30.11.2023

Slovácku se v přípravě daří. Znojmo dostalo čtverku

29.06.2017, čtvrtek, 10:09

V dalším přípravném zápase přehráli svěřenci trenéra Levého druholigové Znojmo.

Branky padaly až po změně stran. První gól dal z penalty Kubala. Další góly přidali Navrátil, Machalík a Prajza.

Už tradičního soupeře si vybralo Slovácko v druhém přípravném zápase, pokud tedy nepočítáme propagační duel v Jankovicích. Pro druholigové Znojmo, které vedl nový kouč Jiří Balcárek, to bylo už čtvrté utkání letní přípravy.

Zápas, který se odehrál v Kosticích na Břeclavsku, přinesl branky až po změně stran. Tři minuty po přestávce po faulu na Machalíka dostal Slovácko z penalty do vedení Filip Kubala.

Za pět minut bylo srovnáno. Za Znojmo se trefil Budínský. Po hodině hry šli svěřenci trenéra Levého zásluhou Navrátila znovu do vedení.

• Greif - 30.06.2017, pátek, 21:32
    (0)

Dnes jsme v reprezentaci za Slovácko hráli 1:2 AIK 3:2 Newcastle a 5:0 z Flora Talin

• meki - 30.06.2017, pátek, 21:12
    (0)

Berme to prosím s rozhledem. Hrají místy hezký fotbal, kdy vytukají kohokoliv a pak přijde fatální chyba. Naše FCS má velký potenciál!!!A tomu všichni věřme...

• meki - 30.06.2017, pátek, 21:01