30.11.2023
Fanoušci v zápase proti Baníku

Ženy vyhrály v Ivančicích

06.04.2008, neděle, 12:37
zeny_velky.jpg Když se již ve druhé minutě trefila Zderčíková, vypadalo to že si domácí odnesou další dvouciferný výprask. Pak se však brankostroj hostů na dlouhou dobu zasekl a byl to spíše festival zahozených šancí. Další branky tak přidala v jednoznačném zápase až v 21. a 23. kapitánka Danielová a chvíli před přestávkou opět Zderčíková.

Také ve druhé půli byl průběh utkání jednoznačný, měkký a velmi nerovný terén ztěžoval Slovácku jeho kombinační hru, přesto mohlo být vítězství daleko výraznější. Pátou branku přidala z přímého kopu Polášková. V závěru pak přidaly své premiérové ligové branky v A týmu Sedláčková a Cahynová.

V příštím kole se utká Slovácko ve Starém Městě na Širůch v neděli 13.4. ve 14:00 s 1.FC Brno

DFC Rena Ivančice – 1. FC Slovácko 0 : 7 (0 : 4)

Branky: 2.,42. Zderčíková, 21., 23. Danielová, 62. Polášková, 70. Sedláčková, 89. Cahynová

Sestava Slovácka:
Tomáštíková – Sedláčková, Marcoňová, Vlasatíková, Hýlová – Hoferková (60.Jačisková), Polášková, Danielová (55.Ondračková), Bačová – Skupinová (33.Kovářová), Zderčíková (67.Cahynová). trenérka: Jitka Klimková

Juniorky

Naprosto jednoznačné utkání, kdy se však hostující hráčky střelecky více prosadily až ve druhé půli. Tři hráčky Vlčková, Soukeníková a Gregorová se blýskly hatrikem, když posledně jmenovaná vstřelila ještě gól navrch.

DFC Rena Ivančice – 1. FC Slovácko 0 : 14 (0 : 3)

Branky Slovácka: 4., 53., 75.,76. Gregorová, 7., 47., 73. Soukeníková, 55.,58., 67. Vlčková, 33 Kovářová, 42.Šicová, 68. Jankůjová, 79. Ondračková

Sedláčková – Barcuchová, Lucká, Šicová, Helekalová – Soukeníková, Vlčková, Jačisková, Kovářová (41.Jankůjová) – Ondračková,Gregorová. trenér: Milan Šamaj

Autor: Ladislav Kvapil