl :D

 • kecipep - 14.12.2017, čtvrtek, 07:44
  (0)

  Košút skončil v Polsku (článek sem dávat je asi zbytečné), neodehrál ani jeden zápas, pouze 9 za béčko. To je další příklad toho, když se člověk namistruje ve Slovácku a myslí si, že má na Slovenskou repre a jinde se o něj poperou :-) Mladí ať se poučí, není první a bohužel ani poslední

 • a jé - 13.12.2017, středa, 20:04
  (0)

  ale také je mohly potrápit až do 3 kola a ne hned v prvním také vlastně nechápu proč se do volby míchá FIFA a UEFA ikdyz co se divím páni s FIFA A UEFA jsou také takový jako Berbr

 • tomrs - 13.12.2017, středa, 19:59
  (0)

  Akorát údajně pánové z FIFA a UEFA stejně pošlou tu normalizační komisi do ČR :) protože viděli tu scenérii při volbě předsedy :)No ať ten ústav rozpustí.

 • Pan Puk - 13.12.2017, středa, 19:36
  (0)

  Ajé - předpokládám že šlo o to že pokud by Morava nezvolila předsedu, tak by v únoru poslala FIFA a UEFA normalizační zprávu a ta by zrušila komory. Tudíž by vše bylo v gesci Berbra a Morava by o vše přišla. Zvolením předsedy tyto kroky oddálili, ale Berbr se bude snažit dál. Takže proto "musela".

 • a jé - 13.12.2017, středa, 19:28
  (0)

  Morava musela? Tak v tom případě nechápu proč s volbou předsedy dělala před půl rokem ciraty. Vysvětlil někdo těm bacharum s FIFA a UEFA že se jedná o to aby neměl Berbr takovou moc a vypadl s fotbalu

 • tomrs - 13.12.2017, středa, 16:34
  (0)

  Vajdík zase zaslechl jak se před přepážkou baví dva lidé, nerozuměl ani ň a vydedukoval si něco, z něhož vyplodil dílo, které tady popsal, doporučuji mu, aby raději šel kupovat vánoční dárky svým blízkým a neztrácel tady čas psaním. Čechy nechtějí změnu, jelikož se bojí, že s nimi Berbr zatočí, tak raději zobou z ruky, musíme počkat jedině, až Berbr zatřepe nožičkami a snad bude lépe, pokud se nenajde stejný kkt jako on :D

 • stolmor - 13.12.2017, středa, 16:18
  (0)

  vajdiku, ty jsi fakt neskutecny kokot, vzdy pises ze skoncis a nikdy to nedodrzis, ted zas meles sracky. Pry ze slovacko volilo berbra. Berbra drzi ceska komora, kde ma naprosto neotresiltelnou pozici a proc? to nechápu. Morava se ho snazila celá blokovat. To ze tam Brebr furt smrdí si bez stezovat do plzne sparty, budejovic, strakonic a treba horní plané. To ze ted byl zvolen malík hned je jen důsledek patové situace, kdy uz bylo vyhrozováno od FIFA a UEFA a tak morava ustoupila. Bohužel musela. To aby se se ceský fotbal zbavil Berbra je na cecháčcích, ale podle hlasování 3 proti, 4 zdrženo, 117 tam není vůle pro změnu a jsou s berbrem spokojeni.

 • vajdik - 13.12.2017, středa, 16:11
  (0)

  Babu a Pan Puk - děkuji za osvětu a uznávám že jsem to popletl, škoda jen že pan Pojezný neřekne fanouškům jak klub FCS na takovém zasedaní hlasovalo a koho podpořilo svým hlasem a to nejen na pozici místopředsedy moravské komory ale i na pozici předsedy svazu. Hezkou zimní pauzu všem a jak řekl Pelta, Mám Vás rád - čau :D

 • Babu - 13.12.2017, středa, 15:36
  (0)

  vajdik: Puk má pravdu, planceš koše s baňama. 1) se volil předseda,v moravské komoře dostal Malík 55 hlasů ze 74, nikdo neví, kdo dal koho. 2) místopředseda české komory ej Berbr, Slovácko proti němu hlasovat nemůže, Slovácko si volí místopředsedu moravské komory..

