Městský stadion MB

Přihlášeno
18
fanoušků

Slovácko se po vyřazení v poháru soustředí na ligu. Náročný duben zahájí v Opavě

03.04.2021, sobota, 15:25

Po vyřazení v osmifinále MOL Cupu s Mladou Boleslaví už mají jedinou šanci dostat se do evropských pohárů. Fotbalisté Slovácka se po reprezentační přestávce vrací do FORTUNA:LIGY, ve které budou hájit pozici v elitní čtyřce.

Náročný duben, během kterého Svědíkův tým absolvuje sedm těžkých duelů, odstartuje celek z Uherského Hradiště v sobotu na hřišti předposlední Opavy.

Ztrátu si nikdo nepřipouští, Slovácko bude ve velikonočním utkání 25. kola jasným favoritem. „Asi už to tak musíme brát,“ říká na klubovém webu záložník Lukáš Sadílek.

„Na druhé straně pro nás se nic nemění. Chceme vyhrát každý zápas. Je nám jedno, zda jedeme do Opavy nebo třeba do Liberce. Prostě uspět chceme pokaždé,“ přidává.

Sadílek se svými spoluhráči věří, že ve Slezsku dopadnou lépe než v minulé sezoně, kdy v Opavě i přes velkou převahu a spoustu gólových příležitostí pouze remizovali 1:1.

„Něco podobného jsem v kariéře ještě nezažil,“ kroutí hlavou čtyřiadvacetiletý středopolař. „Celé utkání jsme do nich bušili, vypracovali jsme si velké množství šancí, ale nakonec z toho byla jen remíza 1:1, když vyrovnával Milan Petržela,“ vybavuje si.

Hostům by proti houževnatému a odhodlanému soupeři pomohla rychlá branka větší produktivita.

• Skein - 04.04.2021, neděle, 10:33
    (0)

to lagic: zdravotní problémy (Regi), jinak po x letech v Opavě výhra!

• Ondra - 04.04.2021, neděle, 08:41
    (0)

Nemá někdo včerejší rozhovor s Mikšíčkem ve Sportu?

• Pedro - 04.04.2021, neděle, 08:24
    (0)

No osobně jsem trnul do 90té, že to dopadne jak v Brně...to byla úleva....spálit tolik šancí v úvodu

• fandajakhrom - 04.04.2021, neděle, 08:19
    (0)

super, že jsme to dokázali otočit!! a navíc bez Navrce a Havlíka.. Kubalovi ten post moc nesedl, Rezek snad najde uplatnění - má na to... Dáňa je dobrý kluk, ale množství zkažených přihrávek bylo enormní.. úplně jsem tekl :) ale jinak 3. místo bomba

• drzý vandrák - 03.04.2021, sobota, 20:27
    (0)

Zlaté body, vydřené, ty se počítají dvakrát.Nicméně musíme trošičku přidat jestli se máme motat nahoře.Příště už by to nemuselo klapnout,ale všechno vyhrát prostě nejde.Hlavně srdcaři by měli přidat, někteří by měli hrát od začátku a někteří by měli hrát pouze v nouzi nejvyšší.Naopak některým by slušela kapitánská páska a prodloužení vylepšených smluv.

• Skein - 03.04.2021, sobota, 18:46
    (0)

V minulosti bychom těžko zápas asi otáčeli, zde je vidět velká změna..že tým má progress, zápas byl na tězkém terénu, když začalo pršet. K tomu dále borci s mankem po covidu, takže body zlaté. Škoda, těcha šancí v první poločase. jinak díky borci, do úterka si snad dobře odpočinete. Hezké Velikonoce modrobílý!

• Bayern Munchen - 03.04.2021, sobota, 18:33
    (0)

Abych jen nehanil, dnes super výkon od Sadílka, po covidu a on má snad troje plíce, pak se mi líbila naše stoperská dvojice, jako vždy a Kohút... zbytek nehrál vůbec na své možnosti... a s Olmikem si Reinberk odpočine, ale aspoň se vrátí Navrc... jinak co je s Havlíkem a Regim, na jak dlouho budou mimo... jde vidět že Havlík je klíčový záložník...

• Ondra - 03.04.2021, sobota, 18:32
    (0)

A ještě dva poznatky ... pozitivní je vykartování Ramba. Je fajn se vykartovat takto postupně, protože hrozba stopky je u Klimenta, Sadílka, Havlíka, Kohúta, Daníčka, Petržely a Kubaly. Potkat nás v zápase víc karetních trestů, tak nevím kdo bude hrát. S tím souvisí i druhá věc. Ta naše lavička je tristní. Dnes mohl nastoupit jen Kohút, Šimko a Divíšek, ostatní nepočítám. Proč jsme si nechali zdrhnout Kostku do Pardubic, který by se nám teď asi hodil.

• Ondra - 03.04.2021, sobota, 18:28
    (0)

Když je forma, tak se dokáže vyhrát i silou vůle. Je neskutečné, jak nás ten COVID zbrzdil. Je viditelné, že okolo 60. minuty nás opouští síly a stejně jako s Baníkem je to na morál. Teď navíc jdou utkání v rychlém sledu. Musíme to uhrát do poločasu a pak to ubránit.

