Sektor B3 - místo kde stojíme za Slováckem!
Fanoušci v zápase proti Liberci
06.08.2019

Slovácko zničilo Příbram za čtvrt hodiny

14.12.2019, sobota, 16:47

Tragické výkony Příbrami pokračovaly i v sobotu. Už třináct zápasů nevyhrála a 360 minut nedala gól. Slovácko ji na jejím trávníku zničilo už během čtvrt hodiny, po změně stran pak hosté zkázu dovršili a domácí už jen snižovali. Středočeši tak přezimují na posledním místě tabulky.

Hosté přijeli bez Petržely, domácí kouč posunul Treglera na stopera místo Šimka, ale střed domácí obrany byl stejně bídný jako v předchozích zápasech. Dvě minuty stačily Slovácku, na které domácí neumí, aby se dostalo do vedení. Hofmann zacentroval z pravé strany, k míči se dostal Sadílek, kterého zadáci jen stínovali, otočil se s míčem a střelou pozemi k tyči nedal Kočímu šanci. Neuběhlo ani pět minut, když Reinberk odcentroval od levé postranní čáry, míč skočil v malém vápně za dohledu příbramských stoperů a Juroška ho ze vzduchu poslal levačkou pod břevno.

Po čtvrt hodině dostal výsledek nádech debaklu. Tragický Kodr poslal v šestnáctce k zemi Hofmanna a Havlík z penalty trefil přesně pravý horní roh Kočího branky. Příbram byla v té chvíli na ručník. Slovácko v poklidu kontrolovalo hru, domácí jako opaření, nebyli schopni kloudné akce. Nepomohl ani příchod Radka Voltra a kanonýra Michala Škody, který nedostal pořádnou přihrávku. Jediná přišla až v závěru prvního poločasu, ale gólman Matouš Trmal si s míčem poradil, aniž se Škoda dostal k zakončení.

Trefa po 420 minutách

Domácí sice po změně stran zlepšili hru, ale znovu je srazila hrubka defenzívy. Nikým nekrytý Kalabiška zkrotil vysoký míč, poslal ho před branku a neatakovaný Zajíc ho ve skluzu poslal počtvrté do sítě. Příbram po hodině hry snížila gólem po 420 minutách. Rezkův trestný kop se odrazil k Petrákovi, který zblízka propálil Trmala. Krátce na to po přihrávce Nového zblízka snížil Škoda, ale sudí gól pro jeho ofsajd neuznal.

Nereagoval ani na pád Slepičky v pokutovém území po lehkém kontaktu s Hofmannem a pro ofsajd neplatil ani další Škodův gól. Příbram si za hustého deště vytvořila převahu, ale všechny nebezpečné situace vyřešil Trmal s podporou obránců. Naopak do další šance se dostal Zajíc, ale Kočí jeho ránu vytlačil na roh. Slovácko znovu vyrovnalo hru a častěji se dostávalo do blízkosti šestnáctky, ale nebezpečné už nebylo. Závěr zápasu odehrály oba týmy spokojení, resp. smíření s výsledkem.