15.02.2024
04.02.2024

Výsledky soutěží za sezónu 2018/19

26.06.2019, středa, 14:59

Pro již skončenou sezónu jsme opět uspořádali soutěže Tipovačka, kde jste mohli tipovat na výsledky a počty diváků k zápasům ligy a Manažer, kde jste si zase mohli zvolit Vaši ideální jedenáctku z vybraných ligových hráčů všech týmů. Pro právě skončenou sezónu Vám nyní přinášíne vyhodnocení.

!!POZOR!!

Do středy 3. 7. 2018 20:00 běží lhůta pro zaslání námitek proti výsledkům tipovačky, případně manažera. Námitku má právo podat jakýkoli z účastníků soutěže, nikoli pouze vítězové! Výsledky se stanou oficiálními až po uplynutí této lhůty.

Všechny námitky budou přezkoumány v rámci možností.

!!POZOR!!

Tipovačka

V tipovačce tentokrát obsadil první pozici brouček, který posunul na druhé místo kulta, pětinásobnéího vítěze Tipovačky! Získal 391 bodů a překonal tak druhého v pořadí s 384 body.

Brouček získal 246 bodů tipy na výsledky zápasu a 145 bodů tipy na počet diváků. 29krát trefil přesný výsledek zápasu a 21krát trefil návštěvu za 5 bodů!

Druhý kult získal 267 bodů tipy na výsledky zápasu a pouze 75 bodů tipy na počet diváků. Přesný výsledek trefil hned 37krát, počet diváků však pouze trefil 15krát.

Hlavní rozdíl mezi prvním a druhým tak tentokrát byl v tipech na počet diváků, kde vitěz získal o plných 70 bodů více než druhý v pořadí. Nicméně výsledný rozdíl byl nakonec pouze 7 bodů, takže to téměr plně vyrovnal v bodech za výsledky.

Manažer

V manažeru pokračoval vývoj z minulé sezóny. Čtyřnásobný vítěz Michal fcs tentokrát stačil pouze na třetí místo. Loňšký vítěz domča dokonce , po pěti sezónách, úplně vypadl z prvních tří míst a skončil až na páté pozici! Vítězem se tentorkát stál nováček na medailové pozici champyon. Na druhou pozici opět dosáhl poko, který již má jedno druhé místo v manageru.

Všichni výherci se mohou těšit na vybrané ceny ze suvenýrů Slovácka. Jakmile vyprší lhůta na námitky vůči výsledkům soutěží, budou všichni výherci kontaktováni a požádáni o převzetí cen.