06.11.2023
Fanoušci v zápase proti Hradcu

Z utkání se dalo vytěžit víc, cítí trenér Svědík

29.09.2019, neděle, 12:33

V deseti vydřeli remízu 2:2, ale po dalším nerozhodném výsledku rozhodně neskákali. Fotbalisté Slovácka ví, že v Olomouci klidně mohli zvítězit. To by ale museli proměnit šance a dohrát zápas v jedenácti.

O ještě lepší výsledek připravilo celek z Uherského Hradiště vyloučení krajního beka Šimka v 62. minutě a zaváhání v defenzivě.

„Z utkání se dalo vytěžit víc, měli jsme ho zvládnout líp. Cítí to tak i hráči,“ uvedl po sobotní plichtě na Andrově stadionu kouč Slovácka Martin Svědík.

Po nerozhodném výsledku se v něm mísily všelijaké pocity.

„Po prvním poločase bych řekl, že bod je pro nás málo, ale na konci ho beru,“ přiznal.

Svěřence chválil hlavně za přístup a bojovnost.

• kecipep - 03.10.2019, čtvrtek, 13:05
    (0)

Michal Kohút zvolen hráčem druhé ligy za měsíc září, trenér Sváťa Habanec.

• riedlss - 03.10.2019, čtvrtek, 08:54
    (0)

hehe, akorát jsem měl rozepsané to samé. Konečně liga mistrů opět. Ani nevím, kdy naposled se tak hrálo alespoň částečně jak tomu bude zítra.

• spor - 03.10.2019, čtvrtek, 08:27
    (0)

po delsi dobe zapas pod svetlama snad to nalaka i lidi i kdyz je patek :)

• riedlss - 02.10.2019, středa, 08:07
    (0)

spor: přesně

• spor - 02.10.2019, středa, 07:23
    (0)

přene tak moc dulezity zapas primy boj o stred tabulky proto vsichni pripravit na 100%!!

• Rado - 01.10.2019, úterý, 20:09
    (0)

Ano Liberec se v dohrávce útočně naladil a bude chtít pokračovat na Slovácku v úspěšné sérii. Už je potřeba to změnit ! Jsem zvědavý, jakou taktiku pan Svědík zvolí (a jestli ji chlapi dodrží), každopádně není s nimi rozumné hrát otevřený fotbal jako Dynamo.

• riedlss - 01.10.2019, úterý, 08:04
    (0)

Taková mezera opravdu nemůže mít na ty naše ligové ,,profesionály,, vliv, ale že si tu Teplice v klidu odkopali remízu řekne jenom rádoby fanoušek, který hledá jakoukoliv příležitost Slovácko shodit. Liberci máme co vracet, hlavně na zápasy pod Ještědem nikdo nezapomněl! Když nebudeme dělat kiksy v obraně, můžeme uhrát slušný výsledek. Liberec bude určitě hrát fotbal a ne nějakou křápanou.

• kecipep - 30.09.2019, pondělí, 21:51
    (0)

Nemyslím si, že tu remízu uhráli bez problémů, ale budiž. Až přejedeme Liberec rozdílem třídy, dáte mi zapravdu :)

• vajdik - 30.09.2019, pondělí, 17:53
    (0)

kecipep - Teplice taky hrály dohrávku s MB ve středu (2:0) a v sobotu tu uhráli bez nějakých problémů remízu, takže to že dneska hraje Liberec doma a v pátek v UH asi nějaký vliv nebude mít, takže to slovíčko UŽ s námi je trošku mimo mísu :) Navíc je pak repre pauza a myslím že moc borců se v pátek nemá na co šetřit....

• champyon - 30.09.2019, pondělí, 15:25
    (0)

Kecipep: to nevím jestli bude mít nějaký vliv, ale tato statistika je zajímavá. Posledních 9 zápasů doma s Libercem, 1 výhra, 8 proher. To je děsivé.

• kecipep - 30.09.2019, pondělí, 14:56
    (0)

Liberec hraje az dnes a v patek uz s nami ..

• hešpy - 30.09.2019, pondělí, 12:23
    (0)

Hellebrad za těch 5 minut ukáže, že se nebojí a neustále se nabízí. Proč třeba nezkusit nějakého střeďáka na kraji obrany? Podívejte se na Sadílka, to je střeďák, ale hraje beka.

• fcs - 30.09.2019, pondělí, 11:46
    (0)

Sadílek je určitě první náhradník do středu hřiště, Tichler musí dostat příležitost, jinak by neměl smysl jeho konec hostování ve druhé lize... U Hellebranda by mě nejvíc zajímalo proč nedostane příležitost když se o něm psalo jaký je talent, bohužel zatím dostává maximálně 5 minut a za takovou dobu toho moc neukaze

• champyon - 30.09.2019, pondělí, 11:10
    (0)

První 2 zápasy sezóny dostal Vasiljev na chvíli možnost ukázat se. Pak vypadl ze sestavy úplně, nevím jestli nebyl zraněný a poslední dobou leští lávku. Už má 25 roků, tak nevím nevím. Chytit už by se mohla trojice Sadílek, Hellebrand, Tischler.

• Babu - 30.09.2019, pondělí, 10:35
    (0)

Greif: Vasiljev dostal šanci v poháru a byl vystřídaný po 35 minutách, tak nevím...

• fandajakhrom - 29.09.2019, neděle, 14:53
    (0)

hlavně by měl dát Kalabišku na krajního obránce. To by pak byla podpora útoku.. mohl by to být rozdílový hráč ;)

• Greif - 29.09.2019, neděle, 13:33
    (0)

Vasiljeva už by měl zkusit

• pema - 29.09.2019, neděle, 13:06
    (0)

Jeví se a nutno konstatovat, že ....bohužel pan trenér Svědík nemá z čeho vybírat, tudíž je nucen v současné chvíli točit stávající obránce. Bohužel asi Slovácko nemá v B - týmu mužů a dorosteneckých mužstvech hráče, které by bylo možno do kádru A - mužstva mužů ihned zařadit...či zkusit..

• Skein - 29.09.2019, neděle, 12:35
    (0)

njn krajcí beci,víme kde nás to bolí..ted je to asi na vedení...tak co Sumi a spol.?