04.02.2024
Sektor B3 cup 2024

Slovácko remizovalo s D. Stredou a chce do branky Bělorusa

23.01.2011, neděle, 21:25

Až ve třetím přípravném utkání fotbalisté 1. FC Slovácko neokusili pocit vítěztsví. Po výhrách nad HFK Olomouc a Hlučínem se rozešli smírně se slovenskou prvoligovou Dunajskou Stredou.

1. FC SLOVÁCKO – DUNAJSKÁ STREDA 0:0

Utkání se původně mělo hrát na umělé trávě na staroměstském Širůchu, nakonec se ale domácí rozhodli pro Kunovice, kde je větší hřiště. Trenér Miroslav Soukup dal opět šanci dvěma rozdílným jedenáctkám, jediným hráčem, který odehrál celých devadesát minut, byl stoper Košút.

„Rozložili jsme tým na dvě rovnoměrné party, nebylo to o tom, že by jedna byla silnější a jedna slabší,“ podotkl tenér Slovácka Miroslav Soukup.

„Možná byly na naší straně větší kvalita ve druhém poločase, ale to mohlo být dáno i tím, že soupeř měl v první půli na hřišti silnější sestavu. Myslím, že v obou poločasech jsme si vytvořili šance, jenže se nám je nedaří proměňovat, stejně jak se nám to nedařilo na podzim.“

• Babu - 25.01.2011, úterý, 12:31
    (0)

mr.X: to že chce do branky bělorusa neznamená, že tam bude zbývající půlku soutěže..:D

• snopek - 24.01.2011, pondělí, 18:08
    (0)

mr.X : Ilja prisel jako dvojka kdyby se Mira zranil !!!

• mr.X - 24.01.2011, pondělí, 18:01
    (0)

Máme jednoho z nejlepších gólmanů v lize a má být nahrazen? To i tady hraje roli věk?

(0)

Na oficiálních stránkách su oficiální informace...

• Greif - 24.01.2011, pondělí, 14:12
    (0)

No ted na hlavních stránkách se píše že vy Myjavě 14:30 .. co platí ? A druhá půlka bude hrát v Dubňanech 16:30 ...

• kumpo - 24.01.2011, pondělí, 12:37
    (0)

myslím, že brankář v druhé půli nebyl o nic lepší.Měl 3 zákroky, z toho 2 odkopy, které ani jeden nezvládl :-)

• Mirek - 24.01.2011, pondělí, 09:44
    (0)

osobně se mi brankář vůbec nelíbil ... dvakrát podcenil situaci při standartce, jednou podběhl míč a zůstala za ním prázdná branka ...

• Greif - 24.01.2011, pondělí, 06:52