• riedlss - 03.04.2021, sobota, 18:22
    (0)

Hoďte se do klidu a prožijte svátky :D fcs bažeže! :D

• Hory - 03.04.2021, sobota, 18:20
    (0)

Moje nervy dnes! Připadal jsem si jak v časech kdy se hrávalo tam dole v tabulce. Strašný pocit, snad ho už zase nezažiju. Upřímně už jsem nevěřil ve výhru, ale o to víc to chutná. Dnes to bylo vydřené. Hodně se mi líbila práce Rezka na hranici šestnáctky při druhém gólu. Nebýt toho jeho klidu kdy si vyhodnotil v okamžiku,že nemá cenu se tlačit dále, ale přihrávkou už připravil opravdovou přihrávku na ten druhý gól, tak opravdu není. A kolik nepřených přihrávek měl dnes Vlasta, tak to bylo taky něco. To může být ještě rád, že po tom faulu kolem 70.minuty nedostal druhou žlutou,tam rozhodčí hodně přivřel oči. Tak snad v úterý to v Olomouci zvládneme,ale toho času na odpočinek je sakra málo.

• celtic - 03.04.2021, sobota, 18:18
    (0)

Za me hlavni ukol prodlouzit smlouvu sadilkovi a klimentovi..Kliment uz dal 9 golu je to bombardak,jak dal s klidem gol...pripominka na Doska

• Artigas - 03.04.2021, sobota, 18:17
    (0)

Šancí mraky, nakonec to dopadlo za plnou palbu, Rambo napravil gól Opavy. Záloha bez Havlíka ale špatná, Daníček už by mel hrát jenom za béčko, tak tak že nedostal zas redku. Kubala ani za béčko. Snad už se uzdraví Tomić a Regino dnes ani nejel?

• barnabas.666 - 03.04.2021, sobota, 18:08
    (0)

Kubala dnes opravdu neviditelný, Vlasta dal vzpomenout na dobu, kdy jsme v záloze všechny přehrávali a on byl na marodce. Kdyby při tom nesmyslném zákroku v cca patnácté minutě trefil stojnou nohu, tak letí ze hřiště jak namydlený. Líbil se mi celkem Milan. Na to, že jsme hráli proti papírově slabšímu soupeři, tak nevymýšlel nějaké kraviny, jak mívá ve zvyku, naopak dokázal podržet balón. Naše zakončení až na úplný závěr katastrofální, vše letělo mimo bránu až na šanci Jurečky v první půli, která rozhodně měla skončit gólem a ne nastřeleným gólmanem. To, jak obral gólmana v půli druhé bylo pěkné, ale zas to zakončení... Vydřené tři body za bojovnost.

• lagic - 03.04.2021, sobota, 18:02
    (0)

A co je s Regiem, že nebyl ani na lavce? Zranění, nemoc nebo výkonnost?

• lagic - 03.04.2021, sobota, 17:59
    (0)

To byly nervy, je vidět, že po tom covidu je forma slabší, snad se brzy dostanou do pohody předcovidové. Za bojovnost a vůli po vítězství palec nahoru.

• fipa - 03.04.2021, sobota, 17:58
    (0)

Gratulace za tři body a za bojovnost....jinak dnes hrůza...ta hrůza přišla překvapivě od starých a zkušených hráčů... ale hraje se na body a ty máme tři 👏👏👏🍻🍻🍻 děkuju.

(0)

Musím je pochválit za bojovnost. Za všechny ty šance si zasloužili vyhrát.

• Babu - 03.04.2021, sobota, 17:50
    (0)

Mazec. Prvně to vypadlao děsivě jako v dřívějších sezonách - my okupujeme branku a nic z toho, ale vydřeli jsme to, dobojovali až do konce a síly nedošly!! Super, klobouček

(0)

Danicek dal dnes kolik přesných přihrávek? Bez nej byl ten fotbal vždycky lepší.

• Bobby - 03.04.2021, sobota, 17:31
    (0)

Seriózně jsem si myslel v první moment, že to přestřelil :D Tak snad ten inkasovaný gól byl ten budíček, který jsme potřebovali.

• Artigas - 03.04.2021, sobota, 17:30
    (0)

Dát ty šance, není o čem. Ale Kubala, to je bez komentáře.

(0)

Boleslav prosrali a d posledním prohrají.

(0)

Doufejme, ze to bylo poslední vystoupení Kubaly v dresu Slovácka, hrozny klaun.

• Babu - 03.04.2021, sobota, 17:17
    (0)

Wtf Dáňa..A místo Kubaly už tam dej Kohúta

• Babu - 03.04.2021, sobota, 16:59
    (0)

Já věřím, že je to o prvním gólu a ten dáme my. Nemyslím, že ta zakončení jsou podceněná, spíš zbrklá jako že: proč už nevedeme sakra...Daníček tři kiksy uprostřed, Kubala prostě neumí bránit, nevěřím, že dohraje bez karty

• champyon - 03.04.2021, sobota, 16:59
    (0)

Měli jsme jim do poločasu 3 góly nasypat, šance na to byly. Takto to bude drama až do konce.

• huhu - 03.04.2021, sobota, 16:56