 • kecipep - 13.12.2017, středa, 14:30
  (0)

  Takové debaty tu již byly a už je prosím neotevírejte. Je okurková sezóna, tak si raději vymýšlejte kachny a spekulace :)

 • Pan Puk - 13.12.2017, středa, 13:51
  (0)

  Vajdik>pletes volbu predsedy a volbu Berbra. Tvrdik mluvil o volbe Berbra mistopredsedou v Ceske komore. Tak nevim co tu pletes predsedu o ktere se nevi kdo jak hlasoval. Jen ze bylo 120 ze 128 hlasu v ceske komore, 55 ze 74 v moravske. Tak tady prestan mystifikovat. No a prohlasil jsi ze tady koncis, tak co tu delas.

 • vajdik - 13.12.2017, středa, 13:45
  (0)

  Pan Puk - nového předsedu volila jak Morava tak Čechy a nový předseda je napojený na Berbra a jeho praktiky. Takže asi u nás spokojenost. A co tu dělám, napsal jsem jaký je postoj majitele klubu k současné situaci ve vedení českého fotbalu, at se to také ví. Vadí snad?

 • vajdik - 13.12.2017, středa, 13:43
  (0)

  Nezajímají mě ostatní kluby - zajímá mě 1.FC SLOVÁCKO a důvod proč nehlasovalo PROTI!? Tímto mě Pojezný a Zemek nečekaně ale opakovaně zklamali! A myslím že nás bude více... Nebo druhá věc, řízení Berbrem našemu majiteli vyhovuje...

 • Pan Puk - 13.12.2017, středa, 13:42
  (0)

  Pane Vajdík co tou ještě děláte. Měl jste nadobro zmizet! A hlavně místopředsedu Berbra volila jen česká část komory. Slovácko hlasovalo o místopředsedovi za Moravu ty joudo. Tak tu zase nedělej vlny a di si hejtovat jinam. D

 • eLucky - 13.12.2017, středa, 13:36
  (0)

  To že vedení klubu hlasuje pro ty zmrdy, neznamená, že všecko je čisté jako lilie na svazu a nemáme právo se mi jako fanoušci ozvat. Ano souhlasím s tím, že vedení klubů - vesměs všech - žehrá na nespravedlnost a pak, když mají možnost s tím něco dělat, tak stejně stáhnů ocas mezi nohy a drží hubu a krok a dělajů to co jim diktuje klika kolem Berbra,... potom je bek těchto klubů opravdu k smíchu - nebo spíč k pláči pro nás fanoušky.

 • vajdik - 13.12.2017, středa, 12:56
  (0)

  Tak tady Elucky a spol neplakejte nad tím, co proti našemu klubu všude je za komplot při losování poháru atd...u nás v klubu panuje s těmi gaunery asi spokojenost!

 • vajdik - 13.12.2017, středa, 12:54
  (0)

  Jinak - naše vedení klubu je se vším na FAČRu spokojeno nebo nemá koule? Slavia podle očekávání hlasovala i proti Berbrovi, kterého dlouhodobě kritizuje. "Představitelé Slavie, Dukly a Teplic hlasovali na valné hromadě veřejně proti volbě Romana Berbra. Čtyři kluby se zdržely. Nevím, které to byly, tipl bych Bohemians a Liberec. Děkuji všem za odvahu. Respekt. Sparta a Plzeň s jistotou pro," uvedl Tvrdík. Více na http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal/321278/tvrdik-o-volbach-vedeni-fotbalu-ostuda-napsal-kdo-sel-proti-berbrovi.html

 • a jé - 13.12.2017, středa, 11:44
  (0)

  Mám permici ale ne do kotle občas pisnu nějaký ten názor, jsem spíš na to čtení než psaní

 • KEIKIN - 13.12.2017, středa, 11:20
  (0)

  a jé: a ty ses vynořil odkud ? Podle mého houno víte o co tam de. Problém je v podle mého v moravské komoře, kdy nemáme lídra, kerý by se tomu všemu postavil. Teda máme lídra, Zlíňáka. :-(

 • Babu - 12.12.2017, úterý, 22:09
  (0)

  šovki: ale s AS Řím i WHU jsme hráli, když už byl trenér Levý, takže spojitost se Standou tam podle mě je..

 • riedlss - 12.12.2017, úterý, 22:00
  (0)

  Obávám se, že tento soudek se jen tak nevylije

 • a jé - 12.12.2017, úterý, 21:19
  (0)

  A z jiného soudku :-( Berbr s Damkovou opět vládnou :-(

 • Šovkovskij - 12.12.2017, úterý, 19:25
  (0)

  kecipep: Uznávám a nepopírám, generálka má přeci jinou hodnotu, než "běžný" přátelák, kdy soupeř většinou může nasadit poněkud kombinovanou sestavu. Uvidíme, jak se to celé bude vyvíjet nadále.

 • kecipep - 12.12.2017, úterý, 09:37
  (0)

  Taky mě to při čtení hned napadlo. Ale měl tam problém i s oběma Čechy :)Pořád je to ale bulvární plátek, co si budeme povídat. Je tam ale uvedeno, že s ním stále počítají. Šovki: To je jasné, že se nám to jen snaží hezky prodat, jak to domluvili, ale pokud se bude opravdu jednat o generálku pro Rapid, tak nastoupí v plné polní a ne v dosti kombinované sestavě, jako to bylo u West Hamu a AS.

 • huhu - 12.12.2017, úterý, 09:31
  (0)

  z kádru Slovanu Bratislava byl vyřazen 33 letý útočník Hološko , důvodem je roztržka s hráči po nevydařeném zápase. Bral bych :)

 • Šovkovskij - 11.12.2017, pondělí, 18:18
  (0)

  Krejčí resp. Pojezný, abych byl přesný.

 • Šovkovskij - 11.12.2017, pondělí, 18:17
  (0)

  kecipep: Nic proti Standovi, ale hráli jsme i proti West Hamu a AS Řím, a to byl u kormidla ještě Krejčí. Takže podle mne to s tímto vůbec nesouvisí a npřeceňoval bych to.

 • riedlss - 11.12.2017, pondělí, 11:36
  (0)

  * a vedl vlastní klub

 • riedlss - 11.12.2017, pondělí, 11:36
  (0)

  Věřím, že jaro zvládneme s posilami nebo bez nich. Líbí se mi jak se někteří nedokážou smířit s tím, že ty prachy nejsou, jako by jich každý z nás měl až po kkt s vedl vlastní klub.......

 • kecipep - 11.12.2017, pondělí, 11:08
  (0)

  I na tom přáteláku je vidět, že Standa má kontakty, které se v následujících přestupních obdobích můžou ukázat jako velmi prospěšné. A on tu nutnost posílení vnímá a z jeho současné pozice to "snáze" zajistí

pristi
 Další články:
19.12.2017, úterý, 14:59 - Ve dveřích jsem potkal Mourinha, říká brankář Kovář
16.12.2017, sobota, 09:37 - Výběrové řízení aneb Kdo povede Slovácko?
12.12.2017, úterý, 11:11 - Slovácko v zimě absolvuje dvě soustředění v Turecku i duel s Rapidem Vídeň
08.12.2017, pátek, 15:53 - Majitel Slovácka Zemek přiznal, že do klubu vložil už 400 milionů korun
08.12.2017, pátek, 15:40 - POHLED: Využívat mladé až "na dřeň" se Slovácku nemusí vyplatit
* Novější články * * Přidat komentář * * Vytisknout článek * * Odeslat článek * * Starší články
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace